Kapų priežiūra gali pasirūpinti artimųjų kapais tada, kai negalite Jūs

Kapų tvarkymas labai svarbus ir atsakingas darbas. Vietos, kur į amžinąjį poilsį palydėti mūsų artimi žmonės, turi būti nuolat prižiūrimi, kapai neturėtų būti apleisti. Tačiau ne visuomet pavyksta laiku atvykti ir ne visus kapus pavyksta aplankyti. Todėl pastaruoju metu populiarėja užsakoma kapų priežiūra. Tai paslauga, kuri gali užtikrinti, kad Jūsų artimųjų kapai visuomet būtų sutvarkyti ir prižiūrėti.

Kokias paslaugas teikia kapų priežiūra?

Pasitaiko atvejų, kai nėra galimybės laiku sutvarkyti artimųjų kapų. Taip ypač dažnai nutinka tuomet, kai artimieji yra išvykę gyventi į kitą šalį. Taip pat dažnai kapų priežiūros paslaugas užsako žmones, kurių artimieji ilsisi kito miesto kapinėse, į kurias atvykti galimybės nėra. Tokiais atvejais gali pagelbėti kapaviečių priežiūra, kurią teikia Monumentas.lt darbuotojai.

Dažniausiai užsakoma vienkartinė kapavietės prieži9ros paslauga. Pavyzdžiui, kapas sutvarkomas prieš Visų šventųjų šventes, metines ar kitu metu. Atvykę uždegti žvakelę ant kapo, kapavietę rasite sutvarkyta. Tokio tvarkymo metu nuvalomas paminklas, antkapis, sutvarkoma kapo vieta, sugrėbiami labai, sutvarkomi augalai. Tokį vienkartinį sutvarkymą gali užsakyti ir bet kuriuo kitu metu per metus.

Taip pat vis labiau populiarėja nuolatinė kapų priežiūra. Tai labai patogu tuomet, kai galite tik retai atvykti prie kapo. Tuomet darbuotojai visus metus reguliariai atvyksta sutvarkyti kapo ir jis visuomet atrodo tvarkingas,yra prižiūrėtas.

Galima užsakyti ir generalinį kapo tvarkymą, kai reikalinga sutvarkyti apleistą kapą. Tokio tvarkymo metu kapas gali būti ne tik sutvarkytas ir išvalytas, atsodinami ir atnaujinami augalai, atliekami kiti reikalingi darbai. O kiekvieną kartą, darbuotojams atvykus sutvarkyti kapo, klientui nusiunčiamos nuotraukos ar vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip kapas atrodė prieš tvarkymą ir kaip atrodo po jo.

Kiek kainuoja kapų priežiūra?

Kapų priežiūros paslaugos yra labai populiarios ir populiarėja su kiekvienais metais vis labiau, Pavyzdžiui, kapų priežiūra Vilniuje yra tikrai lengvai prieinama ir galima  rasti nemažai tokių paslaugų tiekėjų. Dažniausiai kaina priklauso nuo to, kokia priežiūra bus užsakoma. Žinoma, jog labiausiai verta užsakinėti nuolatinę kapo priežiūrą, nes taip sutaupyti daugiau pinigų ir visuomet galite būti tikri, kad kapas yra sutvarkytas ir prižiūrėtas. Kiekvieną kartą, atvykstant nebereikia vežtis įvairių priemonių, įrankių kapo tvarkymui. Jeigu kaip tik ieškote, kas pasirūpinti Jūsų artimo žmogaus kapaviete, susisiekite su patikima įmone ir pasikonsultuokite dė paslaugų.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *