Mitybą pagal kraujo grupę: ar tikrai veikia?

mitybą pagal žmogaus kraujo grupęŠiais laikais egzistuoja begalė įvairiausių dietų, tačiau yra nustatytą, kad pasirenkant mitybą pagal žmogaus kraujo grupę, organizmui lengviau atsikratyti svorio, jį subalansuoti arba tiesiog pradėti geriau jaustis, kadangi kiekvieno organizmas yra skirtingas, kiekvienas toleruoja arba netoleruoja skirtingus maisto produktus. Pagal esama kraujo grupę rekomenduojama rinktis skirtingus maisto produktus ir ar ši mityba iš tiesų veikia, turėtų išbandyti kiekvienas žmogus, siekiantis užsibrėžtų tikslų arba norintis tiesiog jaustis daug geriau nei su įprasta nesubalansuota mityba. Dabar ir gydytojai pataria atsižvelgti į kraujo grupę ir taip susidaryti sau į mitybą tinkamų produktų sąrašą. Ne kartą tikriausiai esate girdėję, kad vieni žmonės gali valgyti pieno produktus, o kiti ne, nes juos vartodami jaučiasi kur kas prasčiau, o taip yra būtent dėl žmogaus kraujo grupės ir joje užkoduotų atitinkamų medžiagų, kurias žmogus gali vartoti o kokių rekomenduojama atsisakyti. Vis dėl to kokius maisto produktus reikėtų vartoti pagal skirtingą kraujo grupę?

Turintiems 1 kraujo grupę rekomenduojama rinktis baltyminį maistą, tokį kaip žuvis, mėsa, vaisiai, daržovės, jūros gėrybės, o riboti reikėtų tokias kruopas kaip kvietinės bei avižinės. Taip pat reikėtų vengti gaminių iš  kviečių kukurūzų bei pomidorų padažo – kečupo.  Atsisakę šių produktų ir pradėję valgyti šiai kraujo grupei tinkamus produktus turėtumėte jaustis daug geriau, taip pat jeigu ankščiau kankindavo įvairūs bėrimai, ir šie turėtų išnykti, kadangi organizmas nebegaus maisto medžiagų, kurių netoleruodavo jūsų kraujas.

Turintys 2 kraujo grupę turėtų priprasti prie vegetariškų patiekalų, kadangi mėsa šiai kraujo grupei netinka. Jei labai norisi, galima šiek tiek vištienos arba kalakutienos. Daugiausiai patariama į mitybą įtraukti gaminius iš sojos, įvairias daržoves, tokius vaisius, kaip ananasus bei alyvuogių, rapsų ir sėmenų aliejus.

3 kraujo grupės savininkams lengviau, nes jiems tinka valgyti beveik viską, tik reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad juoda arbata, kava, vynas, alus, pomidorų sultys bei kiti sodos gėrimai yra tie, kuriuos reikėtų išbraukti iš savo kasdienės mitybos, jeigu norima, kad pagal kraujo grupę maksimaliai būtų atkreipta dėmesį į tuos produktus, kuriu kraujas netoleruoja.

Na ir žinoma 4 kraujo grupė. Kadangi šios kraujo grupės atstovų yra labai mažai, o jų imuninė sistema dažniausiai yra silpna, rekomenduojama mišri, tačiau labai kruopščiai subalansuota mityba. Šiai kraujo grupei vertėtų atsisakyti tokių maisto produktų, kaip kumpis, šoninė, raudona mėsa, grikiai, kviečiai ir kukurūzai.

Nėra užfiksuota nei vieno atvejo, kuomet žmogus susiderinęs mitybą pagal kraujo grupę jaustųsi blogai, todėl išvada – tokia dieta išties gali padėti jaustis kur kas geriau, o neretai ir padėti atsikratyti nereikalingo svorio.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *