Kreditai ir internetas: kas dirba kitapus kompiuterio ekrano?

greitieji kreditaiKasmet vis daugėja žmonių, atrandančių mažųjų paskolų paslaugą. Rodos, anokia čia naujiena – greitieji kreditai Lietuvoje ir visame pasaulyje teikiami ne vieną dešimtmetį. Su laiku kito skolinimosi sąlygos, grąžinimo terminai ir paskolos ėmimo būdai. Štai, šiandien greitieji kreditai internetu – bene paklausiausia paslauga. Finansų analitikas, vienos kredito bendrovės vadovas Arminas tik patvirtina, kad internetas – visagalis: „Čia mus suranda didžioji dalis klientų, tad nenuostabu, kad ir dauguma atvejų pats skolinimas įvyksta būtent virtualioje erdvėje. Ar taip dirbti lengviau? Mūsų atveju – taip, nors nepasakyčiau, kad „online“ konsultantams trūktų darbo. Mūsų įmonėje vyrauja labai našus darbo pasiskirstymas.“.

Viskas prasideda nuo žmogaus

Arminas pradeda nuo to, kad už kiekvienos internetu dirbančios įmonės slypi „žmogaus intelektas“. Skaičiuoklės, registracijos sistemos, netgi reklama – visa tai sukurta darbščių technologijų specialistų rankomis. Kreditų įmonės vadovo nuomone, neįmanoma atsiriboti nuo to, kad kredito paraiškas tikrina darbuotojai kitapus kompiuterio ekrano. Vyro prioritetas – suderinti virtualių paslaugų platformos teikiamus privalumus su atsakingu „realių“ žmonių požiūriu į darbą: „Greitieji kreditai internetu pasaulyje teikiami kur kas ilgiau nei Lietuvoje. Jokiu būdu nenoriu pasakyti, kad mes atsiliekame. Anaiptol – gal netgi į naudą išėjo tai, kad judėjome savu tempu, ilgesnį laiką paskolų teikimo sferoje vyravo realus bendravimas. Tiesa, ilgainiui pastebėjome, kad greitieji kreditai akcijos, t.y. mažosios paskolos be palūkanų, pradėjo dominti vis daugiau žmonių, o tuo metu sparčiai vystėsi ir interneto verslai. Mūsų įmonė dirba ilgiau nei dauguma kredito teikėjų Lietuvoje, tad praėjome daugybę įvairiausių etapų. Šiuo metu džiaugiuosi puikiai išvystyta interneto paslaugų sistema.“.

Kaip nepasimesti informacijos gausybėje?

Niekam ne paslaptis, kad net tada, kai kreditai teikiami internetu, paraiškas peržiūri ir patvirtina kvalifikuoti įmonių darbuotojai. Kiekvienai paskolų bendrovei reikalingi ir konsultantai, galintys padėti potencialiems ar esamiems klientams, kai kyla neaiškumų dėl skolinimosi tvarkos, kreditų dydžių ar panašiai. Arminas sako, kad šie darbuotojai jo įmonėje nesnaudžia: „Turbūt sunku patikėti, tačiau iki šiol atsiranda abejojančių, ar išties greitieji kreditai nuo 18 metų teikiamos paskolos. Tokiais ir panašiais klausimais būsimus klientus ir konsultuoja būrys žmonių, budinčių prie mūsų sistemos. Be abejo, visi išlošia, kai žmonės, kuriems aktualūs greitieji kreditai nuo 18 metų ir teikia paraiškas – kai netenka jų iš naujo supažindinti su skolinimosi tvarka, ir taip pakankamai aiškiai išdėstyta mūsų interneto svetainėje.“. Arminas sako, kad, kalbant apie informacijos pateikimą kredito bendrovių tinklapiuose, esama įmonių, kurių sistema jį įkvepia tobulėti: „Paskoliuko kreditai ir jų sistema visuomet man reprezentavo tai, ką laikau profesionaliu informacijos pateikimu. Paskoliukas, kaip interneto svetainė, yra labai aiški ir paprasta – čia pakankamai faktų, o jų klasifikacija, grupavimas žymiai palengvina naršymą. Iš principo, taip ir turėtų būti. Potencialus klientas neturėtų klaidžioti informacijos labirintais. Nors greitieji kreditai daugumoje įmonių teikiami panašiomis sąlygomis, ne visiems jos aiškios ir suprantamos. Idealu, kai pirmiausiai, prieš kreipdamasis į „online“ konsultantus, žmogus pats pamėgina rasti jam reikalingus atsakymus į klausimus, susijusius su paskolomis. Tiesa, gavę užklausą mes stengiamės pritaikyti šį metodą – nurodyti faktus ir vietą interneto svetainėje, kur būtent juos galima rasti. Taip žmogui kitą kartą gali būti šiek tiek lengviau nepasimesti. Galiausiai, kai omenyje turimi greitieji kreditai, viskas pakankamai paprasta. Čia ne aukštoji matematika – žmonėms pakanka žinoti tvarką, o visus skaičiavimus lai atlieka mūsų išmanioji paskolų skaičiuoklė.“.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *