Vidaus durys: kaip išsirinkti tinkamiausias?

vidaus durysVargu ar į šį klausimą rasime vienareikšmį atsakymą. Durų gamintojai nuolatos tobulėja, kuria įmantrius durų dizainus ir tikrai turi kuom nustebinti pirkėją. Juk ne veltui sakoma, kad lauko durys yra skirtos saugumui, o vidaus – privatumui ir namų grožiui. Kita vertus, kokybiškos vidaus durys visada yra tvirtos, puikiai izoliuojančios garsą, atsparios nusidėvėjimui bei lengvai prižiūrimos. Tad vienas iš svarbiausių kriterijų, gaminant kokybiškas duris, yra tinkamai pasirinkta žaliava.

Medinės durys – vertinantiems ilgaamžiškumą

Net ir modernaus buto ar namo vidaus apdaila yra sunkiai įsivaizduojama be medžio. Medis išties unikali medžiaga: visada madinga, natūrali, sugebanti net ir šalčiausiems namams suteikti jaukumo. O svarbiausia, kad medinės vidaus durys yra ilgaamžės, lengvai atnaujinamos ir prižiūrimos. Tiesa, medinės vidaus durys kainos atžvilgiu nėra pigios, ypač tada, jei namuose norite ąžuolinių, alksninių ar uosinių durų. Šiek tiek pigesnis variantas – pušinės arba eglinės durys, tačiau prastai pagamintos jos gali sakuotis. Kita vertus, medinės durys puikus pasirinkimas, jei vertinate unikalumą. Vargu ar galima atrasti visiškai vienodus medžio raštus, todėl galite būti tikri, kas jūsų durys yra vienintelės ir nepakartojamos. Beje, svarbu atminti, kad medinės vidaus durys internetu dažniausiai nepardavinėjamos, o yra gaminamos pagal individualų užsakymą.

Faneruotos vidaus durys draugiškos piniginei

Šios vidaus durys Vilniuje, o tuo pačiu ir visoje Lietuvoje yra išties labai populiarios. Faneruotis vidaus durys kaina išties nesikandžioja, o ir kokybė jų neprasta: jos lengvai prižiūrimos, turi itin paltų dizaino asortimentą, todėl net ir išrankiausi klientai gali rasti tai, kas jiems patinka ir tinka prie namų interjero. Itin kokybiškos faneruotis vidaus durys kainuoja apie 200-250 eurų. Kita vertus, nepaisant jų paklausos, ties šiomis durimis salonuose arba internetinėse parduotuvėse galima dažnai išvysti užrašus „vidaus durys: akcija!“ ar „vidaus durys: išpardavimas!“, todėl gerai paieškoję galite sutaupyti dar labiau.

Plastikinės durys ne tik moderniam interjerui

Plastikinės vidaus durys buvo itin paklausios prieš keletą metų, vėliau žmonės vėl grįžo prie natūralesnių medžiagų, tačiau mada visada sukasi ratu ir plastikinės vidaus durys vėl tampa populiarios. Platus dizaino pasirinkimas, puiki garso ir šilumos izoliacija – tai savybės, kuriomis pasižymi plastikinės vidaus durys. Atsiliepimai priežiūros atžvilgiu taip pat neprasti, kadangi galite visus nešvarumus pašalinti tiesiog indų plovikliu, nesibaiminat, kad jis pakenks durims.

Taigi, pasirinkimas išties platus, belieka pagalvoti, kokias savybes labiausiai vertinate ir išsirinkti naujas vidaus duris. Tiesa, jei norite sutaupyti, visada galite pasižvalgyti po internetines parduotuves ir nieko nelaukti, jei išvydote užrašą – „vidaus durys: akcija“. Vilnius turi išties daug vidaus durų salonų, tačiau pasirinkimas visada didesnis internete. Sėkmės!Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *