keyboard_arrow_right
virtuvės baldai
Namai

Kokie virtuvės baldai verti dėmesio?

virtuvės baldai

virtuvės baldaiKokie virtuvės baldai verti dėmesio? Tokie, kurie ir gražūs, ir praktiški. Kokie baldai gražūs, gana subjektyvus klausimas. Yra įvairių stilių, tad kiekvienas gali rinktis norimą. Kalbant apie praktiškumą yra mažiau subjektyvumo, bet jo visgi išlieka – praktiškumo poreikis ypač priklauso nuo valgio gaminimo intensyvumo. Juk vieni labiau mėgsta gaminti, kiti mažiau.

Vienoje virtuvėje nuolat čirška, verda, o kitoje gaminama retai. Tai lemia ir baldų pasirinkimą. Taip pat įtakos turi valgymo dažnumas. Jei pietaujama kur nors mieste, dažnai keliaujama ir virtuvėje tik kartas nuo karto užsikaičiama arbatos ir sutepamas koks sumuštinis, tuomet nebus labai aktualu, ar kėdės bei stalas yra labai patogūs. O štai standartinėje situacijoje, kai bent pusryčiai ir vakarienė dorojama virtuvėje, patogumo reikšmė nemaža.

Virtuvės baldai reklamuojami akcentuojant ne vien grožį ar patogumą, bet ir ilgaamžiškumą. Laikui bėgant tikėtini įbrėžimai, tai puikiai suprantama. O štai kas būtų, jei stalą sugadintų tiesiog ant jo padėtas puodelis su arbata? Tuomet tikrai nesidžiaugtume ir nesakytume, kad įsigijome nuostabius baldus.

Tęsiant temą ateina minčių ir apie kainas. Jei du stalai identiški, bet kainos skiriasi dvigubai, galima daryti dvi prielaidas: arba gamintojai nevienodai įkainoję savo produktus, arba tie produktai skiriasi labiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

O jei temą pakreiptume ir pradėtume diskutuoti apie naujos virtuvės įrengimą, tuomet būtų aktualu užsiminti apie visumą. Juk planuojant, kaip patalpa bus apstatyta, stengiamasi kuo efektyviau išnaudoti kiekvieną centimetrą. Tai padaryti įmanoma, kai visa virtuvės įranga perkama vienu metu. Tada vieni daiktai derinami su kitais. Nepaliekama tarpų, kuriuose kauptųsi dulkės. Praktiškumo suteikia ir įmontuoti buities prietaisai – viryklė, garų surinktuvas.

Ir dar vienas šios srities aspektas – virtuvės baldai internetu. Virtualioje erdvėje galima greitai surasti dominančią informaciją ir susisiekti su  baldų gamintojais. O jei stinga idėjų, kokio interjero norėtųsi, atrandama daug įvairių nuotraukų.

Geri baldai yra tokie, kurie jums patinka savo dizainu ir kurie atitinka praktiškumo lūkesčius. Pirkėjų poreikiai skiriasi, tad ir tobulo baldo koncepcija nevienoda.

Namai

Virtuvės baldai pagal užsakymą – galimybė ar būtinybė?

Virtuvės baldai pagal užsakymą

Virtuvės baldai pagal užsakymąVirtuvė yra viena svarbiausių ir dažniausiai lankomų namų vietų. Čia gaminamas maistas, planuojamos kelionės, švenčiamos šeimai svarbios šventės, valgomas su meile pagamintas maistas. Nenuostabu, kad praleidžiant šioje erdvėje tiek daug brangaus laiko, kyla noras šią erdvę padaryti kiek įmanoma jaukesne ir artimesne jūsų asmenybei. Vis dėl to, dažnai norint įsirengi virtuvės patalpą tenka nusivilti – nors baldų pasirinkimas yra itin platus, rasti išskirtinius bei originalius baldus yra sunku. Ką daryti? Išeitis – tai virtuvės baldai pagal užsakymą.

Kuo tai naudinga? Visų pirma tai taupo jūsų finansus. Perėmus virtuvės įrengimo projektą į savo rankas jums atsiveria visos galimybės ieškoti baldininkų, kurie ne tik pagamins jums svajonių baldus, bet ir pasiūlys tinkamą bei adekvačią kainą. Rinkoje egzistuoja labai daug ir įvairių specialistų, dirbančių su plačiu spektru medžiagų ir taikančių labai skirtingas technikas. Dėl šios priežasties galite būti tikri, kad tikrai atrasite jūsų poreikius ir piniginę galintį patenkinti specialistą.

Kitas privalumas – atsiveriančios plačios dizaino galimybės. Daugelis galvoja, kad virtuvės baldai pagal užsakymą – tai baldų išsirinkimas iš jau sudaryto griežto katalogo, kur dydžių, spalvų ir formų pasirinkimo galimybės yra gana ribotos. Anot tokių pirkėjų, vienintelis tokio pirkimo skirtumas ir privalumas yra, jog tokiu atveju nereikia važiuoti į saloną ir valandų valandas po jį klaidžioti – viską už jus padaro samdomas specialistas.

Tačiau taip manyti yra daugiau nei klaidinga. Pasirinkę įsigyti virtuvės baldus pagal užsakymą jūs gaunate ypatingai daug pasirinkimo galimybių. Galite neriboti savęs nei dėl baldų išmatavimų (spintelės, kėdės, stalai ir kiti virtuvės baldai gali būti pačių ilgiausių ilgių ir pločių ir aukščių), nei dėl medžiagų, jų spalvos, formos ir kt. Užsakant virtuvės baldus individualiai viskas tampa įmanoma!

Taigi, nors pastaruoju metu rinkoje atsiranda vis daugiau ir daugiau naujų, populiarių baldų salonų, norint savo namuose palikti individualumo ir išskirtinumo akcentą būtina pagalvoti ir apie kitas baldų įsigijimo galimybes. Virtuvės baldai pagal užsakymą – tai viena tokių galimybių, padėsiančių įgyvendinti jūsų individualius norus ir paversiančių jūsų virtuvę dar jaukesne vieta, kurioje galėsite laimingai leisti vienas svarbiausių savo gyvenimo akimirkų.

Namai

Kas svarbu renkantis stalą virtuvei?

Valgomojo stalai

Valgomojo stalaiValgomojo stalai turi būti patvarūs, ilgaamžiai, ir kartu gerai pritaikyti prie turimos virtuvės erdvės.

Virtuviniai stalai gali būti labai įvairaus dizaino, tačiau jie neturi tapti kasdienio kliuvinėjimo už jų kojų arba kampų priežastimi, o taip gali nutikti, jeigu netinkamai įvertinsite valgomojo erdvę ir kitų baldų jame išdėstymą. Tiksliai įvertinti savo virtuvės erdvę ir jai tinkamiausio stalo variantą gali padėti specialistai, gavę patalpos brėžinį arba nuotrauką.

Virtuviniai stalai dažnai gali būti naudojami universaliai – prireikus juos galima pernešti į svetainę, kai į namus užsuka svečių. Toks sprendimas leidžia atsisakyti dviejų skirtingų baldų svetainei ir virtuvei, sutaupant ne tik lėšų, bet ir vietos namuose.

Dairytis paties pigiausio varianto renkantis stalus galbūt nebūtų pats geriausias sprendimas, nes šis baldas jums tarnaus dešimtmečius. Vis tik renkantis stalus internetu, gana patogu yra palyginti, kokia yra įvairių šaltinių siūloma kaina. Tačiau nusprendus įsigyti baldą, geriau yra pasikonsultuoti su pačiais pardavėjais, kokie valgomojo stalai labiausiai atitiktų jūsų pageidavimus. Juk bene nė vienas interneto svetainėje negali parodyti visų tuo metu turimų variantų, o profesionalūs baldų gamintojai visuomet patys patars, koks variantas būtų geriausias konkretaus pirkėjo virtuvei, arba netgi pasiūlys projektavimo paslaugas individualiems poreikiams.

Europoje jau ilgą laiką bene populiariausi yra itališki baldai. Jie pasižymi išskirtinai subtiliu stiliumi, yra labai ilgaamžiai. Itališki stalai net po kelių dešimtmečių atrodo it nauji, o jų dizainas išlieka madingas. Prie jų galima priderinti įvairaus stiliaus valgomojo kėdes išsaugant vientisą patalpos interjerą.

Namai

Spalvų žaismas valgomajame: kokios spalvos virtuvės baldai pagyvins aplinką?

virtuvės baldai

virtuvės baldaiIlgą laiką virtuvės spalviniai akcentai interjero specialistams nekėlė jokių klausimų – valgomajame dominavo pastelinių tonų virtuvės baldai, o sienos ir grindys buvo puošiamos tamsesniais atspalviais. Laikams keičiantis ir novatoriškoms idėjoms įgyjant svarią persvarą, interjero sprendimuose vis dažniau žaidžiama spalvomis, koncentruojamasi ties ryškiaspalviais akcentais ir pirmenybė skiriama išraiškingiems baldams.

Atlikti tyrimai patvirtino, kad namuose vyraujanti spalva turi tiesioginės įtakos mūsų savijautai, nuotaikai ir darbingumui. Nors specialistai ragina rinktis šiltų tonų spalvas, daugelis gyventojų pirmenybę teikia ryškiems atspalviams, suteikiantiems energijos ir pagyvinantiems gyvenamąją erdvę. Iš tiesų potraukį vienai ar kitai spalvai jaučiame nuo pat vaikystės, todėl vieno tono virtuvės baldai negali atitikti visų vartotojų lūkesčių. Tai reiškia, kad ieškodami tinkamų spalvų valgomajam, visų pirma turime atsižvelgti į savo asmenybę ir šeimos narių charakterius – tik tokiu būdu galima susikurti konkrečiai šeimai tinkančią spalvų kombinaciją.

Renkant spalvą valgomajam, būtina atsižvelgti į apšvietimą. Nepamirškite, kad spalva – tai šviesos atspindys, todėl tiek saulės spinduliai, tiek elektrinės sistemos gali keisti spalvų derinius. Įvertinkite virtuvės padėtį – jei patalpa įkurta šiaurinėje pusėje, retai mėgausitės natūralia saulės šviesa, todėl pirmenybę turėtumėte skirti šiltų atspalvių paletei, kuri sušvelnins krentančius šešėlius. Puikus sprendimas – šviesūs virtuvės baldai, derinami su ryškiaspalviais akcentais, pvz., spalvingomis vazomis ar žaismingomis stalo servetėlėmis.

Jei nemėgstate atnaujinimo darbų ir vengiate remonto rūpesčių, rinkitės universalių spalvų baldus. Čia puikiai tiks pasteliniai tonai, tamsesni ir šviesesni medienos atspalviai, kurie visuomet išliks madingi. Jei nusprendėte įgyvendinti ryškiaspalvius sprendimus, nepamirškite, kad drąsus spalviniai sprendimai greitu metu gali prarasti savo aktualumą, nusibosti arba imti erzinti. Be to, specialistai tvirtina, kad ryškios spalvos anksčiau ar vėliau pradeda erzinti, todėl raudonus, šviesiai mėlynus ar violetinius atspalvius geriau rinktis kaip virtuvės akcentą, o ne kaip pagrindinį toną, pvz., pastelinėje virtuvėje pritaikykite ryškios spalvos šaldytuvą arba pagalvokite apie ryškiaspalves valgomojo kėdes. Spalvinę monotoniją pagyvins ir spalvingi paveikslai, indai bei žydinčios gėlės.

Ieškantiems ryškių sprendimų, siūloma išbandyti švelniai geltonus atspalvius. Ši spalva išsiskiria iš aplinkos, tačiau suteikia patalpai šviesumo ir kelia nuotaiką. Be to, geltona dera su įvairiais kitais spalviniais sprendimais ir natūralios medienos atspalviais. Dizaineriai įsitikinę, kad puikus pasirinkimas yra oranžinė spalva, alsuojanti jaukia šiluma ir skatinanti apetitą. Su harmonija ir vidine pusiausvyra siejami žali tonai, tačiau šis atspalvis daugeliui žmonių nepatinka, be to, žalias interjeras reikalauja griežto dermės principo – šviesi žalia nederės su salotiniu ar tamsios žolės atspalviu.

Namai

Individualūs virtuvės baldai pagal užsakymą

virtuvės baldai

virtuvės baldaiSuprojektuoti virtuvę bei visą baldų komplektą yra nepaprastai sudėtinga. Tai uždavinys, kurį kiekvieną kartą sau iškelia interjero dizaineriai. Tai pakankamai sunki užduotis specialistams, tad ką ir kalbėti apie paprastą žmogų, kuris nori atnaujinti, galima teigti, svarbiausią visų namų kambarį. Virtuvės baldai projektuojami taip, kad namų šeimininkei ar šeimininkui viskas būtų po ranka, o tai reikalauja individualaus projekto, kurį įgyvendinti gali tik profesionalai.

Nusprendėte atnaujinti virtuvės kambarį, tačiau nežinote, kaip tai padaryti tinkamai? Jei svajojate apie tokią virtuvę, kurioje tiek gaminimo procesas, tiek laisvalaikio leidimas būtų malonus ir paprastas, tikriausiai norėsite į pagalbą pasitelkti profesionalus. Tinkamos virtuvės planavimui neužtenka įsigyti vienos ar kitos paskirties baldų, neužtenka jų ir pastatyti virtuvėje. Virtuvei reikia skirti išskirtinį dėmesį, kadangi čia daugiausiai laiko praleidžia visi šeimos nariai. Jei norite, kad šioje patalpoje viskas būtų gražu, tvarkinga ir paprasta, rekomenduojama šį kambarį projektuoti pagal individualų užsakymą.

Įsirengti ar atnaujinti virtuvės kambarį patiems gali būti nepaprastai sunku, todėl šį darbą yra pasiruošusios atlikti įvairios įmonės. Jos pagamins nestandartinio pobūdžio virtuvės baldus, suprojektuos jų išdėstymą ir, esant poreikiui, pateiks elektros instaliacijos schemas ar kitus aktualius duomenis. Individualūs virtuvės baldai puoš interjerą, o jų projektas pateiks praktišką ir patogų išdėstymą. Tai pasirinkimas, kurio rezultatai nenuvils net ir skeptiškiausių. Naujai įrengta virtuvė džiugins kiekvieną dieną bei suteiks atpalaiduojantį poilsį po sunkaus darbo.

Itin didelę reikšmę virtuvės interjero formavime turi pačių baldų gamyba. Pagal kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus galima pagaminti įvairiausių stilių virtuvės baldus. Tai gali būti klasikiniai ar modernūs, ekonomiški ir praktiški ar sudėtingi ir vienetiniai baldų modeliai. Pagaminti baldai bus jaukūs ir stilingi, jiems netruks žavesio ir estetinės išvaizdos. Jei norite būtent tokių virtuvės baldų, rekomenduojama bendradarbiauti su profesionalais.

Baldai kiekvienam namų kambariui suteikia išskirtinumo ir žavesio, tačiau virtuvės baldai reikalauja daug daugiau. Jie turi būti patogūs, jaukūs ir stilingi. Viskas turi tarpusavyje derėti, kad šeimininkai šioje patalpoje jaustųsi itin patogiai, kad kiekviena diena virtuvėje būtų maloni ir atpalaiduojanti.