keyboard_arrow_right
paslaugos
Verslas

Kapų priežiūra gali pasirūpinti artimųjų kapais tada, kai negalite Jūs

Kapų tvarkymas labai svarbus ir atsakingas darbas. Vietos, kur į amžinąjį poilsį palydėti mūsų artimi žmonės, turi būti nuolat prižiūrimi, kapai neturėtų būti apleisti. Tačiau ne visuomet pavyksta laiku atvykti ir ne visus kapus pavyksta aplankyti. Todėl pastaruoju metu populiarėja užsakoma kapų priežiūra. Tai paslauga, kuri gali užtikrinti, kad Jūsų artimųjų kapai visuomet būtų sutvarkyti ir prižiūrėti.

Kokias paslaugas teikia kapų priežiūra?

Pasitaiko atvejų, kai nėra galimybės laiku sutvarkyti artimųjų kapų. Taip ypač dažnai nutinka tuomet, kai artimieji yra išvykę gyventi į kitą šalį. Taip pat dažnai kapų priežiūros paslaugas užsako žmones, kurių artimieji ilsisi kito miesto kapinėse, į kurias atvykti galimybės nėra. Tokiais atvejais gali pagelbėti kapaviečių priežiūra, kurią teikia Monumentas.lt darbuotojai.

Dažniausiai užsakoma vienkartinė kapavietės prieži9ros paslauga. Pavyzdžiui, kapas sutvarkomas prieš Visų šventųjų šventes, metines ar kitu metu. Atvykę uždegti žvakelę ant kapo, kapavietę rasite sutvarkyta. Tokio tvarkymo metu nuvalomas paminklas, antkapis, sutvarkoma kapo vieta, sugrėbiami labai, sutvarkomi augalai. Tokį vienkartinį sutvarkymą gali užsakyti ir bet kuriuo kitu metu per metus.

Taip pat vis labiau populiarėja nuolatinė kapų priežiūra. Tai labai patogu tuomet, kai galite tik retai atvykti prie kapo. Tuomet darbuotojai visus metus reguliariai atvyksta sutvarkyti kapo ir jis visuomet atrodo tvarkingas,yra prižiūrėtas.

Galima užsakyti ir generalinį kapo tvarkymą, kai reikalinga sutvarkyti apleistą kapą. Tokio tvarkymo metu kapas gali būti ne tik sutvarkytas ir išvalytas, atsodinami ir atnaujinami augalai, atliekami kiti reikalingi darbai. O kiekvieną kartą, darbuotojams atvykus sutvarkyti kapo, klientui nusiunčiamos nuotraukos ar vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip kapas atrodė prieš tvarkymą ir kaip atrodo po jo.

Kiek kainuoja kapų priežiūra?

Kapų priežiūros paslaugos yra labai populiarios ir populiarėja su kiekvienais metais vis labiau, Pavyzdžiui, kapų priežiūra Vilniuje yra tikrai lengvai prieinama ir galima  rasti nemažai tokių paslaugų tiekėjų. Dažniausiai kaina priklauso nuo to, kokia priežiūra bus užsakoma. Žinoma, jog labiausiai verta užsakinėti nuolatinę kapo priežiūrą, nes taip sutaupyti daugiau pinigų ir visuomet galite būti tikri, kad kapas yra sutvarkytas ir prižiūrėtas. Kiekvieną kartą, atvykstant nebereikia vežtis įvairių priemonių, įrankių kapo tvarkymui. Jeigu kaip tik ieškote, kas pasirūpinti Jūsų artimo žmogaus kapaviete, susisiekite su patikima įmone ir pasikonsultuokite dė paslaugų.

Verslas

Originalus muzikinis gėlių pristatymas

Jei nusprendžiate ieškoti būdų, kaip galėtumėte nustebinti savo antrąją pusę, akivaizdu, kad šiandien turite labai daug įvairių galimybių. Trumpiau tariant, pasirinkimo laisvė tokiais atvejais yra didžiulė. Tačiau ne kiekvienas žmogus turi daug originalių idėjų. Be to, ne kiekvienas pasirenka tinkamus sprendimus originalių ir įdomių idėjų paieškai. Kaip bebūtų, jei jūs norite, kad jūsų antroji pusė būtų labai maloniai ir smagiai nustebinta, jums visuomet galėtų pagelbėti muzikinis gėlių pristatymas, kuris neabejotinai būtų labai originalus ir išskirtinis sprendimas. Kita vertus, jei jums dar niekuomet nebuvo tekę kreiptis į gėlių pristatymo paslaugas siūlančias bendroves, turbūt jūs taip pat nežinote, kurią bendrovę jums būtų verta pasirinkti ir šiuo atveju. Jei taip, tuomet turėtumėte pasinaudoti internetine paieškos sistema, kurios pagalba galėtumėte gerokai lengviau surasti tokių paslaugų teikėjus.

Bet kuriuo atveju, šiuolaikinėje rinkoje yra labai daug gėlių pristatymo į namus paslaugų teikėjų, todėl nepaisant to, kokie išskirtiniai ir specifiniai bebūtų jūsų keliami reikalavimai, jūs turėtumėte pakankamai nesudėtingai ir lengvai surasti visą tai, kas atitiktų jūsų konkrečius turimus lūkesčius. Be to, jei jūs visame šiame pasirinkimo procese naudositės internetu, turėsite dar daugiau galimybių ir jums taps kur kas lengviau atrasti visus atsakymus į jums šią akimirką iškylančius klausimus. Dažniausiai tokių paslaugų teikėjai savo internetiniuose tinklalapiuose pateikia daug naudingos informacijos, padedančios vartotojams lengviau suprasti, kaip reikėtų pateikti užsakymą, koks yra užsakymo įgyvendinimo procesas ir kt. Taip pat tokiuose tinklalapiuose yra suteikiama galimybė pateikti savo užsakymą nuotoliniu būdu. Todėl galite būti tikri, kad norėdami pasinaudoti gėlių pristatymo į namus paslaugomis visą tai jūs galėsite padaryti naudodamiesi savo kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu.

Taip pat jūs visuomet galite peržiūrėti, ką apie konkrečius tokių paslaugų teikėjus internete kalba ir kiti vartotojai, kuriems jau buvo tekę naudotis gėlių pristatymo į namus paslaugomis. Tokie atsiliepimai ir rekomendacijos yra labai naudingos, kadangi jos padeda neprašauti pro šalį renkantis tokių paslaugų teikėjus.

Internetas, Verslas

Televizija ir internetas. Kokių paslaugų tikėtis?

TV internetas

TV internetas
Internetas ir televizija yra panašios, tačiau tuo pačiu visiškai skirtingos technologijos, turinčios savo tam tikrų galimybių. Vieniems žmonėms užtenka įsigyti tik vieną iš jų, kiti perka abidvi. Kurį variantą pasirinkti atsakyti neįmanoma, kadangi kiekvienas renkasi tai, ko jam reikia ir kas jam yra įdomiausia. Jeigu sunku apsispręsti ar pirkti tik vieną iš šių paslaugų ar abidvi, paskaitykite abiejų privalumus ir galimybes, kurias pateikiame apačioje.

Televizija

Televizija turi tikrai nemažai privalumų. Nuo interneto ji skiriasi net keliais aspektais:

  • Per televiziją yra rodomos laidos ir filmai, kurių internete gali ir nebūti. Kai kuriuos televizijos išsiperka jų manymu reikšmingas transliacijas, kurių neįmanoma surasti internete.
  • Televiziją galima žiūrėti keliais mygtuko paspaudimais, o norint įsijungti internetą gali tekti ir palaukti, kadangi pats kompiuterio įrenginys įsijungia ilgiau. Taip pat per televiziją kanalai persijungia labai greitai, o norint internete žiūrėti juos, reikia į paieškos sistemą vesti skirtingas frazes.
  • Gera televizija turi daug panašių funkcijų, kurias turi internetas: radiją, žaidimus, muziką, filmų videoteką, karaokė ir panašiai.

Internetas

Internete taip pat kaip ir televizijoje galima naršyti, ieškoti reikiamos informacijos, žiūrėti filmus, laidas, žaisti žaidimus. Nuo televizijos jis skiriasi tuo, kad tai vienas iš darbo įrankių, padedantis mokantis, taip pat per jį galima siųstis ir siųsti įvairius duomenis, tai daryti greitai ir be jokių sunkumų. Internetu yra patogu naudotis, tai galima daryti bet kur, net keliaujant, svarbu įsigyti tinkamą interneto paslaugą. Vis dėlto, televizijos pasižiūrėti bet kur neįmanoma, tik tam tikroje patalpoje, kur ji yra prijungta.

Daugiau informacijos: www.televizijainternetas.lt

Jeigu perskaitytos informacijos neužtenka ir norite sužinoti dar daugiau, galite užeiti į www.televizijainternetas.lt svetainę. Nurodytame tinklalapyje rasite ne tik informacijos apie televiziją ir internetą, bet ir kokie jų privalumai. Jeigu jums sunku išsirinkti interneto ir televizijos tiekėją, turėkite omenyje, kad visada galite kreiptis į tai daugiau nusimanančius žmones, kurie pakonsultuoja, kritiškai įvertina ir pateikia geriausią variantą, kurį jums vertėtų pasirinkti.

 

 

 

 

Verslas

Statybų verslas. Kodėl jis patrauklus ir kokie pirmieji žingsniai jo link?

statybų verslo specifiką

statybų verslo specifikąŽmonėms visada reikės kažkur gyventi, todėl būsto kūrimas / statyba, o vėliau – jo pardavimas, kitaip tariant, statybų verslas – tai galimybė daugelį kartų praturtėti. Taigi pradėkime nuo pradžių. Kokius pirmuosius žingsnius turėtumėte atlikti, ruošdamiesi įkurti statybų verslą?

Pirmasis žingsnis: pasiruošimas

Pageidautina, kad jis būtų ne tik teorinis, bet ir praktinis. Pagalvokite, kaip, surinkę kalnus žinių apie statybų verslo specifiką, bet negebėdami objektyviai įvertinti savo samdytinių atlikto darbo, sukursite sėkmingą verslą? Kita vertus, bet kokios įmonės savininkas, visų pirma, turi būti geras vadybininkas. O tai įgūdis, kurį vystyti ir daryti tai sėkmingai, daugiausia geba tie žmonės, kuriems šis įgūdis yra įgimtas.
Kitaip tariant, labai pageidautina, steigiant nuosavą verslą, pagalvoti, ar Jūs turite šią gyslelę. Dar tiksliau kalbant, – verslininko gyslelę. Kiek ilgai ištversite nemiegodami naktimis dėl galimų versle pasitaikančių nemalonumų? Geriausia būtų šiek tiek pamiegoti ir nemalonumus spręsti ryte. Jei pasitikėsite savo jėgomis, tai nebus sudėtinga. Kaip gerai mokate spręsti konfliktines situacijas? Ar Jūs tas žmogus, kuriam nesvetimas domėjimasis teisine ir biurokratine baze? Ir panašiai, tačiau čia nesiplėsime. Informacijos rasite internete, knygose, bendraudami su verslininkais. Tiesiog laikėme savo pareiga perspėti Jus, kad verslas nėra rožėmis klota sritis.

Antrasis žingsnis: konkurentų analizė

Atlikdami konkurentų analizę, orientuokitės ne tik į Lietuvos statybų rinkas. Atlikę analizę, jei Jums pasiseks, galite atrasti neišplėtotą nišą. Tada belieka sėsti rašyti verslo plano ir tikėtis sėkmės. Tačiau, net jei nepavyks atrasti nišos, nenusiminkite, lygiai taip pat palanku rinktis idėją, kuri atitinka šiuolaikinėje statybų rinkoje dominuojančią paklausą. Pavyzdžiui, daugelis miestiečių dabar yra linkę su šeimomis kraustytis į užmiestį. Tad puiki idėja steigti užmiesčio kotedžų statybos įmonę.

Išnaudokite savo galimybes

Jeigu esate tikras, kad būtent Jūs galite įnešti unikalų indėlį į konkretų statybų projektą, griebkitės jo! Statybų verslas – užpildyta, tačiau nuolat besiplečianti sfera (gana paradoksalus atvejis), tad tokioje pasiūlos gausoje turite gebėti būti originalūs! Kurkite įdomius ir patrauklius projektus ir nepamirškite, kad šiuolaikiniame pasaulyje tokias idėjas įgyvendinti galima daugeliu skirtingų būdų. Galbūt Jūs įrengsite ekologišką užmiesčio rajoną. O gal Jūsų užmiesčio rajonas bus įrengtas pagal Feng Shui reikalavimus? Primename, kad užmiesčio statybų idėja – tik vienas pavyzdžių.

Nepamirškite tokių niuansų, kaip medžiagų įsigijimas (jų reikės labai daug ir turite turėti vietą joms sandėliuoti), paskola verslui, objektyvios Jūsų galimybės ją grąžinti, laikas, per kurį atsipirks pradinis kapitalas.

Neatsisakykite idėjos sukurti savo verslą, nes tai ne tik galimybė įgyti finansinę laisvę, užsidirbti nemažai pinigų, bet ir būti pačiam sau viršininku ir, galiausiai, kurti žmonėms tokius namus, apie kuriuos jie svajoja. O tai prideda karmos taškų.

Verslas

Skubūs kroviniai

skubus kroviniai

skubus kroviniaiDabar esant tokiam greitam gyvenimo tempui, tam tikri momentai reikalauja kitokių sprendimo būdų, kurie būtų inovatyvesni, greitesni bei ne tokie tradiciniai. Šie momentai, deja, bet neaplenkia ir logistikos pasaulio. Kroviniu užsakantys klientai dabar turi galimybę rinktis krovinio gabenimo būdą ne tik pagal jiems palankų tipą, bet ir pristatymo greitį. Jeigu krovinio pristatymo laikas nėra svarbus, tuomet kaina yra šiek tiek kitokia. Taip pat kaina priklauso ir nuo nuvažiuoto maršruto ilgio bei gabenimo metu patirtų sąnaudų. Norint kuo labiau optimizuoti sąnaudas reikia pasirinkti kuo tinkamesnę transporto priemonę, kuri taupys tiek laiką, tiek pinigus. Skubūs kroviniai yra išimtis, nes jų gabenimas išties reikalauja tam tikro pasiruošimo, lankstumo ir logistikos sistemos sprendimų. Ypač tuomet, kai krovinį pristatyti reikia per kuo minimalesnį laiką, kažkokiam medicininiam tyrimui, įmonei, pramonės šakai, švietimo įstaiga – nes ten kiekviena pristatymo valanda gali kainuoti didžiulius pinigus. Tokie siuntiniai neretai būna labai didelės vertės, tad tokiu atveju reikia suderinti ne tik laiką, bet ir transportavimo kokybę. Juk trapaus, lengvai dūžtančio krovinio bet kaip gabenti negalima. Tad skubūs kroviniai turi būti vežami tik profesionalų ir būti patirtį turinčios įmonės rankose.

Tam tikros logistikos paslaugos gali skubias siuntas pristatyti daug greičiau sausumos keliu, nei oro. Nes pastaruoju atveju reikia derinti tam tikrus skrydžių maršrutus bei grafikus, o tai gali kainuoti labai didelius pinigus. Tad geriau pasitelkti sausumos transportą, nes jis net bet kokiu oru gali vežti krovinį į reikiamą vietą. Juolab, kad tai lankstus transportavimo būdas, kas yra išties didelis privalumas. Čia krovinys gali būti paimamas tiesiai iš siuntėjo, nereikia veltui samdytis transporto priemonės ir važiuoti į oro uostą, terminalą. Skubūs kroviniai yra pristatomi patogiu laiku, saugiai, greitai, o jei krovinys yra individualus, jam yra skiriamas dar didesnis dėmesys.

O kad kroviniai būtų pristatyti dar greičiau, į reisą kartu važiuoja ne vienas, bet keli vilkikų vairuotojai. Taip krovinys yra vežamas visą parą iki to laiko, kol jis privalo sustoti. Nors tokios krovinių gabenimo sąnaudos yra brangesnės, tačiau norint greitai gauti krovinį tai yra pigiausia išeitis, kokią tik gali pasiūlyti dabar logistikos kompanijos.

 

Verslas

Kada reikalinga plastinė nosies operacija?

plastinė nosies operacija

plastinė nosies operacijaDažniausiai, žmonės kreipiasi dėl plastinės nosies operacijos tokiu atveju, jeigu turi nosies kuprelę arba kreivą nosies pertvarą. Pirmuoju atveju, žmonėms tiesiog nėra graži tokia nosis ir jie nori smulkios, neišraiškingos, bet tiesios nosies. Antruoju atveju – dėl su sveikata susijusių problemų, kadangi kreiva nosies pertvara neretai verčia kvėpuoti pro burną, o dėl tokios nosies pertvaros naktį tenka garsiai knarkti ir neduoti ramybės ne tik sau, bet ir kitiems. Taigi, ką verta žinoti apie plastines nosies operacijas?

Pagrindinės priežastys ir gijimo proceso eiga

Kiekvienas plastinės chirurgijos specialistas pasakys, jog kalbant apie nosį, derinama jos funkcija kartu su estetiniu grožiu. Pradedant nuo funkcijos, bandoma užtikrinti, kad pacientas po operacijos gebės kvėpuoti tolygiai per abi savo nosies šnerves. Kalbant apie estetiką, tai jau labiau subjektyvus dalykas, tačiau plastikos chirurgai gali patobulinti jūsų nosytę susiaurinimu, nosies galiuko arba nosies kuprelės pašalinimu. Taip pat, kreiva nosis gali būti nesunkiai ištiesinta.

Visgi, visiems pacientams reikia žinoti, ką galima ir ko negalima daryti po operacijos. Gijimo greitis ir pilnas operacijos rezultatas priklauso dar ir nuo to, kokiu būdu operacija buvo atlikta. Gali būti atvira arba uždara operacija, tad pristatysime jų skirtumus:

  • Atviros operacijos metu yra įpjaunama nosies galiuke esanti odelė, kuri turėtų užgyti per maždaug dešimt dienų. Po vienos savaitės yra išimami visi siūlai galutinai, tačiau nosies įtvaras po tokios plastinės operacijos turi būti nešiojamas bent dvi savaites.
  • Uždaroji plastinė operacija skiriasi tuo, jog šnervių viduje atlikti įpjovimai nesimato išorėje. Be jokios abejonės, įtvaras taip pat turi būti nešiojamas bent jau dvi savaites, tačiau nereikės išimti siūlų, kadangi jie patys ištirpsta.

Labai svarbu žinoti, ko per pirmą mėnesį žmogus negali daryti. Visų pirma, jam negalima dažnai čiaudėti, visiškai negalima pūsti nosies. Negalima dirbti pasilenkus, taip pat reikės atsisakyti didelio fizinio krūvio ir sunkaus svorio kilnojimo. Šalia to, nemaloni naujiena žmonėms, kurie nešioja akinius – pirmąjį mėnesį rekomenduojama akinių nenešioti, kadangi su akiniais susispaudžia audiniai, kurie tuo metu yra labai pažeidžiami, kadangi vyksta gijimo procesas.

Ar tokios operacijos yra rizikingos?

Gydytojai sako, kad plastinė nosies operacija yra visiškai nepavojinga, kadangi nosies pertvaros neįmanoma neatstatomai pažeisti. Didžiausia rizika yra pačio gijimo proceso metu – tuomet daug kas priklauso ne tik nuo gydytojo nurodymų, bet ir nuo pačio žmogaus – ar jis juos kruopščiai vykdys.

Dažniausiai užsisakomos operacijos  yra nosies mažinimas bei siaurinimas (moterims) bei nosies tiesinimas (vyrams). Daugelis klientų nori žinoti ir tai, kaip estetinės plastinės operacijos skiriasi nuo tų operacijų, kurios skirtos pašalinti kvėpavimo problemoms. Pasirodo, didelio skirtumo nėra – grožis bei nosies sveikata visuomet eina iš vieno. Kreiva nosis niekuomet nebus su tiesia pertvara, todėl gali būti problemų kvėpuojant, knarkimo. Specialistai pasirūpina, kad nosis būtų patogi kvėpuoti ir atrodytų gražiai bet kuriuo atveju – ar jūs eisite operuotis dėl sveikatos sumetimų, ar dėl to, kad norėtumėte gražesnės nosytės.

 

Verslas

Granito plokštėmis dengtų kapų dizaineriai ir konstruktoriai

dengti kapai

dengti kapaiMes specializuojamės uždarų granitinių antkapių bei paminklų gamyboje. Mūsų ilgametė kolektyvo patirtis ir nuolatinis tobulėjimas mums padeda įgyvendinti itin sudėtingus ir originalius kapaviečių įrengimo projektus. Plokšte dengti kapai – modernus, praktiškas ir estetiškai patrauklus pasirinkimas, kuris užtikrina, kad kapas atrodys nepriekaištingai visais metų laikais ir nereikalaus daug priežiūros ir išmanymo. Visada ieškome naujų sprendimų, kurie atitiktų, o dažnai ir pranoktų mūsų klientų lūkesčius. Mūsų tikslas – padėti jums priimti optimaliausią sprendimą bei jį įgyvendinti.

Savo darbe vadovaujamės tik aukščiausiais kokybės standartais, todėl savo klientams siūlome itin kokybiškas ir profesionalias paslaugas, kurias teikia kvalifikuoti antkapių  dizaineriai ir konstruktoriai. Projektų įgyvendinimui naudojame tik tuos akmens gaminius, kurie yra gaminami pripažintuose ir puikiai įvertintuose pasauliniuose akmens apdirbimo centruose. Visgi, tikime, kad kokybė neturi brangiai kainuoti, todėl siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį.

Kodėl verta rinktis mus? 

  • Patirtis. Mūsų įmonė yra subūrusi kvalifikuotą, ilgametę patirtį turinčių profesionalų komandą, kuri kiekvienam savo klientui padės rasti tinkamą sprendimą.
  • Dėmesingumas klientui. Visada siekiame pranokti kliento lūkesčius, išklausę jo pageidavimus, bendromis jėgomis sukursime galutinį projektą bei pasiūlysime patikimus montuotojus, kurie pasirūpins jo įgyvendinimu iki menkiausių smulkmenų, kad klientui sunkiu laikotarpiu nereiktų dėl nieko jaudintis pačiam.
  • Kokybė. Savo darbe vadovaujamės itin griežta kokybės kontrole, todėl nepaliaujame tobulėti ir mokytis. Tikime, kad kokybiškas darbas yra didžiausias pagarba klientams.
  • Kaina. Įvertinus kliento poreikius, visada pasiūlys geriausią kainos ir kokybės santykį.
  • Darbų atlikimo terminai. Plokštėmis dengti kapai – protingas pasirinkimas, tačiau jų įrengimą lemia gamtos sąlygos bei sezoniškumas, tačiau norėdami patenkinti savo klientus galime rasti priimtiną variantą. Kreipkitės ir į visus jūsų klausimus mes atsakysime.

 

Paslaugos

Kapo įrengimas ir paminklo pasirinkimas – didelė atsakomybė mirusiojo artimiesiems ir paskutinė pagarba mylimam žmogui, todėl tai sunkus pasirinkimas, kurį siekiame jums palengvinti. Mūsų patyrę dizaineriai ir konstruktoriai, atsižvelgę į jūsų poreikius, paruoš kapo projektą, kuris taps . Šiuo metu mūsų įmonė specializuojasi uždarų kapų bei paminklų gamyboje bei montavime.

Kodėl verta rinktis uždarus kapus?

Dengti kapai – sparčiai populiarėjantis kapo įrengimo būdas, kurį renkasi vis daugiau žmonių. Šį pasirinkimą lemia minimali kapavietės priežiūra, estetinis vaizdas bei ilgaamžiškumas. Mūsų gaminami antkapiai ir plokštės yra gaminamos iš granito. Tiesa, vyrauja klaidinga nuomonė, kad granitas yra kilęs iš šiltu kraštų ir netinka mūsų vėsiam ir lietingam klimatui. Išties granitas susiformavo prieš kelis šimtus milijonų metų, per kuriuos daugybę kartų keitėsi klimatas ir vyko įvairios gamtinės kataklizmos, kurios galiausiai suformavo granitą taip, kad šiandien jis yra viena tvirčiausių ir patvariausių medžiagų, todėl granito plokštėmis dengti kapai ar granitiniai antkapiai gali stovėti nepakitę keletą šimtmečių.

Reikia paminėti, kad granito kilmės šalis neturi jokios įtakos jo kokybei, svarbiausias faktorius lemiantis kapavietės ilgaamžiškumą ir nekintantį estetinį vaizdą yra teisingas kapavietės suprojektavimas bei įrengimas. Mes savo klientams siūlome tik kokybišką granitą, kurį gauname iš įvertintų ir pripažintų, pasaulinio lygio akmens apdirbimo centrų, įsikūrusių Švedijoje, Suomijoje, Indijoje ir pan., todėl galime pasiūlyti itin kokybiškas ir patikimas žaliavas, o platus įvairių spalvų ir tekstūrų granitinių plokščių mums leidžia išpildyti visus klientų lūkesčius ir norus. Granitu dengti kapai – solidus ir ilgaamžis pasirinkimas, norintiems tinkamai pagerbti savo artimą.

Kompleksinės paslaugos 

Siekdami visapusiškai patenkinti klientų poreikius siūlome kompleksinių paslaugų paketą: suprojektuosime, pagaminsime ir pasiūlysime patikimus montuotojus, kurie įrengs granitu dengtą kapavietę bei paminklą, o jei paminklas jau yra, tada parinksime ir priderinsime tinkamiausią granito plokštę, kuri leistų sukurti estetinį ir solidų kapo vaizdą.

Pamatų įrengimas, granito plokščių klojimas bei paminklo pastatymas reikalauja išmanymo, todėl visus projektavimo ir montavimo darbus atlieka patyrę specialistai, kurie jau ne vienerius metus projektuoja ir įrenginėja kapus.  Mūsų tikslas – kokybė, kurios esate verti.

Namai

Akvariumų dizaino kūrimas ir montavimas

Akvariumų dizainas

Vienas Akvariumų dizainerių prisistatymas.

Akvariumų dizainasEsame originalių ir vienetinių akvariumų architektai ir montuotojai. Mūsų patyrusi komanda sukuria originalius ir išskirtinius akvariumus, juos projektuoja, montuoja, o vėliau nuolatos prižiūri, bei konsultuoja akvariumo savininkus.

Akvariumas – meno kūrinys. Pats rėmas nėra itin svarbus estetine prasme, tačiau, kas parodoma rėmuose, įsimena ilgam. Norint sukurti akvariumo interjerą, reikia ne vienos valandos kruopštaus darbo ir kūrybinių kančių. Galbūt dėl to jie ir laikomi meno kūriniais, kurį padaro vandenyje tūnanti gyvybė.

Akvariumas – rimta inžinerinė konstrukcija iš gana trapių medžiagų – metalo ir stiklo. Kokybiški akvariumai projektuojami itin kruopščiai ir smulkmeniškai, kad nė vienas lašelis vandens nenuvarvėtų be reikalo.

Akvariumo priežiūra reikalauja ne tik techninių žinių, bet ir širdies, nes žuvys ir kiti gyventojai vis dėlto yra naminiai augintiniai, kuriems reikia dėmesio, meilės ir atsakomybės.

Visa tai gali pasiūlyti mūsų patyrusi komanda – dizaineriai, montuotojai, prižiūrėtojai.

Savo žinias tobuliname nuolatos. Patirtis irgi duoda savo, bet mokomės ir iš kitų – dalyvaujame įvairiuose seminaruose, parodose, konferencijose, vykstančiose ne Lietuvoje. Savo idėjas parodome ir akvariumų kūrėjų čempionatuose, kuriuose esame nugalėję 2011 metais, taip pat užėmę ir kelias prizines vietas.

Apie akvariumus žinome viską, todėl Jūs galite patikėti savo akvariumą mums jau dabar!

Paslaugos

Teikiame kompleksines akvariumų kūrimo, montavimo ir priežiūros paslaugas. Dirbame efektyviai ir kokybiškai.

AquaSharks paslaugos:

Konsultavimas – konsultuojame tiek prieš kurdami akvariumą, tiek akvariumų priežiūros klausimais.

Projektavimas ir interjero dizainas – sukuriame akvariumo interjero (augalijos, gyvūnijos, grunto) dizainą, tada projektuojame akvariumo rėmus, stovą, nuolatinės priežiūros įrenginius ir kitus reikalingus elementus.

Įrengimas ir montavimas – akvariumą montuojame, įrengiame interjerą, pildome vandeniu, paruošiame ir leidžiame gyvūnus.

Akvariumo priežiūra – sudarome priežiūros metodologiją, užvedame priežiūros žurnalą, nuolatos tikriname vandens kokybę, atnaujiname priežiūros priemones ir mechanizmus.

Projekto valdymas – valdome projektą nuo pat pradinių konsultacijų iki periodinio vandens valymo ir kitų priežiūros darbų. Prie akvariumo kūrimo, montavimo ir palaikymo dirba kelių rūšių specialistai, todėl labai svarbu efektyviai koordinuoti jų darbą.

Teikdami akvariumų kūrimo ir priežiūros paslaugas visada siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl dirbame su entuziazmu ir efektyviai. Profesionali komanda yra pasiruošusi išpildyti kliento pageidavimus, kad jis turėtų visiškai unikalų ir išskirtinį akvariumą. Kiekvienas akvariumas – tai didžiulis iššūkis, nuo kurio priklauso tolimesni mūsų darbai, todėl kiekvienam projektui save atiduodame visu 100%.

Konsultavimas

Nuolatos konsultuojame savo klientus prieš projektuojant naujus akvariumus, o taip pat ir dėl senų akvariumų atnaujinimo ir priežiūros.

Nežinote, kokį akvariumą pasirinkti? Abejojate, kad jo išlaikymas bus per brangus? Pasikonsultuokite su mūsų profesionaliais akvariumų kūrėjais ir sužinokite visą objektyvią ir reikalingą informaciją iš pirmų lūpų.

Prieš planuodami savo namuose ar komercinėse patalpose akvariumą, būtinai pasikonsultuokite su mumis. Galime patarti visais naujų akvariumų įrengimo klausimais – padedame parinkti vietą, nuspręsti, kuris dizainas bus tinkamiausias Jums, taip pat labai daug dėmesio skiriame akvariumo interjerui. Konsultuojame apie vandens augalų, gyvūnų priežiūrą, veisimą ir tarpusavio suderinimą. Aiškiname, kaip pastatyti akvariumą, kad jis būtų tikra patalpos puošmena.

Taip pat konsultuojame ir jau esamus akvariumų šeimininkus. Tai itin atsakingas momentas, nes dirbame su žmonėmis, kurie jau yra neblogi akvariumų žinovai, todėl kalbamės, kaip profesionalas su profesionalu. Konsultuojame dėl akvariumo interjero dizaino pakeitimo, esamų gyvūnų transportavimo, o taip pat įrangos parinkimo ir atnaujinimo. Duodamame patarimus, kaip efektyviau prižiūrėti akvariumą, sutaupyti išlaikymui skirtas lėšas. Taip pat kartu ieškome būdų, kaip pakeisti ne tik dizaino interjerą, bet ir formą bei paskirtį.

Konsultavimas akvariumų įrengimo ir priežiūros klausimas – vienas pagrindinių mūsų išskirtinumų. Turime nemažai patirties, todėl galime ja pasidalinti su savo klientais. Neužsakinėkite akvariumo, nepasitarę su mūsų specialistais. Skambinkite jau dabar!

Akvariumų projektavimas ir dizainas

Sukursime ir suprojektuosime išskirtinius ir originalius akvariumus Jūsų namams ar biurui pagal vietą, aplinką ir, svarbiausia, Jūsų pageidavimus.

Norite turėti išskirtinį, gal šiek tiek ekstravagantišką akvariumą? Gal reikalingas akvariumas neįprastoje vietoje namuose ar biure? Planuojate akvariumą montuoti į baldus ir reikalingos išskirtinės formos, spalvos rėmai? Mūsų darbas – sukurti Jūsų akvariumą tokį, kokio niekas pasaulyje dar neturi parenkant ne tik akvariumo formą, bet ir interjerą.

Pirmiausia išsiaiškiname konkrečius Jūsų poreikius, įvertiname būsimą akvariumo vietą, susipažįstame su jau esama patalpa arba jos vizualiniu apipavidalinimu nuotraukose ar brėžiniuose. Tada kuriame akvariumo viziją – pateikiame keletą pasiūlymų, kaip turi atrodyti akvariumo vidus, koks turėtų būti apželdinimas, dirbtiniai rifai, nuskendusių objektų kopijos ir t.t. Šalia vizijos pateikiame ir preliminarius kainos skaičiavimus. Toliau akvariumo projektavimas – itin svarbus momentas, nes dažnai tenka dirbti kartu su interjero dizaineriais ir architektais, kurie vadovauja visos patalpos interjero kūrimui. Mes atsižvelgiame į techninius parametrus – rėmo konstrukcijas, vandens slėgį, apšvietimo sprendimus, oro ir maisto padavimo vietas. Daug dėmesio skiriame interjero projektavimui – parenkame gruntą, augalus, dekoracijas, net pateikiame rekomendacijas dėl akvariumo būsimųjų gyventojų. Projekte numatome ir priežiūros priemones bei grafikus.

Akvariumus kuriame ne vienerius metus, todėl puikiai išmanome savo darbą. Esame kūrybingi, techniški, visada ieškome naujų idėjų, domimės pasaulinėmis akvariumų ir interjero tendencijomis. Sukursime Jūsų akvariumo dizainą ir suprojektuosime jį taip, kad būtų ne tik estetinis vaizdas, bet ir reiktų labai nedaug pastangų jo priežiūrai.

Akvariumo montavimas

Montuojame akvariumus ir įrengiame taip, kad priežiūra būtų paprasta ir sklandi. Susodiname augalus, įleidžiame gyvūnus tam tikrais akvariumo montavimo etapais.

Reikia sumontuoti akvariumą? Mes tai padarysime „nuo-iki“ pradedant pagrindo pastatymu ir baigiant mažiausios žuvytės paleidimu į akvariumą ir pirmuoju pamaitinimu.

Akvariumo montavimas paprastai vykdomas po to, kai pasitvirtinamas jo projektas. Projekte numatomi akvariumo techniniai parametrai, interjeras, faunos ir floros suderinamumas bei priežiūros procesas bei priemonės. Montavimo metu yra pastatomas pagrindas ir visa konstrukcija, tada statomas stiklas, sandarinamas, paruošiama santechnika – vandens padavimas ir nuotekų nuleidimas, sujungiama su namų vandentiekio sistemomis. Įrengus akvariumą techniškai, prasideda sunkiausias etapas, reikalaujantis itin didelio pasiruošimo ir patirties – akvariumo interjero kūrimas.

Akvariumo interjeras kuriamas taip pat pagal projektą – klojamas gruntas, statomos dekoracijos, leidžiamas vanduo ir sodinami akvariumo augalai. Akvariumo interjeras turi būti suformuotas laikantis projekte numatytų grafinių vaizdų ir techninių parametrų. Prieš įleidžiant akvariumo žuvis, paruošiamas vanduo – jis filtruojamas, prisotinamas deguonies, išvalomas ir pašildomas iki tam tikros temperatūros. Kai viskas būna paruošta, galima leisti akvariumo gyventojus – žuvis, moliuskus,  vėžiagyvius, kartais net roplius. Gyvūnai įleidžiami tam tikru eiliškumu, stebima kitų gyvūnų reakcija, elgesys.

Įjungiamos apšvietimo sistemos, gyvūnai yra pamaitinami. Patikrinamos visos gyvybės palaikymo sistemos, vandens padavimas. Tik tada sumontuotas akvariumas yra perduodamas savininkams, jie konsultuojami dėl tolimesnės priežiūros.

Esame patyrę akvariumų montuotojai, todėl viską darome sparčiai ir patikimai.

Akvariumų priežiūra

Užsiimame nuolatine akvariumų priežiūra ir aptarnavimu tiek mūsų montuotiems, tiek kitiems akvariumams.

Akvariumo sienelės nešvarios? Vanduo neskaidrus? Žuvys plaukioja paviršiuje? Jūsų akvariumui kažkas atsitiko, galbūt kažką darote ne taip. Mes galime jums padėti ne tik konsultacijomis, bet ir realiais priežiūros darbais.

Naujiems akvariumams paprastai yra sudaromas akvariumo priežiūros grafikas, specialus žurnalas, sukuriama speciali priežiūros metodika. Kurį laiką yra testuojamas vanduo, stebima jo kokybė, vertinama galima įtaka faunai ir florai. Naujiems akvariumams atliekame ir garantinius, bei pogarantinius darbus.

Užsiimame visos akvariumo sistemos monitoringu – stebime visus prietaisus ir vandens padavimo procesus. Kai ateina laikas – nuvalome stiklus, keičiame vandenį, jei sistema yra uždara. Papildome akvariumų priežiūros priemones ir reikmenis – įvairius semtuvėlius, valumo priemones, aeratorius ir t.t.

Esminis priežiūros momentas – augalų ir gyvūnų priežiūra, jų paleidimas, kartais net veisimas (pagal kliento pageidavimą). Prižiūrime šėrimo procesą, nuolatos konsultuojame klientą telefonu. Viskas fiksuojama specialioje byloje, todėl visada žinome, kokie darbai klientui buvo atlikti, kokios žuvys įleistos, kokie augalai auginami. Tai palengvina darbą ir bendravimą per atstumą.

Esame savos srities profesionalai, todėl dirbame profesionaliai ir nuosekliai. Mumis galima pasitikėti ir patikėti įvairių dydžių akvariumus, net, jei ne mes juos projektavome ir įrengėme. Dėl priežiūros kainų susisiekite jau dabar!