keyboard_arrow_right
auto nuoma
Automobiliai, Verslas

Automobilių nuoma Kaune perspėja, ko geriau nedaryti išsinuomojus automobilį

automobilių nuoma

Automobilių nuoma Kaune ar kitame mieste išties palengvina kasdienybę, kai nuosavas automobilis sugenda, į miestą atvykstama vos kelioms dienoms arba kai norisi savo automobilį tiesiog palikti kieme. Tiesa, išnuomotas automobilis – tai atsakomybė, todėl reiktų įdėmiai perskaityti sutartį, kad vėliau netektų mokėti baudų už savo sąlygų nesilaikymą. Štai keletas pagrindinių dalykų, kurių geriau nedaryti nuomotame automobilyje.

Alkoholio vartojimas

Kas jau kas, bet vairavimas ir alkoholio vartojimas tikrai niekaip nesiderina, tačiau per žinias galima išvysti, kad praktiškai vos ne per kiekvieną policijos reidą, įkliūva apsvaigęs vairuotojas su išsinuomotu automobiliu. Toks elgesys ne tik neatsakingas, bet ir pavojingas ir pačiam vairuotojui, ir jo keleiviams, ir kitiems eismo dalyviams.  Be to, automobilių nuoma Kaune ar kitame Lietuvos mieste už tokį taisyklių nepaisymą griežtai baudžia, tarkim, jei neblaivus padarėte avariją, patirtus nuostolius teks kompensuoti iš savo kišenės.

Elementarių taisyklių nepaisymas

Automobilių nuoma Kaune, Vilniuje ar kitame žemės kampelyje yra verslas, o automobiliai yra pagrindinis įrankis nešantis pelną, todėl nereiktų stebėtis, kodėl nuomotojai saugo savo transporto priemones ir vairuotojų reikalauja paisyti elementarių elgesio taisyklių. Kokių? Laikytis tvarkos, juk po jūsų automobiliu važiuos kitas žmogus. Nerūkyti, nes tabako kvapas įsigeria į saloną ir tikrai ne visiems jis patinka ir yra priimtinas, prieš rūkydami nuomotame automobilyje pagalvokite, kad po jūsų juo gali važiuoti šeima su mažamečiais vaikais ar nėščia moteris. Augintinius transportuoti tam skituose konteineriuose, juk kai kurie žmonės yra alergiškai augintinių plaukams, o ir šiaip nėra labai malonu rinkti svetimo šuns ar katino plaukus nuo naujo palto. Tad visada reiktų laikytis tvarkos ir nepamiršti, kad po jūsų automobiliu naudosis kitas žmogus.

Galiausiai reiktų paminėti, kad kai kurie automobiliai nuomojami tik tam tikrame mieste ir atitinkamu spinduliu nuo jo. Paprasčiau tariant, ne visos nuomos bendrovės leidžia savo automobiliu važiuoti didesnių atstumų. Pavyzdžiui, tikrai neprotinga iš Vilniaus keliauti į Klaipėdą automobiliu, kuris nuomojamas tik Vilniuje ir jo rajone.  Tai ne tik brangiai kainuos, bet ir gali užtraukti baudą.  Lygiai tas pats galioja ir kelionėms į užsienį. Taigi, skaitykite automobilio nuomos sutartį ir pasirinkite optimaliausiai jūsų poreikius atitinkančią nuomos kompaniją.  Daugiau apie automobilių nuomą galite pasiskaityti čia: Autorent24.lt.

 

 

 

Automobiliai

Kodėl auto nuoma visoje Lietuvoje yra geriau nei draugo automobilis?

auto nuoma

auto nuomaSugedo jūsų automobilis ir jums reikalinga pakaitinė transporto priemonė? O gal planuojate tolimesnę išvyką ir ieškote patikimo, patogaus ir techniškai tvarkingo automobilio? Šiuo atveju turite kelias išeitis. Viena jų – prašyti automobilio iš pažįstamų žmonių, kita – auto nuoma visoje Lietuvoje. Kuris sprendimas yra praktiškesnis? Kodėl automobilių nuoma tampa sparčiai populiarėjančia paslauga? Pabandykime trumpai apžvelgti minėtuosius klausimus.

Ar verta skolintis automobilį iš draugo?

Skolintis automobilį iš draugo atrodo kaip pigesnis ir patogesnis sprendimas, – juk tereikia paprašyti pagalbos. Iš kitos pusės, jūs nebūsite tikri, kokios būklės transporto priemonę gausite, ar ji pakeliui nesuges, ar nesijausite kalti, jei automobilis tiesiog nustos važiuoti. Be to, jei automobilis jums skolinamas tik trumpam laikui, pvz., dviem dienom, o jums transporto priemonė reikalinga ilgesniam laikui, atsiranda rimta problema, iš kur gauti kitą automobilį? Galiausiai, tikrai ne kiekvienas mūsų draugas turi po atliekamą automobilį, kurį gali paskolinti kitų žmonių poreikiams, todėl tokia situacija yra nepatogi tiek asmeniui, kuris skolina transporto priemonę, tiek jums, nusprendus pasiskolinti.

Ką laimite, pasirinkę nuomos bendrovę?

Automobilių nuomos bendrovės siūlo praktiškus ir patogius sprendimus kasdienai, nepriklausomai, su kokia situacija susidūrėte. Iš tiesų, auto nuoma Kaune orientuota į skirtingų pirkėjų poreikius, todėl klientams siūlomi įvairių markių, dydžių, galios automobiliai, tinkami tiek važinėjimui po miestą, tik ilgesniam nuomos terminui, pvz., išvykai į užsienį. Auganti rinka siūlo itin patrauklias nuomos kainas, kurios atitiks net ir taupančiųjų poreikius. Tuo pačiu gausite visą reikalingą paslaugų bagažą – visų pirma, būsite nepriklausomi nuo kitų ir galėsite automobilį naudoti tiek laiko, kiek reikės (be to, ilgesniam nuomos terminui paprastai suteikiamos itin palankios nuolaidos). Jūs gausite naują, techniškai tvarkingą automobilį, kuriuo galėsite pasitikėti, nejausdami jokios baimės, kad transporto priemonė suges. Atsižvelgdamos į individualius klientų poreikius, daugelis nuomos bendrovių siūlo papildomas paslaugas, pvz., nuomoja navigacijos įrangą (kas itin patogu, jei ketinate važinėti po nepažįstamas vietas), vaikiškas automoblines kėdutes (jei ketinate važinėti su mažais vaikais), stogo bagažinę (jei reikia pervežti daugiau daiktų) ir pan.

Automobiliai

Keleivinių mikroautobusų nuoma: kaip pasirinkti geriausius?

mikroautobusu nuoma

mikroautobusu nuomaNorite keliauti po Europą ir suprantate, kad su mikroautobusu bus kur kas paprasčiau? Tiesiog visi žmonės sėkmingai susės į vieną transporto priemonę ir pasieks reikalingą tašką? Tokiu atveju siūlome nesikreipti į pažįstamus, kurie turi keleivinius mikroautobusus, kadangi rizikuosite jais važiuodami. Kur kas paprasčiausia ir geresnė išeitis – keleivinių mikroautobusų nuoma.

Keleivinių mikroautobusų nuoma populiari tiek keliaujant Lietuvoje, tiek norint geriau pažinti užsienį. Paprasčiausiai, tai galimybė su savimi pasiimti reikalingą daiktų skaičių ir tuo pačiu visą kompaniją, kuri nori smagiai praleisti laiką. Mergvakariai ir bernvakariai paprasčiausiai neįsivaizduojami be šių transporto priemonių, kurios labai supaprastina šventę ir suteikia jai daugiau išskirtinumo.

Įmonių, kurios siūlo mikriukų nuoma, galimybės yra labai plačios. Svarbiausia pasirinkti tą, kurios poreikiai geriausiai patenkina poreikius. Norėdami padėti tai padaryti – nurodome kelis kriterijus, kurie dažniausiai patys svarbiausi norint susirasti geriausią įmonę.

  1. Pirmiausia rekomenduojama nuspręsti, kokią pinigų sumą galite skirti. Nuo pačios mažiausios sumos iki pačios didžiausios, kuri gali užtikrinti, kad surasite itin komfortabilią transporto priemonę.
  2. Antrasis kriterijus yra ir turėtų būti mašinos pasirinkimas. Labai patogu, kai viena įmonė siūlo daug skirtingų transporto priemonių. Tokiu atveju tikrai pavyks rasti tai, ko jums reikia ir kas patenkins poreikius.
  3. Internete palikti kitų žmonių komentarai padės susidaryti nuomonę, ar produkcija, kuri yra siūloma, patenkino jų poreikius.
  4. Taip pat būtinai labai detaliai įsiskaitykite į nuomos sąlygas. Jos gali supaprastinti veikimo mechanizmo principą bei padėti pasirinkti tai, kas jums atrodo tinka labiausiai.

Nepamirškite, kad kuo labiau ir artimiau bendrausite su tais asmenimis, kurie nuomoja transporto priemones – tuo tikresnis būsite, kad pasirinkote tą variantą, kuris jums tinka labiausiai.

Tegul keliavimas būna patogus ir lengvas. Su kokybiška transporto priemone viskas yra labai paprasta ir patogu!

Susipažinkite su galimais transporto nuomos privalumais internete. Būtent virtualioje erdvėje galėsite greitai bei paprastai palyginti alternatyvas ir pasirinkti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

Keliaukite be jokių rūpesčių!

 

Verslas

Automobilių nuoma Klaipėdoje – paprastesnis būdas pažinti uostamiestį

automobilių nuoma

automobilių nuoma KlaipėdojeKlaipėda, lyginant su kitais Lietuvos didmiesčiais, jaukus, mielas ir gana paprastas miestas. Paprastas ta prasme, kad čia labai lengva susigaudyti: Klaipėdoje nėra painių gatvių, visur stovi kelio ir informaciniai ženklai, todėl net ir pirmą kartą, užsukus į Lietuvos uostamiestį, neturėtų kilti didelių problemų, kaip nuvažiuoti iš taško A į tašką B.

Automobilių nuoma Klaipėdoje, kaip ir kituose Lietuvos miestuose, yra populiari paslauga. Visgi, prieš nuomojantis automobilį, reiktų žinoti kelis dalykus.

Visų pirma automobilį būtina rezervuotis, ypač tada, jei Klaipėdą nusprendėte aplankyti vasarą, kai iš mūsų Lietuvos ir Europos kampelių suguža turistai, norintys patogiai keliauti. O tai padaryti nėra sunku: pasirenkate automobilių nuomos saloną ir rezervuojatės išsirinktą automobilį telefonu arba internetu. Visų antra, prieš rezervuojant automobilį, reiktų išsiaiškinti nuomos sąlygas. Paprastai jos būna panašios: turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir mažiausiai dviejų metų vairavimo stažą, saugoti automobilį, jį grąžinti pilnu baku kuro ir pan. Kai kurie nuomos salonai prašo palikti ir užstatą, kuris bus atiduotas, kai grąžinsite tvarkingą automobilį. Visgi, jei automobilis patyrė žalą dėl jūsų kaltės, pavyzdžiui, netinkamai vežamas augintinis sudraskė ar apgadino saloną, užstatą matysite, kaip savo ausis be veidrodžio, todėl ne veltui automobilių nuomos salonai perspėja klientus, kad išsinuomotą automobilį reikia prižiūrėti, kaip savo. O štai, jei patekote į eismo įvykį, patirtus nuostolius padengia draudimo bendrovė, bet geriau, kad tokių nelaimių nebūtų, nes ilgam susigadinsite nuotaiką.

Automobilių nuoma Klaipėdoje išties puiki ir reikalinga paslauga, o štai keletas vertingų patarimų, jei uostamiestyje svečiuositės pirmą kartą:

  • Klaipėdoje yra trys pagrindinės gatvės: Taikos prospektas, Šilutės plentas ir Minijos gatvė, jei keliaujate piko metu, rinkitės pastarąją, ten mažiausias eismas. Be to, galėsite pasigrožėti kartais pro medžius ar pastatus išlendančių Kuršių marių vaizdu;
  • Pagrindinė senamiesčio gatvė savaitgaliais yra uždaryta, ja gali važiuoti tik viešasis transportas ir senamiesčio gyventojai, todėl geriau nerizikuoti ir pasirinkti kitą maršrutą, nes uostamiesčio pareigūnams gali ir nerūpėti, kad jūs nevietinis;
  • Visame senamiestyje stovėjimas yra mokamas, todėl automobilį geriau pasistatyti šiek tiek atokiau.
Verslas

Automobilių nuoma – paslauga, į kurios sąlygas būtina įsigilinti

Automobilių nuoma

Automobilių nuomaGalimybė lėkti svetimo miesto gatvėmis išsinuomota mašina šiandien prieinama ne tik besisvečiuojant užsienyje. Automobilių nuoma tampa vis populiaresnė ir mūsų šalyje. Nuomojasi ne tik užsieniečiai, bet ir patys lietuviai, vedini pačių įvairiausių tikslų – kelionei į darbą, išvykoms su šeima ir draugais po Lietuvą bei tolimesnius Europos kampelius ar šventinių iškilmių proga. Automobilių nuoma – tai sutartis, pasirašoma tarp paslaugos teikėjo ir gavėjo. Pastarajam, tai yra kiekvienam, norinčiam išsinuomoti automobilį, primygtinai siūlome atidžiai perskaityti visus sutarties punktus – daugelis iš jų yra universalūs visoms nuomos bendrovėms, tačiau yra ir individualių. Populiariai kalbant – nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Netgi priešingai – dažnai gresia tokiais finansiniais nuostoliais kaip avanso praradimu ar baudomis. Pateiksime keletą sutarties punktų, kuriose klientai rizikuoja „paslįsti“.

 Nuomos laikotarpis

Priklausoma nuo konkrečių pageidavimų, automobilių nuoma galima vos vienai parai ar net keliems mėnesiams. Sutartyje dažniausiai nurodoma labai tiksli nuomos laiko pabaiga – termino nesilaikymas gali baigtis liūdnai, pavyzdžiui, už vieną vėlavimo valandą gali tekti papildomai sumokėti visos paros nuomos kainą. Suprantama, automobilių nuoma – verslas, tad nuomotojai kiekvieną minutę paverčia piniginiu pavidalu.

Nuomos teritorija

Viena transporto nuomos bendrovė savo paslaugas teikia tik Lietuvoje, kita – Baltijos šalyse ar net visoje Europoje. Išsiaiškinkite, ko reikia jums ir ką pasirinktas nuomotojas gali suteikti. Šio punkto nesilaikymas kainuos tikrai brangiai…Kalbant apie teritoriją, atkreipkite dėmesį ir į tai, jog automobilio pristatymo į pageidaujamą vietą kaina, priklausomai nuo miesto, gali skirtis.

Degalai

Rinkitės, ar imate automobilį be degalų ar su pilnu baku, už kurį mokate papildomai arba grąžinate su panašiu kuro kiekiu.

Automobilio rida

Jūs mokate už galimybę nuvažiuoti tam tikrą kilometrų kiekį per parą ar mėnesį. Nebandykite gudrauti: įranga skrupulingai skaičiuoja kiekvieną kilometrą, tad nenustebkite, jog automobilių nuoma galiausiai atsieis daugiau nei planavote. Papildomų kilometrų viršijimas kaina gali prilygti kelionei taksi…

Grąžinamo automobilio būklė

Neužtenka vien laiku grąžinti automobilio į nurodytą vietą – būtina grąžinti jį tokį, koks ir buvo išnuomotas. Esama automobilio būklė įvertinama prieš ją atiduodant klientui, tai užfiksuojant nuomos sutartyje, nuodugni patikra atliekama automobilį grąžinus. Tik tokiu atveju, jei viskas tvarkinga ir gražu, paslaugos teikėjas grąžina visą avansą.

Verslas

Automobilių nuoma – paslauga, aktuali tiek norintiems pasirodyti, tiek vediniems praktinių sumetimų

automobilių pirkimas

automobilių nuomaVarvinate seilę žiūrėdami į pro šalį pralekiantį prabangų juodą mersedesą? Jau susitaikėte su mintimi, jog pastarasis – ne jūsų nosiai? Neskubėkite daryti priešlaikinių išvadų. Automobilių nuoma – paslauga, galinti Jums leisti bent trumpam tapti svajonių „ratų“ šeimininku ar tiesiog ištiesianti ranką tokiu atveju, kai transporto priemonė yra reikalinga vienokių ar kitokių reikmių patenkinimui.

Skirtingi klientai – skirtingi tikslai

Nors iš principo automobilis tėra metalo krūva, tačiau realybėje pastarasis atlieka net keletą funkcijų:

  • Praktinę

Logiška, jog transporto priemonė reikalinga greitai bei patogiai pasiekti reikiamą tašką. Pastarąją paskirtį kaip pagrindinę neabejotinai išskirtų mamytės, turinčios kas rytą pristatyti vaikus į mokyklą ar darželį, asmenys, kurių darbas yra gerokai nutolęs nuo gyvenamosios vietos, pensininkai, vasarą parsivežantys daržo gėrybių iš sodo bei daugelis kitų žmonių grupių.

  • Estetinę, parodomąją

„Parodyk, koks tavo automobilis, pasakysiu, kas tu.“ Ne, tai nėra kokio nors garsaus filosofo citata, tačiau šis pasakymas puikiai atspindi tam tikros visuomenės dalies požiūrį: vienos mašinos yra „kietos“, kitų vairavimas prilygsta kone nusižeminimui. Kai kurie automobiliai – ženklas „barakudoms“, jog vairuotojas yra puiki partija, tuo tarpu kiti dėmesio visai nepatraukia. Ganėtinai tuščias požiūris, ar ne? Aišku, jei finansinė padėtis leidžia, o statusas reikalauja, niekas nedraudžia investuoti į automobilį, tačiau tai neturėtų tapti pagrindiniu žmogaus vertinimo svertu.

Automobilių nuoma būtent ir sulaukia tokiu skirtingu požiūriu besivadovaujančių klientų.Vieni ieško patogaus, kuo praktiškesnio automobilio šeimos kelionei ar važinėjimui darbo reikalams, tuo tarpu kiti pinigų neskaičiuoja ir domisi pačiais prabangiausiais siūlomais variantais.  Automobilių nuomos bendrovės yra pasirengusios patenkinti pačius įvairiausius besidominčiųjų poreikius.

„Manau, jog automobilių nuoma – tik pinigų švaistymas“

Kategoriški teiginiai bet kokiu atveju nėra priimtini: jei tai nepatinka Jums, tikrai atsiras žmogus, kuris siūloma galimybe pasinaudos. Tai tinka ir automobilių nuomos paslaugai. Prieš kurį laiką tokį verslą galėjome stebėti tik televizijos ekranuose, o šiandien vienas po kito kuriasi nauji auto nuomos taškai: jei nebūtų paklausos, veiklos sritis taip sparčiai nesiplėstų.

Aišku, pažvelgus į atsitiktinai parinkto nuomos punkto internetinę svetainę, kai kam gali ant kaktos akys iššokti: įspūdinga suma gaunasi, jei automobilis nuomojamas visą mėnesį! Nagrinėjant šį klausimą, yra keletas niunsų. Žmonės itin dažnai automobilius nuomojasi trumpam laikui bei išskirtine proga, tarkime, vestuvėms. Taip pat reikia paminėti ilgalaikės nuomos galimybę: jei žmogui transporto priemonė reikaling ilgesniam laikui, jis automatiškai moka mažesnį paros nuomos mokestį.

Lietuvos rinkoje sparčiai įsitvirtina paslaugas, galinčios prisidėti prie žmogaus komforto kūrimo. Automobilių nuoma – viena iš tokių. Džiugu, jog pastarosios yra prieinamos ir skirtingo „storio piniginei“.