Plastinė operacija krutų pakėlimui

              Krūtų pakėlimas, tai viena iš krūtų dailinimo operacijų. Kai moters krūtinė yra pakitusios formos, tačiau jos dydis ją tenkina, tokiu atveju užtenka atlikti tik krūtų pakėlimo operaciją. Krūties pakėlimo metu, galima išvengti svetimkūnio implantacijos į krūties vietą.

             Krūtų pakėlimas yra kosmetinės chirurgijos procedūra, skirta pagerinti krūtinės formą, paprastai nededant silikoninius arba druskingus krūtų implantus. Žiūrint iš kosmetikos chirurgo, galutinis krūtų pakėlimo tikslas yra padidinti natūralias paciento proporcijas ir sukurti simetriškesnį, estetiškesnį krūtinės profilį. Tiksli procedūra pritaikyta individualiems moters poreikiams tenkinti.

            Nėra „tipiško“ paciento, didinančio krūtis, o moterys pasirenka procedūrą dėl daugybės skirtingų priežasčių – turėti didesnę krūtinę yra tik viena iš jų. Krūtų pakėlimas yra viena iš efektyviausių procedūrų, padedančių ištaisyti pastebimą krūtų asimetriją, o krūties implantai gali būti naudojami padedant ištaisyti gumbines krūtų deformacijas. Kiti bendri krūtų pakėlimo tikslai: Atkurti po nėštumo ir žindymo prarastą krūties pilnumą. Jaučiatės labiau komfortiškai dėvint maudymosi kostiumėliu. Pridedant pusiausvyrą, kad geriau papildytų kreivus klubus. Įvaizdžio gerinimas, vienas iš privalumų.

            Kaip išsirinkti kvalifikuotą kosmetikos chirurgą. Jei svarstote apie krūtų pakėlimą, svarbiausias sprendimas, kurį atliksite, bus tas, kuris atliks jūsų procedūrą. Kai lankysitės pas kosmetikos chirurgą, paklauskite, kiek krūtų jis padidino, ir konsultacijos metu būtinai peržiūrėkite daugybę nuotraukų prieš ir po – tai padės pajusti kosmetikos chirurgo estetinį stilių. Konsultacijos su jūsų pasirinktu kosmetikos chirurgu labai svarbus aspektas. Jų metu, jums galite nuspręsti ar norite, kad tas žmogus jums atliktų operaciją ar ne, pasitikėjimas savo pasirinkti specialistu, vienas iš pagrindinių. Taip atrasite pasitikėjimą ir bendradarbiavimą, ko pasekoje tiek jūs tiek specialistas, būsite patenkinti galutiniu rezultatu.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *