Nauji butai – ne ką brangesni nei senos statybos?

Renkantis butus gyvenimui daugelis žmonių prioritetą skiria naujai statybai, tačiau iki šiol gana dažnai yra girdimas mitas, kad nauji butai Vilniuje kainuoja kur kas brangiau nei seni. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi naujumo aspektas toli gražu ne visada lemia kainą, o buto įkainis priklauso nuo daugelio veiksnių.

Svarbu nepamiršti, kad naujos statybų butai, net ir perkami gyvenimui, gali būti kur kas geresnė investicija, kuri leis ateityje uždirbti daugiau. Svarbiausia – tikslus buto charakteristikų įvertinimas, kuris ir lemia kainą bei kokybę.

Butas yra ir investicija

Net ir tokiu atveju, kai būstas yra perkamas sau, gyvenimui, jis taip pat gali būti vertinamas kaip investicija, kadangi NT dažniausiai yra įvardijamas kaip bene pati pastoviausia turto išsaugojimo priemonė, pobūdis. Žinoma, kad norisi po daugelio metų turėti tokius namus, kurių vertė su metais vis auga. O šiuo metu naujos statybos butai dažniausiai yra įvardijami kaip tie, kurie padeda uždirbti daugiausia. Ir svarbiausia, kad net nereikia daug metų, kadangi jau po kelerių – būsto vertė gali būti net kelis kartus didesnė, o tai labai džiugina.

Norisi mažesnės kvadratūros

Dažniausiai naujos statybos butai kainuoja kiek pigiau ir dėl to, kad jie yra mažesnės kvadratūros. Tačiau tokių būstų poreikį lėmė ne patys rangovai, kurie pradėjo statyti mažesnius butukus, tačiau visuomenė, kuri tokius mieliau perka, kadangi jų išlaikymas yra kur kas pigesnis. Galiausiai, tokio butuko plotas – ne visada yra svarbus, kadangi esmė yra tinkamas erdvės išdėstymas.

Lokacijos svarba

Buto kainą lemia lokacija ir tai yra gana normalu. Daugeliui žmonių norisi gyventi didmiesčio ribose, tačiau ne pačiame centre, galbūt arčiau gamtos, kur būtų daugiau žalumos. Dažniausiai rangovai stengiasi patenkinti šiuos poreikius ir stato naujus butus greta gamtos kampelių, kurie kvepia jaukumu ir ekologija.

Perkama su brokeriais

Visada verta renkantis būstus yra tartis su brokeriais, kurie gali padėti sutaupyti daug laiko ir rasti tokius namus, kuriuose viskas bus taip, kaip Jums labiausiai patinka ir kuriame gyvenimo kokybė apima tiek miesto šurmulį, tiek gamtos dvasingumą.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *