Transporto priemonė su dujomis: kaip tai tinka varikliui?

dujinė įrangaTransporto priemonės su dujomis šiuo metu dažnas lietuvio pasirinkimas. Kad ir kaip norėtųsi, kad kuras kainuotų vis pigiau, tačiau jam brangstant galima atrasti vis daugiau privalumų, kurie paskatina rinktis dujas, o ne kitą kurą. Vilniuje dujų reduktoriai parduodami daugelyje vietų, tačiau mes siūlome rinktis internetą, tiksliau elektronines prekybos vietas, kadangi tai galimybė greitai susirasti tai, kas jums yra reikalinga.

Nors Vilniuje dujų reduktoriai ir visa dujų įrangą yra labai mėgsta, tačiau kai kurie skeptiškai vertina sakydami, kad dujų įranga gali būti žalinga transporto priemonės varikliui. Tai – mitas. Mitas, kuris kartais gali trukdyti pasinaudoti galimybėmis. Svarbiausia – pasikalbėti su profesionalais, kurie jums realiai atsakys į visus iškilusius klausimus bei padės apsispręsti, ar jūsų transporto priemonėje įdiegta sistema bus naudinga, ar gali sukelti daugiau žalos nei naudos.

Jeigu pasirinksite gerą dujų sistemą, kuri puikiai tinka būtent jūsų transporto priemonei, tokiu atveju galite būti tikri, kad transporto priemonei puikiai veiks ir varikliui ji tikrai nebus sugadinama. Tuo pačiu siūlome pasirinkti gerus savo srities profesionalus, kurie pagal jūsų poreikius tinkamai sumontuos įrangą. Dažnai savomis reikmėmis atlikti šio tipo darbai sukelia labai daug gedimų, kuriuos vėliau sutvarkyti yra labai sunku ir gali kainuoti didelius pinigus.

Jeigu norite, kad važiavimas dujomis būtų sėkmingas, tokiu atveju siūlome pasikliauti keliais mūsų išskirtais patarimais:

  1. Užvesti transporto priemonę reikia su benzinu, o ne dujomis.
  2. Kuomet nuvažiuojate 10 000 km dujomis, kurį laiką reikia pavažiuoti benzinu.
  3. Žiemos metu bake turi būti ne mažiau nei pusę bako benzino.
  4. Būtina reguliariai tikrinti, ar viskas dujinėje įrangoje veikia kokybiškai.

Gera įranga – sėkmingai veikianti mašina. Naudokitės tuo ir džiaukitės galimybėmis.

Jeigu dar kyla kokių nors neaiškumų – visada naudinga pasitarti su profesionalais, kurie yra pasiruošę atsakyti Jums į visus iškilusius klausimus bei apsispręsti, ar paslaugos Jums tinka, ar ne. Kuo daugiau galimybių bus palyginta – tuo didesne tikimybė, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.

Dujų įrangos montavimo profesionalai: „KME Lietuva“.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *