Harmoningos asmenybės stovykla

harmonijaAr kartais pasimetate savęs realizavimo kelyje ir trokštate pilnai atskleisti savo talentus?  Sunku suderinti darbo veiklą su šeimyniniu gyvenimu? Kartais sunku suprasti, ko norite ir kaip tai pasiekti? Harmoningos asmenybės stovykla – kaip tik jums. Tai kelias į vidinės ramybės ir aiškumo pasaulį, būdas išmokti priimti savo gyvenimo sprendimus sąmoningai ir sveiku protu. Ar žinote, kaip emocijos paveikia jūsų kasdienybę?

Harmoningos asmenybės stovykloje su profesionalių trenerių pagalba jūs išmoksite įsigilinti į save ir suprasti net ir sudėtingiausius emocinius procesus. Kiekvienas iš mūsų turime savo skaudulių – galbūt mūsų netenkina santykiai su artimiausiais žmonėmis, gal nesiseka verslas. O galbūt, iš pirmo žvilgsnio, viskas sekasi, tačiau viduje neatrandame ramybės ir nuoširdaus džiaugsmo?

Seminare jūs atrasite naują, šviežią požiūrį į pasaulį, kuris jums leis labiau vertinti teigiamus dalykus ir paversti greitai tekančią gyvenimo srovę savo norima linkme. Kad tai padarytumėte, labai svarbu atrasti ne tik savo vidinę harmoniją – nepaprastai svarbu suvokti ir aplink esančių žmonių emocijas ir išgyvenimus.

Visi žmonės yra unikalūs ir skirtingi, tad nieko keisto, jog kiekvienas turi savo pašaukimą. Šioje stovykloje jus atrasite, kaip nesunkiai pasiekti vidinę harmoniją, išmoksite sekti paskui savo pašaukimą ir daugiau niekuomet nesijausite be vietos pasaulyje. Labai svarbu išmokti skirtingų savęs tobulinimo metodų, kurie leistų jums įžvelgti tai, ko nepavykdavo anksčiau, kad jūsų nusistatyti tikslai greičiau pasiektų tikslą.

Darnūs šeimos santykiai, sėkmingai vykdomas verslas ir savo pašaukimo atradimas – tai trys dalykai, kurie gerokai prisideda prie jūsų laimės. Kai žmogus ieško savo kelio ir yra skatinamas tobulėti, šie trys laimingo gyvenimo aspektai yra pasiekiami lengvai – tereikia daug noro.

Harmoningos asmenybės stovykloje, vedami patyrusio trenerio Vytauto Gaidamavičiaus, jūs turėsite galimybę geriau suprasti savo emocinius procesus ir suvokti, ką galima daryti kitaip, kad jūsų tikslai būtų pasiekti kur kas greičiau – tiek ir versle, tiek ir šeimoje, tiek ir kitose jums svarbiose gyvenimo srityse. Išmoksite tenkinti aukščiausius savo poreikius pagal Maslow piramidę ir sužinosite apie efektyviausius pratimus, padėsiančius jums geriau suprasti savo vidinį pasaulį ir pasiekti tobulą vidinę harmoniją.

Iki susitikimo harmoningo žmogaus stovykloje!Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *