keyboard_arrow_right
Sveikata ir grožis
Sveikata ir grožis

Ortodontas Vilniuje: kaip jį pasirinkti

Norite surasti patyrusį ortodontą Vilniuje? Tačiau nežinote, kaip galėtumėte lengviau ieškoti šios srities specialisto? Jei taip, tuomet akivaizdu, kad jums vertėtų pasinaudoti internetu, nes jo pagalba turėtų būti gerokai paprasčiau surasti ortodontą, kuris atitinka visus jūsų keliamus reikalavimus. Be abejo, kaip jau turbūt supratote, tokių paslaugų teikėjų paieška visuomet vyksta gerokai lengviau, jei iš anksto žinoma, ką norima atrasti. Trumpiau tariant, jei žinosite, ką norite surasti, tikslą pasiekti bus daug lengviau.

Taip pat svarbu, kad šiame procese nepamirštumėte ir internetinės paieškos. Jei jums yra aktualus profesionalus ortodontas Vilniuje, tuomet galite suformuoti atitinkamą užklausą, kuri padės jums surasti būtent ortodontus, kurie veikia Vilniuje. Tokiu atveju jūs galėsite atrūšiuoti skirtingas odontologijos klinikas ir rinktis tik iš tų, kurios geriausiai atitinka jūsų lūkesčius. Tai padėtų jums sukonkretinti paiešką ir leistų išvengti bereikalingo laiko švaistymo.

Kaip bebūtų, kai kalbama apie odontologijos srities specialistų paieškas, kartu turėtų būti kalbama ir apie jų turimą patirtį. Tai reiškia, kad visuomet yra rekomenduojama didelį dėmesį skirti teikiamų paslaugų profesionalumui. Be to, kuo didesnė bus konkrečios odontologijos srities specialistų turima patirtis, tuo labiau tikėtina, kad internete galėsite apie juos atrasti ir daugiau informacijos. Tai taip pat padidins tikimybę, kad jums bus lengviau surasti ir kitų vartotojų pateikiamus atsiliepimus bei rekomendacijas. Tokia informacija jums turėtų palengvinti galutinio sprendimo priėmimą, nes tuomet žinotumėte, jog kreipsitės į tikrus savo darbą kuo puikiausiai išmanančius profesionalus.

Kitas svarbus veiksnys yra susijęs ir su tokių paslaugų kainomis. Nors akivaizdu, kad odontologijos paslaugų kainos niekuomet neturėtų būti jūsų sprendimą nulemiančiu veiksniu, vis dėlto jos paprastai vaidina svarbų vaidmenį renkantis tokių paslaugų teikėjus. Todėl jei jūs norite atrasti ortodontą, kurio teikiamų paslaugų įkainiai atitinka jūsų numatytą biudžetą, turėtumėte skirti šiek tiek daugiau dėmesio ir pastangų tam, jog galėtumėte pasinaudoję internetu palyginti skirtinguose tinklalapiuose pateikiamą kainodarą.

Daugiau: Dentes.lt

Stilius, Sveikata ir grožis

Kaip pasirinkti tyliai veikiančią plaukų kirpimo mašinėlę?

Kirpimo mašinėlės visada kėlė daug triukšmo. Kai du metalo gabalai liečiasi vienas su kitu dideliu greičiu atrodo yra neįmanoma išvengti garsaus burzgimo. Tačiau šiais laikais inžinieriai padarė tikrai nuostabių dalykų, vienas iš jų – tyliai veikiančios plaukų kirpimo mašinėlės. Šiame straipsnyje aptarsime kai kurias šių kirpimo mašinėlių ypatybes, pranašumus bei patarsime, kaip išsirinkti tinkamiausią.

Koks yra pagrindinis tyliai veikiančios kirpimo mašinėlės privalumas?

Nesvarbu, plaukus prižiūrint kirpykloje ar namuose, nuolatinis bei garsus prietaiso garsas gali erzinti ar net išgąsdinti mažus vaikus. Tyliai veikianti kirpimo mašinėlė ne tik palengvins, bet ir labai pagreitins kirpimo procesą.

Kokios ypatybės ir funkcijos yra būtinos renkantis kirpimo mašinėlę?

 1. Patvarumas

Patvarumas yra viena bendra savybė, į kurią yra būtina atsižvelgti renkantis bet kokio triukšmo lygio kirpimo mašinas. Jei esate kirpėjas, tuomet akivaizdu, kad reikia investuoti į pačią kokybiškiausią ir patvariausią kirpimo mašiną. Net nebūnant profesionalu, svarbu, kad prietaisas būtų patvarus ir tarnautų kelis dešimtmečius.

Kaip žinoti, kad prietaisas bus patvarus? Rekomenduojama visada įsigyti žinomo ir patikrinto prekės ženklo produktą. Be to, derėtų perskaityti ant kirpimo mašinėlių pakuočių užrašytas savybes ir funkcijas.

 • Paprastas naudojimas

Nors naudojimo paprastumas neturi didelės įtakos kirpimo mašinėlių triukšmo lygiui, ši ypatybė yra labai svarbi. Plaukų kirpimas reikalauja tam tikrų įgūdžių, nors profesionalui gali būti naudingos kelios papildomos funkcijos, patogiam mašinėlės naudojimui namuose svarbiausia yra paprastumas.

 • Galingumas

Galingesni kirpimo įrankiai užtikrins greitesnį ir efektyvesnį darbą. Nors atrodo, jog galingesnis įrankis skleis daugiau garso, naujoms technologijoms kasdien žengiant į priekį, geriausi tylių kirpimo mašinėlių gamintojai rado pusiausvyrą tarp didesnės galios ir tylesnio veikimo.

Sveikata ir grožis

Plastinė operacija krutų pakėlimui

              Krūtų pakėlimas, tai viena iš krūtų dailinimo operacijų. Kai moters krūtinė yra pakitusios formos, tačiau jos dydis ją tenkina, tokiu atveju užtenka atlikti tik krūtų pakėlimo operaciją. Krūties pakėlimo metu, galima išvengti svetimkūnio implantacijos į krūties vietą.

             Krūtų pakėlimas yra kosmetinės chirurgijos procedūra, skirta pagerinti krūtinės formą, paprastai nededant silikoninius arba druskingus krūtų implantus. Žiūrint iš kosmetikos chirurgo, galutinis krūtų pakėlimo tikslas yra padidinti natūralias paciento proporcijas ir sukurti simetriškesnį, estetiškesnį krūtinės profilį. Tiksli procedūra pritaikyta individualiems moters poreikiams tenkinti.

            Nėra „tipiško“ paciento, didinančio krūtis, o moterys pasirenka procedūrą dėl daugybės skirtingų priežasčių – turėti didesnę krūtinę yra tik viena iš jų. Krūtų pakėlimas yra viena iš efektyviausių procedūrų, padedančių ištaisyti pastebimą krūtų asimetriją, o krūties implantai gali būti naudojami padedant ištaisyti gumbines krūtų deformacijas. Kiti bendri krūtų pakėlimo tikslai: Atkurti po nėštumo ir žindymo prarastą krūties pilnumą. Jaučiatės labiau komfortiškai dėvint maudymosi kostiumėliu. Pridedant pusiausvyrą, kad geriau papildytų kreivus klubus. Įvaizdžio gerinimas, vienas iš privalumų.

            Kaip išsirinkti kvalifikuotą kosmetikos chirurgą. Jei svarstote apie krūtų pakėlimą, svarbiausias sprendimas, kurį atliksite, bus tas, kuris atliks jūsų procedūrą. Kai lankysitės pas kosmetikos chirurgą, paklauskite, kiek krūtų jis padidino, ir konsultacijos metu būtinai peržiūrėkite daugybę nuotraukų prieš ir po – tai padės pajusti kosmetikos chirurgo estetinį stilių. Konsultacijos su jūsų pasirinktu kosmetikos chirurgu labai svarbus aspektas. Jų metu, jums galite nuspręsti ar norite, kad tas žmogus jums atliktų operaciją ar ne, pasitikėjimas savo pasirinkti specialistu, vienas iš pagrindinių. Taip atrasite pasitikėjimą ir bendradarbiavimą, ko pasekoje tiek jūs tiek specialistas, būsite patenkinti galutiniu rezultatu.

Sveikata ir grožis

Gera odontologijos klinika, kaip tokią rasti?

odontologijos klinika

odontologijos klinika

Lietuvoje yra labai daug odontologijos klinikų, todėl ieškant geriausios tampa sudėtinga pasirinkti. Daugeliui pacientų labai svarbu tai, kurioje vietoje yra odontologijos klinika ir  kokia aplinka yra jos viduje. Jiems yra svarbu, kad klinika būtų arčiau namų arba  darbovietės. Žinoma odontologijos klinika pirmiausia turi atitikti higienos normatyvus, tačiau svarbu ir baldai, ir rami muzika ar galimybė pasimėgauti vandeniu ar arbata, kol laukiame eilėje. Taip pat prie teigiamo įvertinimo prisideda ir tai, kad odontologai nuolat dalyvauja įvairiuose mokymuose bei moka pritaikyti naujas žinias, juk odontologijos mokslas nestovi vietoje ir gydymo  metodai  nuolat keičiasi. Prie viso to turi prisitaikyti ir odontologai siūlydami modernų gydymą.

Gera odontologijos klinika

Gera odontologijos klinika yra ta, kurioje ne tik dirba profesionalūs  odontologai, bet ir naudojama profesionali bei šiuolaikiška aparatūra. Labai gerai, jei klinikoje dirba daugelio sričių specialistai ir jums, kaip pacientui, siūlomos įvairiausios paslaugos. Galimybė visas reikalingas paslaugas atlikti vienoje vietoje, odontologijosnamai.lt daugeliui pacientų yra didžiulis privalumas ir tokią kliniką laiko geriausią. Geras odontologas, geras personalas lemia klinikų sėkmę ir naujų pacientų pritraukimą, todėl perskaitykite kitų žmonių atsiliepimus apie klinikos darbuotojus ir taip bus lengviau nuspręsti kur bus jums patogiau gydytis.

Vaikų odontologija

Pirmoji mažylio pažintis su odontologija turėtų įvykti sulaukus 2 metukų. Įprastai tokio amžiaus vaikai jau turi pirmuosius 20 pieninių dantukų, kurių priežiūra, padedami tėveliams, pradeda rūpintis patys. Odontologai, dirbantys išskirtinai su vaikais, turi ne tik specifinių žinių, bet ir bendravimo su mažaisiais įgūdžių. Jie žino, su kokiomis baimėmis odontologo kabinete gali susidurti mažieji ir kaip tas baimes įveikti. Kasdieninėje veikloje pritaikydami įvairias žaidimo formas bei pasitelkdami vaikams patrauklias gydymo priemones, šie gydytojai padės jūsų mažyliui atsipalaiduoti procedūros metu bei išsaugoti gražius prisiminimus. Kad ir kokie kartais būtų bauginantys vizitai pas odontologą, mažieji pacientai žino, kad smagus žaidimų kampelis atperka viską.

Sveikata ir grožis

Perkant sauskelnes svarbu pasirinkimo gausa

sauskelnės

sauskelnėsKūdikis nepasakys „šitos sauskelnės man patogios, o anų nepirk“. Tad tėvams tenka nemažas uždavinys. Kuris produktas tikrai geras? Ką rekomenduotų gydytojai? Ar verta rinktis tik garsiausio gamintojo sauskelnes? Paieškų metu apsvarstomi veikiausiai visi šie dalykai.

Kokybė – raktinis žodis

Kaip jau turbūt supratote, renkantis sauskelnes kokybė yra raktinis žodis. Kaip manote, ką rinktųsi tėvai – kokybiškesnį ar pigesnį produktą? Atsakyti į šį klausimą gana lengva – renkamasi aukštesnę kokybę.

Tėvai stengiasi aprūpinti mažylį viskuo, ko tik reikia. Vien gražių žodžių nepakanka, reikia supirkti daug visokių daiktų. Pampersai – vienas iš tų būtinų daiktų. Kadangi jie tiesiogiai liečiasi prie mažylio odos, renkamasi labai atsakingai.

Kūdikis nepakomentuos, kad „geriausios yra šitos sauskelnės“. Mamoms ir tėčiams galvosūkių nestinga. Jei užsukote į parduotuvę, tikriausiai neskubėsite ir nepulsite pirkti pirmų pasitaikiusių pampersų. O jei pardavėjas(-a) išmano savo darbą, galbūt ir pasikonsultuosite tikslingai.

Ieškoma internete

Kadangi informacijos apie sauskelnes dažnai ieškoma internete, remiantis paieškų tendencijomis daugmaž galima pasakyti, kokios frazės vyrauja. Jau minėta kokybė atlieka bene pagrindinį vaidmenį, mat žodžių junginys „kokybiškos sauskelnės“ populiariajam „Google‘ui“ yra puikiai pažįstamos.

Frazių gausu ir kitokių, pavyzdžiui, plačiojo interneto klausiama, kur pampersai siūlomi pigiau. Kai kada pridedamas žodelis „akcija“ arba „nuolaida“.

Bet ar virtualioje erdvėje yra su kuo pasikonsultuoti? Viena elektroninė parduotuvė nelygi kitai, tačiau atsakingai veiklą vykdančios internetinės parduotuvės nesibodi pirkėjų klausimų. Jeigu nusiunčiate užklausą ir gaunate raštišką atsakymą, tai gana patogu.

Sutaupyti padeda nuolaidos

Pastebėta, kad žmonės žvalgosi akcijų. Ir tai vyksta ne vien Lietuvoje. Kas dedasi įvairiose šalyse vadinamųjų juodųjų penktadienių metu! Pirkėjai skuba pasinaudoti įspūdingomis nuolaidomis.

Radus akciją kartais nusprendžiama apsirūpinti didesniu prekių kiekiu. Kai kada perkama neapgalvotai, įsigyjama itin daug kokių nors daiktų. Kitais atvejais atsižvelgiama į asmeninio biudžeto viražus ir konstruktyviai priimamas sprendimas, kiek ko pirkti.

Turbūt neprieštarausite, kad sauskelnes internetu dažnai verta pirkti būtent dėl nuolaidų. Internete paprasčiau sekti kainų skirtumus. Taip pampersai į namus atkeliauja pigiau ir patogiau bei taupant laiką.

Pasirinkimo gausa

Sauskelnės internetu perkamos ir dėl kitos priežasties. Dėl pasirinkimo gausos. Kaip ir informacija apie akcijas, taip ir asortimentas čia lengviau „sugaudomas“. Pateikiama ne tik skirtingų gamintojų produkcija, bet ir viskas suskirstyta į tam tikras rūšis. Pavyzdžiui, sauskelnės naujagimiams, kūdikiams, vaikams.

Kad ir koks platus būtų asortimentas, tėvai ieško kokybiškų prekių. Kaip sakėme pradžioje, kokybės vaidmuo nemažas.

Į ką atsižvelgiama

Vartotojai dėmesį kreipia į pampersų kokybę. Atsižvelgiama į paskirtį (sauskelnės naujagimiams, kūdikiams, vaikams). Džiaugiamasi radus nuolaidą. Šypsotis skatina ir nemokamas pristatymas.

Beje, kaip manote, ar pakuotė turi įtakos? Bet kuris dizaineris patvirtintų šią mintį. Rinkodaros specialistai irgi sutiktų, kad pakuotė lemia nemažai. Pavadinimas taip pat. Pakuotė, ir pavadinimas yra svarbios dalys, bet kokybiškumas – dar svarbesnė. Na, o pirkėjai laikui bėgant atranda savo favoritus.

 

 

 

 

Sveikata ir grožis

Masažai: eiti į saloną ar atlikti pačiam?

masazuoklis

masazuoklisNorite puikiai jaustis, tačiau nesate tikras, kar didelis vaistų kiekis Jums nebus kenksmingas? Vis daugiau žmonių nusprendžia, kad alternatyvios gydymo priemonės padeda labiau nei kad vaistai. Juolab, patys medikai tikina, kad štai masazuoklis gali padėti išspręsti gana daug labai įvairių sveikatos problemų. Svarbiausia, kad pasirinktas masazuoklis atitiktų poreikius ir būtų naudingas. Žinoma, visada galima keliauti į masažo salonus, tačiau daugelis skubančių žmonių paprasčiausiai nebeturi tam laiko.

Masazuoklis kunui – greita atgaiva

Masažuokliai su infraraudonaisiais spindulais padeda ne tik nuraminti skausmus, tačiau taip pat ir pagražinti savo kūno odą. Dažniausiai jau po kelių kartų pamatomi akivaizdūs rezultatai. Visgi, norint, kad masazuoklis ant kedes „atneštų“ ilgalaikę naudą – būtinas ir nuolatinis jo naudojimas.

Dėl skubančio gyvenimo tempo daugelis žmonių paprasčiausiai neturi laiko keliauti pas profesionalus. Juk masažas atliekamas valandą, tačiau nemažai laiko reikia, kol atvykstate iki salono. Taip pat ten gali tekti laukti eilėje ir panašiai. Būtent dėl laiko taupymo masazuolis ir tampa tai puikia bei labai rekomenduotina alternatyva. Masazuokliai kojoms gali būti atliekami Jums patogiu metu, tada, kai jaučiate diskomfortą.

Rankiniai masazuokliai ir nedidelė jų kaina

Tiek pedu masazuoklis, tiek kaklo masazuoklis Jums kainuos kur kas pigiau nei kad reguliarūs apsilankymai pas specialistą. Daugelis sutinka, kad šiuo metu masažo paslaugų kainos tikrai labai didelės, tad retas sau gali leisti dažnai lankytis. O kai kurios problemos naikinimui ir yra reikalingas reguliarus masažavimas. Kitu atveju problema vėl grįš.

Rankinis masazuoklis reikalauja vos vienos investicijos, o paskui ilgą laiką galėsite džiaugtis jo nauda. Kojų pedu masazuokliai šiuo metu yra bene pats populiariausias ir dažniausiai pasirenkamas masažuoklis. Paprasčiausiai nuo kojų daugelis juntame viso kūno skausmus. Taigi, tinkamas kojų masažas, kuomet aktyvinami tam tikri taškai – padeda kur kas geriau jaustis.

Pamirškite nemalonius skausmus ir vaistus, kurie labai dažnai net ir nepadeda. Masažuokliai jau tapo vaistu nuo daugelio rimtų sveikatos problemų. Kuo daugiau skirsite laiko sau – tuo kūnas bus laimingesnis ir už tai padėkos.

 

 

Sveikata ir grožis

Mitybą pagal kraujo grupę: ar tikrai veikia?

mitybą pagal žmogaus kraujo grupę

mitybą pagal žmogaus kraujo grupęŠiais laikais egzistuoja begalė įvairiausių dietų, tačiau yra nustatytą, kad pasirenkant mitybą pagal žmogaus kraujo grupę, organizmui lengviau atsikratyti svorio, jį subalansuoti arba tiesiog pradėti geriau jaustis, kadangi kiekvieno organizmas yra skirtingas, kiekvienas toleruoja arba netoleruoja skirtingus maisto produktus. Pagal esama kraujo grupę rekomenduojama rinktis skirtingus maisto produktus ir ar ši mityba iš tiesų veikia, turėtų išbandyti kiekvienas žmogus, siekiantis užsibrėžtų tikslų arba norintis tiesiog jaustis daug geriau nei su įprasta nesubalansuota mityba. Dabar ir gydytojai pataria atsižvelgti į kraujo grupę ir taip susidaryti sau į mitybą tinkamų produktų sąrašą. Ne kartą tikriausiai esate girdėję, kad vieni žmonės gali valgyti pieno produktus, o kiti ne, nes juos vartodami jaučiasi kur kas prasčiau, o taip yra būtent dėl žmogaus kraujo grupės ir joje užkoduotų atitinkamų medžiagų, kurias žmogus gali vartoti o kokių rekomenduojama atsisakyti. Vis dėl to kokius maisto produktus reikėtų vartoti pagal skirtingą kraujo grupę?

Turintiems 1 kraujo grupę rekomenduojama rinktis baltyminį maistą, tokį kaip žuvis, mėsa, vaisiai, daržovės, jūros gėrybės, o riboti reikėtų tokias kruopas kaip kvietinės bei avižinės. Taip pat reikėtų vengti gaminių iš  kviečių kukurūzų bei pomidorų padažo – kečupo.  Atsisakę šių produktų ir pradėję valgyti šiai kraujo grupei tinkamus produktus turėtumėte jaustis daug geriau, taip pat jeigu ankščiau kankindavo įvairūs bėrimai, ir šie turėtų išnykti, kadangi organizmas nebegaus maisto medžiagų, kurių netoleruodavo jūsų kraujas.

Turintys 2 kraujo grupę turėtų priprasti prie vegetariškų patiekalų, kadangi mėsa šiai kraujo grupei netinka. Jei labai norisi, galima šiek tiek vištienos arba kalakutienos. Daugiausiai patariama į mitybą įtraukti gaminius iš sojos, įvairias daržoves, tokius vaisius, kaip ananasus bei alyvuogių, rapsų ir sėmenų aliejus.

3 kraujo grupės savininkams lengviau, nes jiems tinka valgyti beveik viską, tik reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad juoda arbata, kava, vynas, alus, pomidorų sultys bei kiti sodos gėrimai yra tie, kuriuos reikėtų išbraukti iš savo kasdienės mitybos, jeigu norima, kad pagal kraujo grupę maksimaliai būtų atkreipta dėmesį į tuos produktus, kuriu kraujas netoleruoja.

Na ir žinoma 4 kraujo grupė. Kadangi šios kraujo grupės atstovų yra labai mažai, o jų imuninė sistema dažniausiai yra silpna, rekomenduojama mišri, tačiau labai kruopščiai subalansuota mityba. Šiai kraujo grupei vertėtų atsisakyti tokių maisto produktų, kaip kumpis, šoninė, raudona mėsa, grikiai, kviečiai ir kukurūzai.

Nėra užfiksuota nei vieno atvejo, kuomet žmogus susiderinęs mitybą pagal kraujo grupę jaustųsi blogai, todėl išvada – tokia dieta išties gali padėti jaustis kur kas geriau, o neretai ir padėti atsikratyti nereikalingo svorio.

Sveikata ir grožis

Kaip balinti dantis namuose: liaudiškai ar profesionaliai?

oralgen nupearl dantų balinimo rinkinys klipshop.lt

oralgen nupearl dantų balinimo rinkinys klipshop.ltNoras džiaugtis sveikais ir baltais dantimis, kartais priveda prie įvairių eksperimentų ir ne itin gerų sprendimų. Vis daugiau žmonių susigundo galimybe išbandyti dantų balinimo procedūras namuose. Tačiau apie dantų balinimą visuomenėje tvyro tiek daug mitų, kad toli gražu ne kiekvienas smalsuolis žino, nuo ko pradėti ir kokie balinimo būdai namuose iš tiesų veikia. Tad kaip balinti dantis namuose, kad rezultatas iš tiesų būtų matomas?

Liaudiškos priemonės veikia

Neteisinga manyti, jog visi liaudiški receptai yra neefektyvūs ir tiesiog laužti iš piršto. Yra priemonių, kurių rasime kiekvienuose namuose ir jos tikrai gali padėti išbalinti dantis. Tiesiog reikia į tai žiūrėti realiai ir naudoti tinkamai. Štai keli populiariausių būdai balinti dantis namuose liaudiškai.

 • Vienas populiariausių būdų balinti namuose, yra dantų balinimas soda. Tai labai gajus mitas, apie kurį žino daugelis žmonių. Iš tiesų soda tikrai gali padėti padaryti dantis baltesniais, tačiau kartu tai labai pavojingas būdas balinti dantis, nes soda gražiau danties emalį. Tad net ir labai norint baltesnių dantų, sodą galima naudoti tik kartą per savaitę.
 • Dar vienas populiarus mitas, esą namuose dantis galima išbalinti tiesiog su anglimi. Taip, galima, jei ta anglis yra tikra. Aktyvinta anglis vargu ar bus puiki priemonė dantų balinimui namuose. Nebent balinimo procedūrą atliksite reguliariai. Pavyzdžiui, ant paprastos ar dantų balinimo pastos sutrintos anglies dėsite mažiausiai 2 ar net 3 kartus per savaitę.
 • Jei galvojate, kaip balinti dantis namuose, ir manote, jog paprastų būtų nėra, galite išbandyti efektyvų dantų balinimą su citrina. Joje tikrai yra veikliųjų medžiagų, kurios pašalina apnašas nuo dantų ir suteikia dantims daugiau baltumo. Tokiam balinimui puikiai tinka citrinų sultys arba tiesiog citrinos griežinėlis.

Profesionalios priemonės neapvilia

Visgi, jei tikrai norite, sužinoti, kaip balinti dantis namuose, kad rezultatas būtų greitas ir efektyvus, vien liaudiškų receptų jums nepakaks. Nes jie dažniausiai duoda nežymų rezultatą ir tik po mėnesio ar dviejų. Tuo tarpu renkantis profesionalias dantų balinimo priemones, rezultatus galima pasiekti daug greičiau net ir balinant dantis namuose. Yra kelios populiariausios dantų balinimo priemonės.

 • Dantų balinimas kapomis yra paprastas ir efektyvus Kaip balinti dantis namuose kapomis? Pakanka įsigyti kapas ir balinamąjį gelį. Kai turite laiko, nešiokite kapas ir jau po kelių savaičių pamatysite pagerėjusius rezultatus.
 • Pieštukas. Dantų balinimas pieštuku yra labai paprastas ir daug laiko neatimantis būdas. Dantis pieštuku pakanka tepti du kartus per dieną, o dantys pastebimai baltesni bus jau po poros savaičių.
 • Juostelės. Dar vienas paprastas ir greitas būdas balinti dantis namuose yra dantų balinimas juostelėmis. Tai pigiau nei baltinti dantis kapomis, o rezultatas pasiekiamas panašiu greičiu.
 • Nemažai žmonių namuose naudoja dantų balinimo pastas. Tačiau reikia suprasti, jog jų veikimo principas kiek kitoks. Dantų balinimo pastos padeda palaikyti dantų baltumą, tačiau taip nepaveikia dantų atspalvio, kaip tai padaro dantų balinimo priemonės su dantų balinimo geliais.

 

Sveikata ir grožis

Kaip suderinti kardio ir jėgos treniruotes?

sporto klubas Kaune

sporto klubas KauneAtėjus šiltajam metų laikui, kiekvienas imame kritiškesniu žvilgsniu žiūrėti į atspindį veidrodyje. Daugelis pradeda treniruotis dar prieš pavasarį, kad šiltąjį metų sezoną pasitiktų stangriu ir sveiku kūnu. Būtent atšilus orams ir pasirodžius pirmiesiems saulės spinduliams bet kuris sporto klubas Kaune ar kitame mieste sulaukia gerokai daugiau lankytojų. Vieni nori auginti raumenis, kiti numesti svorį, treti sustiprinti ištvermę. Pastaruoju metu itin populiaru derinti skirtingas treniruotes, norint pasiekti geriausių rezultatų.

Kuo skiriasi šios treniruotės?

Paprastai tariant, tai skirtingų krypčių treniravimosi būdas. Kardio ir jėgos treniruotės atitinkamai dar gali būti vadinamos aerobinėmis ir anaerobinėmis. Vien pavadinimai rodo, kad jos skirtos skirtingoms kūno dalims ir skirtingiems raumenų tipams.

 • Kardio treniruotės. Šios aerobinio tipo treniruotės dažniausiai aktualios tiems žmonėms, kurie nori padailinti savo kūno linijas arba kitaip sakant, numesti šiek tiek svorio. Tokių treniruočių metų eikvojama daug energijos ir pagrindinis jų tikslas yra sudeginti kuo daugiau kalorijų. Nesvarbu, kuris sporto klubas Kaune yra Jūsų mėgstamiausias, kiekviename vyksta bendros kardio treniruotės su gera muzika ir smagia kompanija.
 • Jėgos treniruotės. Dažniausiai šias treniruotes renkasi tie žmonės, kurie sportuodami siekia išryškinti raumenis ir juos sustiprinti. Jiems reikia kuo daugiau dirbti su jėgos pratimais ir tam tikromis raumenų grupėmis, todėl aerobiniai užsiėmimai turėtų būti ne pagrindiniai sporto salėje.

Kodėl verta derinti kardio ir jėgos terniruotes?

Nors ankščiau šios dvi treniravimosi kryptys būdavo analizuojamo atskirai ir taikomos siekiant skirtingų tikslų, dabar asmeniniai treneriai dažnai savo klientams siūlo derinti šias dvi treniruočių kryptis, kad pasiektumėte geriausių ir greičiausių rezultatų. Tačiau iš tiesų, derinant kardio ir jėgos treniruotes pagal Jums sudarytą programą, rezultatai bus pasiekti greičiau ir lengviau. Labai svarbu žinoti, kaip jas derinti.

 • Standartas pagal tikslą. Derinant treniruotes, svarbiausia paisyti savo tikslo. Taisyklė labai paprasta, jei Jūsų tikslas numesti svorio, jūsų tvarkaraštyje kardio treniruotės turi užimti didžiausią dalį, o jėgos treniruotės jį tik papildyti.
 • Pagal kūno tipą. Jeigu sporto klubas Kaune Jums nėra tik pramoga, greičiausiai į sportą žiūrite rimtai ir žinote, koks Jūsų kūno tipas. Pagal jį taip pat galite pasirinkti, kaip derinti treniruotes. Mat skirtingų kūnų tipų savininkai skirtingai pasiekia sporto rezultatus.

 

Sveikata ir grožis

5 būdai padėsiantys namų sąlygomis išsigydyti veido rožinę

Veido rožinės gydymas

Veido rožinės gydymasVeido rožinė – nemaloni liga, su kuria susiduria tūkstančiai moterų ir vyrų visame pasaulyje. Dažniausiai ši liga kamuoja vyresnio amžiaus žmones, tačiau nereiškia, kad nepaliečia ir jaunų. Atsiradusią veido rožinę tikrai įmanoma išgydyti, svarbu laiku imtis reikiamų priemonių, o pati pirmoji – konsultavimasis su dermatologu.

Veido rožinės gydymas namų sąlygomis

Veido rožinės gydymas yra svarbus procesas, norintiems vėl džiaugtis natūralia odos spalva. Šią ligą tikrai įmanoma išgydyti, svarbiausia laiku imtis priemonių. Tačiau, pirmiausia, prieš gydant veido rožinę namuose, būtina pasitarti su gydytoju, kuris patvirtintų ar tinkamai gydote šią ligą.

 1. Gerkite arbatas, kurios mažina veido raudonį. Veido rožinės gydymas arbatomis yra įmanomas ir veiksmingas procesas. Tokias arbatas kaip ramunėlių, žaliąją ar pipirmėčių patariama ne tik gerti, bet ir naudoti išoriškai. Šiose arbatose esantys elementai turi jauninančių savybių, mažina odos paraudimą. Vis dėlto, šiose arbatos yra tam tikrų alergenų, kurie gali neigiamai paveikti žmogaus sveikatą, todėl prieš jas naudodami, pasitarkite su gydytoju.
 2. Smulkintų avižų kaukė – tikras išsigelbėjimas žmonėms, sergantiems veido rožine. Tai itin populiarius vaistas, kuris padeda nusikratyti veido raudonio, niežėjimo. Avižos turi savybių, kurios drėkina odą, sugeria riebalus ir kovoja su žmogų užpuolusia akne. Smulkintų avižų kaukė yra natūralus ir itin veiksmingas vaistas, tad verta išbandyti.
 3. Agurkų kaukė. Tikriausiai daugelis yra matęs filmuose moteris, kurios užsideda agurkus ant akių ar viso veido – šis vaizdas yra parodomas ne be reikalo. Vis dėlto, ar agurkai tikrai padeda žmonės atsikratyti veido rožinės, nėra aišku, aišku yra tai, kad oda nuo šios kaukės tikrai tampa gaivesnė. Todėl, kodėl gi nepabandžius?
 4. Dieta, kuri mažina veido paraudimą yra tikrai efektyvi. Šios dietos svarbiausi elementai yra riebios mėsos atsisakymas, būtina stengtis nevalgyti aštraus ir karšto maisto. Taipogi reikia vengti maisto, kuris turi daug alergenų: riešutai, pieno produktai, kiaušiniai, grūdai, jūros gėrybės, cukrus, saldikliai.
 5. Manuka medus. Būtent šis medus, gaminamas Naujojo Zelandijoje, turi daug gerų savybių. Viena svarbiausių – naikina veido raudonį. Tai priešuždegiminis preparatas, naikinantis bakterijas ir aknę.