Perkant sauskelnes svarbu pasirinkimo gausa

sauskelnėsKūdikis nepasakys „šitos sauskelnės man patogios, o anų nepirk“. Tad tėvams tenka nemažas uždavinys. Kuris produktas tikrai geras? Ką rekomenduotų gydytojai? Ar verta rinktis tik garsiausio gamintojo sauskelnes? Paieškų metu apsvarstomi veikiausiai visi šie dalykai.

Kokybė – raktinis žodis

Kaip jau turbūt supratote, renkantis sauskelnes kokybė yra raktinis žodis. Kaip manote, ką rinktųsi tėvai – kokybiškesnį ar pigesnį produktą? Atsakyti į šį klausimą gana lengva – renkamasi aukštesnę kokybę.

Tėvai stengiasi aprūpinti mažylį viskuo, ko tik reikia. Vien gražių žodžių nepakanka, reikia supirkti daug visokių daiktų. Pampersai – vienas iš tų būtinų daiktų. Kadangi jie tiesiogiai liečiasi prie mažylio odos, renkamasi labai atsakingai.

Kūdikis nepakomentuos, kad „geriausios yra šitos sauskelnės“. Mamoms ir tėčiams galvosūkių nestinga. Jei užsukote į parduotuvę, tikriausiai neskubėsite ir nepulsite pirkti pirmų pasitaikiusių pampersų. O jei pardavėjas(-a) išmano savo darbą, galbūt ir pasikonsultuosite tikslingai.

Ieškoma internete

Kadangi informacijos apie sauskelnes dažnai ieškoma internete, remiantis paieškų tendencijomis daugmaž galima pasakyti, kokios frazės vyrauja. Jau minėta kokybė atlieka bene pagrindinį vaidmenį, mat žodžių junginys „kokybiškos sauskelnės“ populiariajam „Google‘ui“ yra puikiai pažįstamos.

Frazių gausu ir kitokių, pavyzdžiui, plačiojo interneto klausiama, kur pampersai siūlomi pigiau. Kai kada pridedamas žodelis „akcija“ arba „nuolaida“.

Bet ar virtualioje erdvėje yra su kuo pasikonsultuoti? Viena elektroninė parduotuvė nelygi kitai, tačiau atsakingai veiklą vykdančios internetinės parduotuvės nesibodi pirkėjų klausimų. Jeigu nusiunčiate užklausą ir gaunate raštišką atsakymą, tai gana patogu.

Sutaupyti padeda nuolaidos

Pastebėta, kad žmonės žvalgosi akcijų. Ir tai vyksta ne vien Lietuvoje. Kas dedasi įvairiose šalyse vadinamųjų juodųjų penktadienių metu! Pirkėjai skuba pasinaudoti įspūdingomis nuolaidomis.

Radus akciją kartais nusprendžiama apsirūpinti didesniu prekių kiekiu. Kai kada perkama neapgalvotai, įsigyjama itin daug kokių nors daiktų. Kitais atvejais atsižvelgiama į asmeninio biudžeto viražus ir konstruktyviai priimamas sprendimas, kiek ko pirkti.

Turbūt neprieštarausite, kad sauskelnes internetu dažnai verta pirkti būtent dėl nuolaidų. Internete paprasčiau sekti kainų skirtumus. Taip pampersai į namus atkeliauja pigiau ir patogiau bei taupant laiką.

Pasirinkimo gausa

Sauskelnės internetu perkamos ir dėl kitos priežasties. Dėl pasirinkimo gausos. Kaip ir informacija apie akcijas, taip ir asortimentas čia lengviau „sugaudomas“. Pateikiama ne tik skirtingų gamintojų produkcija, bet ir viskas suskirstyta į tam tikras rūšis. Pavyzdžiui, sauskelnės naujagimiams, kūdikiams, vaikams.

Kad ir koks platus būtų asortimentas, tėvai ieško kokybiškų prekių. Kaip sakėme pradžioje, kokybės vaidmuo nemažas.

Į ką atsižvelgiama

Vartotojai dėmesį kreipia į pampersų kokybę. Atsižvelgiama į paskirtį (sauskelnės naujagimiams, kūdikiams, vaikams). Džiaugiamasi radus nuolaidą. Šypsotis skatina ir nemokamas pristatymas.

Beje, kaip manote, ar pakuotė turi įtakos? Bet kuris dizaineris patvirtintų šią mintį. Rinkodaros specialistai irgi sutiktų, kad pakuotė lemia nemažai. Pavadinimas taip pat. Pakuotė, ir pavadinimas yra svarbios dalys, bet kokybiškumas – dar svarbesnė. Na, o pirkėjai laikui bėgant atranda savo favoritus.

 

 

 

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *