Prezervatyvai be latekso: išeitis kenčiantiems nuo alergijos

prezervatyvai be lateksoSituacijai krypstant link intymesnio bendravimo Jūsų naujasis partneris iškart pareiškė, jog prezervatyvų naudoti negali. Jūs, išsilavinusi moteris, neabejotinai susipažinusi su kontracepcijos naudojimo būtinybe, išgirdusi tokį kvailą pareiškimą, įsikarščiuojate ir ketinate pasiųsti jį…pasivaikščioti. Neskubėkite: galbūt partnerio pareiškimas yra motyvuotas, tarkime, turima alergija lateksui. Pastaroji pripažinta mediciniškai kaip sutrikimas, kamuojantis maždaug 5 procentus suaugusių asmenų. Nėra padėties be išeities: šiuo atveju gali būti naudojami prezervatyvai be latekso.

Kas gi tas nelemtas lateksas, kurio toleruoti negali kai kurių organizmai? Tai – pieną primenantis skystis, gaunamas iš kaučiuko medžio. Pastarojo savybės – elastingumas, tvirtumas, nepralaidumas – išnaudotos prezervatyvų gamybos pramonėje. Reaguojant į situaciją, jog kai kurie vartotojai atsisakė saugotis naudodami prezervatyvus būtent dėl alergijos šiai medžiagai, buvo nuspręsta ieškoti alternatyvių žaliavų. Šiandien rinkoje siūlomi Durex, Passante, Skyn bei kitų gamintojų prezervatyvai be latekso. Lateksą pakeičia poliizoprenas, poliuretanas ar net sintetiniai sakai. Šios medžiagos yra pakankamai tvirtos, elastingos, tiesa, plonesnės už lateksą (saugumas nuo to nenukenčia). Dėl šios priežasties prezervatyvus be latekso renkasi ne tik alergiški žmonės, bet ir norintys patirti natūralesnius bei malonesnius pojūčius mylintis. Aišku, teks plačiau atverti piniginę: šie prezervatyvai gaminami naudojant sudėtingesnę technologiją, dėl to ir kaina yra aukštesnė.

Nuogastaujate, jog jūs ar jūsų partneris turite alergiją lateksui? Pastaroji pasireiškia tam tikrais būdingais simptomais:

  • Gali būti juntamas lytinių organų perštėjimas, paraudimas, patinimas, deginimas ar kiti nemalonūs pojūčiai. Tai taip gali būti ir lytiniu keliu plintančios ligos požymis, dėl to būtina kuo skubiau kreiptis pas medikus.
  • Gali pasireikšti bėrimai kitose kūno vietose.
  • Ašarojimas ir sloga – taip pat pavojaus signalas.
  • Sudėtingesniais atvejais žmogų ištinka dusulys, kosulys, apima bendras silpnumas.

Būtina žinoti, jog šie požymiai dažniausiai pasireiškia ne iškart, bet praėjus kelioms valandoms ar net porai parų.

Nesikankite ar nepradėkite propaguoti nesaugių lytinių santykių. Prezervatyvai be latekso, kuriuos galite rasti internetinėse ar kitose specializuotose erotinių prekių parduotuvėse – idealus šios probemos sprendimo būdas.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *