Granito plokštėmis dengtų kapų dizaineriai ir konstruktoriai

dengti kapaiMes specializuojamės uždarų granitinių antkapių bei paminklų gamyboje. Mūsų ilgametė kolektyvo patirtis ir nuolatinis tobulėjimas mums padeda įgyvendinti itin sudėtingus ir originalius kapaviečių įrengimo projektus. Plokšte dengti kapai – modernus, praktiškas ir estetiškai patrauklus pasirinkimas, kuris užtikrina, kad kapas atrodys nepriekaištingai visais metų laikais ir nereikalaus daug priežiūros ir išmanymo. Visada ieškome naujų sprendimų, kurie atitiktų, o dažnai ir pranoktų mūsų klientų lūkesčius. Mūsų tikslas – padėti jums priimti optimaliausią sprendimą bei jį įgyvendinti.

Savo darbe vadovaujamės tik aukščiausiais kokybės standartais, todėl savo klientams siūlome itin kokybiškas ir profesionalias paslaugas, kurias teikia kvalifikuoti antkapių  dizaineriai ir konstruktoriai. Projektų įgyvendinimui naudojame tik tuos akmens gaminius, kurie yra gaminami pripažintuose ir puikiai įvertintuose pasauliniuose akmens apdirbimo centruose. Visgi, tikime, kad kokybė neturi brangiai kainuoti, todėl siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį.

Kodėl verta rinktis mus? 

  • Patirtis. Mūsų įmonė yra subūrusi kvalifikuotą, ilgametę patirtį turinčių profesionalų komandą, kuri kiekvienam savo klientui padės rasti tinkamą sprendimą.
  • Dėmesingumas klientui. Visada siekiame pranokti kliento lūkesčius, išklausę jo pageidavimus, bendromis jėgomis sukursime galutinį projektą bei pasiūlysime patikimus montuotojus, kurie pasirūpins jo įgyvendinimu iki menkiausių smulkmenų, kad klientui sunkiu laikotarpiu nereiktų dėl nieko jaudintis pačiam.
  • Kokybė. Savo darbe vadovaujamės itin griežta kokybės kontrole, todėl nepaliaujame tobulėti ir mokytis. Tikime, kad kokybiškas darbas yra didžiausias pagarba klientams.
  • Kaina. Įvertinus kliento poreikius, visada pasiūlys geriausią kainos ir kokybės santykį.
  • Darbų atlikimo terminai. Plokštėmis dengti kapai – protingas pasirinkimas, tačiau jų įrengimą lemia gamtos sąlygos bei sezoniškumas, tačiau norėdami patenkinti savo klientus galime rasti priimtiną variantą. Kreipkitės ir į visus jūsų klausimus mes atsakysime.

 

Paslaugos

Kapo įrengimas ir paminklo pasirinkimas – didelė atsakomybė mirusiojo artimiesiems ir paskutinė pagarba mylimam žmogui, todėl tai sunkus pasirinkimas, kurį siekiame jums palengvinti. Mūsų patyrę dizaineriai ir konstruktoriai, atsižvelgę į jūsų poreikius, paruoš kapo projektą, kuris taps . Šiuo metu mūsų įmonė specializuojasi uždarų kapų bei paminklų gamyboje bei montavime.

Kodėl verta rinktis uždarus kapus?

Dengti kapai – sparčiai populiarėjantis kapo įrengimo būdas, kurį renkasi vis daugiau žmonių. Šį pasirinkimą lemia minimali kapavietės priežiūra, estetinis vaizdas bei ilgaamžiškumas. Mūsų gaminami antkapiai ir plokštės yra gaminamos iš granito. Tiesa, vyrauja klaidinga nuomonė, kad granitas yra kilęs iš šiltu kraštų ir netinka mūsų vėsiam ir lietingam klimatui. Išties granitas susiformavo prieš kelis šimtus milijonų metų, per kuriuos daugybę kartų keitėsi klimatas ir vyko įvairios gamtinės kataklizmos, kurios galiausiai suformavo granitą taip, kad šiandien jis yra viena tvirčiausių ir patvariausių medžiagų, todėl granito plokštėmis dengti kapai ar granitiniai antkapiai gali stovėti nepakitę keletą šimtmečių.

Reikia paminėti, kad granito kilmės šalis neturi jokios įtakos jo kokybei, svarbiausias faktorius lemiantis kapavietės ilgaamžiškumą ir nekintantį estetinį vaizdą yra teisingas kapavietės suprojektavimas bei įrengimas. Mes savo klientams siūlome tik kokybišką granitą, kurį gauname iš įvertintų ir pripažintų, pasaulinio lygio akmens apdirbimo centrų, įsikūrusių Švedijoje, Suomijoje, Indijoje ir pan., todėl galime pasiūlyti itin kokybiškas ir patikimas žaliavas, o platus įvairių spalvų ir tekstūrų granitinių plokščių mums leidžia išpildyti visus klientų lūkesčius ir norus. Granitu dengti kapai – solidus ir ilgaamžis pasirinkimas, norintiems tinkamai pagerbti savo artimą.

Kompleksinės paslaugos 

Siekdami visapusiškai patenkinti klientų poreikius siūlome kompleksinių paslaugų paketą: suprojektuosime, pagaminsime ir pasiūlysime patikimus montuotojus, kurie įrengs granitu dengtą kapavietę bei paminklą, o jei paminklas jau yra, tada parinksime ir priderinsime tinkamiausią granito plokštę, kuri leistų sukurti estetinį ir solidų kapo vaizdą.

Pamatų įrengimas, granito plokščių klojimas bei paminklo pastatymas reikalauja išmanymo, todėl visus projektavimo ir montavimo darbus atlieka patyrę specialistai, kurie jau ne vienerius metus projektuoja ir įrenginėja kapus.  Mūsų tikslas – kokybė, kurios esate verti.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *