Medinės, faneruotos ir laminuotos durys Vilniuje: pliusai ir minusai

durys VilniujeDurys Vilniuje stebina savo pasirinkimo galimybėmis. Ieškodami visus mūsų lūkesčius atitinkančio gaminio, vertiname gamybines medžiagas, durų dizainą ir spalvą. Ekspertai tvirtina, kad viena dažniausių klaidų, kurias daro pirkėjai – tai įsitikinimas, kad vienos durys gali atitikti visus išsikeltus kriterijus. Tiesa tokia, kad kiekvienos durys turi savų privalumų ir savų trūkumų. Siekdami padėti jums išsirinkti, pateikiame populiariausių durų – medinių, faneruotų ir laminuotų – charakteristiką.

Medinės durys

Vienas svarbiausių medinių durų privalumų – nepriekaištinga estetika. Medžio gaminiai žavi unikaliais raštais, o natūralaus medžio masyvo tekstūra dera prie įvairaus stiliaus interjero. Ekspertai tvirtina, kad medinės durys Vilniuje vertinamos kaip subtilus prestižo elementas, t. y. minėtosios durys šiandien suvokiamos kaip gero skonio rodiklis. Be to, medinės durys dažniausiai gaminamos pagal individualų užsakymą, todėl atitinka net ir išrankiausio kliento poreikius. Medžio gaminiai yra ilgaamžiai, tvirti ir patikimi. Šios durys puikiai sulaiko šilumą ir užtikrina patikimą garso izoliaciją. Ieškantiems aukščiausios kokybės durų, rekomenduojamos ąžuolo, buko, maumedžio konstrukcijos. Tiesa, nepamirškite, kad durų gamybos darbus turi atlikti profesionalai.

Vienas didžiausių minėtųjų durų trūkumų yra jų kaina. Natūralaus medžio konstrukcijos reikalauja gana didelių investicijų. Be to, bendradarbiaujant su prastos reputacijomis bendrovėmis, visuomet išlieka rizika gauti žemos kokybes duris. Prastai apdirbta mediena negali užtikrinti ilgalaikio rezultato. Kalbant apie trūkumus, negalima pamiršti ir gana sudėtingų priežiūros sąlygų – durys turi būti reguliariai atnaujinamos ir impregnuojamos.

Faneruotos durys

Faneruotos durys Vilniuje primena natūralaus medžio gaminius, tačiau tokios durys kainuoja kur kas pigiau. Šis sprendimas užtikrina ilgalaikį ir patikimą rezultatą, jei durų gamybai naudojamos kokybiškos medžiagos. Be to, pirkėjams suteikiama galimybė rinktis iš itin plačios raštų ir tekstūros pasiūlos.

Vienas esminių faneruotų durų trūkumų yra standartinės durų konstrukcijos, t. y. pirkėjas negali rinktis iš plačios modelių pasiūlos. Tokios durys yra gana sunkios, be to, kaip ir medžio masyvas, reikalauja daug priežiūros ir laiko.

Laminuotos durys

Kadangi laminatas yra sintetinė medžiaga, šių durų gamyba nereikalauja itin didelių išlaidų. Kitaip sakant, jų kaina yra kur kas patrauklesnė daugeliui pirkėjų. Tokios durys yra itin lengvos ir nereikalauja sudėtingos priežiūros.

Didžiausias šių durų trūkumas yra estetinė durų išvaizda. Tokios durys neatrodo prabangiai ir gali netikti prie pasirinkto interjero. Laminuotos durys gaminamos masiškai, todėl individuali durų gamyba nėra taikoma. Tokios durys yra itin trapios ir lengvai skyla.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *