Kokios lauko plytelės geriausios terasai?

plytelės

Turint nuosavą namą darbų tikrai netrūksta. Ypač daug reikalų būna, kai reikia būstą įsirenginėti. Darbų pradžioje tiek visko daug reikia padaryti… Savaime suprantama, nes jeigu yra tam tikras objektas, kurio esate savininkas, tai tuo turtu, kuris pripažintas kilnojamu ar nekilnojamu, reikia atitinkamai ir rūpintis.

Vienas iš pagrindinių klausimų, kuriuos reikia išspręsti planuojant nuosavo namo įrengimą – tai terasa. Nereikia apie ją pamiršti ar jos visai nesureikšminti. Nes juk tikrai norėsite ir pavakaroti su draugais lauke šalia namo, ir išsikepti pietus ar ryte išlėkti prisėsti išgerti kavos puodelį.

Terasos danga yra svarbi. Nuo jos daug kas gali priklausyti. Gerai, kad dabar rinkoje yra tiek daug pasirinkimų ir svariausia, į ką reikės atkreipti dėmesį renkantis lauko plyteles terasai – tai jų atsparumas temperatūrų pokyčiams bei atsparumas vandeniu. Kadangi ši danga nekis tiek vasarą, tiek ir žiemą bei jas žiemos metu gali nukloti sniegas, o vasarą vis gausiai aplieti lietus.

Taigi kokios turi būti lauko plytelės, jeigu jomis planuosite dengti savo namo terasą? Niekada nesirinkite nei keramikinių, nei glazūruotų gaminių, nes tokios lauko plytelės yra neatsparios šalčiui. Jos gali paprasčiausiai sutrūkinėti pirmos žiemos metu ar vos tik temperatūra šiek tiek nukris. Juk Lietuvoje turime visus keturis skirtingus sezonus ir nesivaikykite patarimu, kaip lauko terasos yra įrenginėjamos Europos pietų šalyse. Visos apdailos medžiagos bus skirtingai naudojamos kiekvienoje šalyje atsižvelgiant į būdingas gamtos sąlygas.

Lengva bei nesudėtinga lauko plytelių priežiūra taip pat yra svarbus faktorius renkantis šiuos gaminius. Tad visada bus geras pasirinkimas terasai tokios lauko plytelės, kurios bus pagamintos iš akmens masės bei klinkerio. Kadangi šie gaminiai neįtraukia į save vandens ir tuo pat metu yra labai atsparios dilimui. Taigi tokiomis lauko plytelėmis džiaugsitės tikrai ilgą laiko tarpą. Be to daugelis giria akmens masės plyteles, nes jos yra itin atsparios mechaninio pobūdžio pažeidimams bei yra puikaus dizaino. Vadinasi, pasirinkę akmens masės lauko plyteles mėgaukitės ilgamete estetika ir ilgaamžiškumu.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *