keyboard_arrow_right
Verslas
Verslas

Kapų priežiūra gali pasirūpinti artimųjų kapais tada, kai negalite Jūs

Kapų tvarkymas labai svarbus ir atsakingas darbas. Vietos, kur į amžinąjį poilsį palydėti mūsų artimi žmonės, turi būti nuolat prižiūrimi, kapai neturėtų būti apleisti. Tačiau ne visuomet pavyksta laiku atvykti ir ne visus kapus pavyksta aplankyti. Todėl pastaruoju metu populiarėja užsakoma kapų priežiūra. Tai paslauga, kuri gali užtikrinti, kad Jūsų artimųjų kapai visuomet būtų sutvarkyti ir prižiūrėti.

Kokias paslaugas teikia kapų priežiūra?

Pasitaiko atvejų, kai nėra galimybės laiku sutvarkyti artimųjų kapų. Taip ypač dažnai nutinka tuomet, kai artimieji yra išvykę gyventi į kitą šalį. Taip pat dažnai kapų priežiūros paslaugas užsako žmones, kurių artimieji ilsisi kito miesto kapinėse, į kurias atvykti galimybės nėra. Tokiais atvejais gali pagelbėti kapaviečių priežiūra, kurią teikia Monumentas.lt darbuotojai.

Dažniausiai užsakoma vienkartinė kapavietės prieži9ros paslauga. Pavyzdžiui, kapas sutvarkomas prieš Visų šventųjų šventes, metines ar kitu metu. Atvykę uždegti žvakelę ant kapo, kapavietę rasite sutvarkyta. Tokio tvarkymo metu nuvalomas paminklas, antkapis, sutvarkoma kapo vieta, sugrėbiami labai, sutvarkomi augalai. Tokį vienkartinį sutvarkymą gali užsakyti ir bet kuriuo kitu metu per metus.

Taip pat vis labiau populiarėja nuolatinė kapų priežiūra. Tai labai patogu tuomet, kai galite tik retai atvykti prie kapo. Tuomet darbuotojai visus metus reguliariai atvyksta sutvarkyti kapo ir jis visuomet atrodo tvarkingas,yra prižiūrėtas.

Galima užsakyti ir generalinį kapo tvarkymą, kai reikalinga sutvarkyti apleistą kapą. Tokio tvarkymo metu kapas gali būti ne tik sutvarkytas ir išvalytas, atsodinami ir atnaujinami augalai, atliekami kiti reikalingi darbai. O kiekvieną kartą, darbuotojams atvykus sutvarkyti kapo, klientui nusiunčiamos nuotraukos ar vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip kapas atrodė prieš tvarkymą ir kaip atrodo po jo.

Kiek kainuoja kapų priežiūra?

Kapų priežiūros paslaugos yra labai populiarios ir populiarėja su kiekvienais metais vis labiau, Pavyzdžiui, kapų priežiūra Vilniuje yra tikrai lengvai prieinama ir galima  rasti nemažai tokių paslaugų tiekėjų. Dažniausiai kaina priklauso nuo to, kokia priežiūra bus užsakoma. Žinoma, jog labiausiai verta užsakinėti nuolatinę kapo priežiūrą, nes taip sutaupyti daugiau pinigų ir visuomet galite būti tikri, kad kapas yra sutvarkytas ir prižiūrėtas. Kiekvieną kartą, atvykstant nebereikia vežtis įvairių priemonių, įrankių kapo tvarkymui. Jeigu kaip tik ieškote, kas pasirūpinti Jūsų artimo žmogaus kapaviete, susisiekite su patikima įmone ir pasikonsultuokite dė paslaugų.

Verslas

Pagaliau sukurta buhalterinės apskaitos programa, įveikianti buhalterinius iššūkius

Norint dirbti mažiau dažniausiai tenka investuoti. Tai yra susiję tiek su žmogiškaisiais ištekliais, tiek ir su tam tikrais įrenginiais. Nėra lengva rasti optimaliausius sprendimas. Tai dažnai užtrunka. Reikia laiko ir paieškoms, ir sprendimų įvertinimui. Tenka daryti analizes, skaityti patarimus, domėtis bei kolegų teirautis apie galimybes dirbti efektyviau. Ypač tokie sprendimai yra aktualūs ir reikalingi verslui. Daugelį reikalingų sprendimų įgyvendinti padeda verslo valdymo sistemos. Surasti tinkamą bei pačią reikalingiausią Jūsų verslui dažnai gali pritrūkti žinių, tad verčiau kreiptis į profesionalus, kuriančius bei parduodančius šias sistemas tam, kad būtų išpildyti Jūsų verslo lūkesčiai bei artimiausios ateities iššūkiai.

Pasirinkimas, kokias verslo valdymo sistemas rinktis yra didžiulis. Jei tik internete pradėsite ieškoti informacijos, susijusios su šia sritimi, galite labai greitai pasimesti ir galva garantuotai susisuks. Mąstykite logiškai ir neskubėkite priimti sprendimų. Galite kreiptis net į kelias įmones, kad būtų pateikti keli pasiūlymai, iš kurių galėsite atsirinkti bei išsirinkti tokį variantą, kuris maksimaliai išpildys Jūsų turimus kriterijus.

Jei Jūsų verslas susiduria su buhalteriniais iššūkiais, labai tikėtina, kad buhalterinės apskaitos programa yra būtent tas reikalingas sprendimas, kuris gali padėti augti Jūsų įmonei bei labai pagelbėti buhalterių kasdieniniame darbe. Taip pat yra ir visapusiška nauda. Jos dėka buhalterija dirbs efektyviau. Vadinasi, padės įmonei pasiekti didesnį pelną. Jūsų pasirinkta programa gali turėti visus pagrindinius apskaitos modulius, kurie leistų lengvai apjungti įmonės komandas bei kitas verslo sistemas.

Daugeliu atvejų programai nėra svarbus nei įmonės dydis, nei darbuotojų skaičius. Buhalterinės apskaitos programa garantuos, jog buhalteris gali sau leisti šiuolaikišką ir efektyvų darbą. Tokiais teisingo darbo metodais yra taupomas laikas, mažinamos išlaidos programinei įranga. Nereikia pamiršti ir darbuotojų pasitenkinimo darbu, kai jiems tampa žymiai lengviau ir daug maloniau įsitrauki į efektyvų darbą. Šiuolaikinės kompiuterizuotos programos pasižymi greitomis integracijomis, paprastu naudojimu, greitu veikimu bei standartizuotumu. Svarbu dar ir tai, kad duomenys yra saugūs. Dirbant su buhalterinės apskaitos programa svarbiausia aiškumas ir galimybė darbus atlikti be reikalingų super metodų ar specifinių žinių.

Namai, Verslas

Kiekvieno ateitis – saulės elektrinės?

Šiomis dienomis tai jau nėra jokia naujiena. Ir ne tik kalbant apie atsinaujinančios energijos šaltinius. Kadangi per paskutinį laikotarpį daugybė žmonių nusprendė savarankiškai gamintis energiją bei pasirūpino šiais įrenginiais. Todėl vis dažniau juos galima išvysti ir ant namų stogų. Tačiau ar tikrai tokia elektros gamyba yra efektyvi, jog būtų aktuali kiekvienam? Tuo labiau, kad ir investicijų tam reikia pakankamai nemažų. Nors paskutiniu metu šie įrenginiai tapo ženkliai lengviau įperkami daugeliui. O svarbiausia, kad investuota suma tikrai atsipirks po keleto metų. Kas reiškia, jog vėliau bus galima džiaugtis visiškai nemokama energija. Ir tai leis ženkliai sumažinti bendras išlaidas.

Kokie variantai gyvenantiems daugiabučiuose?

Dažniausiai savarankiškai elektrą gaminasi įmonės arba individualiųjų namų gyventojai. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad daugiabučiuose negali būti sumontuoti tokie įrenginiai. Tuo labiau, kad tokia praktika jau taikoma ir saulės elektrinės atsiduria ant pastatų stogų. Tiesa, tuomet jų energija dažniausiai panaudojama bendriems tikslams, šildymui. O norint turėti individualią elektrinę, kuri gamintų elektrą tik jums, gali tekti ieškoti kitų alternatyvų. Bet jų taip pat yra. Ir geriausias toks variantas būtų nutolę parkai, kuriuose galima įsigyti elektrą gaminantį įrenginį. Nesvarbu, jog jis gali būti ir už daugybės kilometrų. Kadangi sugeneruota elektra jūsų namus pasieks įprastu būdu, tačiau už ją papildomai mokėti nereikės.

Ar reikės kažkokios priežiūros?

Dažniausiai niekuo papildomai rūpintis nereikės. Kadangi saulės elektrinės gali labai sėkmingai veikti ir be papildomo žmogaus įsikišimo bei atlikti savo funkciją. Tiesa, jeigu kažkas nutiktų, tuomet gali tekti pasirūpinti. Bet tokie atvejai pakankamai reti. Ir tuomet dažniausiai jau reikės šios srities specialistų pagalbos. Taip pat gali būti svarbu, jog kolektoriai nepasidengtų kažkokiomis apnašomis per ilgesnį laiką. Todėl gali tekti jas pašalinti. Bet tai irgi žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą. Tad tikrai nereikės to daryti kas metus ar dar dažniau. Kas leidžia pamiršti apie praktiškai visus rūpesčius ir džiaugtis šio įrenginio gaminama elektros energija.

Verslas

Vestuvių organizavimas: ką naudinga žinoti

Artėja jūsų seniai laukta ir išsvajota diena, kuomet žengsite prie altoriaus? Nekantraujate, kol galėsite vienas kitam ištarti „taip“? Akivaizdu, kad šią akimirką jūs galite jaustis taip, lyg skraidytumėte padebesiais, tačiau nepaisant nuostabių jus aplankančių emocijų, jūs taip pat neturėtumėte pamiršti, kad prieš jūsų akis nusimato ir labai sudėtingas bei didžiulių iššūkių kupinas darbas – vestuvių planavimas.

Žinoma, kiekvienos vestuvės yra skirtingos – skiriasi turimas biudžetas, dalyvių skaičius, pasirinkta vieta, pramogos ir kt. Trumpiau tariant, kiekvieni būsimi jaunavedžiai į savo vestuves gali žvelgti visiškai skirtingai ir pasirinkti individualius sprendimus. Tačiau nepaisant egzistuojančių skirtumų, yra tam tikri veiksniai, kurie būdingi kiekvienoms vestuvėms ir į kuriuos vertėtų atkreipti visiems būsimiems jaunavedžiams.

Taigi, pirmiausia būtų naudinga pagalvoti apie savo konkrečius lūkesčius, t.y. ką jūs norėtumėte pasiekti ir kaip įsivaizduojate galutinį rezultatą. Kuo aiškiau tai žinosite ir kuo daugiau laiko skirsite savo lūkesčių nustatymui, tuo lengviau jums turėtų būti sudaryti ir būsimų veiksmų planą, kuriuo vadovaujantis organizuotumėte savo vestuves.

Taip pat svarbu, kad pagalvotumėte ir apie savo biudžetą, kurį skirsite vestuvių organizavimui. Natūralu, kad kuo daugiau darbų esate numatę ir kuo daugiau svečių dalyvaus jūsų vestuvėse, tuo didesnio biudžeto jums reikės. Tačiau net jei jūsų biudžetas ir nebus pernelyg didelis, tinkamai planuojant ir kruopščiai organizuojant jūs galėsite lengviau išvengti per daug didelių išlaidų, kartu užtikrinant ir puikų galutinį rezultatą.

Bet kuriuo atveju, neturėtų būti pamiršta ir šventės vieta, vestuviniai tortai, muzikinės atmosferos sukūrimas, pramogos, vestuvių šventės programa ir kt. Visa tai yra neatsiejama nuo kiekvienos vestuvių šventės, todėl tam būtina skirti pakankamą dėmesį. Laimei, šiandien daugelio su vestuvių organizavimu susijusių darbų sklandų įgyvendinimą užtikrinti yra gerokai lengviau, kadangi visuomet galima pasinaudoti internetu, tokiu būdu atrandant daugybę naudingų patarimų. Lygiai tą patį būtų galima pasakyti ir apie skirtingų paslaugų teikėjus, kurių vestuvių organizavimo rinkoje šiandien yra ypatingai daug.

Plačiau: Santuoka.lt

Verslas

Lietuvoje keičiasi laidojimas ir jo tradicijos

Lietuvių laidojimo tradicijos yra labai gilios ir jos labai gerbiamos iki šiol. Todėl laidojimas ir atsisveikinimas su išėjusiu žmogumi yra labai svarbus. Laidotuvės organizuojamos labai kruopščiai, į jas atvyksta visi artimieji, giminaičiai, draugai, o dažnai ir pažįstami ar net kolegos. Visgi, laidojimo versle dirbantys žmonės pastebi, kaip keičiasi laidojimo tendencijos.

Laidojimo dienos

Anksčiau buvo priimta, kad laidotuvės trunka tris dienas. Dvi dienos skiriamos šarvojimui ir atsisveikinimui, o trečiąją dieną velionis palydimas į paskutiniąją kelionę ir laidojamas kapinėse. Šiandien šios tendencijos kiek keičiasi. Pastebima, kad vis dažniau laidojimo paslaugos Vilniuje ir šarvojimo salės užsakomos ne trims, o dviem ar net vienai dienai.

Šarvojimo salės reikalavimai

Kartu su modernėjančia visuomene, keičiasi ir laidojimas bei jo tradicijos. Pavyzdžiui, pastebima, kad šarvojimo salių reikalavimai taip pat keičiasi. Anksčiau niekas nekeldavo per didelių reikalavimų šarvojimo salėms. Įprastai būdavo užsakoma ta šarvojimo salė, kuri yra arčiausiai bažnyčios. Šiandien klientai, ieškodami geriausių laidojimo paslaugų, skiria daug dėmesio pasirinkimui. Salės pageidaujama, kad būtų modernios, šiuolaikiškai sutvarkytos, tinkamai išplanuotos. Kartu vis dažniau pageidaujama, kad salėje būtų garso aparatūra bei projektorius, galimybė transliuoti atsisveikinimą giminaičiams, likusiems namuose.

Gėlių pasirinkimas

Pastaruoju metu pastebima, kad laidotuvėms pasirenkamos gėlės ir jų tendencijos taip pat keičiasi. Anksčiau gėlės buvo perkamos pagal tai, kiek artimas žmogus, su kuriuo atsisveikinama. Pavyzdžiui, tolimesni pažįstami ar kaimynai nešdavo gėlių puokštes ar mažus krepšelius, o artimiausi giminaičiai užsakydavo didžiulius vainikus su užrašais. Įprasta vainiką atsiųsti ir darbovietei. Šiandien šios tendencijos keičiasi ir vis dažniau žmonių prašoma nenešti daug gėlių. Vietoj gėlių šiandien į laidotuves artimi žmonės atneša pinigų vokelį, kurį perduoda gedintiems žmonėms.

Laidotuvių vietos

Kartu su perkamų gėlių šarvojimui tendencijomis, keičiasi ir laidojimas kapinėse. Tai pastebi antkapių gamintojai ir kapaviečių prižiūrėtojai. Jau kuris laikas naujose kapavietėse nestatomi ir neužsakomi pernelyg dideli paminklai. Taip pat vis rečiau galima pamatyti paminklus su iškaltais velionių atvaizdais. Pastaruoju metu vyrauja tendencijos, jog kapavietė turi būti santūri, subtili, ne per daug pompastiška. Todėl populiarėja neaukšti, subtilūs paminklai, atsisakoma didelių krūmų sodinimo, apsiribojant keliomis gėlėmis arba žvakėmis.

Internetas, Verslas

Kodėl jūsų verslui būtina investuoti į SEO

Kiekvienam šiuolaikiniam verslui yra labai svarbu pasitelkti veiksmingas skaitmeninės rinkodaros priemones, kurios pasižymėtų kaip įmanoma didesne investicine grąža (ROI) ir padėtų pritraukti kuo didesnį tikslinių lankytojų srautą. Trumpiau tariant, šiomis dienomis didžioji dalis vartotojų jiems aktualios informacijos ieško naudodamiesi internetine paieška, todėl tampa labai svarbu tapti matomiems savo potencialiems klientams. Jei jūsų įmonės svetainė šiandien nėra matoma pirmajame „Google“ paieškos rezultatų puslapyje pagal tikslinius raktažodžius, tuomet galite būti tikri, kad kasdien prarandate labai didelę dalį potencialių klientų, kurie galiausiai atitenka jūsų konkurentams.

Dėl minėtų priežasčių jūs turėtumėte imtis priemonių, kurios padėtų tokią padėtį kaip įmanoma greičiau išspręsti. Tai reiškia, kad jūsų svetainei reikėtų SEO. Žinoma, nemanykite, kad nuo dabar turėtumėte skirti labai daug dėmesio, laiko ir pastangų tam, jog patys įsisavintumėte visas SEO subtilybes ir galiausiai taptumėte tikri SEO specialistai. Kaip ir daugelyje kitų sričių, kalbant apie SEO, jums reikėtų kreiptis į patyrusius SEO specialistus. Todėl dabar turėtumėte skirti šiek tiek daugiau laiko ir peržiūrėti, kokios bendrovės veikia šiuolaikinėje SEO paslaugų rinkoje.

Visą tai padaryti jums bus lengviausia naudojantis ta pačia internetinės paieškos sistema. Tokiu būdu jūs galėsite suformuoti tikslingą užklausą, kuri padės jums greitai ir lengvai surasti įmones, kurios teikia profesionalias SEO paslaugas, pvz., seo365.lt. Be abejo, šiandien SEO paslaugos yra labai populiarus skaitmeninės rinkodaros sprendimas, kuriuo naudojasi labai didelė dalis įmonių, o tai reiškia, kad per daugelį metų rinkoje yra spėjusi susiformuoti ir didelė tokių paslaugų teikėjų pasiūla. Kuo didesnė pasiūla, tuo didesnė ir pasirinkimo laisvė, todėl būtų labai išmintinga neskubant palyginti skirtingų SEO paslaugų teikėjų taikomus sprendimus, turimą patirtį ir kitus individualius veiksnius.

Laimei, šiandien labai daug naudingos informacijos apie tokias paslaugas teikiančias įmones galima atrasti naudojantis internetu. Tai reiškia, kad jei apsilankysite pasirinktų bendrovių tinklalapiuose, turėtumėte pasidomėti, kokius SEO sprendimus jie jums galėtų pasiūlyti, kokias SEO metodikas jie linkę laikyti, kokios yra SEO paslaugų kainos, kokie yra darbų atlikimo terminai ir visų svarbiausia, kokie yra jų iki tol atliktų darbų rezultatai. Jūs turite gerai išsiaiškinti, kokius projektus jie iki šiol yra optimizavę ir kokius rezultatus jiems yra pavykę pasiekti. Tokiu būdu jums turėtų būti daug lengviau nuspręsti, ar konkreti bendrovė galėtų jums pasiūlyti profesionalias SEO paslaugas.

Taigi, kaip jau turbūt supratote, dabar būtų metas pasiraitoti rankoves ir kibti į SEO specialistų paieškas internetu. Kai pasirinksite šios srities profesionalus, kurie puikiai išmano savo darbą, tinkamai optimizuotas jūsų įmonės tinklalapis padės jūsų verslui tapti geriau matomam internete, pritraukti daugiau tikslinių lankytojų ir padidinti pardavimus.

Internetas, Verslas

SEO paslaugos – kodėl pritaikymas išmaniesiems prisideda prie „Google“ reitingų?

Mobilieji telefonai ir planšetės šiuo metu sudaro daugiau nei pusę paieškų ir pagaliau nukovė asmeninius kompiuterius per ganėtinai trumpą interneto gyvavimo laiką. Todėl išmanieji įrenginiai privertė „Google“ keisti požiūrį ir vis dažniau geriau reitinguoti tas svetainės, kurios yra pritaikytos pastariesiems (angl. mobile friendly). Žemiau paanalizuosime, kodėl SEO paslaugos turi taip pat daugiau dėmesio skirti išmaniesiems telefonams.

Puslapiai, kurie yra pritaikyti išmaniųjų ekranams pasieks ženkliai geresnius rezultatus, negu tie, kurie yra pritaikyti tik asmeninių kompiuterių ekranams. Taip galima teigti dėl to, kad didesnis paieškų kiekis yra atliekamas per mobiliuosius telefonus ir savaime suprantama, jog „Google“ siekia priekyje rodyti svetaines, kurios geriausiai patenkins vartotojų lūkesčius. Seniau būdavo taip, kad šioje paieškos sistemoje lankytojams kartais buvo rodomi rezultatai, kurie net netilpdavo į telefono ekraną ir savaime suprantama, kad tai nepatiko daugeliui. Taigi tinkamos SEO paslaugos turi padėti pakilti „Google“ reitinguose per visas platformas.

Jeigu taip nebūtų atsitikę, tai greičiausiai svetainių kūrėjai būtų dar negreitai būtų jas optimizavę visiems įrenginiams. Pati „Google“ sistema tikrai negalėjo prievarta priversti seno dizaino puslapius atsinaujinti, tačiau tokiais veiksmais buvo parodyta, kai išmanieji įrenginiai yra ateitis ir be jų nejudėsite į priekį. Tai buvo padaryta tarsi iš kitos pusės, nes bausti puslapius dėl atgyvenusio dizaino butų buvę neetiška. Vietoj to paieškos sistema „apdovanojo“ tuos, kurie buvo prisitaikę savo turinį mobiliesiems įrenginiams.

Visa tai paskatino svetainių savininkus galvoti apie jų atnaujinimus ir tai įvyko net labai greitai bei milžinišku mastu. Dabar jau yra labai sunku atrasti internetinį puslapį, kuris būtų populiarus ir per telefono ekraną atrodytų nedailiai ir kaip iš kokių 2000-ųjų. Žinoma, kad dėl to SEO paslaugos turėjo adaptuotis iš pilnos integracijos į asmeninius kompiuterius, į resursų paskirstymą ir kitoms platformos, kuriose veikia „Google“ paieškos sistema. Dabar jau net pačiuose „Google“ rezultatuose pamatyti tokį puslapį yra tikra retenybė, o kartais net džiaugsmas akims, nes jie tikrai išsiskiria savo išvaizda ir dizainu.

Verslas

Darbuotojų paieška – darbas iš namų

Vienas dalykas yra samdyti talentingus darbuotojus darbui biure, tačiau profesionalių kandidatų, kurie dirbs iš namų, atranka yra visai kitas ir tai gali tapti tikrai nelengvu galvos skausmu organizacijai. Prieš porą metų ši situacija nebuvo tokia aktuali, tačiau prasidėjusi pandemija apvertė nemažos dalies įmonių planus ir neretai saugodamos savo personalą, jos yra linkusios suteikti galimybę dirbti iš namų. Žinoma, kad paprasčiausia šiuo atveju yra rinktis agentūras, kurios specializuojasi darbuotojų paieška. Juk jų kasdieninis darbas yra personalo atranka, o dažnai jiems tenka susidurti ir su nuotolinių pozicijų įdarbinimu.

Darbo skelbimų internetinės svetainės šiuo atveju yra akivaizdus pasirinkimas, kurio dėka darbuotojų paieška tampa dar lengvesnė, tačiau čia yra neišvengiama problema, tai yra gaunama per daug gyvenimo aprašymų iš ne pačių kompetentingiausių kandidatų. Reikia suprasti, jog nepaisant to, kad bus darbuojamasi iš namų, tai dažniausiai bus komandinis darbas, kuris reikalaus ne tik asmeninių kvalifikacijų, bet ir elementarių bendravimo įgūdžių. Tai labai sunku suprasti atsirenkant kandidatus nuotoliniu būdu, tiksliau, jų net nemačius gyvai.

Kitas, rečiau naudojamas būdas, dėl kurio palengvėja darbuotojų paieška, yra buvusių darbuotojų sugrįžimas, tačiau reikia suprasti, kad tai įmanoma tik tokiu atveju, jeigu iš įmonės buvo išeita draugiškai. Akivaizdu, kad tokiu atveju jie tikrai turi reikiamus įgūdžius, žino organizacijos kultūrą ir turėtų neiškilti problemų su kolegomis. Galbūt jie šiuo metu kaip tik ieško naujovių iš karjeros perspektyvos, todėl yra verta pabandyti su jais susisiekti. Žinoma, jeigu jie dirba kitoje organizacijoje, tai reikia pasiūlyti ženkliai geresnes sąlygas nei jiems buvo pasiūlytos anksčiau.

Trumpai tariant, ne visi yra sutverti darbui iš namų, nes daugeliui reikia nuolatinės priežiūros ar papildomos motyvacijos iš vadovo, todėl reikia suprasti, kad potencialus kandidatas turėtų pasižymėti tokiais įgūdžiais kaip technologinis išsprūsimas, elementarios kibernetinio saugumo žinios. Taip pat svarbu, kad jis pats rodytų iniciatyvą, nebijotų apsiimti problemines užduotis ir turėtų gerus komunikacijos bei komandinio darbo įgūdžius. Net jeigu nuotolinis darbas nėra numatomas pastoviai, o tik laikinai, vis tiek reikia suprasti, kad dar nemažai laiko turės praeiti, kol visi sugrįšime į įprastinį ritmą. 

Namai, Verslas

Kaip rinktis komercines patalpas?

Kiekvienam verslininkui, kuris užsiimama tam tikra komercine veikla, gana svarbiu klausimu tampa tai, kokias patalpas vertėtų pasirinkti. Šiomis dienomis verslas gana efektyviai klesti visoje Lietuvoje, visgi, vis dar tankiausiai išsidėstę verslo objektai yra  mūsų šalies sostinėje. Todėl komercinės patalpos Vilniuje tampa nenuginčijamos lyderės, kai ieškoma namų savo veiklai.

Tad į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jeigu aktualu komercinės patalpos Vilniuje? Galima išskirti tris kriterijus: patalpų vieta, patalpų kaina ir patalpų dydis.

Komercinių patalpų vieta

Natūralu, jog visi siekia, kad verslas klestėtų. Tai didele dalimi priklauso nuo to, kokiose vietovėse jūsų komercinės patalpos yra įsikūrusios. Didžiausias judėjimas vyksta būtent miesto centre, tad tikrai nesuklysite, jei pasirinksite Vilniaus širdyje siūlomas nuomojamas patalpas. Tai labai patrauklu, tačiau neužmirškite įvertinti savo veiklos specifikos. Galbūt jūsų versle naudojamas sunkiasvoris transportas ir reikalinga daug vietos jam pastatyti? Tuomet, kad ir kaip patrauklu pasirodys vystyti savo veiklą sostinės centre, vargu ar tai bus protingas pasirinkimas. Potencialūs klientai paprasčiausiai gali pasirinkti jūsų konkurentus, įsikūrusius patogioje, gerai pasiekiamoje  ir erdvioje aplinkoje.

Štai,  jeigu planuojate atidaryti grožio saloną ar moteriškų prekių butiką, miesto centras – tobulas pasirinkimas. Tokių įstaigų klientai mielai suderins  pasivaikščiojimą senamiestyje su apsipirkimu ar grožio puoselėjimo paslaugomis.

Patalpų kaina

Gana dažnais atvejais komercinės patalpos Vilniuje yra pasirenkamos pagal nustatytas kainas. Visada pravartu iš anksto numatyti, kiek pinigų galite skirti patalpų nuomai ar pirkimui ir rasti tinkamiausius pasirinkimus.  Tačiau tai gali būti gana sudėtinga.

Viena didžiausių verslininkų klaidų – pervertintos finansinės galimybės. Jei planuojate perkamas komercines patalpas bent iš dalies finansuoti banko paskola, rekomenduojame pasitarti su nepriklausomais finansų ir kreditų konsultantais, kurie padės įsivertinti pajamas, turimus įsipareigojimus ir atsakys į klausimą, kiek galite skolintis. Pačiam adekvačiai tokius niuansus nėra lengva – teigia net ir patyrę verslininkai.

Patalpų dydis

Komercinių patalpų dydis privalo būti optimalus, todėl būtinai domėkitės jų dydžiu ir išplanavimu dar prieš perkant ar nuomojant. Šitą padaryti tikrai nėra sudėtinga. Tereikia atidumo ir kruopštumo. Įprastai tokia informacija yra pateikiama nuomojamų ar parduodamų patalpų aprašymuose. Nepamirškite įvertinti tokių, iš pirmo žvilgsnio visai nereikšmingų erdvių poreikio – poilsio zonos, susitikimų kambario, virtuvėlės, terasos ant stogo, vietos rūkymui ir kt. Kiekvienas pasirinkimas turi savo privalumų ir trūkumų, o jums reikia apsispręsti, kuris būdas geriausiai tiks.

Internetas, Verslas

Elektroninės parduotuvės kūrimas

Norite pradėti vykdyti el. prekybą, tačiau dar neturite el. parduotuvės? Akivaizdu, kad tokiu atveju jums bus reikalingas el. parduotuvės kūrimas, tačiau visa tai turėtų būti patikėta šios srities profesionalams, t.y. patyrusiems el. parduotuvių kūrėjams. Tuo tarpu, jei jums iki šiol dar niekuomet nebuvo tekę kreiptis į tokių paslaugų teikėjus ir šią akimirką jūs taip pat net nenumanote, kokią bendrovę jums būtų verta pasirinkti, dabar turėtumėte pasinaudoti keliais praktiškais patarimais.

Pirmiausia jums vertėtų pasinaudoti internetine paieška, kadangi jos pagalba turėtumėte kur kas lengviau ir greičiau atrasti tokių paslaugų teikėjus. Vos keli raktiniai žodžiai įvesti į internetinės paieškos sistemos laukelį ir galėsite labai lengvai atrasti daugybę skirtingų bendrovių, teikiančių šias paslaugas. Kaip bebūtų, tokių bendrovių bus daug, todėl turėtumėte būti iš anksto pagalvoję ir apie tai, kokius pagrindinius reikalavimus jūs kelsite šių paslaugų teikėjams. Tokiu būdu jums turėtų būti kur kas lengviau suprasti, kuri bendrovė jums galėtų tikti geriausiai.

Žinoma, ne ką mažiau svarbu atsižvelgti į tokias paslaugas siūlančių bendrovių turimą patirtį. Kuo ji bus didesnė, tuo jums turėtų būti ramiau, kad kreipsitės į patyrusius šios srities specialistus. Be to, jei bendrovė turi didelę patirtį, labai tikėtina, kad ji taip pat turės ir kur kas daugiau savo iki tol atliktų darbų pavyzdžių. Kuo daugiau pavyzdžių, tuo paprasčiau jums bus nuspręsti, kurią bendrovę turėtumėte pasirinkti ir kuria jums būtų geriausia pasitikėti.

Taip pat vertėtų pasidomėti ir atsiliepimais, kuriuos internete apie skirtingus paslaugų teikėjus pateikia kiti vartotojai. Tokie atsiliepimai gali labai veiksmingai pasitarnauti, kuomet jūs keliate sau daug papildomų klausimų ir nežinote, kurie paslaugų teikėjai vis dėlto galėtų būti tinkamiausi. Taigi, kaip jau turbūt supratote, tokių paslaugų teikėjų paiešką šiandien yra lengviau atlikti naudojantis internetu. Tai leistų jums daug paprasčiau surasti visą jus dominančią informaciją ir pasirinkti tinkamiausią variantą.

Plačiau: Contourenterprise.lt