keyboard_arrow_right
vestuvės
Verslas

Vestuvių organizavimas: ką naudinga žinoti

Artėja jūsų seniai laukta ir išsvajota diena, kuomet žengsite prie altoriaus? Nekantraujate, kol galėsite vienas kitam ištarti „taip“? Akivaizdu, kad šią akimirką jūs galite jaustis taip, lyg skraidytumėte padebesiais, tačiau nepaisant nuostabių jus aplankančių emocijų, jūs taip pat neturėtumėte pamiršti, kad prieš jūsų akis nusimato ir labai sudėtingas bei didžiulių iššūkių kupinas darbas – vestuvių planavimas.

Žinoma, kiekvienos vestuvės yra skirtingos – skiriasi turimas biudžetas, dalyvių skaičius, pasirinkta vieta, pramogos ir kt. Trumpiau tariant, kiekvieni būsimi jaunavedžiai į savo vestuves gali žvelgti visiškai skirtingai ir pasirinkti individualius sprendimus. Tačiau nepaisant egzistuojančių skirtumų, yra tam tikri veiksniai, kurie būdingi kiekvienoms vestuvėms ir į kuriuos vertėtų atkreipti visiems būsimiems jaunavedžiams.

Taigi, pirmiausia būtų naudinga pagalvoti apie savo konkrečius lūkesčius, t.y. ką jūs norėtumėte pasiekti ir kaip įsivaizduojate galutinį rezultatą. Kuo aiškiau tai žinosite ir kuo daugiau laiko skirsite savo lūkesčių nustatymui, tuo lengviau jums turėtų būti sudaryti ir būsimų veiksmų planą, kuriuo vadovaujantis organizuotumėte savo vestuves.

Taip pat svarbu, kad pagalvotumėte ir apie savo biudžetą, kurį skirsite vestuvių organizavimui. Natūralu, kad kuo daugiau darbų esate numatę ir kuo daugiau svečių dalyvaus jūsų vestuvėse, tuo didesnio biudžeto jums reikės. Tačiau net jei jūsų biudžetas ir nebus pernelyg didelis, tinkamai planuojant ir kruopščiai organizuojant jūs galėsite lengviau išvengti per daug didelių išlaidų, kartu užtikrinant ir puikų galutinį rezultatą.

Bet kuriuo atveju, neturėtų būti pamiršta ir šventės vieta, vestuviniai tortai, muzikinės atmosferos sukūrimas, pramogos, vestuvių šventės programa ir kt. Visa tai yra neatsiejama nuo kiekvienos vestuvių šventės, todėl tam būtina skirti pakankamą dėmesį. Laimei, šiandien daugelio su vestuvių organizavimu susijusių darbų sklandų įgyvendinimą užtikrinti yra gerokai lengviau, kadangi visuomet galima pasinaudoti internetu, tokiu būdu atrandant daugybę naudingų patarimų. Lygiai tą patį būtų galima pasakyti ir apie skirtingų paslaugų teikėjus, kurių vestuvių organizavimo rinkoje šiandien yra ypatingai daug.

Plačiau: Santuoka.lt

Laisvalaikis

Originalios ir smagios sužadėtuvės

suzadetuves

suzadetuves

Kokios sužadėtuvės yra pačios originaliausios? Iš pirmo žvilgsnio atsakymas į pastarąjį klausimą yra pakankamai akivaizdus ir paprastas – tai labiausiai netikėtos sužadėtuvės, kurios įvyksta neįprastomis aplinkybėmis. Tačiau iš tiesų, visą tai kur kas lengviau pasakyti nei padaryti. Kiekvieno žmogaus požiūris į sužadėtuves labai skiriasi. Vieni žmonės siekia minimalizmo ir mano, kad tai yra pats tinkamiausias sprendimas, o tuo tarpu kiti mano, kad kur kas geriau pritaikyti pačius šiuolaikiškiausius ir ištaigingiausius sprendimus. Kiek žmonių, tiek ir skirtingų pasirinkimų. Ir tikrai nei vienas iš jų nėra nei blogesnis, nei geresnis. Viskas priklauso tik nuo jūsų konkrečių lūkesčių. Žinoma, labai svarbu atsižvelgti ir į savo antrosios pusės skonį bei norus. Juos turėtumėte išsiaiškinti iš anksto, neatskleisdami savo būsimų ketinimų.

Bet kuriuo atveju, jei žmonės, kurie organizuoja savo būsimas sužadėtuves, nepraleidžia progos pasinaudoti internetu, daugelio klausimų sprendimas tampa paprastesnis. Pavyzdžiui, kuomet jūs pradėsite galvoti apie sužadėtuvių žiedų įsigijimą, nepamirškite, kad vietoje fizinių juvelyrikos parduotuvių jūs galite pasirinkti sužadėtuvių ir vestuvių žiedais prekiaujančias internetines parduotuves (https://premiere.lt/vestuves/suzadetuviu-ziedai). Žinoma, galbūt jums iš pirmo žvilgsnio toks sprendimas atrodo pakankamai neįprastai, tačiau pastaruoju metu vis daugiau žmonių į pagalbą pasitelkia tokio pobūdžio sprendimus, kurie jiems suteikia kur kas daugiau patogumo ir leidžia norimą tikslą pasiekti paprasčiau. Kaip bebūtų, el. parduotuvėse vartotojai gali pasirinkti iš gerokai platesnio asortimento. Todėl nepaisant to, kokie bebūtų jūsų lūkesčiai, internetu juos galite patenkinti kur kas lengviau.

Taip pat svarbu, kad jūs daug pastangų skirtumėte ir sužadėtuvių vietos apgalvojimui ir jos pasirinkimui. Be abejo, visuomet galima pasirinkti visiškai atsitiktinę vietą, kurioje jūs pasipirštumėte, tačiau svarbu, kad tai būtų ne tik netikėta, tačiau ir labai jauku. Be to, reikia pagalvoti ir apie tolimesnę šventę, kuriai būtina tinkamai pasiruošti. Net jei jūs neturite tokio pobūdžio patirties ir nežinote, kaip galėtumėte suorganizuoti labai smagią bei turiningą dieną, kurios nepamirštumėte dar labai ilgą laiką, galite kreiptis į atitinkamų sričių specialistus.

Internetas

Vestuvinės atributikos nuoma internetu

Vestuvinė atributika

Vestuvinė atributikaJeigu norite, kad jūsų vestuvės būtų kuo įspūdingesnės, tokiu atveju reikia pagalvoti apie labai daug smulkmenų, kurios apibrėžti tokio tipo vakarėlį. Viena iš jų – vestuvinė atributika, kuri skirta sukurti tam tikrai atmosferai vestuvių metu. Natūralu, kad aplinka daro labai daug, tad rekomenduojame išnaudoti tokio tipo teikiama galimybe.
Vestuvinė atributika gali būti įgyvendinama internetu, kadangi tai erdvė, kur nesunkiai galima atrasti viską, ko jums reikia. Kalbant apie vestuves, žmonės dažniausiai ir drabužius perka arba nuomojasi internetu, tuo pačiu, renkasi konkrečias paslaugas teikiančius asmenis, galiausiai, ir ieško, kad galėtų suformuoti konkrečią vestuvinę aplinką. Vestuvinė atributika internetu gali būti tiek perkama, tiek nuomojama. Rekomenduojama pasirinkti ir atsižvelgti į šiuos kriterijus.

 1. Vestuvinė atributika internetu dažniausiai yra kur kas pigesnis pasirinkimas, tad jeigu norite sutaupyti – įvertinkite virtualių prekybos arba nuomos paslaugas teikiančių vietų privalumus. Vestuvės yra brangi šventė, tad labai patogu, kad egzistuoja galimybės kur kas pigiau gauti tai, ko jums reikia.
 2. Internete taip pat galima atrasti platesnę pasiūlą ir nesvarbu, ar jūs norite nuomotis, ar planuojate pirkti. Platesnė pasiūla visada leidžia kiekvienam žmogui atrasti jam labiausiai tinkamą variantą.
 3. Pirkti arba nuomoti internetu yra kur kas patogiau. Įvertinkite tą faktą, kad niekur neišėję iš namų galite atrasti tai, ko jums reikia. Juk tai labai patogus ir rekomenduotinas pasirinkimas, kurį vertina didžioji dalis klienčių.
 4. Vestuvinė atributika tiek pirkimo, tiek nuomos atveju yra pristatoma žmogui iki pat namų durų. Taigi, niekur nereikia eiti iš namų, nes viskas atkeliauja tiesiai iki jūsų. Akivaizdu, kad tai labai geras pasirinkimas, kuris gali palengvinti gyvenimą.

Vestuvinė atributika skirta sukurti konkrečiai atmosferai, kuri tokios šventės metu yra labai reikalinga ir padeda labiau perteikti nuostabios šventės dvasią. Kadangi virtuali erdvė suteikia galimybę gauti tai, ko jums reikia kur kas greičiau – pasinaudokite pasiūla. Juolab, šiuo metu viskas internete pateikta taip aiškiai ir sistemingai, kad sutaupysite labai daug brangaus laiko, kurį galėsite skirti kitoms vestuvių idėjoms įgyvendinti. Svetainėje www.vestuvesaz.lt rasite labai didelį pasirinkimą vestuvinės atributikos. Apsilankykite!

 

Namai

Klasikiniai vestuviniai žiedai – kaip tinkamai juos nusipirkti?

klasikiniai vestuviniai žiedai

klasikiniai vestuviniai žiedaiApie vestuves, turbūt kiekvienas vyras galėtų pasakyti, kad labai svarbi vestuvių dalis – klasikiniai vestuviniai žiedai. Taip tikrai ir yra, labai svarbi šito dalis, kadangi žiedus, tiek Jūs, tiek Jūsų mylimoji turės nešioti iki gyvenimo pabaigos. Na taip, tikrai yra tų atvejų, kai žiedą žmonės nustoja nešioti išsiskyrę, tačiau tai yra reti atvejai, o dažniausiai tokie žmonės turbūt gerai nesupranta dėl kokios priežasties jie tuokiasi. Klasikiniai vestuviniai žiedai – puikus pasirinkimas, kadangi klasika niekada nemiršta, todėl klasikiniai žiedai visada liks šios srities klasika ir visada turėtų patikti Jūsų moteriai. Vestuviniai žiedai iš volframo – taip pat puikus pasirinkimas, kadangi tai yra labai mėgstama moterų medžiaga, kuri yra ilgalaikė, sudaro prabangų įvaizdį, todėl nupirkus tokį daiktą, Jūsų mylimoji tikrai liks patenkinta. Klasikiniai žiedai – puikus pasirinkimas, kadangi, kaip jau minėjome, klasika – niekada nemiršta, todėl tokio tipo žiedai turėtų patikti Jūsų būsimai gyvenimo palydovei.

Vestuviniai žiedai Šiauliuose, vestuviniai žiedai Klaipėdoje – Jums gali pasiūlyti itin platų šios prekės pasirinkimą, todėl tai yra tinkamas miestas pirkti tokią prekę šiuose miestuose. Prieš rinkdamiesi žiedą, turėtumėte gerai apgalvoti apie finansus. Klasikiniai vestuviniai žiedai kaina, kokybė, labai priklauso nuo to, kokį šios prekės tiekėją Jūs pasirinksite, todėl prieš pirkdami, turite gerai apgalvoti tai, kiek galite sau leisti išleisti pinigų šiam pirkiniui, tačiau mes patariame, kad tokiam pirkiniui pinigų taupyti nevertėtų, kadangi tokį daiktą perkate vieną kartą per visą gyvenimą. Klasikiniai vestuviniai žiedai kainos ir jų kokybė, kaip jau minėjome, labiausiai priklauso nuo žiedų tiekėjo, tačiau kitas svarbus faktorius, tai, iš ko bus pagamintas Jūsų žiedas. Tai labai svarbu, kokią medžiagą pasirinksite, taip pat labai svarbu ar norėsite kažką išgraviruoti. Klasikiniai vestuviniai žiedai kaina priklauso ir nuo to, per kur juos perkate. Kadangi perkant internetu, visada galite rasti akciją. Pigūs vestuviniai žiedai Kaune – taip pat viena iš pasirinkimo galimybių.
Vestuviniai žiedai su deimantais – taip pat itin puiki dovana Jūsų mylimajai, kadangi šie žiedai yra labai paklausūs rinkoje, dėl to, kad atrodo labai prabangiai, tačiau jų kaina tikrai nėra pigi, kaip jau minėjome, perkant tokį daiktą, pinigų taupyti nevertėtų. Pigūs vestuviniai žiedai – geras pasirinkimas, jeigu negalite šiuo metu skirti daugiau pinigų šiam pirkiniui, tačiau dar kartą pasikartosime, kad šioje sferoje taupyti nėra tinkama vieta.

Sudėjus visus pliusus ir minusus, galima teigti, kad klasikiniai vestuviniai žiedai – puikus pasirinkimas Jūsų vestuvėms, kadangi pasikartosime dar kartą – klasika nesensta. Todėl norint įtikti savo būsimai gyvenimo palydovei, drąsiai galite rinktis laiko patikrintą receptą – klasikinius vestuvinius žiedus.

 

Internetas, Namai

Kokie bateliai vestuvėms tinka labiausiai?

Bateliai vestuvėms

Bateliai vestuvėmsPer vestuves visi nori atrodyti nuostabiai, tačiau dažniausiai didžiausią tokį poreikį išreiškia jaunoji, kuri puikiai žino, kad šios nuostabios dienos proga visi į ją tik ir žiūrės. Natūralu, kad ji nuo ankstyvo ryto pradeda puoštis ir džiaugiasi, kai spintoje jos laukia tobula suknelė ir prie jos parinkti derantys bateliai. Įdomu tai, kad dažniausiai visas dėmesys suteikiamas suknelei ir bateliai paprasčiausiai lieka pamiršti. Kad taip nenutiktų reikia kuo anksčiau pradėti ieškoti tinkamiausios aprangos šios puikios dienos proga.

Pasirinkimas platus, tačiau kuris tinka labiausiai?

Bateliai vestuvėms, kaip ir visos kitos aprangos detalės, turėtų būti pasirenkamos atidžiai. Žinoma, jeigu planuojate dėvėti ilgą suknelę, tokiu atveju batų beveik nesimatys ir galbūt jiems nereikia skirti tiek daug dėmesio. Visgi, šiuo metu plinta trumpos suknelės, tad atitinkamai reikia įsigyti ir puikiai prie jų derančius batelius.

 1. Nerekomenduojame įsigyti tamsų batelių. Ypač prastai atrodys juodi. Geriausiai tinka šviesių spalvų bateliai vestuvėms.
 2. Jeigu planuojate dėvėti aukštakulnius, tokiu atveju atsargai reikia pasiimti ir balerinas. Kojos tikrai pavargsta ir nieko gero, jeigu tai sugadina šventę.
 3. Labiausiai tinka uždari bateliai, tačiau jeigu pageidaujate – gražiai atrodys ir basutės.
 4. Nepamirškite, kad reikia įsigyti tokius batelius, kurie būtų ir gražūs, ir praktiški.

Platus pasirinkimas suteikia galimybę kiekvienam atrasi labiausiai jam tinkamą variantą.

Kur geriausia pirkti batelius?

Bateliai vestuvėms, kaip ir visos kitos aprangos detalės, gali būti perkamos tiek įprastuose prekybos centruose, tiek internetu. Šiuo metu labai išpopuliarėjo internetinė prekyba, nes vis daugiau žmonių suvokė, kad tai puikus būdas gauti tai, ko jums reikia kur kas mažesnėmis kainomis. Bateliai internetu geriau, kadangi:

 • Pirkti internetu yra pigiau.
 • Kur kas paprasčiau, kadangi prekė atvežama iki Jūsų namų durų.
 • Taip pat nereikia gaišti laiko, taigi ir greičiau.
 • Internete egzistuoja kur kas platesnė pasiūla, tad didesnė tikimybė, kad atrasite tai, kas jums labiausiai tinka.

Bateliai vestuvėms turi būti pasirenkami taip pat atidžiai, kaip ir suknelė.

Namai

Vestuvinė suknelė – svarbiausias vestuvių šventės atributas

vestuvinių suknelių salonai

vestuvinių suknelių salonaiVestuvės arba santuoka, turbūt, yra daugelio žmonių siekiamybė – tiesą sakant, tai yra ganėtinai nesunkiai suvokiama, pabrėžiant krikščioniškąjį tikėjimą, kuris ir remiasi šiomis vertybėmis. Daugelis iš mūsų trokšta sukurti darnią šeimą, užauginti dorus vaikus ir visą likusį gyvenimą praleisti mylimo žmogaus glėbyje. Kad visa tai susikurtumėte, prieš tai jūs privalote žengti vieną, bene patį svarbiausią žingsnį savo gyvenime, kuri vadinama santuoka. Po viso to jums teliks puoselėti judviejų meilę ir laimingai nugyventi visą likusį gyvenimą. Vis dėlto, daugelis žmonių nesiryžta žengti šio žingsnio ne dėl savo neatsakingo požiūrio, tačiau dėl didelių išlaidų, kurias patiria vestuvių šeimininkai, o pats brangiausias santuokos aksesuaras, dažnu atveju brangesnis netgi už sužadėtuvių žiedą, tai vestuvinės suknelės.

Nenuostabu, kad vestuvinės suknelės patraukia daugelių moterų dėmesį. Dažnu atveju, joms tai būna didžiausias įvykis gyvenime, todėl tolygu akimirkos dydžiui, jos taip pat nori atrodyti taip nuostabiai, kaip, turbūt, niekuomet nebeatrodys. Moterys mėgsta dėmesį, todėl dažniausiai, rinkdamos vestuvių suknelę, jos nežiūri į kainą. Joms svarbiausia, kad visi renginio dalyviai ir pats laimingasis jaunikis būtų priblokšti moters grožio, jos elegancijos ir subtilumo. Jos žino, kad po daugelio metų, joms liks tik gražiausi prisiminimai iš vestuvių puotos, kuomet nė vienas svečias neišdrįso atitraukti akių nuo renginio puošmenos tapusios nuotakos. Taigi, turėdami omenyje tai, kad žmogų mylite ir planuojate su juo praleisti visą likusį gyvenimą, negailėkite pinigų savo vestuvinei suknelei, nes, jeigu jums pasiseks, tai bus vienintelė tokia didžiulė šventė, kuri paliks jums tik gražiausius prisiminimus. Be viso to, būtų galima pastebėti, kad finansinių išteklių naudojimas šiose situacijose yra naudingas ir kitais aspektais – turime omenyje tai, kad asmenims kuo puikiausiai bus galima pasigirti ir prieš kitus šventėje esančius svečius – kad ir kaip ten bebūtų, šauniausia yra tai, kad įmanoma šią išraišką pateikti asmeniniais veiksmais, pirkiniais, tiesa?

Taip pat, vestuvinių suknelių salonai dažnu atveju siūlo sukneles, skirtas būtent nuotakai, padailintas pagal jos skonį. Tai leidžia nuotakai būti ramiai, kad niekur kitus daugiau pasaulyje nebebus tokios pat nuotakos su tokia pačia suknele. Nuotakos gali ne tik pagal savo pageidavimus pasisiūti visiškai naują suknelę, tačiau salone pamačiusi suknelę, ji gali paprašyti, kad būtų pakeisti kai kurie komponentai, kai kas patrumpinta ar pailginta, šis bei tas pridėta. Tiesą sakant, toks unikalios vestuvinės suknelės suteikimas yra neįtikėtinai naudingas piliečiams, kadangi paslauga leidžia ne vien tik devėti svarbiausią gyvenimo dieną apdarus, kurių tikrai neturi niekas, tačiau pastarosios yra ir pasiuvamos pagal optimalius rodmenis – kitaip teigiant, žmonės yra linkę tokius rūbus vadinti it nulietais tam tikriems asmenims. Kaip ir būtų galima pastebėti, patarlė pakankamai neblogai atitinka tai, kas esą iš tiesų, mat unikalios vestuvinės suknelės tikrai galėtų būti traktuojamos, kaip nulietosios.

Juk vestuvinės suknelės – tai didžiausia visų nuotakų puošmena, o nepaslaptins, kad visos moterys mėgsta būti išskirtinės, gražios bei stulbinamos, nuo kurių neįmanoma atitraukti akių. Todėl negailėkite pinigų tokiai didžiai šventei, nes dažnu atveju, ji yra vienintelė jūsų gyvenime, o pirmas kartas pats įsimintiniausias. Negaiškite laiko ieškodamos pigesnės suknelės, geriau stenkitės atrasti tokią suknelę, kurią prisiminus po daugelio metų, veide atsirastu plati ir nuoširdi šypsena. Jūs, nuotakos privalote būti vestuvių pažiba, tad nepraleiskite šios progos.

 

 

Namai

Naudingi patarimai, kaip sutaupyti planuojant vestuves

gėlių puokštės

gėlių puokštėsTurbūt nesutiksime tokių optimistiškai nusiteikusių žmonių, kurie atvirai sakytų, jog vestuvių šventė yra pigi. Dažniausiai, jaunieji taupo ne vienerius metus, kad galėtų įgyvendinti savo vedybų svajones ir surengti iš tiesų fantastišką bei amžinai įsiminsinčią šventę. Tačiau, tikrai negalima teigti, kad visiems būsimiems jaunavedžiams pavyksta surinkti pakankamą pinigų sumą, kurios užtektų viskam, o juk norisi sukurti tokią šventę, kurioje viskas būtų tiesiog tobula. Vestuvės yra gražiausia jūsų gyvenimo diena, kuomet nesinori, kad kažkas būtų ne pagal jūsų norus. Taigi, mes paruošėme jums keletą patarimų, kurie padės sutaupyti bent dalį eurų bei sukurti puikią šventę turint ne patį didžiausią šventės biudžetą.

Vestuvinis pokylis jūsų namuose arba gamtoje

Vedybų tendencijos rodo, kad vis dažniau ieškoma alternatyvių šventės vietų prabangioms viloms, dvarams ar sodyboms. Minėti variantai puikiai tinka šventėms, tačiau dažnai yra itin brangūs, o vietas reikia užsakyti dar prieš gerą pusmetį ar net anksčiau. Ką gi, tokių nepatogumų jūs galite labai paprastai išvengti – tiesiog surenkite šventės pokylį savo namuose. Namus papuošti bus kur kas paprasčiau, kadangi jūs gerai pažįstate savo erdvę ir galite skoningai priderinti gėlių, šviesų ir spalvų kompozicijas prie savo namų.

Gamta yra taip pat puikus variantas, tačiau tuomet jums reikia akylai stebėti orų prognozę – juk Lietuvoje orai dažnai keičiasi, tad kartais gali atsirasti nemalonių netikėtumų. Visgi, galima įrengti lauko palapines bei pavėsines, iškabinėti medžius lemputėmis, paruošti nuostabių gėlių puokščių ir šventė gamtoje atrodys dar gražiau bei originaliau, nei prabangiausioje viloje.

Transportu gali pasirūpinti patys svečiai

Jums nebūtina vežti svečius su specialiai užsakytu transportu į šventės vietą ar bažnyčią. Tai nėra jokia tradicija ar gero etiketo ženklas, tad svečiai patys turėtų nuspręsti, kokiu transportu atvyks į jūsų vestuvių šventę. Jei šventė vyksta netoli didesnio miesto, transporto problemą puikiai išsprendžia ir paprasčiausiais taksi.

O jums patiems visai nebūtina nuomotis prabangaus limuzino, kad nuvažiuotumėte į savo vestuvių šventę. Apskritai, jau senokai nebemadinga nuomotis limuziną. Dabar kur kas populiariau šventiškai dekoruoti savo automobilius. Jei nenorite naudoti savo automobilio, esame tikri, kad jūsų draugų tarpe tikrai atsiras žmonių su prabangiomis mašinomis, kurią būtų galima pasiskolinti dienai. Jeigu mėgstate iššūkius, galite važiuoti net ir su nuomotais motociklais arba tiesiog dviračiais – tai labai originalu ir linksma, o juk vestuvių dieną norėsite laiką praleisti linksmai ir parodyti visiems, kad esate tikrai kūrybingi.

Trumpinkite svečių sąrašą

Visai nebūtina į vestuves kviesti visų pažįstamų, bendradarbių ar per gyvenimą sutiktų žmonių. Šiuolaikinės švenčių tendencijos rodo, kad šiuolaikiniai jaunieji į savo vedybų šventę kviečia tik pačius artimiausius draugus bei gimines. Turėkite tai omenyje, nes kokybė yra geriau nei kiekybė. Negana to, sutaupysite daug pinigų, jeigu jūsų šventėje dalyvaus mažiau svečių. Taip pat, su artimiausiais draugais šventė bus kur kas jaukesnė ir smagesnė.

Tikimės, kad šie patarimai padės šiek tiek sutaupyti, bei tuo pačiu sukurti įspūdingą ir visus jūsų lūkesčius atitinkančią šventę!