Kaip balinti dantis namuose: liaudiškai ar profesionaliai?

oralgen nupearl dantų balinimo rinkinys klipshop.ltNoras džiaugtis sveikais ir baltais dantimis, kartais priveda prie įvairių eksperimentų ir ne itin gerų sprendimų. Vis daugiau žmonių susigundo galimybe išbandyti dantų balinimo procedūras namuose. Tačiau apie dantų balinimą visuomenėje tvyro tiek daug mitų, kad toli gražu ne kiekvienas smalsuolis žino, nuo ko pradėti ir kokie balinimo būdai namuose iš tiesų veikia. Tad kaip balinti dantis namuose, kad rezultatas iš tiesų būtų matomas?

Liaudiškos priemonės veikia

Neteisinga manyti, jog visi liaudiški receptai yra neefektyvūs ir tiesiog laužti iš piršto. Yra priemonių, kurių rasime kiekvienuose namuose ir jos tikrai gali padėti išbalinti dantis. Tiesiog reikia į tai žiūrėti realiai ir naudoti tinkamai. Štai keli populiariausių būdai balinti dantis namuose liaudiškai.

  • Vienas populiariausių būdų balinti namuose, yra dantų balinimas soda. Tai labai gajus mitas, apie kurį žino daugelis žmonių. Iš tiesų soda tikrai gali padėti padaryti dantis baltesniais, tačiau kartu tai labai pavojingas būdas balinti dantis, nes soda gražiau danties emalį. Tad net ir labai norint baltesnių dantų, sodą galima naudoti tik kartą per savaitę.
  • Dar vienas populiarus mitas, esą namuose dantis galima išbalinti tiesiog su anglimi. Taip, galima, jei ta anglis yra tikra. Aktyvinta anglis vargu ar bus puiki priemonė dantų balinimui namuose. Nebent balinimo procedūrą atliksite reguliariai. Pavyzdžiui, ant paprastos ar dantų balinimo pastos sutrintos anglies dėsite mažiausiai 2 ar net 3 kartus per savaitę.
  • Jei galvojate, kaip balinti dantis namuose, ir manote, jog paprastų būtų nėra, galite išbandyti efektyvų dantų balinimą su citrina. Joje tikrai yra veikliųjų medžiagų, kurios pašalina apnašas nuo dantų ir suteikia dantims daugiau baltumo. Tokiam balinimui puikiai tinka citrinų sultys arba tiesiog citrinos griežinėlis.

Profesionalios priemonės neapvilia

Visgi, jei tikrai norite, sužinoti, kaip balinti dantis namuose, kad rezultatas būtų greitas ir efektyvus, vien liaudiškų receptų jums nepakaks. Nes jie dažniausiai duoda nežymų rezultatą ir tik po mėnesio ar dviejų. Tuo tarpu renkantis profesionalias dantų balinimo priemones, rezultatus galima pasiekti daug greičiau net ir balinant dantis namuose. Yra kelios populiariausios dantų balinimo priemonės.

  • Dantų balinimas kapomis yra paprastas ir efektyvus Kaip balinti dantis namuose kapomis? Pakanka įsigyti kapas ir balinamąjį gelį. Kai turite laiko, nešiokite kapas ir jau po kelių savaičių pamatysite pagerėjusius rezultatus.
  • Pieštukas. Dantų balinimas pieštuku yra labai paprastas ir daug laiko neatimantis būdas. Dantis pieštuku pakanka tepti du kartus per dieną, o dantys pastebimai baltesni bus jau po poros savaičių.
  • Juostelės. Dar vienas paprastas ir greitas būdas balinti dantis namuose yra dantų balinimas juostelėmis. Tai pigiau nei baltinti dantis kapomis, o rezultatas pasiekiamas panašiu greičiu.
  • Nemažai žmonių namuose naudoja dantų balinimo pastas. Tačiau reikia suprasti, jog jų veikimo principas kiek kitoks. Dantų balinimo pastos padeda palaikyti dantų baltumą, tačiau taip nepaveikia dantų atspalvio, kaip tai padaro dantų balinimo priemonės su dantų balinimo geliais.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *