keyboard_arrow_right
mada
mada

Kokį pakabuką rinksitės šiandien?

Papuošalai yra pats tiesiausias būdas išreikšti save tuo pačiu suteikiant savo aprangai individualumo ir stilingumo. Bene patys populiariausi papuošalai – įvairios kaklo grandinėlės. Rodos, nieko originalaus. Visa negudri paslaptis slypi tame, jog pakabukų pagalba grandinėlė kiekvieną kartą atrodys vis naujai, o bendra jūsų išvaizda šio mažo aksesuaro pagalba gali pasikeisti kardinaliai. Taigi, pakabukai. Ką reikia žinoti juos renkantis?

Ar tikrai auksas ir sidabras jau pabodusi juvelyrika?

Kokie juvelyriniai dirbiniai šiandien paklausiausi? Su dilema ar aukso bei sidabro papuošalai tikrai išėjo iš mados kasdien susiduria tiek parduodantys juvelyrinius dirbinius meistrai, tiek juos perkantys. Nežinia iš kur kylančios kalbos, neva, nešioti sidabrinius ar auksinius papuošalus yra nemadinga, tikrai yra iš piršto laužtos. Auksas ir sidabras visuomet buvo, yra ir bus nemari klasika. O pabodusios formos pakabučius visuomet galima perdirbti į kažką naujoviškesnio ar net ekstravangiškesnio.

Kitas svarbus dalykas – šie metalai yra labai švarūs ir beveik niekada nesukelia alergijos. Jeigu norisi prieštarauti, jog dažnas žmogus negali nešioti auksinių ar sidabrinių papuošalų, turime gana svarų ir patikrintą atsakymą – alergiją sukelia ne  sidabras ar auksas, o gaminiuose su jais naudojami kiti metalai. Tikriausiai žinote, jog auksiniai pakabukai gali būti skirtingų spalvų – siūlomas ir baltas, ir geltonas, ir raudonas auksas. Aukso spalva priklauso nuo to, kokie metalai yra naudojami gaminių lydinyje. Tų metalų kiekis priklauso nuo to, kokia yra aukso praba.

Kokios formos ir stiliaus pakabukus rinktis?

Tai išties labai individualus klausimas. Kiekvienas mūsų turime skirtingus pomėgius, norime išreikšti skirtingus jausmus kažkokiam žmogui ir, galų gale, turime labai skirtingą stiliaus pojūtį. Niekada neprašausite pro šalį nusipirkę sau ar nutarę kažkam padovanoti širdelės formos pakabuką. Tai miela ir niekada nepabostanti klasika.

Jeigu norite kažko labai individualausm rinkitės neįprastų, iš pirmo žvilgsnio net šiek tiek šokiruojančių formų pakabukus. Visuomet atrasite simbolių, kurie sieja jus su konkrečiu žmogumi. Štai jums ir originali dovana jam. Pakabutis su delfinais merginai su kuria susipažinote jūrų muziejuje ar delfinariume, bus puikus ir mielas netikėtumas jai.

Šiandien labai nesunkiai surasite bet kurios abėcėlės raidės formos pakabutį. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti be galo banalu, bet, patikėkite, tokią dovaną gavusiam žmogui bus labai malonu.

mada

Patarimai planuojantiems surengti krikštynų šventę

Artėja jūsų vaikelio krikštynos? Planuojate labai didelę ir gražią krikštynų šventę? Tokiu atveju jums neabejotinai teks gerokai pasistengti ir skirti daug laiko bei jėgų. Kaip bebūtų, kiekviena šventė yra labai skirtinga ir tam didžiulės įtakos turi šventę organizuojančių žmonių lūkesčiai. Būtent todėl jūs visų pirma turėtumėte labai gerai pagalvoti apie tai, ką jūs norėtumėte pasiekti ir kaip įsivaizduotumėte visą krikštynų šventę. Tuo tarpu tam, kad jums visu tuo pasirūpinti būtų bent šiek tiek lengviau, pateiksime ir kelis naudingus bei praktiškus patarimus.

Pirmiausia, kaip jau turbūt supratote, vertėtų pradėti nuo savo pagrindinių lūkesčių nustatymo. Jūs turite žinoti, ką jūs norėtumėte pasiekti ir kaip įsivaizduojate visą būsimą šventę. Tokia jūsų vizija turėtų palengvinti ir būsimų darbų plano sudarymą, kuris taip pat tampa labai svarbiu viso šio jūsų laukiančio proceso elementu. Be abejo, ne kiekvienos šventės organizatoriai galvoja apie darbų plano sudarymą. Tačiau iš tikrųjų būtina suprasti, kad toks planas gali reikšmingai palengvinti ir visą organizacinį procesą. Tai taip pat paprastai sutaupo ir gerokai daugiau laiko. Todėl jo svarbos nuvertinti tikrai niekuomet nerekomenduojama.

Kitas svarbus veiksnys visuomet yra susijęs ir su biudžetu. Trumpiau tariant, jūs turėtumėte būti apgalvoję ir tai, kiek lėšų būsite pasiruošę skirti krikštynų šventei. Natūralu, kad kiekvienų žmonių biudžetas gali būti labai skirtingas, todėl pasitelkiami ir labai skirtingi sprendimai. Kaip bebūtų, jei jūs būsite iš anksto nustatę konkretų biudžetą, jums turėtų būti ir kur kas lengviau judėti link savo pagrindinio tikslo. Be to, tokiu atveju jūs būtumėte tikri, kad jūsų lūkesčiai taip pat yra atitinkantys ir jūsų numatytą biudžetą. Todėl apie šį klausimą neabejotinai vertėtų pagalvoti kaskart, kai norima surengti vienokią ar kitokią šventę.

Taip pat aktualu pagalvoti ir apie krikštynų dovanas. Laimei, šiuolaikinėje rinkoje yra siūlomas labai platus skirtingų krikštynoms puikiai tinkančių dovanų asortimentas. O tam, kad pasirinkti krikštynų dovanas būtų dar lengviau, visuomet galite sau į pagalbą pasitelkti ir specializuotas el. parduotuves, tokias kaip https://kolje.lt/krikstynu-dovanos?product_list_limit=36. Tai jums suteiktų galimybę pasirinkti iš kur kas didesnio skirtingų krikštynų dovanų asortimento, kartu sutaupant ir daugiau savo laiko bei lėšų, kadangi paprastai el. parduotuvėse siūlomos prekės pasižymi žemesnėmis kainomis.

Be abejo, kai yra kalbama apie šventės organizavimą, kartu turėtų būti kalbama ir apie tokios šventės vietą. Jei jūs į šventę planuojate pakviesti labai daug žmonių, atitinkamai turėtumėte pasirūpinti, kad šventės vieta būtų pakankamai erdvi ir komfortiška kiekvienam būsimos šventės dalyviui. Atsižvelgiant į tai, kuriuo metų laiku jūs planuosite krikštynų šventę, susidursite su skirtingu šventėms pritaikytų vietų užimtumu. Tai reiškia, kad jei šventę planuosite surengti vasarą, apie šventės vietos pasirinkimą turėtumėte pradėti galvoti kaip įmanoma anksčiau, kad galiausiai jums netektų susidurti su labai dideliu rezervacijų skaičiumi.

Kartu turėtumėte nepamiršti ir apie vaišes, muziką, pramogas bei kitus nuo tokių švenčių neatsiejamus elementus. Trumpiau tariant, jūs turėtumėte pasirūpinti, kad kiekvienas šventės dalyvis jaustųsi labai komfortiškai ir jaukiai. Ir net jei jums iki šiol dar niekuomet nebuvo tekę patiems savo jėgomis organizuoti šventės, tai tikrai nereiškia, kad jūs susidursite su didžiuliais sunkumais. Jei jūs skirsite pakankamai laiko, neskubėsite ir visus darbus atliksite sistemingai, turėtumėte kur kas lengviau pasiekti norimą rezultatą.

mada

Kaip zodiako ženklai elgiasi apatinio trikotažo parduotuvėje

apatinis trikotažas

apatinis trikotažas

Apsipirkinėjimas įprastas ir savaime suprantamas dalykas. Bet ar kada susimąstėte, kaip skirtingi zodiako ženklai tai daro. Taigi, kaip elgiasi mergios apatinio trikotažo parduotuvėje?

AVINAS. Vos pamačiusi prekę vitrinoje, ši mergina jos užsigeidžia. O štai užėjusi į vidų ilgai renkasi svarstydama, kuris apatinis trikotažas jai labiausiai patiktų. Dažniausiai perka net nesimatavusi. Deja, grįžus namo dažnai susimąsto, kad įsigijo ne visai tai, ko norėjo.

JAUTIS. Apsipirkinėjimas šiai merginai tarsi ritualas. Ji ilgai vaikšto, tyrinėja audinius, kokybę, pasidomi, kas yra gamintojas. Ir labai atsargiai žiūri į išpardavimus bei akcijines prekes.

DVYNIAI. Gana dažnai tiesiog mėgsta nusipirkti tai, kas krito į akį. Ne išimtis ir apatinis trikotažas. Deja, dažnai dalis apatinių taip ir lieka kažkur giliai stalčiuje.

VĖŽYS. Šio ženklo atstovė parduotuvėje gali klajoti visą dieną. Ją tikrai sudomins „ypatingas“ apatinis trikotažas. Ir visai nesvarbu, kad jo kaina viršys savaitės išlaidų limitą.

LIŪTAS. Liūtės mėgaujasi prabangiais daiktais. Apatinis trikotažas ne išimtis. Jos būtinai sugalvos tokį modelį, kurio nėra parduotuvėje ir primygtinai klausinės pardavėjos, kodėl tokios prekės nėra.

MERGELĖ. Šios moters praktiška prigimtis nelaidžia praeiti pro išparduodamas prekes, todėl ji nuolat įsigyja nepatinkančių ar nereikalingų rūbų, apatinių.

SVARSTYKLĖS. Svarstyklės gali stovėti prie lentynos kad ir pusdienį. Tiesiog jai labai sunku išsirinkti, kuris apatinis trikotažas jai labiausiai patiktų. Todėl pardavėjos patarimas ją tikrai išgelbėtų ir sutaupytų laiko.

SKORPIONAS. Viskas, kas originalu ir neįprasta patrauks skorpionės dėmesį. Tik pirkti ji neskuba. Verčiau lukteli, kol patikęs apatinis trikotažas bus nukainotas.

ŠAULYS. Tai moteris, kuri sugeba apsipirkti tiesiog kosminiu greičiu. Dažniausiai prie kasos ji persigalvoja dėl daugelio pasirinktų prekių, kas visiškai nedžiugina pardavėjų.

OŽIARAGIS. Ji išsiklausinės visko: kokios kokybės šia apatinis trikotažas, kas yra gamintojas, kokie atsiliepimai. Bent keletą kartų pasimatuos, kol įsitikins, kad prekė verta dėmesio.

VANDENIS. „Nauja kolekcija“ ši magiška frazė tiesiog užburia vandenę. Ji pasiryžusi nusipirkti viską, kas tik tiks, tik štai ar tam turi pakankamai pinigų dažniausiai pamiršta. Ir prisimena tik tada, kai reikia mokėti.

ŽUVYS. Šios merginos apsipirkinėja tiesiog elegantiškai ir rafinuotai.  Ramiai viską apžiūri ir būtinai viską pasimatuoja. Bet tai nereiškia, kad jos ką nors pirks.