Akvariumų dizaino kūrimas ir montavimas

Vienas Akvariumų dizainerių prisistatymas.

Akvariumų dizainasEsame originalių ir vienetinių akvariumų architektai ir montuotojai. Mūsų patyrusi komanda sukuria originalius ir išskirtinius akvariumus, juos projektuoja, montuoja, o vėliau nuolatos prižiūri, bei konsultuoja akvariumo savininkus.

Akvariumas – meno kūrinys. Pats rėmas nėra itin svarbus estetine prasme, tačiau, kas parodoma rėmuose, įsimena ilgam. Norint sukurti akvariumo interjerą, reikia ne vienos valandos kruopštaus darbo ir kūrybinių kančių. Galbūt dėl to jie ir laikomi meno kūriniais, kurį padaro vandenyje tūnanti gyvybė.

Akvariumas – rimta inžinerinė konstrukcija iš gana trapių medžiagų – metalo ir stiklo. Kokybiški akvariumai projektuojami itin kruopščiai ir smulkmeniškai, kad nė vienas lašelis vandens nenuvarvėtų be reikalo.

Akvariumo priežiūra reikalauja ne tik techninių žinių, bet ir širdies, nes žuvys ir kiti gyventojai vis dėlto yra naminiai augintiniai, kuriems reikia dėmesio, meilės ir atsakomybės.

Visa tai gali pasiūlyti mūsų patyrusi komanda – dizaineriai, montuotojai, prižiūrėtojai.

Savo žinias tobuliname nuolatos. Patirtis irgi duoda savo, bet mokomės ir iš kitų – dalyvaujame įvairiuose seminaruose, parodose, konferencijose, vykstančiose ne Lietuvoje. Savo idėjas parodome ir akvariumų kūrėjų čempionatuose, kuriuose esame nugalėję 2011 metais, taip pat užėmę ir kelias prizines vietas.

Apie akvariumus žinome viską, todėl Jūs galite patikėti savo akvariumą mums jau dabar!

Paslaugos

Teikiame kompleksines akvariumų kūrimo, montavimo ir priežiūros paslaugas. Dirbame efektyviai ir kokybiškai.

AquaSharks paslaugos:

Konsultavimas – konsultuojame tiek prieš kurdami akvariumą, tiek akvariumų priežiūros klausimais.

Projektavimas ir interjero dizainas – sukuriame akvariumo interjero (augalijos, gyvūnijos, grunto) dizainą, tada projektuojame akvariumo rėmus, stovą, nuolatinės priežiūros įrenginius ir kitus reikalingus elementus.

Įrengimas ir montavimas – akvariumą montuojame, įrengiame interjerą, pildome vandeniu, paruošiame ir leidžiame gyvūnus.

Akvariumo priežiūra – sudarome priežiūros metodologiją, užvedame priežiūros žurnalą, nuolatos tikriname vandens kokybę, atnaujiname priežiūros priemones ir mechanizmus.

Projekto valdymas – valdome projektą nuo pat pradinių konsultacijų iki periodinio vandens valymo ir kitų priežiūros darbų. Prie akvariumo kūrimo, montavimo ir palaikymo dirba kelių rūšių specialistai, todėl labai svarbu efektyviai koordinuoti jų darbą.

Teikdami akvariumų kūrimo ir priežiūros paslaugas visada siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl dirbame su entuziazmu ir efektyviai. Profesionali komanda yra pasiruošusi išpildyti kliento pageidavimus, kad jis turėtų visiškai unikalų ir išskirtinį akvariumą. Kiekvienas akvariumas – tai didžiulis iššūkis, nuo kurio priklauso tolimesni mūsų darbai, todėl kiekvienam projektui save atiduodame visu 100%.

Konsultavimas

Nuolatos konsultuojame savo klientus prieš projektuojant naujus akvariumus, o taip pat ir dėl senų akvariumų atnaujinimo ir priežiūros.

Nežinote, kokį akvariumą pasirinkti? Abejojate, kad jo išlaikymas bus per brangus? Pasikonsultuokite su mūsų profesionaliais akvariumų kūrėjais ir sužinokite visą objektyvią ir reikalingą informaciją iš pirmų lūpų.

Prieš planuodami savo namuose ar komercinėse patalpose akvariumą, būtinai pasikonsultuokite su mumis. Galime patarti visais naujų akvariumų įrengimo klausimais – padedame parinkti vietą, nuspręsti, kuris dizainas bus tinkamiausias Jums, taip pat labai daug dėmesio skiriame akvariumo interjerui. Konsultuojame apie vandens augalų, gyvūnų priežiūrą, veisimą ir tarpusavio suderinimą. Aiškiname, kaip pastatyti akvariumą, kad jis būtų tikra patalpos puošmena.

Taip pat konsultuojame ir jau esamus akvariumų šeimininkus. Tai itin atsakingas momentas, nes dirbame su žmonėmis, kurie jau yra neblogi akvariumų žinovai, todėl kalbamės, kaip profesionalas su profesionalu. Konsultuojame dėl akvariumo interjero dizaino pakeitimo, esamų gyvūnų transportavimo, o taip pat įrangos parinkimo ir atnaujinimo. Duodamame patarimus, kaip efektyviau prižiūrėti akvariumą, sutaupyti išlaikymui skirtas lėšas. Taip pat kartu ieškome būdų, kaip pakeisti ne tik dizaino interjerą, bet ir formą bei paskirtį.

Konsultavimas akvariumų įrengimo ir priežiūros klausimas – vienas pagrindinių mūsų išskirtinumų. Turime nemažai patirties, todėl galime ja pasidalinti su savo klientais. Neužsakinėkite akvariumo, nepasitarę su mūsų specialistais. Skambinkite jau dabar!

Akvariumų projektavimas ir dizainas

Sukursime ir suprojektuosime išskirtinius ir originalius akvariumus Jūsų namams ar biurui pagal vietą, aplinką ir, svarbiausia, Jūsų pageidavimus.

Norite turėti išskirtinį, gal šiek tiek ekstravagantišką akvariumą? Gal reikalingas akvariumas neįprastoje vietoje namuose ar biure? Planuojate akvariumą montuoti į baldus ir reikalingos išskirtinės formos, spalvos rėmai? Mūsų darbas – sukurti Jūsų akvariumą tokį, kokio niekas pasaulyje dar neturi parenkant ne tik akvariumo formą, bet ir interjerą.

Pirmiausia išsiaiškiname konkrečius Jūsų poreikius, įvertiname būsimą akvariumo vietą, susipažįstame su jau esama patalpa arba jos vizualiniu apipavidalinimu nuotraukose ar brėžiniuose. Tada kuriame akvariumo viziją – pateikiame keletą pasiūlymų, kaip turi atrodyti akvariumo vidus, koks turėtų būti apželdinimas, dirbtiniai rifai, nuskendusių objektų kopijos ir t.t. Šalia vizijos pateikiame ir preliminarius kainos skaičiavimus. Toliau akvariumo projektavimas – itin svarbus momentas, nes dažnai tenka dirbti kartu su interjero dizaineriais ir architektais, kurie vadovauja visos patalpos interjero kūrimui. Mes atsižvelgiame į techninius parametrus – rėmo konstrukcijas, vandens slėgį, apšvietimo sprendimus, oro ir maisto padavimo vietas. Daug dėmesio skiriame interjero projektavimui – parenkame gruntą, augalus, dekoracijas, net pateikiame rekomendacijas dėl akvariumo būsimųjų gyventojų. Projekte numatome ir priežiūros priemones bei grafikus.

Akvariumus kuriame ne vienerius metus, todėl puikiai išmanome savo darbą. Esame kūrybingi, techniški, visada ieškome naujų idėjų, domimės pasaulinėmis akvariumų ir interjero tendencijomis. Sukursime Jūsų akvariumo dizainą ir suprojektuosime jį taip, kad būtų ne tik estetinis vaizdas, bet ir reiktų labai nedaug pastangų jo priežiūrai.

Akvariumo montavimas

Montuojame akvariumus ir įrengiame taip, kad priežiūra būtų paprasta ir sklandi. Susodiname augalus, įleidžiame gyvūnus tam tikrais akvariumo montavimo etapais.

Reikia sumontuoti akvariumą? Mes tai padarysime „nuo-iki“ pradedant pagrindo pastatymu ir baigiant mažiausios žuvytės paleidimu į akvariumą ir pirmuoju pamaitinimu.

Akvariumo montavimas paprastai vykdomas po to, kai pasitvirtinamas jo projektas. Projekte numatomi akvariumo techniniai parametrai, interjeras, faunos ir floros suderinamumas bei priežiūros procesas bei priemonės. Montavimo metu yra pastatomas pagrindas ir visa konstrukcija, tada statomas stiklas, sandarinamas, paruošiama santechnika – vandens padavimas ir nuotekų nuleidimas, sujungiama su namų vandentiekio sistemomis. Įrengus akvariumą techniškai, prasideda sunkiausias etapas, reikalaujantis itin didelio pasiruošimo ir patirties – akvariumo interjero kūrimas.

Akvariumo interjeras kuriamas taip pat pagal projektą – klojamas gruntas, statomos dekoracijos, leidžiamas vanduo ir sodinami akvariumo augalai. Akvariumo interjeras turi būti suformuotas laikantis projekte numatytų grafinių vaizdų ir techninių parametrų. Prieš įleidžiant akvariumo žuvis, paruošiamas vanduo – jis filtruojamas, prisotinamas deguonies, išvalomas ir pašildomas iki tam tikros temperatūros. Kai viskas būna paruošta, galima leisti akvariumo gyventojus – žuvis, moliuskus,  vėžiagyvius, kartais net roplius. Gyvūnai įleidžiami tam tikru eiliškumu, stebima kitų gyvūnų reakcija, elgesys.

Įjungiamos apšvietimo sistemos, gyvūnai yra pamaitinami. Patikrinamos visos gyvybės palaikymo sistemos, vandens padavimas. Tik tada sumontuotas akvariumas yra perduodamas savininkams, jie konsultuojami dėl tolimesnės priežiūros.

Esame patyrę akvariumų montuotojai, todėl viską darome sparčiai ir patikimai.

Akvariumų priežiūra

Užsiimame nuolatine akvariumų priežiūra ir aptarnavimu tiek mūsų montuotiems, tiek kitiems akvariumams.

Akvariumo sienelės nešvarios? Vanduo neskaidrus? Žuvys plaukioja paviršiuje? Jūsų akvariumui kažkas atsitiko, galbūt kažką darote ne taip. Mes galime jums padėti ne tik konsultacijomis, bet ir realiais priežiūros darbais.

Naujiems akvariumams paprastai yra sudaromas akvariumo priežiūros grafikas, specialus žurnalas, sukuriama speciali priežiūros metodika. Kurį laiką yra testuojamas vanduo, stebima jo kokybė, vertinama galima įtaka faunai ir florai. Naujiems akvariumams atliekame ir garantinius, bei pogarantinius darbus.

Užsiimame visos akvariumo sistemos monitoringu – stebime visus prietaisus ir vandens padavimo procesus. Kai ateina laikas – nuvalome stiklus, keičiame vandenį, jei sistema yra uždara. Papildome akvariumų priežiūros priemones ir reikmenis – įvairius semtuvėlius, valumo priemones, aeratorius ir t.t.

Esminis priežiūros momentas – augalų ir gyvūnų priežiūra, jų paleidimas, kartais net veisimas (pagal kliento pageidavimą). Prižiūrime šėrimo procesą, nuolatos konsultuojame klientą telefonu. Viskas fiksuojama specialioje byloje, todėl visada žinome, kokie darbai klientui buvo atlikti, kokios žuvys įleistos, kokie augalai auginami. Tai palengvina darbą ir bendravimą per atstumą.

Esame savos srities profesionalai, todėl dirbame profesionaliai ir nuosekliai. Mumis galima pasitikėti ir patikėti įvairių dydžių akvariumus, net, jei ne mes juos projektavome ir įrengėme. Dėl priežiūros kainų susisiekite jau dabar!Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *