TOP 5 geriausi planšetiniai kompiuteriai pagal kainą ir kokybę

PlanšetėPlanšetinių kompiuterių populiarumas ir tobulėjimas puikiai parodo, kad gyvename moderniais laikais, kuomet kiekvienas žmogus nori turėti svarbiausią informacijos paieškos įrankį kartu su savimi. Žinant, kad šis įprastai plonas įrenginys gali savyje sutalpinti gausybę filmų, dokumentų, nuotraukų ir žaidimų, kyla klausimas – ar yra kur tobulėti? Mes jums atsakysime paprastai – tikrai yra. O kad planšečių gamintojai turėtų į ką lygiuotis, pristatysime penkis geriausius planšetinius kompiuterius, kurie, mūsų manymu, pagal kainos ir kokybės santykį lenkia savo konkurentus.

  • Samsung Galaxy Tab S

Vienas pagrindinių šio Samsung favorito privalumų – ekranas yra itin ryškus, todėl gerai matosi net tada, kai aplinkui spindi saulė. Jeigu mėgstate naudotis planšete lauke, tuomet Samsung Galaxy Tab S yra puikus variantas dėl savo ryškesnio nei įprasta ekrano. Šalia šio privalumo, dar yra ir itin galingas procesorius bei stipri vaizdo plokštė, padėsianti žiūrėti HD kokybės filmus. Jeigu mėgstate valdyti planšetę nuotoliniu būdu, tai lengvai galėsite padaryti prijungę Samsung išmanųjį telefoną. Startinis programų paketas taip pat atrodo galingai, tačiau žinant, kad Google Play Store yra gausybė nemokamų programų, tai galbūt ir nėra ryškus pliusas, nebent iš tiesų taupote savo laiką.

  • Lenovo ThinkPad 10

Galbūt ne visiems yra patogi „Android“ operacinė sistema, nors ji ir yra pati populiariausia planšečių pasaulyje. Taigi, tokiu atveju, Lenovo ThinkPad gali būti puikus pasirinkimas, kadangi į 250 eurų kainą įeina visas rinkinys programų ir galimybių, padėsiančių atlikti ofisinius darbus. Nors daugelis žmonių skundžiasi, kad planšetiniais kompiuteriais gerokai sunkiau atlikti paprastus biuro darbus nei su nešiojamais PC, visgi, Lenovo firma šiuo gaminiu bando įrodyti visiškai kitaip. Klaviatūra yra prijungiama, bet jeigu norite pramogauti ir patogiai lovoje pasižiūrėti filmą, galite bet kada ją atkabinti nuo ekrano. „Atom“ lustas ir net du gigabaitai operatyvinės atminties tik dar labiau padidina norą įsigyti šį prietaisą.

  • Dell Venue 8

Nors ši planšetė turi mažesnį nei įprasta 8 colių ekraną, jo raiška iš tiesų puiki. Šį įrenginį pasirinkome dėl tikrai puikios Maxx Audio garso sistemos bei galingo procesoriaus. Negana to, šis mažas kompiuteriukas turi gana galingą kamerą, kuri naudoja RealSense technologiją, kurią tik prieš gerą pusmetį pristatė visiems puikiai žinoma Intel kompanija.

  • Amazon Fire HD

Šie planšetiniai kompiuteriai patenka į mūsų sąrašą todėl, kad kainuoja vos 80 eurų, tačiau turi gana ryškų ekraną, net keturių branduolių procesorių, taip pat labai efektyvų tėvų kontrolės valdymo pultą. Be pajungimo į rozetę, galėsite šiuo kompiuteriu naudotis net devynias valandas, kas iš tikrųjų labai daug – manoma, kad toks kompiuteris praverstų visiems keliauti mėgstantiems žmonėms.

Be abejo, yra ir daugiau puikių planšečių, tačiau mūsų sąraše atsidūrė tie, kurie yra ne pernelyg brangūs, tačiau savo funkcijomis bei patogumu gali pasiūlyti vartotojui tikrai daug. Šių kompiuterių galite ieškoti elektroninėse parduotuvėse – čia jie neretai parduodami su akcijomis bei specialiais pasiūlymais.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *