Kada reikalingas bus automobilių stiklų keitimas?

Pagal techninės apžiūros reikalavimus visi automobilių stiklai turi būti geros būklės bei neriboti matomumo. Aišku, kelių centimetrų ar dar mažesni įskilimai toleruojami, jeigu jie nėra vairuotojo matymo zonoje. Visgi, dažnu atveju tik laiko klausimas, kada ims plėstis. Todėl dažniausiai tuo susirūpinama, kai nepavyksta praeiti techninės apžiūros. Aišku, kartais pažeidimai bus pakankamai dideli, jog keisti teks praktiškai iš karto. Taip nutinka dėl pačių įvairiausių aplinkybių. Bet dėl to pernelyg nerimauti nereikės. Kadangi dažnu atveju tai nebūtinai reikš dideles išlaidas. Nors kaina labai priklauso tiek nuo pačio stiklo pasirinkimo, tiek ir nuo automobilio modelio. Be to, yra ir specialus draudimas, kuris gali padengti tokius pažeidimus.

Kodėl nereikėtų ignoruoti įdaužų?

Dažnu atveju jos atsiranda dėl nuo kelio pakilusių bei atsimušusių akmenukų. Kurie, nors ir nedideli, bet važiuojant nemažu greičiu gali sukelti gana nemažai problemų. Dėl to dažniausiai nukenčia priekiniai automobilių stiklai. Tačiau tai dar tikrai nereiškia, jog bus reikalingas automobilių stiklų keitimas. Tuo labiau, jeigu pažeidimas nedidelis. Dėka dabartinių technologijų jį nesunkiai galima sutvarkyti taip, jog praktiškai neliks jokių žymių. Aišku, laiku nepastebėjus įdaužos arba ją tiesiog ignoruojant ji tikrai plėsis. Taip yra dėl nuolatinės vibracijos, kuri kyla važiuojant nelygia kelio danga. O ką kalbėti apie didesnes duobes. Būtent todėl nereikėtų delsti.

Kokie automobilių stiklai geriausi?

Geriausias variantas yra originalus to paties gamintojo stiklas. Tačiau jis pasirenkamas labai retai. Kadangi ne visuomet paprasta gauti. Be to, jo kaina bus ženkliai didesnė, negu kitų neoriginalių alternatyvų. Ir būtent su jomis dažniausiai atliekamas automobilių stiklų keitimas. Tiesa, net ir tokiu atveju galima rinktis tarp skirtingose valstybėse pagamintų variantų. Ir šioje vietoje prioritetą vertėtų teikti Europai. Kadangi nors ir pigiausi, tačiau kiniški stiklai tikrai nebus tokie kokybiški bei patvarūs. Aišku, šiuo klausimu galima pasitarti ir su šioje srityje dirbančiais specialistais. Dažnu atveju jie ir patys supažindins su turimu asortimentu bei leis pasirinkti.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *