keyboard_arrow_right
Automobiliai
Automobiliai

Kada reikalingas bus automobilių stiklų keitimas?

Pagal techninės apžiūros reikalavimus visi automobilių stiklai turi būti geros būklės bei neriboti matomumo. Aišku, kelių centimetrų ar dar mažesni įskilimai toleruojami, jeigu jie nėra vairuotojo matymo zonoje. Visgi, dažnu atveju tik laiko klausimas, kada ims plėstis. Todėl dažniausiai tuo susirūpinama, kai nepavyksta praeiti techninės apžiūros. Aišku, kartais pažeidimai bus pakankamai dideli, jog keisti teks praktiškai iš karto. Taip nutinka dėl pačių įvairiausių aplinkybių. Bet dėl to pernelyg nerimauti nereikės. Kadangi dažnu atveju tai nebūtinai reikš dideles išlaidas. Nors kaina labai priklauso tiek nuo pačio stiklo pasirinkimo, tiek ir nuo automobilio modelio. Be to, yra ir specialus draudimas, kuris gali padengti tokius pažeidimus.

Kodėl nereikėtų ignoruoti įdaužų?

Dažnu atveju jos atsiranda dėl nuo kelio pakilusių bei atsimušusių akmenukų. Kurie, nors ir nedideli, bet važiuojant nemažu greičiu gali sukelti gana nemažai problemų. Dėl to dažniausiai nukenčia priekiniai automobilių stiklai. Tačiau tai dar tikrai nereiškia, jog bus reikalingas automobilių stiklų keitimas. Tuo labiau, jeigu pažeidimas nedidelis. Dėka dabartinių technologijų jį nesunkiai galima sutvarkyti taip, jog praktiškai neliks jokių žymių. Aišku, laiku nepastebėjus įdaužos arba ją tiesiog ignoruojant ji tikrai plėsis. Taip yra dėl nuolatinės vibracijos, kuri kyla važiuojant nelygia kelio danga. O ką kalbėti apie didesnes duobes. Būtent todėl nereikėtų delsti.

Kokie automobilių stiklai geriausi?

Geriausias variantas yra originalus to paties gamintojo stiklas. Tačiau jis pasirenkamas labai retai. Kadangi ne visuomet paprasta gauti. Be to, jo kaina bus ženkliai didesnė, negu kitų neoriginalių alternatyvų. Ir būtent su jomis dažniausiai atliekamas automobilių stiklų keitimas. Tiesa, net ir tokiu atveju galima rinktis tarp skirtingose valstybėse pagamintų variantų. Ir šioje vietoje prioritetą vertėtų teikti Europai. Kadangi nors ir pigiausi, tačiau kiniški stiklai tikrai nebus tokie kokybiški bei patvarūs. Aišku, šiuo klausimu galima pasitarti ir su šioje srityje dirbančiais specialistais. Dažnu atveju jie ir patys supažindins su turimu asortimentu bei leis pasirinkti.

Automobiliai

Autoservisai Vilniuje: kaip išsirinkti savo autoservisą?

Daugeliui automobilius turinčių žmonių autoservisai Vilniuje yra tokie pat aktualūs, kaip odontologo kabinetas ar kirpykla – ten apsilankoma keletą kartų per metus ir dažnai reikalinga skubus remontas. Kai kurie vairuotojai turi savo mėgstamiausius autoservisus Vilniuje ir jiems nereikia rinktis ar ieškoti, kur važiuoti remontuoti automobilio. Tačiau taip yra toli gražu ne visiems. Vilnius yra didelis miestas, tad ir autoservisų yra nemažai. Todėl kai kuriems vairuotojams autoservisai Vilniuje yra galvos skausmas, nes vis kažkas netenkina, paveda ir tenka ieškoti naujo autoserviso. Šiame straipsnyje pateiksime patarimus, kaip išsirinkti „savo“ autoservisą Vilniuje:

 • Pagarba klientui. Kaip ir bet kurių paslaugų teikime, taip ir ne visi autoservisai Vilniuje gerbia savo klientus. Į pagarbos apibrėžimą įeina tokie elementarūs dalykai, kaip nemelavimas, malonus bendravimas, kompromisų ieškojimas. Verta atkreipti dėmesį, jog kai kurie autoservisai Vilniuje turi tokį didelį srautą klientų, jog vienas ar kitas prarastas klientas jiems nėra svarbus, todėl ir elgiasi nepagarbiai. Renkantis autoservisą, atkreipkite dėmesį, ar esate gerbiamas ir laukiamas klientas, kuriam siekiama suteikti aukščiausios kokybės paslaugą;
 • Kvalifikacija. Savaime suprantama, jog dideliuose ir „gerą vardą turinčiuose“ autoservisuose dirba kvalifikuoti ir didelę patirtį turintys meistrai, kurie nuolat mokosi ir kelia savo kvalifikaciją. Mažuose, mažai kam žinomuose autoservisuose dirba garažų meistreliai, kurių kvalifikacija galima abejoti. Todėl renkantis autoservisą, verta pasidomėti ten dirbančių darbuotojų patirtimi ir žiniomis;
 • Atsiliepimai, rekomendacijos. Šių laikų vartotojas yra labiau linkęs pasitikėti artimų žmonių, draugų rekomendacijomis ir atsiliepimais, nei reklama. Todėl prieš atiduodant automobilį autoservisui Vilniuje, būtina paprašyti rekomendacijų artimųjų. Jei iš artimųjų patarimo negavote, galite paskaityti atsiliepimus autoserviso Vilniuje facebook paskyroje, facebook grupėse ar naudojantis google paieška. Atsiliepimai gali padėti jums apsispręsti, patikėti savo automobilį vienam ar kitam autoservisui, ar ne.

Taigi, nors autoservisai Vilniuje yra gan populiari ir dažna paslauga, išsirinkti tarp didelės jų gausos gali būti sunku. Svarbiausia yra atsižvelgti į atsiliepimus ir rekomendacijas (artimųjų ar internete), pasidomėti remontą atliekančių meistrų kvalifikacija ir atkreipti dėmesį į tai, ar pagarbiai elgiamasi su klientu.

Automobiliai, Laisvalaikis

Ar verta nuomotis automobilį kelionėje?

Kelionėse, ypač jei vykstama į tolimesnes išvykas, svarbią reikšmę turi automobilis. Vairuotojui svarbu komfortiškas vairavimas, automobilio funkcijos, o keleiviams patogumas ilgą laiką leidžiant automobilio salone. Jei svarstote ar verta nuomotis automobilį kelionei, jums pagelbės mūsų “gidas”. Pateikiame atvejus, kai automobilio nuoma kelionės tikslais yra išties naudinga.

 • Jei žinote, kad kelionė nuosavu automobiliu nebus patogi

Jei žinote, kad jūsų automobilis netinkamas kelionei, vykdami juo rizikuojate patirti ne malonius įspūdžius, bet nesklandumus. Tikriausiai nieko nėra nemaloniau nei automobilio gedimas kelionės metu. O ką jau bekalbėti, jei tai atsitinka svečioje šalyje. Tad jei jūsų transporto priemonė nėra pilnai techniškai tvarkinga geriau nerizikuokite. Verčiau  išsinuomokite tvarkingą automobilį ir būkite ramus, kad kelionės metu nebus netikėtumų.

 • Jei jūsų automobiliu patogiai negalės važiuoti kelionės dalyviai

Nepatogus susitalpinimas automobilio salone tikrai nepakels nuotaikos keliauninkams. O kelionės, kai tėvams tenka visą kelią laikyti vaiką ant kelių nepaliks nuostabių prisiminimų. Tad pagalvokite apie komfortą ne tik vairuotojui, bet ir keleiviams. Jei į kelionę ketina vykti pavyzdžiui, penki suaugę ir vaikas, verčiau išsinuomokite erdvų miniveną su vaikiška kėdute, kuriame visi jausis patogiai ir laisvai.

 • Jei jūsų automobilio bagažinėje vargiai tilps bagažas

Dažniausiai kelionių metu aktualus bagažo klausimas. Tad ruošiantis išvykai, pagalvokite kiek žmonių vyks ir koks bus bendras bagažo kiekis. Jei jūsų automobilio bagažinėje sunkiai bus įmanoma sutalpinti visą bagažą, verčiau pasidairykite nuomojamo automobilio su erdvia bagažine.

Be abejo, nuomotis automobilį kelionei verta jei jo apskritai neturite. Šiuo atveju automobilio skolinimasis iš giminaičių ar draugų tikrai ne pati geriausia išeitis. O kelionės viešuoju transportu gali sukelti daugiau nepatogumų, nei malonumo.

Automobiliai

Naudotos dalys automobiliams: kur pigiau?

dalys

dalys

?Ieškodami pigiausių ir kokybiškiausių sprendimų savo automobilio remontui, vairuotojai dažniausiai išbando įvairius variantus. O ilgainiui atranda sau tinkamus ir patikimus tiekėjus. Vis daugiau žmonių naudotų dalių ieško internete ir čia apsiperka daug pigiau nei kartais tai galima padaryti įprastose parduotuvėse. Tačiau reikia žinoti, kaip ir kur ieškoti pardavėjų, kad įsigytos naudotos dalys automobiliams nenuviltų ir būtų kokybiškos.

 

Kaip ieškoti?

Naudotos dalys automobiliams internete parduodamos įvairiais būdais. Žinoma, kad vienas seniausių ir jau klasiką tapęs variantas – skelbimai. Jų iki šiol galima rasti tiek socialiniuose tinkluose, tiek skelbimų portaluose. Gana dažnai naudotos dalys automobiliams parduodamos konkrečių markių fanų grupėse. Ten galima rasti įvairesnių ir patikimesnių pasiūlymų, kadangi perkate, galima sakyti, iš vienos bendruomenės nario.

 

Kitos pardavimo vietos internete – autolaužynų platformos. Tai jau kuris laikas Lietuvoje populiarėjanti  vieta  išsirinkti naudotas dalis. Kai kurie didesni autolaužynai yra sukūrę savo prekių katalogus internete, kiti vienijasi į platformas ir taip klientams gali pasiūlyti platesnį prekių katalogą.

 

Kur pirkti?

Dalis vairuotojų naudotų dalių ieško ne tik pas Lietuvos, bet ir užsienio pardavėjus. Tai puiki proga sutaupyti. Taip pat tai yra geras sprendimas tais atvejais, kai reikalingos reto modelio naudotos dalys automobiliams. Tokiu atveju kartais jų galima įsigyti tik užsienyje. Todėl nelieka nieko kito kaip tik užsisakyti internetu. Perkant pas patikimą pardavėją, būsite tikri, kad prekė atkeliaus laiku ir bus kokybiška.

 

 

Kaip tikrinti?

Labai dažnai vairuotojai vis dar baiminasi pirkti automobilių dalis internetu, bijodami, kad liks apgauti. Tam išvengti reikėtų pirkti atsakingai ir patikrinti pardavėją. Kartais būtent pirkdami internetu galite išvengti apgavysčių. Pirmiausia todėl, kad čia esantys pardavėjai daug rečiau gali būti nelegalūs. Renkantis pardavėja internetu visuomet patikrinkite, ar tai egzistuojanti įmonė. Taip pat nepamirškite pasidomėti atsiliepimais apie konkretų pardavėją. Kartais paskaičius kelis atsiliepimus galima susidaryti nuomonę apie konkrečios įmonės veiklos paslaugų kokybę.

 

Be to internetu galima patikrinti ne tik atsiliepimus, bet ir tai, ar įmonė nėra skolininkė, ar laiku moka savo darbuotojams atlyginimus. Būtent tokie dalykai gali pasakyti daug apie įmonės požiūrį į savo veiklą. Visuomet rinkitės tik oficialius pardavėjus, nes tik tokiu atveju galėsite būti tikri, kad ginčo atveju galėsite apsiginti ar kreiptis į pardavėjus kontroliuojančias institucijas.

Automobiliai

Kada būtina atsinaujinti padangas?

padangos

padangos

Kiekvienas vairuotojas žino, kad ankščiau ar vėliau, automobilio padangos susidėvi arba būna sugadintos ir jas tenka keisti. Kaip dažnai tai tenka daryti, priklauso nu skirtingų faktorių, tokių kaip: vairavimo ypatumai, oro sąlygos, kelių būklė ir žinoma, padangų priežiūra.

Tam, kad važiuojant, nenutiktų nieko blogo, ir padangos atlaikytų keliones, jas reikia reguliariai tikrinti. Rekomenduojama tai daryti bent kartą per mėnesį, ir vos tik pastebėjus ženklus, bylojančius apie padangų susidėvėjimą, pasirūpinti jų pakeitimu. Štai į ką reikia atkreipti dėmesį tikrinant padangas:

 • Padangų protektoriaus susidėvėjimas. Daugelis padangų turi protektoriaus susidėvėjimo indikatorius – kietesnės gumos juostelės, kurios tampa matomos, kai protektoriaus gylis sumažėja iki saugumo ribos. Vasarinėms padangoms ši riba yra 1,6 mm, o žieminėms – 3 mm.
 • Netolygus susidėvėjimas. Verta atkreipti dėmesį į tai ar protektorius yra susidėvėjęs tolygiai, nes tai gali padėti nustatyti kitas problemas.
 • Padangų šonuose atsiradę išsipūtimai. Jie gali tapti pavojingų pasekmių priežastimi.
 • Padanga yra pradurta.
 • Ant padangos yra atsiradusių plyšių ar kitų pažeidimų

Keičiant padangas, yra rekomenduojama keisti iš karto visą komplektą. Tai yra pats optimaliausias būdas. To reikia tam, kad būtų pasiekiamas optimalu automobilio valdymas. Jei nuspręstumėte keisti tik 2 padangas, pasidomėkite, kad jos būtų suderinamos su likusiomis naudojamomis padangomis. Taip pat svarbu, kad jis atitiktų kelių eismo taisyklių ir automobilio gamintojo reikalavimais. Perkant 2 naujas padangas, montuokite jas ant galinių ratų, tokiu būdu bus pasiektas geresnis sukibimas su kelio danga ir stabilumas važiuojant. Jei vienu metu naudosite radialines ir diagonales padangas, tai ant galinių ratų turėtų būti sumontuotos radialinės. Jokiu būdu nenaudokite radialinių ir diagonalių padangų ant vienos ašies tuo pačiu metu.

 

Automobiliai

Kodėl tokia svarbi vasarinių padangų kokybė?

kokybiskos padangos

kokybiskos padangos

Renkantis padangas šiltajam metų laikui, gali natūraliai kilti klausimas: kuo skiriasi visų siūlomų padangų kokybė ir kodėl ji yra takia svarbi? Pagrindinė padangų užduotis yra užtikrinti saugumą, važiuojant keliu, todėl yra labai svarbu, kad jos būtų kokybiškos ir patikimos. Didžiausi gamintojai pastoviai ieško būdų, kaip patobulinti savo gaminius ir padaryti juos dar geresniais. Jie išbando daugybę įvairių mišinių ir priemaišų, kurios pagerina gumos savybes ir leidžia pasiekti geresnį sukibimą su keliu, važiuojant įvairiomis sąlygomis. Taip pat dėmesys yra skiriamas ir automobilio valdymui bei papildomiems dalykams, kaip triukšmo lygis ar pasipriešinimas riedėjimui.

Skirtingų gamintojų padangos, net ir atitinkančios tą pačią klase ir nesiskiriančios dydžiu, gali rodyti visiškai skirtingus rezultatus, bandymų metu. Kiekvienais metais yra atliekama nemažai įvairių nepriklausomų bandymų, kurių metu stengiamasi išsiaiškinti geriausias padangas. Nors visi šie bandymai būna skirtingi, visų jų metu yra stengiamasi patikrinti, kaip padangos susitvarko su pagrindinėmis užduotimis, tokiomis, kaip įsibėgėjimas ir stabdymas, važiuojant tiek sausa, tiek ir šlapia kelio danga. Taip pat stebimas ir lyginamas automobilio valdymas su skirtingomis padangomis. Sudėjus rezultatus, būna išaiškinamas nugalėtojas. Ir nors dėl skirtingų skaičiavimo metodų, rezultatai gali šiek tiek skirtis, visgi kokybiškos padangos, turėtų parodyti bandymuose ganėtinai gerus rezultatus.

Pasirinkus padangas, kurių gamintojas daug investuoja į jų kokybę, bus galima jaustis gerokai saugiau važiuojant tiek sausu, tiek iš šlapiu keliu. Taip pat tokia produkcija neretai pasižymi ir didesniu ekonomiškumu, t. y. jų pagalba galima sutaupyti degalų ir žinoma, pinigų. Ieškodami kokybiškų vasarinių padangų, svetainėje trafic.lt rasite daug gerų pasiūlymų ir patarimų, kaip pasirinkti geriausias.

Automobiliai, Verslas

Automobilių nuoma Kaune perspėja, ko geriau nedaryti išsinuomojus automobilį

automobilių nuoma

Automobilių nuoma Kaune ar kitame mieste išties palengvina kasdienybę, kai nuosavas automobilis sugenda, į miestą atvykstama vos kelioms dienoms arba kai norisi savo automobilį tiesiog palikti kieme. Tiesa, išnuomotas automobilis – tai atsakomybė, todėl reiktų įdėmiai perskaityti sutartį, kad vėliau netektų mokėti baudų už savo sąlygų nesilaikymą. Štai keletas pagrindinių dalykų, kurių geriau nedaryti nuomotame automobilyje.

Alkoholio vartojimas

Kas jau kas, bet vairavimas ir alkoholio vartojimas tikrai niekaip nesiderina, tačiau per žinias galima išvysti, kad praktiškai vos ne per kiekvieną policijos reidą, įkliūva apsvaigęs vairuotojas su išsinuomotu automobiliu. Toks elgesys ne tik neatsakingas, bet ir pavojingas ir pačiam vairuotojui, ir jo keleiviams, ir kitiems eismo dalyviams.  Be to, automobilių nuoma Kaune ar kitame Lietuvos mieste už tokį taisyklių nepaisymą griežtai baudžia, tarkim, jei neblaivus padarėte avariją, patirtus nuostolius teks kompensuoti iš savo kišenės.

Elementarių taisyklių nepaisymas

Automobilių nuoma Kaune, Vilniuje ar kitame žemės kampelyje yra verslas, o automobiliai yra pagrindinis įrankis nešantis pelną, todėl nereiktų stebėtis, kodėl nuomotojai saugo savo transporto priemones ir vairuotojų reikalauja paisyti elementarių elgesio taisyklių. Kokių? Laikytis tvarkos, juk po jūsų automobiliu važiuos kitas žmogus. Nerūkyti, nes tabako kvapas įsigeria į saloną ir tikrai ne visiems jis patinka ir yra priimtinas, prieš rūkydami nuomotame automobilyje pagalvokite, kad po jūsų juo gali važiuoti šeima su mažamečiais vaikais ar nėščia moteris. Augintinius transportuoti tam skituose konteineriuose, juk kai kurie žmonės yra alergiškai augintinių plaukams, o ir šiaip nėra labai malonu rinkti svetimo šuns ar katino plaukus nuo naujo palto. Tad visada reiktų laikytis tvarkos ir nepamiršti, kad po jūsų automobiliu naudosis kitas žmogus.

Galiausiai reiktų paminėti, kad kai kurie automobiliai nuomojami tik tam tikrame mieste ir atitinkamu spinduliu nuo jo. Paprasčiau tariant, ne visos nuomos bendrovės leidžia savo automobiliu važiuoti didesnių atstumų. Pavyzdžiui, tikrai neprotinga iš Vilniaus keliauti į Klaipėdą automobiliu, kuris nuomojamas tik Vilniuje ir jo rajone.  Tai ne tik brangiai kainuos, bet ir gali užtraukti baudą.  Lygiai tas pats galioja ir kelionėms į užsienį. Taigi, skaitykite automobilio nuomos sutartį ir pasirinkite optimaliausiai jūsų poreikius atitinkančią nuomos kompaniją.  Daugiau apie automobilių nuomą galite pasiskaityti čia: Autorent24.lt.

 

 

 

Automobiliai

Autolizingas: kuo skiriasi išperkamoji ir veiklos nuoma?

lizingas

lizingas

Jei nuosavas automobilis sugedo taip, kad jo net neapsimoka remontuoti, tikriausiai sukate galvą, iš kur gauti pinigų naujai transporto priemonei. Šiandien ši problema ne tokia ir baisi, nes autolizingas gali padėti ją greitai ir neskausmingai išspręsti. Daugelis kredito bendrovių gali kompensuoti net 100 proc. automobilio vertės, todėl ir pradinis įnašas nėra būtinas. Tiesa, jei pradėjote domėtis galimybe įsigyti naują automobilį lizingu, tikriausiai susidūrėte su tokiomis sąvokomis kaip „išperkamoji nuoma“ ir „veiklos nuoma“. Kuo jos skiriasi? Pabandykime į šį klausimą ir rasti atsakymą.

Visų pirma, reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad išperkamoji nuoma, kartais dar vadinama finansiniu lizingu, ir veiklos nuoma – tai lizingo rūšys, kurios šiek tiek skiriasi.  Paprastai finansinio lizingo sutartis pasirašoma tarp trijų šalių: pardavėjo, pirkėjo ir lizingo bendrovės ar kreditoriaus, kuris teikia paskolą automobiliui. Tai reiškia, kad automobilio pardavėjas parduoda jūsų išsirinktą transporto priemonę lizingo bendrovei ar kreditoriui. Jūs visą lizingo sutarties laikotarpį galite naudotis automobiliu, tačiau teisiškai jis priklauso kreditoriui. Kai visas autolizingas sumokėtas lizingo bendrovė automobilį perregistruoja jums ir jūs tampate teisėtu jo savininku.

Tuo tarpu, veiklos nuoma skiriasi tuo, kad lizingo sutarties laikotarpiu automobiliu galėsite naudotis, tačiau sutarčiai pasibaigus, automobilis priklausys nuomotojui, tačiau jums nereikės sumokėti automobilio visos kainos. Žinoma, jei automobilis jums patinka ir atitinka jūsų lūkesčius, sutarčiai pasibaigus yra galimybė jį įsigyti už tuo metu vyraujančią rinkos kainą arba už likutinę automobilio vertę jau po jo naudojimo. Taip pavyks gerokai pigiau įsigyti jau išmėgintą ir apynaujį automobilį, nes transporto priemonių kainos yra linkusios kristi.

Kuris autolizingas geresnis ir protingesnis pasirinkimas? Viskas išties priklauso nuo jūsų pačių, nuo finansinės padėties, nuo to, kaip dažnai mėgstate keisti automobilius ir t.t. Visgi, jei nesate tikri, kurią autolizingo rūšį pasirinkti ir niekaip negalite apsispręsti, geriau pasitarkite su profesionalais, pavyzdžiui, www.paskola23.lt/ specialistais.  Jei atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir kompetentingai patars.

Automobiliai, Verslas

3 dalykai, kuriuos pernelyg dažnai ignoruoja automobilių pirkėjai

automobilių pirkimasAutomobilio pirkimas nėra kasdienis įvykis.

Štai žmogus atsidėjo porą tūkstančių ir už juos pirks automobilį. Tačiau kas žino, kokių papildomų išlaidų dar prireiks… O ir pirminiams mašinos „įnoriams“ svarbu pasilikti vieną kitą šimtą. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie tris dalykus, į kuriuos automobilių pirkėjai dažnokai ima ir numoja ranka. Tiesa, tų dalykų yra ir daugiau, bet šį kartą apie draudimą, padangas bei kėbulo poliravimą. Skirtinga, bet svarbu.

Draudimas

Automobilio draudimas yra būtinas, bet kai kada brangus. Todėl prieš perkant mašiną vertėtų geriau apskaičiuoti finansines galimybes. Jeigu turite tris tūkstančius ir visus juos skirsite mašinai, kaipgi pasirūpinsite papildomais reikalais?

Automobilio pirkimas – procesas, susidedantis ne tik iš pirkinio apžiūros, bet ir iš finansinio mąstymo. O jei norite, kad civilinės atsakomybės draudimo kaina būtų kuo patrauklesnė, užsukite į https://www.edrauda.lt/ – čia rasite ir naudingos informacijos, ir gerą draudimo pasiūlymą.

Padangos

Padangos – ne tas pats kaip draudimas, tačiau irgi labai svarbios. Tai keturios dalys, kuriomis mašina remiasi į kelią. Koks skirtumas, kokios padangos, jei pakaktų tik remtis į kelią, ar ne? Bet juk automobilis važiuoja, išvysto nemažą greitį. Todėl „apavo“ pasirinkimas – atsakingas.

Jeigu perkamas automobilis su nekokiomis padangomis, į tai būtina atsižvelgti. Ar įsigijus mašiną pakaks pinigų naujoms padangoms?

Kėbulo poliravimas

Kėbulo poliravimas – gal ir ne tokia reikšminga tema kaip padangos, tačiau ne mažiau susijusi su piniginiais klausimais. Pavyzdžiui, nusižiūrėtas automobilis yra apibraižytas. Poliravimo kainos paprastai būna triženklės. Ar užteks lėšų kėbulo poliravimui? Juk nesinorės važinėti su neestetiškai atrodančia transporto priemone.

Pasitaiko atvejų, kai mašina nupoliruota, bet tai atlikta nekokybiškai. Šitai pastebima pastačius transporto priemonę prieš saulę. Taigi, iš karto gal ir nesuprasite, kad kėbulą reikia nupoliruoti iš naujo, bet po kurio laiko suvoksite, jog metas atverti piniginę.

Reikia skaičiuoti

Aptarti trys dalykai – skirtingi. Tai tik įrodo, kad perkant automobilį reikia skaičiuoti. O kad skaičiavimas būtų paprastesnis, renkantis draudimo paslaugas tikslingu variantu tampa https://www.edrauda.lt/.

 

Automobiliai

Kodėl auto nuoma visoje Lietuvoje yra geriau nei draugo automobilis?

auto nuoma

auto nuomaSugedo jūsų automobilis ir jums reikalinga pakaitinė transporto priemonė? O gal planuojate tolimesnę išvyką ir ieškote patikimo, patogaus ir techniškai tvarkingo automobilio? Šiuo atveju turite kelias išeitis. Viena jų – prašyti automobilio iš pažįstamų žmonių, kita – auto nuoma visoje Lietuvoje. Kuris sprendimas yra praktiškesnis? Kodėl automobilių nuoma tampa sparčiai populiarėjančia paslauga? Pabandykime trumpai apžvelgti minėtuosius klausimus.

Ar verta skolintis automobilį iš draugo?

Skolintis automobilį iš draugo atrodo kaip pigesnis ir patogesnis sprendimas, – juk tereikia paprašyti pagalbos. Iš kitos pusės, jūs nebūsite tikri, kokios būklės transporto priemonę gausite, ar ji pakeliui nesuges, ar nesijausite kalti, jei automobilis tiesiog nustos važiuoti. Be to, jei automobilis jums skolinamas tik trumpam laikui, pvz., dviem dienom, o jums transporto priemonė reikalinga ilgesniam laikui, atsiranda rimta problema, iš kur gauti kitą automobilį? Galiausiai, tikrai ne kiekvienas mūsų draugas turi po atliekamą automobilį, kurį gali paskolinti kitų žmonių poreikiams, todėl tokia situacija yra nepatogi tiek asmeniui, kuris skolina transporto priemonę, tiek jums, nusprendus pasiskolinti.

Ką laimite, pasirinkę nuomos bendrovę?

Automobilių nuomos bendrovės siūlo praktiškus ir patogius sprendimus kasdienai, nepriklausomai, su kokia situacija susidūrėte. Iš tiesų, auto nuoma Kaune orientuota į skirtingų pirkėjų poreikius, todėl klientams siūlomi įvairių markių, dydžių, galios automobiliai, tinkami tiek važinėjimui po miestą, tik ilgesniam nuomos terminui, pvz., išvykai į užsienį. Auganti rinka siūlo itin patrauklias nuomos kainas, kurios atitiks net ir taupančiųjų poreikius. Tuo pačiu gausite visą reikalingą paslaugų bagažą – visų pirma, būsite nepriklausomi nuo kitų ir galėsite automobilį naudoti tiek laiko, kiek reikės (be to, ilgesniam nuomos terminui paprastai suteikiamos itin palankios nuolaidos). Jūs gausite naują, techniškai tvarkingą automobilį, kuriuo galėsite pasitikėti, nejausdami jokios baimės, kad transporto priemonė suges. Atsižvelgdamos į individualius klientų poreikius, daugelis nuomos bendrovių siūlo papildomas paslaugas, pvz., nuomoja navigacijos įrangą (kas itin patogu, jei ketinate važinėti po nepažįstamas vietas), vaikiškas automoblines kėdutes (jei ketinate važinėti su mažais vaikais), stogo bagažinę (jei reikia pervežti daugiau daiktų) ir pan.