Skubūs kroviniai

skubus kroviniaiDabar esant tokiam greitam gyvenimo tempui, tam tikri momentai reikalauja kitokių sprendimo būdų, kurie būtų inovatyvesni, greitesni bei ne tokie tradiciniai. Šie momentai, deja, bet neaplenkia ir logistikos pasaulio. Kroviniu užsakantys klientai dabar turi galimybę rinktis krovinio gabenimo būdą ne tik pagal jiems palankų tipą, bet ir pristatymo greitį. Jeigu krovinio pristatymo laikas nėra svarbus, tuomet kaina yra šiek tiek kitokia. Taip pat kaina priklauso ir nuo nuvažiuoto maršruto ilgio bei gabenimo metu patirtų sąnaudų. Norint kuo labiau optimizuoti sąnaudas reikia pasirinkti kuo tinkamesnę transporto priemonę, kuri taupys tiek laiką, tiek pinigus. Skubūs kroviniai yra išimtis, nes jų gabenimas išties reikalauja tam tikro pasiruošimo, lankstumo ir logistikos sistemos sprendimų. Ypač tuomet, kai krovinį pristatyti reikia per kuo minimalesnį laiką, kažkokiam medicininiam tyrimui, įmonei, pramonės šakai, švietimo įstaiga – nes ten kiekviena pristatymo valanda gali kainuoti didžiulius pinigus. Tokie siuntiniai neretai būna labai didelės vertės, tad tokiu atveju reikia suderinti ne tik laiką, bet ir transportavimo kokybę. Juk trapaus, lengvai dūžtančio krovinio bet kaip gabenti negalima. Tad skubūs kroviniai turi būti vežami tik profesionalų ir būti patirtį turinčios įmonės rankose.

Tam tikros logistikos paslaugos gali skubias siuntas pristatyti daug greičiau sausumos keliu, nei oro. Nes pastaruoju atveju reikia derinti tam tikrus skrydžių maršrutus bei grafikus, o tai gali kainuoti labai didelius pinigus. Tad geriau pasitelkti sausumos transportą, nes jis net bet kokiu oru gali vežti krovinį į reikiamą vietą. Juolab, kad tai lankstus transportavimo būdas, kas yra išties didelis privalumas. Čia krovinys gali būti paimamas tiesiai iš siuntėjo, nereikia veltui samdytis transporto priemonės ir važiuoti į oro uostą, terminalą. Skubūs kroviniai yra pristatomi patogiu laiku, saugiai, greitai, o jei krovinys yra individualus, jam yra skiriamas dar didesnis dėmesys.

O kad kroviniai būtų pristatyti dar greičiau, į reisą kartu važiuoja ne vienas, bet keli vilkikų vairuotojai. Taip krovinys yra vežamas visą parą iki to laiko, kol jis privalo sustoti. Nors tokios krovinių gabenimo sąnaudos yra brangesnės, tačiau norint greitai gauti krovinį tai yra pigiausia išeitis, kokią tik gali pasiūlyti dabar logistikos kompanijos.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *