keyboard_arrow_right
advokatai
Verslas

Kaip išsirinkti patikimą teisininką?

Teisininkų paslaugos Vilniuje

Teisininkų paslaugos VilniujeSpartus gyvenimo ritmas, nuolatiniai darbai ir verslas neretai priverčia kreiptis į teisininkus. Teisės mokslo specialistai (notarai, teisėjai, advokatai) padeda išspręsti kilusias teisines problemas kuo paprastesniu ir lengvesniu būdu. Teisininkų paslaugos Vilniuje bei kituose šalies miestuose dabar dažnos. Tačiau didelis jų pasirinkimas kartais tik apsunkina padėtį ir paieškos gali užsitęsti. Ką daryti, kad surasti kvalifikuotą teisininką sostinėje, Kaune ar bet kuriame kitame šalies kampelyje būtų kuo lengviau? Pateiksime keletą patarimų.

Patikrinkite informaciją internete

Gyvename XXI, skaitmeninių technologijų, amžiuje, todėl bet kokią informaciją dabar galime pasiekti vos prilietę pirštais kompiuterio klaviatūrą ir suvedę į paieškos sistemos laukelį norimus dalykus. Taigi, vienas iš plačiausiai taikomų, ir reikėtų pastebėti, efektyviausių būdų, kaip surasti teisininkų paslaugas įvairiuose miestuose yra paieška internete. Jei tik turite internetą, įvedę į Google žodžius „Teisininkų paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje“ ar bet kokiame kitame mieste, garantuojame, jog gausite ne vieną paieškos rezultatą. O tada prasidės sunkesnė dalis…

Reputacija – ypatingai svarbus dalykas

Kai paskutiniu metu žiniasklaidoje vis dažniau pastebima įvairių skundų apie nevykusių, sukčiaujančių teisininkų darbą, kyla abejonės dėl jų darbų kokybės. Natūralu, kad blogi atsiliepimai ir ypač nemaloni kitų žmonių patirtis smugdo pasitikėjimą teisininkais ir kelia išties nemažą rūpestį, ieškant patikimo specialisto. Turbūt vienintelis darbuotojo kompetencijas, kvalifikaciją, patirtį bei sukauptas žinias įrodantis dalykas yra reputacija. Jų reikėtų ieškoti įvairiose teisininkų svetainių „atsiliepimų“ skiltyse, forumuose, socialinių tinklų komentaruose ir pan.

Gerų ir nuoširdžiai klientus atstovaujančių teisininkų tikrai dar yra, reikia skirti tik šiek tiek laiko ir pastangų.

 

 

 

Verslas

Vilniaus advokatų kontoros – jas renkasi ne tik sostinės gyventojai

Vilniaus advokatų kontoros

Vilniaus advokatų kontoros

Advokatų teikiamų paslaugų spektras yra iš ties įvairus: nuo įvairių dokumentų rengimo byloms, privačioms įmonėmis, iki žmonių teisių ginimo teismuose, konsultacijų įvairiais klausimais, atstovavimo derybose viešuose institucijose, sprendžiamose bylose.

Labai dažnas atvejis, kad žmonės, norėdami aiškintis rimtas bylas, rimtus klausimus ir norintys adekvačių sprendimų, renkasi Vilniaus advokatų kontoras. Kodėl?

Vilniaus advokatų kontoros teikia paslaugas tiek Lietuvos, tiek ir užsienio juridiniams asmenims, įvairioms firmoms. Taip pat Vilniaus advokatų kontoros labai dažnai moka didesnius pinigus ten dirbantiems advokatams, advokatų padėjėjams, kadangi sostinėje šios paslaugos yra itin reikalingos ir gerbiamos. Žinoma, tai negalioja visiškai visiems atvejams, tačiau didžiajai daugumai – tikrai.

Vilniaus advokatų kontoros tikslas – teikti kokybiškas, adekvačias ir profesionalias paslaugas, pateisinti žmonių lūkesčius.

Kokiomis savybėmis pasižymi profesionalūs advokatai?

  1. Profesionalus advokatas išmano žmonių psichologiją, todėl gali dirbti su visokio socialinio sluoksnio piliečiais;
  2. Profesionalus advokatas moka kalbėti ne tik gimtąja lietuvių, bet ir anglų kalba. Vienas didžiausių advokato, dirbančio Vilniuje pliusų, jeigu jis moka ir kitas užsienio kalbas: prancūzų, vokiečių, lenkų, rusų;
  3. Profesionalus advokatas turi nuolatos norėti tobulėti, todėl dalyvauja įvairiose konferencijose, seminaruose, atlieka stažuotes užsienio šalyse;
  4. Profesionalus advokatas pasižymi lojalumu firmai, kurioje dirba;
  5. Profesionalus advokatas turi atrodyti estetiškai, elgtis etiškai ir stengtis atlikti savo darbą 100 procentų.

Vilniaus ir kitų miestų advokatų kontorose dirbantys tokie žmonės yra tikrai vertinami, todėl uždirba nemažus pinigus. Advokatų darbas sunkus, o atlyginimas tikrai užtarnautas.

Verslas

Teisinės paslaugos ir konsultacijos

teisinės paslaugos

teisinės paslaugosJau gilioje senovėje žmonės negalėjo išsiversti be įstatymų, palaikančių tvarką. Nors tai buvo palyginus primityvios taisyklės, jų pagrindu buvo įvesta tvarka, žmonių teisės bei jų lygybė. Visa tai laikui bėgant ir davė pagrindą šiuolaikinei teisei, kurią plačiau suprasti padeda teisinės paslaugos. Kai tenka dirbti su svarbiais dokumentais, atlikti didžiulius sandorius ar dalyvauti teisiniuose reikaluose, advokatai padeda viską padaryti tinkamai ir tvarkingai.

Ne visose teisinėse situacijose galioja tie patys dėsniai. Šiuolaikinė teisė yra dinamiška ir gali būti pritaikoma įvairiai, tad būtent dėl šios priežasties aktualu konsultuotis su kvalifikuotais teisininkais, kurie geba užtikrinti tiek tvarkingai paruoštus teisinius dokumentus, tiek puikius rezultatus teismo salėje. Šių profesionalų pastangų neverta nuvertinti ir svarbių derybų metu, kurių metu reikia pateikti svarbius duomenis ir informaciją. Toks pasirinkimas užtikrins sklandų ir nepriekaištingą bendradarbiavimą su bet kokio plauko klientais, užsakovais ar partneriais.

Daugelis gali manyti, jog teisinės paslaugos susideda vien tik iš dokumentų rengimo ir gynybos ar atstovavimo teismo procese, tačiau į šias paslaugas taip pat galima įtraukti ir įvairių sutarčių rengimą, juridinių asmenų steigimą, derybų vedimą bei kitus procesus, liečiančius teisės aktus. Konsultacijos metu patyrę ir puikiai savo darbą išmanantys advokatai geba atsakyti į visus rūpimus klausimus, todėl taip patogu ne vien gauti brangią specialisto pagalbą, bet ir aktualią informaciją. Visa tai tikrai padės sustiprinti žinias apie teisės aktus, tad pritaikyti tai savo asmeniniame ar verslo gyvenime bus daug paprasčiau ir naudingiau.

Rinktis tinkamą advokatą vienai ar kitai situacijai gali būti nepaprastai sunku. Labai svarbu pasirinkti tokį žmogų, kuris dirbs laiku ir sąžiningai, bus punktualus bei vertas pasitikėjimo. Tik tuomet bus galima tikėtis geriausių rezultatų. Profesionaliai atliktos paslaugos nenuvils, jei jos bus pasirenkamos pagal tinkamą kainos ir kokybės santykį. Jei pavyks rasti puikiai savo darbą išmanantį asmenį, kuris bus lengvai pasiekiamas ir prieinamas, nereikės nerimauti dėl situacijos, kurioje esate, nes viskuo bus pasirūpinta tinkamai.

Taigi, teisinės paslaugos gali pagelbėti ne vienoje situacijoje, tad svarbu žinoti, kur ir kaip rasti geriausiai darbui tinkantį specialistą. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose gausu kontorų su patikimais advokatais, todėl rinktis reikia tokį asmenį, kuris bus patikimas ir kurio kainos bei kokybės santykis atitiks rezultatus.

Verslas

Advokatų kontora apie teisinius darbuotojo ir darbdavio santykius

advokatų kontora

advokatų kontoraDarbuotojo ir darbdavio santykiai paremti tarpusavio pagarba ir sąžiningu susitarimu, t. y. nei viena, nei kita pusė neturi siekti pasipelnyti kito asmens sąskaita. Deja, realybė yra kiek kitokia – advokatų kontora teigia, kad darbo santykiai yra viena dažniausių teisinių problemų, kurias išspręsti nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Vienas svarbiausių jūsų darbų, siekiant užbėgti galimiems nesutarimams už akių – atidžiai perskaityti susitarimus. Neretai darbdavys siūlo pasirašyti vieną ar kitą sutartį, kurioje nurodomos tik vienai pusei naudingos sąlygos, pvz., darbuotojo sutikimas atlyginti nuostolius, investuoti į savo paties mokymus ir t. t. Advokatų kontora primena ne tik atidžiai perskaityti jums siūlomą sutartį, bet ir racionaliai įvertinti joje įvardytas sąlygas.

Itin daug klausimų kelia nekonkuravimo sutartys. Daugelis darbdavių nori, kad darbuotojas po darbo sutarties nutraukimo numatytą laiką (pvz., 2 metus) neatliktų tos pačios veiklos, tačiau jokios kompensacijos darbuotojui nesiūlo. Įstatymas numato, kad nekonkuravimo sutartys privalo atitikti protingumo, teisingumo ir sąžiningumo nuostatas, t. y. tarpusavio susitarime turi būti numatyta pusiausvyra tarp abiejų nekonkuravimo sutarties šalių interesų. Tai reiškia, kad už asmens laisvės suvaržymą darbdavys turi pasiūlyti sąžiningą kompensaciją. Priešingu atveju tokia sutartis bus suvokiama kaip dokumentas, įtvirtinantis šalių nelygybę, todėl sutartis gali būti pripažinta negaliojančia, jei viena iš šalių kreipsis į teismą.

Nepamirškite, kad prieš pasirašydami darbo sutartį, turite atidžiai ją perskaityti. Nebijokite derėtis su darbdaviu dėl jums keliamų sąlygų, jei šios, jūsų nuomone, pažeidžia jūsų teisėtus lūkesčius. Advokatų kontora primena – sutartys pasirašomas vadovaujantis laisvės principu, t. y. šalys gali nustatyti tarpusavio teises ir pareigas visiškai laisva valia ir vadovaudamiesi savo nuožiūra. Tiesa, šios teisės ir pareigos negali prieštarauti viešajai tvarkai, moralei ir imperatyviosioms įstatymo nuostatoms.

Itin daug klausimų kelia ir atsiskaitymas su atleidžiamu darbuotoju. Darbo kodekso 141 straipsnis numato, kad darbdavys privalo visiškai atsiskaityti su darbuotoju jo atleidimo dieną, jei darbdavio ir darbuotojo susitarimu ar įstatymais nėra nustatyta kita atsiskaitymo su darbuotoju tvarka. Deja, praktikoje atsiskaitymas su atleistu darbuotoju tęsiamas iki kelių dienų, kelių savaičių ar kelių mėnesių. Tokiu atveju darbdavys privalo už uždelstą laiką sumokėti vidutinį darbo užmokestį, išskyrus tuos atvejus, kai delsimas vykdomas dėl paties darbuotojo kaltės. Minėtoji teisės norma apibrėžia teisinį mechanizmą, kuriuo darbuotojui kompensuojamas neišmokėtas darbo užmokestis bei kitos darbuotojui priklausančios išmokos, ir nurodo sankciją darbdaviui, jei šis su atleidžiamu darbuotoju neatsiskaito jo atleidimo dieną.