keyboard_arrow_right
baldai
Namai

Virtuvės baldai pagal užsakymą – galimybė ar būtinybė?

Virtuvės baldai pagal užsakymą

Virtuvės baldai pagal užsakymąVirtuvė yra viena svarbiausių ir dažniausiai lankomų namų vietų. Čia gaminamas maistas, planuojamos kelionės, švenčiamos šeimai svarbios šventės, valgomas su meile pagamintas maistas. Nenuostabu, kad praleidžiant šioje erdvėje tiek daug brangaus laiko, kyla noras šią erdvę padaryti kiek įmanoma jaukesne ir artimesne jūsų asmenybei. Vis dėl to, dažnai norint įsirengi virtuvės patalpą tenka nusivilti – nors baldų pasirinkimas yra itin platus, rasti išskirtinius bei originalius baldus yra sunku. Ką daryti? Išeitis – tai virtuvės baldai pagal užsakymą.

Kuo tai naudinga? Visų pirma tai taupo jūsų finansus. Perėmus virtuvės įrengimo projektą į savo rankas jums atsiveria visos galimybės ieškoti baldininkų, kurie ne tik pagamins jums svajonių baldus, bet ir pasiūlys tinkamą bei adekvačią kainą. Rinkoje egzistuoja labai daug ir įvairių specialistų, dirbančių su plačiu spektru medžiagų ir taikančių labai skirtingas technikas. Dėl šios priežasties galite būti tikri, kad tikrai atrasite jūsų poreikius ir piniginę galintį patenkinti specialistą.

Kitas privalumas – atsiveriančios plačios dizaino galimybės. Daugelis galvoja, kad virtuvės baldai pagal užsakymą – tai baldų išsirinkimas iš jau sudaryto griežto katalogo, kur dydžių, spalvų ir formų pasirinkimo galimybės yra gana ribotos. Anot tokių pirkėjų, vienintelis tokio pirkimo skirtumas ir privalumas yra, jog tokiu atveju nereikia važiuoti į saloną ir valandų valandas po jį klaidžioti – viską už jus padaro samdomas specialistas.

Tačiau taip manyti yra daugiau nei klaidinga. Pasirinkę įsigyti virtuvės baldus pagal užsakymą jūs gaunate ypatingai daug pasirinkimo galimybių. Galite neriboti savęs nei dėl baldų išmatavimų (spintelės, kėdės, stalai ir kiti virtuvės baldai gali būti pačių ilgiausių ilgių ir pločių ir aukščių), nei dėl medžiagų, jų spalvos, formos ir kt. Užsakant virtuvės baldus individualiai viskas tampa įmanoma!

Taigi, nors pastaruoju metu rinkoje atsiranda vis daugiau ir daugiau naujų, populiarių baldų salonų, norint savo namuose palikti individualumo ir išskirtinumo akcentą būtina pagalvoti ir apie kitas baldų įsigijimo galimybes. Virtuvės baldai pagal užsakymą – tai viena tokių galimybių, padėsiančių įgyvendinti jūsų individualius norus ir paversiančių jūsų virtuvę dar jaukesne vieta, kurioje galėsite laimingai leisti vienas svarbiausių savo gyvenimo akimirkų.

Verslas

Biuro baldai – kad darbo vieta būtų kaip namai

biuro baldai

biuro baldaiJeigu norite, kad laikas darbe jums nebūtų labai ilgas, tokiu atveju svarbu susikurti svajonių vieta. Žinoma, ne visis dirba biuruose ir toli geriau ne visi turi galimybę perstatyti baldus pagal savo poreikius. Visgi, jeigu tokias galimybes Jūs turite – tokiu atveju labai svarbu išnaudoti. Juk tinkamai pasirinkti labai kokybiški biuro baldai gali Jums padėti įprastą ir gal kiek nuobodžią darbo vietą padaryti kur kas malonesne. Juk tokiu atveju ir darbas bus kur kas efektyvesnis bei ergonomiškesnis. Geri biuro baldai daro stebuklus – klausimas yra kaip tokius pasirinkti.

Kur pirkti baldus?

Šiuo metu daugelis žmonių pripažįsta, kad internetinės prekybos vietos suteikia labai geras galimybes įsigyti tai, ko Jums reikia. Žinoma, tų pačių virtualių prekybos vietų pasiūla irgi yra labai plati, tad nieko keisto, kad daugelis stengiasi palyginti kuo daugiau elektroninių parduotuvių, kad pasirinkta tikrai pranoktų poreikius. Tiesa, tinkamai pasirinkta seo reklama išsikelia tas parduotuves, kurios optimizuotos, taigi svaru pasikliauti ne tik reklama, tačiau tuo pačiu ir pardavimo sąlygomis bei parduodamos prekėmis.

  • Įvertinkite, kokią pinigų sumą galite skirti baldams ir būtent pagal tai ieškokite tokių, kurie Jums labiausiai tinka.
  • Būtinai susigalvokite, kokio stiliaus biuro norite. Tai reiškia, kad svarbu nuspręsti, ar jis turėtų būti labiau klasikinio ar modernaus stiliaus. Apsisprendimas padės jums sukurti gražesnį interjerą, o juk būtent to ir norite.
  • Nuspręskite, kokie biuro baldai Jums yra reikalingi. Jeigu kabinetas yra gana mažas, tokiu atveju natūralu, kad dažniausiai pasirenkami kiek mažesni baldai. Tuo pačiu siūlome atkreipti dėmesį į tai, kad mažose patalpose geriausiai funkcionuoja minimalizmas. Siūlome tuo pasinaudoti, kadangi tokiu atveju biuras ne tik bus stilingas, tačiau tuo pačiu ir patogus.
  • Nepamirškite, kad visada naudinga internete perskaityti atsiliepimus iš kurių galima suvokti, ar konkreti parduotuvė pateisint jūsų lūkesčius. Žinoma, svarbiausia yra gamintojai, taigi pasidomėkite, kieno produkciją jie parduoda.

Kaip pasirinkti baldus biurui?

Labai kokybiški biuro baldai kiekvienam žmogui gali atrodyti skirtingai. Kol vieni mano, kad svarbiausia yra taupumas ir kuo labiau pavyks sutaupyti – tuo geriau, tuo tarpu kiti tikina, kad kokybė – viskas. Taigi, jokio skirtumo, kiek kainuoja baldas, svarbiausia, kad jis puikiai atlieka savo funkciją. Kaip jau minėjome, jeigu apsibrėšite savo biudžetą – kur kas tikslingiau keliausite rezultato link ir šiuo atveju tai yra puikiai įrengtas biuras.

  1. Svarbiausia, kad jie būtų kokybiški. Nors biure praleistas laikas negali būti siejamas vien tik su darbu, nes svarbu ir asmeniniai siekiai bei tobulėjimas, tačiau tuo pačiu nepamirškite, kad jie turi būti patogūs. Pavyzdžiui, stalas arba kėdė, kurio aukštis gali reguliuotis pagal kiekvieno žmogaus poreikius.
  2. Žinoma, reikia įvertinti ir tai, kad baldai būtų sukurti tiek patogiam naudojimui asmeniui, kuris dirba konkrečioje darbo vietoje, tačiau taip pat reikia atsižvelgti ir į klientus.
  3. Galiausiai, reikia įvertinti, kad konkretūs baldai būtų ilgaamžiai. Kadangi jų kaina nėra labai menka, norisi, kad tarnautų ilgus metus.

Tegul „gyvenimas“ biure būna patogus ir sėkmingas.

Namai

Skandinaviški baldai – daugiau nei tik minimalizmas

skandinaviški baldai

skandinaviški baldaiPastaraisiais metais visame pasaulyje, o tame tarpe ir Lietuvoje populiariausi skandinaviški baldai. Masinės gamybos jau atsikandę žmonės savo namams renkasi modernų, ramų ir itin subtilų stilių. Skandinavai nepaliauja stebinti savo kuriamais baldais, o viso pasaulio gyventojai ir naujakuriai mėgaujasi jų darbais savo namuose. Labai dažnai skandinaviškas stilius painiojamas su paprastu minimalistiniu interjeru, kuriam būdingos atviros erdvės ir neryškūs baldai. Tačiau skandinaviškas stilius kiek kitoks. Štai pagrindinės išskirtinės skandinaviško interjero savybės.

  • Natūralios medžiagos. Skandinaviškame interjere pirmiausiai, ką pastebėsite – tai natūralumą ir paprastumą. Norint atskleisti šią simboliką ir neapkrauti erdvės, skandinaviškų baldų kūrėjai siūlo rinktis tik natūralias medžiagas, kurios pripildo namus jaukumo ir leidžia lengviau atsipalaiduoti. Skandinaviškų baldų gamyboje labai plačiai naudojama mediena, natūralios medžiagos, tokios kaip linas, oda, medvilnė. Tai – išskirtinis skandinaviško stiliaus bruožas, kuris tuojau pat atkreipia dėmesį.
  • Karaliauja patogumas. Įžengus į skandinaviško stiliaus patalpą gali pasirodyti, jog tai itin moderniai ir šiuolaikiškai sukurtas interjeras su išskirtinių formų baldais. Galbūt pamanysite, jog tai modernaus ir minimalistinio stiliaus mišinys. Šioje mintyje yra tiesos, tačiau skandinaviški baldai išsiskiria ne šiaip moderniomis linijomis ir komplektacija, tačiau sprendimais, kurie sukurti žmogaus patogumui. Skandinaviškame interjere būtinai pamatysite didžiules ir minkštas sofas, kiaušinio ar gulbės formos krėslus ir kėdes, kuriose ne tik patogu sėdėti, bet ir lengva atsipalaiduoti. Nesvarbu, kokio dydžio erdvė, kuriant skandinavišką interjerą būtinai bus pasirūpinta judėjimo laisve, kad nereikėtų laviruoti tarp baldų. Tai – itin svarbus reikalavimas, kuriant skandinavišką stilių. O ir interjero specialistai visuomet sveikina sprendimą patalpoje sukurti kuo daugiau erdvės pojūčio. Ypač kuriant interjerą mieste, kai už lango ir taip gausu judėjimo ir skubos.
  • Raminančios spalvos. Dar vienas išskirtinis skandinaviško interjero bruožas – raminančios ir natūralios spalvos. Skandinaviški baldai dažniausiai žemės atspalvių, kurie leidžia namuose jaustis jaukiai ir patogiai. Todėl skandinaviško interjero kambaryje dažniausiai vyrauja pilka, žemės ruda, riešutinė, smėlio spalvos. Jų apsuptyje žmogus lengviau atsipalaiduoja, nusiramina, jį sunkiau psichologiškai paveikti. Argi gali kas nors erzinti, kai aplink tiek daug erdvės ir vietos fantazijoms ir mintims, o minkšti ir patogūs baldai taip ir kviečia pasimėgauti ramybe.

 

Namai

Kas svarbu renkantis stalą virtuvei?

Valgomojo stalai

Valgomojo stalaiValgomojo stalai turi būti patvarūs, ilgaamžiai, ir kartu gerai pritaikyti prie turimos virtuvės erdvės.

Virtuviniai stalai gali būti labai įvairaus dizaino, tačiau jie neturi tapti kasdienio kliuvinėjimo už jų kojų arba kampų priežastimi, o taip gali nutikti, jeigu netinkamai įvertinsite valgomojo erdvę ir kitų baldų jame išdėstymą. Tiksliai įvertinti savo virtuvės erdvę ir jai tinkamiausio stalo variantą gali padėti specialistai, gavę patalpos brėžinį arba nuotrauką.

Virtuviniai stalai dažnai gali būti naudojami universaliai – prireikus juos galima pernešti į svetainę, kai į namus užsuka svečių. Toks sprendimas leidžia atsisakyti dviejų skirtingų baldų svetainei ir virtuvei, sutaupant ne tik lėšų, bet ir vietos namuose.

Dairytis paties pigiausio varianto renkantis stalus galbūt nebūtų pats geriausias sprendimas, nes šis baldas jums tarnaus dešimtmečius. Vis tik renkantis stalus internetu, gana patogu yra palyginti, kokia yra įvairių šaltinių siūloma kaina. Tačiau nusprendus įsigyti baldą, geriau yra pasikonsultuoti su pačiais pardavėjais, kokie valgomojo stalai labiausiai atitiktų jūsų pageidavimus. Juk bene nė vienas interneto svetainėje negali parodyti visų tuo metu turimų variantų, o profesionalūs baldų gamintojai visuomet patys patars, koks variantas būtų geriausias konkretaus pirkėjo virtuvei, arba netgi pasiūlys projektavimo paslaugas individualiems poreikiams.

Europoje jau ilgą laiką bene populiariausi yra itališki baldai. Jie pasižymi išskirtinai subtiliu stiliumi, yra labai ilgaamžiai. Itališki stalai net po kelių dešimtmečių atrodo it nauji, o jų dizainas išlieka madingas. Prie jų galima priderinti įvairaus stiliaus valgomojo kėdes išsaugant vientisą patalpos interjerą.