keyboard_arrow_right
šildymas
Namai

Nesudėtingas mini rekuperatoriaus pasirinkimas internetu

vėjas

vėjasTurbūt jau ne vieną kartą buvote girdėję, kad aplinkiniai žmonės savo namuose įsirengia rekuperacinio vėdinimo sistemas. Tiesą sakant, jau ne vienerius metus tai yra labai populiarus gyventojų pasirinkimas. Ir taip yra ne tik dėl „mados“, tačiau visų svarbiausia – dėl didžiulio rekuperacinių sistemų veiksmingumo ir jų privalumų. Tuo tarpu, jei jūs taip pat galvojate, kad jūsų namuose jums reikėtų įsirengti rekuperacinio vėdinimo sistemą, turbūt svarstote, kaip galėtumėte visą tai lengviau padaryti ir į ką jūs turėtumėte kreiptis. Tačiau viskas jums turėtų tapti gerokai aiškiau ir suprantamiau, jei jūs šio proceso metu pasinaudosite internetu. Trumpiau tariant, jums vertėtų pasinaudoti internetine paieškos sistema (arba apsilankyti šioje nuorodoje), kurios pagalba galėtumėte surasti rekuperacinio vėdinimo specialistų internetinius tinklalapius, įvertinant juose pateikiamą informaciją. Kadangi rekuperatoriai šiandien yra labai populiarūs ir daugelio vartotojų visame pasaulyje pamėgti technologiniai prietaisai, kurie užtikrina puikų vidaus patalpų vėdinimą, galite būti tikri, kad šiuolaikinėje rinkoje yra labai daug bendrovių, kurios gali pasiūlyti kokybiškus sprendimus prieinamomis kainomis.

Dėl minėtos priežasties jūs iš anksto turėtumėte pagalvoti ir apie savo pagrindinius keliamus reikalavimus. Trumpiau tariant, jei jūs žinosite, koks yra jūsų nustatytas biudžetas, ko jūs siekiate ir ko jūs tikitės iš vieno ar kito pasirinkto rekuperatoriaus, jums turėtų būti paprasčiau pasirinkti tiek patį rekuperatorių, tiek ir jais prekiaujančius specialistus. Todėl jei skirsite vieną kitą papildomą savo laiko minutėlę ir iš anksto pagalvosite apie tai, kokie yra jūsų pagrindiniai keliami reikalavimai, turėtumėte gerokai lengviau pasirinkti, priimant sėkmingą ir teisingą sprendimą.

Taip pat nepamirškite, kad naudodamiesi internetu jūs galėsite gerokai lengviau palyginti ir skirtingų mini rekuperatorių funkcionalumą, našumą bei individualius privalumus. Tai padaryti yra labai paprasta, o visų svarbiausia, kad visa tai nereikalauja didelių papildomų laiko sąnaudų. Todėl jei jūs visame šiame procese naudositės šiuolaikiniais informacijos paieškos sprendimais ir nevengsite kreiptis į specialistus, kurie turi ilgametę patirtį šioje rinkoje, pasirinkti mini rekuperatorių bus labai nesudėtinga.

Namai

Židiniai ir krosnelės – būsto šerdis?

židiniai ir krosnelės Klaipėdoje

židiniai ir krosnelės Klaipėdoje

Židiniai ir krosnelės Klaipėdoje gyvenantiems žmonėms turėtų būti pažįstami. Kodėl? Nes čia šildymo įrenginių prekyba ir montavimas mena gilias tradicijas. Patirtis ir nuolatinis tobulėjimas – štai kas lemia aukštus rezultatus. Na, o kiekvienas pirkėjas džiaugiasi nuostabiu, nepaprasto jaukumo suteikiančių židiniu ar krosnele.

Židinys ar krosnelė – jaukumas, jaukumas, jaukumas…

Turbūt žmogaus tokia prigimtis, kad vis ieškoma jaukumo. O šiluma dažnai suprantama kaip vienas iš esminių faktorių. O kai šis veiksnys dera su kitais, tuomet situacija apskritai optimistiškiausia. Kokie tie kiti aspektai? Minėtinas šildymo įrenginio veiksmingumas, praktiškumas, tvirtumas ir dizainas. Renkantis katilą, kuris stovės rūsyje ar katilinėje, dizaino tema nėra tokia aktuali. Tačiau židiniai ir krosnelės Klaipėdoje parduodami suprantant, kad pirkėjams svarbios visos ypatybės. Juk kalbame ne tik apie šilumą, bet ir apie teigiamus interjero pokyčius.

Jaukumas, jaukumas, jaukumas – galima kartoti šį žodį ir kaskart jis kels malonias mintis. Tai žodis, turintis ypač teigiamą konotaciją. O maloni namų atmosfera – tai, ko reikia norint jaukiai praleisti laisvalaikį.

Gausus pasirinkimas nepalieka abejonių

Žinote, būtų keista kalbėti apie nepaprastas židinių bei krosnelių ypatybes, jeigu neegzistuotų pasirinkimo laisvė. Dabar, kai tokia laisvė vyrauja, pasirinkimo gausa nepalieka abejonių. Net ir išrankiausius poreikius patenkinantys produktai, net aukščiausius dizaino kriterijus pateisinantys gaminiai. Kokybės kartelė taip pat labai aukšta, o ir gamintojų vardai jau tapę patikimumo simboliais.

Kai yra iš ko rinktis, įsigyjamas pats priimtiniausias variantas tiek išvaizdos, tiek funkcionalumo požiūriu. Toks variantas, kurio vėliau džiaugiamasi tikrai ne vienus metus. Toks variantas, kuris patinka namiškiams ir svečiams. Toks, kuris suteikia jaukumo ir leidžia optimistiškai praleisti ilgus žiemos vakarus su šeima. Toks, kurį turbūt galima apibūdinti kaip tobulą.

Pasvertas sprendimas

Židiniai ir krosnelės Klaipėdoje viena kita pastraipa aukščiau buvo susieti su tradicijomis. Ir ne veltui. Kai vartotojams pateikiami optimalūs sprendimai, veikla sėkmingai vystoma. Juk tiek židiniai, tiek krosnelės – tai, apie ką galvojama, kam skiriama nemažai dėmesio. Ir pasirinkimas turi būti neatmestinas.

Savo srities specialistai padeda tokiais klausimais kaip šildymo prietaiso galingumas. Juk negerai, jei šildymo įrenginys turi per mažai galios, negerai ir tada, kai įsigyjamas pernelyg galingas šildymo įrenginys. Optimali galia yra tai, kas svarbu ir kas leidžia peržiemoti šiltai ir saugiai. Taip, saugumas labai glaudžiai susijęs su tinkamo galingumo pasirinkimu.

Vėlgi reikėtų paminėti, kad asortimentas platus. Tai reiškia, kad nereikės pirkti tokio produkto, kuris ne visiškai atitinka poreikius. Tegul būsto grožiui atstovauja ir šilumą skleidžia pats geriausias gaminys!

Būsto šerdis

Ar galėtume teigti, kad židinys ar krosnelė yra būsto šerdis? Vertinant nepaprastą dizainą taip iš tiesų galima pasakyti. Turint omenyje funkcionalumą šis teiginys taip pat patvirtinamas.

 

 

Namai

Radiatoriai – vasaros rūpestis

radiatoriai

radiatoriaiRadiatoriai ir vasara? Gal juokaujate? Ne, kalbame visai rimtai. Kad šildymo tema neapkarstų, kad nereikėtų verstis per galvą, reikiamais įrenginiais vertėtų pasirūpinti dar šiltuoju metų laiku.

Nuo ko pradėti?

Klausimas, nuo ko pradėti, lyg ir elementarus, tačiau tenka nemažai pagalvoti, kokia gi turėtų būti toji starto linija. Pirmiausia galima suskaičiuoti, kiek radiatorių namie yra. O visi kiti aspektai – specialistų reikalas. Todėl vienas iš pirmųjų uždavinių – kreipimasis į profesionalą, kuriam radiatoriai bei kitos šildymo sistemos dalys yra kasdienybė.

O ko nedaryti?

Lyg ir aišku, nuo ko pradėti, bet ar žinote, ko nedaryti? Ko nesiimti, kad radiatoriai veiktų sklandžiai, kad jie suteiktų komfortą žiemą, kad namie būtų jauk? Paprasčiausiai nereikia savivaliauti. T. y. darbus verčiau patikėti asmenims, kurie tuo užsiima, kuriems tai pragyvenimo šaltinis. Ko dar nedaryti? Kartais žmonės bando įrodinėti net ir neteisingas tiesas, neturėdami nei žinių, nei patirties. Su specialistais diskutuoti verta, bet nereikėtų visko daryti atvirkščiai, nei jie sako.

Ko dar nedaryti?

Kad radiatoriai nuo pat orų atvėsimo iki šilumos užuomazgų puikiai funkcionuotų, svarbus atsakingas pasirinkimas. Jei pasitariate su meistrais ir esate nusistatę kriterijus, bet įsigydami radiatorius tais kriterijais nesivadovaujate, o priimate spontanišką sprendimą, tai tarsi išklydimas iš kelio. Turint rekomendacijas ne tik protinga, bet ir būtina jų laikytis.

Vasara / žiema

Vasara ir žiema – priešpriešos. Šiltuoju metų laiku mėgaujamasi atostogomis, o šaltuoju paprastai norima šilumos, norima, kad dienos pagaliau pradėtų ilgėti.

Žiemą ir taip nemažai rūpesčių, tad pasilikti šildymo sistemos klausimus šiam metų laikui nelabai naudinga. Radiatoriai ir įvairiausios kitos šildymo sistemos dalys – vasaros klausimas. Kai dar šilta, kai galima be skubėjimo viską sutvarkyti, kai nereikia lėkti ir rinktis įrenginių paskubomis.

Konvektoriai, plieniniai radiatoriai, aliumininiai… Radiatoriai – ne koks nors vienas įrenginys. Pasirinkimas platus, o tai tik patvirtina, kad savo žodį turi tarti šildymo sistemų srityje dirbantys asmenys.

Taigi, radiatoriai yra vasaros rūpestis. Nors jie reikalingi šaltuoju metų laiku, geriau pasirūpinti pasirinkimu ir montavimu iš anksto. Žiemai pasiruošiama be streso.

 

 

 

Namai

Ar žinote, kaip termoputa veikia sienų šiltinimas?

Sienų šiltinimas

Sienų šiltinimasSienų šiltinimas, panašu, jog galimai aktualiausias esą tiems, kurie tik ką pradėjo statyti asmeninius namus, ar tik ruošia šių individualius planus ir galvoja, kaip gi būtų galima pasiekti geriausių rezultatų už mažiausius įkainius. Vis dėlto, būtų galima pastebėti tai, kad didžioji dauguma visuomenės, galvodami apie tokį pakankamai svarbų žingsnį gyvenime, dažniausiai svarsto tik apie tai, kaip pigiau įsigyti individualios žemės norimoje vietoje, o be viso to ir kaip rasti kompaniją, ar tai žmonių, kurie galėtų pagal asmeninį planą pastatyti norimą namą.

Mes esame linkę manyti, kad dauguma piliečių paprasčiausiai užmiršta smulkmenas, kurios ne vien tik, kad yra svarbios, tačiau be viso to ir galėtų pareikalauti ganėtinai nemažų sumų, jeigu pernelyg nesigilinote į paslaugas ir ieškote efektyviausio sprendimo. Tiesą sakant, būtų galima pastebėti, kad dėl šios priežasties šiandieną esame ir mes – būtent norėtume pasiūlyti vieną iš puikiausių, efektyviausių ir, žinoma, pigiausių išeičių, leisiančių pastebėti, jog sienų šiltinimas galimai ir nėra toks brangus procesas. Tikimės, kad turinys atskleis ne vien tik reikiamą informaciją, kurios ieškojote, tačiau taip pat ir galimai parekomenduos, kaip reikėtų elgtis ir kitose situacijose, kai kalbama apie pigiausios išeities radimą, statant asmeninius namus.

Tiesą sakant, tinkamiausia išeitis jums būtų termoputa. Anot savo srities specialistų, toks sienų šiltinimas, nežvelgiant į tai, ar būstas karkasinis, ar mūrinis, yra efektyviausia priemonė, o tuo pačiu ir patogiausia, nekelianti nei menkiausių sunkumų, siekiant įgyvendinti norimus padarinius. Realiai žiūrint, koncepcija yra pakankamai paprasta – skysto pavidalo medžiagos, tai yra termoputa, yra įleidžiama į oro tarpus, esančius sienoje, išgręžiant itin mažą, galimai 16mm skylutę. Būtent dėl šios priežasties ir yra teigiama, kad nei kiek nereikėtų jaudintis, jeigu jūsų namas esą mūrinis – šis sprendimas ne tik, kad nedeformuos tam tikrų pastato elementų, tačiau iš viso įvardytoji skylutė liks nepastebėta.

Sienų šiltinimas nuo šiol galimas itin pigus, bei nereikalaujantis daug pastangų – termoputa, kaip tik jums, tiesa?

Namai

Ketaus krosnelės pasirinkimas ir montavimas

ketaus krosnelės

ketaus krosnelėsKetaus krosnelės – ne tik šilumos garantas, bet ir paklausi prekė. Kai kuriems tai interjero pagyvinimas, tačiau toks įrenginys suteikia ir užtektinai šilumos. Pasirinkti, kuris gaminys labiausiai patinka – viena uždavinio dalis. Kita dalis yra montavimas ir techninės vingrybės. Ir čia tikriausiai teks paieškoti gerai susigaudančio asmens.

Norint sumontuoti krosnelę kyla įvairiausių klausimų. Iš tiesų pastarieji aplanko dar tik pradedant dairytis parduotuvėse. Toks ankstyvas klausimas yra susijęs su kilovatų reikšme. Jei šie duomenys, nurodyti prie prietaiso, yra kaip iš fantastikos srities, reikėtų žinoti paprastą tiesą – 1 kW pakaks maždaug dešimčiai kvadratinių metrų apšildyti. Atrodo paprasta, tačiau vis tiek sudėtinga išsiversti be specialisto, kuris tiksliai apskaičiuotų, kokio galingumo ketaus krosnelės konkrečiam pastatui reikėtų. Suprantama, kad per mažas galingumas netenkins, o perteklinis bus tik papildomas galvos skausmas. Tad svarbu atrasti kompromisą, paremtą matematiniais skaičiavimais.

Krosnelės kartais nebūna kaip pastatyti dėl kamino buvimo vietos. Bet kuriuo atveju geriausia prieš perkant šildymo prietaisą pasikviesti specialistą, kuris apsaugos nuo klaidos ir padės priimti tinkamą sprendimą. Paprastam vartotojui tikriausiai mįslingai skamba ir dūmtraukio skerspjūvis. Koks jis turi būti, vėlgi reikėtų teirautis nusimanančio asmens. Ir, beje, kaminas yra svarbesnis, nei atrodo. Čia sąlygas diktuoja saugumas. Svarbi ir priežiūra. Laikui bėgant kaupiasi suodžiai, todėl valymas neišvengiamas.

Vienas iš kriterijų yra kaina. Galima rasti informacijos ir apie auksines krosneles, prie kurių priraityta daugybė nulių. Tačiau tokį prabangų daiktą perka gal keletas išrinktųjų. Visi kiti (dažniausiai blaiviai mąstantys) renkasi žemiškesnius produktus, kurie atlieka tą pačią funkciją. Varžymasis „žemiškų“ kainų kategorijoje – kitas klausimas. Prieš įsigyjant vertėtų atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir į gamintoją. Reikšmės nepraranda ir tokie aspektai kaip garantinis laikotarpis.

Į aktualių klausimų sekciją papuola ir svarstymas dėvėta ar nauja. Jei ketaus krosnelės iš antrų rankų pigesnės nei parduotuvėje, tai dar nereiškia, jog pavyks sutaupyti. Intensyviai naudotas prietaisas pareikalaus papildomų išlaidų. Vienos kitos detalės keitimas atsieis triženklę sumą. Tai skatina pamąstyti apie naują prekę. Jei pavyksta atsidurti reikiamoje vietoje reikiamu laiku (ten, kur akcija), yra galimybė kažkiek sutaupyti ir turėti krosnelę, kuri yra nauja ir kuriai galioja garantija. Tad tie, kurie nori gyventi ramiai, paprastai renkasi naują.

Diskusijų sulaukia ir kilmės šalis. Kaip ir daugumoje sričių, kiniški produktai vertinami per skeptiškumo prizmę. Dažnai dėmesys kreipiamas į norvegiškas krosneles, kurios yra brangios, tačiau tvirtos. Krosneles gamina ir kitose šalyse, tad kai kada pasirinkimą gali nulemti vieną ar kitą kultūrą reprezentuojantis dizainas.

Taigi, ketaus krosnelės pasirinkimas apima įvairius kriterijus. Tačiau būtina žinoti, jog nusipirkimas dar ne viskas. Svarbu išspręsti visus techninius klausimus, kad įsigytas daiktas nedulkėtų kur nors sandėliuke.

Internetas, Namai

Šiuolaikiškas pasirinkimas namams – granulinės krosnelės

granulinės krosnelės

granulinės krosnelėsŠąlant orams daugelis gyventojų prisimena apie šildymo sezoną, kuris dažnai iš kišenių išpurto nemažai pinigų. Tačiau šiuolaikinės technologijos ir sprendimai jau leidžia rinktis naujus namų šildymo būdus, padedančius sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko bei kuro. Vienas tokių – granulinės krosnelės. Tai šiuolaikiškas sprendimas tiems, kuriems namuose norisi patiems reguliuoti šilumą.

Pagrindinis tokių krosnelių išskirtinumas – kuras granulėmis. Granulės yra ne kas kita kaip medžio pjuvenos, kurios yra supresuotos į stačiakampio formos granules. Toks kuras yra labai ekologiškas, itin degus ir išskiria labai daug šilumos. Todėl dažnai granulėmis kūrenamos krosnelės taip vertinamos žmonių, kurie rūpinasi ne tik savo namų šiluma, bet ir gamtos priežiūra.

Skeptikai dažnai teigia, jog granulinės krosnelės yra ne kas kita, kaip medinių krosnelių kopija, tad šiandien tai visiškai nieko naujo neatnešanti atradimas. Tačiau iš tiesų jos turi pagrindinius išskirtinumus, kurie priartina krosneles prie aukštesnio šildymo lygio. Tai yra termostatas ir nuotolinis valdymas. Dėl pastarosios priežasties krosnelės taip mėgstamos ne tik būtų, bet ir individualių namų gyventojų. Ar ir Jums yra tekę grįžti į šaltus namus po dienos darbų ir skubėti kūrenti krosnį, kad kambariuose būtų bent kiek jaukiau? Tuo tarpu šios krosnelės siūlo viskuo pasirūpinti iš anksto. Galite pradėti šildyti namus dar būdami darbe arba važiuodami namo. Tai reiškia, kad gręžę jau rasite namuose šilumą ir jaukumą. Kas gali būti geriau šaltą žiemos vakarą.

Dar vienas svarbus granulinės krosnelės privalumas – paprastas naudojimas ir priežiūra. Tai daiktas namuose, kuris reikalaus itin mažai dėmesio. Granulinė krosnelė uždegama vieno mygtuko paspaudimu. Jums tereikia sudėti granules į degimo vietą, paspausti mygtuką ir nustatyti norimą šilumą. Granulės įkaitinamos ir užsidega, o krosnelė degina tik tiek kuro, kiek reikia Jūsų norimai temperatūrai pasiekti. Tai dar vienas būdas užtikrinti, kad mažamečiai vaikai namuose jaustųsi ne tik saugiai, bet ir galėtų būti šiltuose namuose.

Be to, šiuolaikiškos granulinės krosnelės – tai sprendimas ne tik tiems, kurie mėgsta natūralią šilumą, bet ir tiems, kuriems patinka netradiciniai sprendimai. Rinkoje jau pasirodė krosnelės su kaitlentėmis, kurių pagrindinis privalumas – karštas maistas, taupant ne tik dujų, bet ir elektros sąnaudas. Paruoškite šeimai vakarienę šiuolaikišku būdu.