Kas svarbiau: patraukli interneto svetainė ar patrauklus jos turinys?

rasytojasŠiuo metu internetinė svetainė kiekvienai įmonei yra būtinybė. Dar didesnė būtinybė yra tinkamas tos svetainės turinys, kuris patrauktų vartotoją. Mes net neabejojame, kad Jūs esate savo srities profesionalai – mes taip pat, todėl palikite šį darbą mums. UAB „Rašytojas“  kuria visų tipų tekstus įmonių interneto puslapiams.

Mes Jums pasiūlysime, kaip tinkamai pristatyti įmonę, atskleidžiant jos profesionalumą korporatyvinės informacijos tekste. Jame pristatoma įmonė, jos veiklos procesai ir principai, vertybės, darbuotojų komanda – visa tai tam, kad vartotojas suvoktų įmonės profesionalumo lygį ir būtų pasiruošęs ja pasikliauti.

Parduodamos prekės ir paslaugos apibrėžia įmonę rinkoje, taigi tinkami jų aprašymai yra itin svarbu. Nesvarbu, ar norite glaustai išdėstyti informaciją, ar Jums artimesni išsamūs kiekvieno produkto aprašymai – UAB „Rašytojas“ užtikrins, kad vartotojas nesuabejotų Jūsų teikiamų paslaugų kokybe.

Jeigu interneto puslapis nėra periodiškai atnaujinamas, vartotojas greitai padaro išvadą, kad įmonė savo veiklą sustabdė. Užsivertus kasdieniais darbais tikrai sunku rasti laiko rašyti kokybiškas ir patrauklias naujienas. Palikite šį darbą mūsų komandai ir mes garantuosime, kad Jūsų puslapis bus nuolatos atnaujinamas įdomiomis ir kokybiškomis naujienomis.

Be reklamos nieko neparduosi, ar ne? Nesvarbu, kad vykdote patrauklias akcijas ar išpardavimus, reklaminė informacija apie tai taip pat turi būti pateikiama ne tik patraukliai, bet ir svarbiausia – aiškiai. Nieko nėra blogiau nei ne taip akcijos sąlygas supratęs vartotojas, todėl vėlgi tam reikia skirti pakankamai laiko, o mes mielai tai padarytume!

Jeigu nenorite vartotojo išgąsdinti vien tik reklamine, tiesiogiai skatinančia pirkti informacija, siūlome Jums mokomuosius tekstus. Tai tekstai, vartotojui leisiantys suvokti, kaip veikia bei kaip pagaminti Jūsų produktai ar kaip tiksliai yra teikiamos Jūsų paslaugos. Tokie enciklopedinio stiliaus tekstai vartotojui leis Jus geriau pažinti, o Jums patiems tai turės išliekmąją vertę.

Argi ne patraukliai skamba tai, kad Jūs dirbate savo darbus, o profesionalai rūpinasi tinkama informacijos sklaida? Susidomėjote? Susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime konkurencingas kainas, atitinkančias darbų kokybę!

 

 

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *