keyboard_arrow_right
greitieji kreditai
Verslas

Kreditai ir internetas: kas dirba kitapus kompiuterio ekrano?

greitieji kreditai

greitieji kreditaiKasmet vis daugėja žmonių, atrandančių mažųjų paskolų paslaugą. Rodos, anokia čia naujiena – greitieji kreditai Lietuvoje ir visame pasaulyje teikiami ne vieną dešimtmetį. Su laiku kito skolinimosi sąlygos, grąžinimo terminai ir paskolos ėmimo būdai. Štai, šiandien greitieji kreditai internetu – bene paklausiausia paslauga. Finansų analitikas, vienos kredito bendrovės vadovas Arminas tik patvirtina, kad internetas – visagalis: „Čia mus suranda didžioji dalis klientų, tad nenuostabu, kad ir dauguma atvejų pats skolinimas įvyksta būtent virtualioje erdvėje. Ar taip dirbti lengviau? Mūsų atveju – taip, nors nepasakyčiau, kad „online“ konsultantams trūktų darbo. Mūsų įmonėje vyrauja labai našus darbo pasiskirstymas.“.

Viskas prasideda nuo žmogaus

Arminas pradeda nuo to, kad už kiekvienos internetu dirbančios įmonės slypi „žmogaus intelektas“. Skaičiuoklės, registracijos sistemos, netgi reklama – visa tai sukurta darbščių technologijų specialistų rankomis. Kreditų įmonės vadovo nuomone, neįmanoma atsiriboti nuo to, kad kredito paraiškas tikrina darbuotojai kitapus kompiuterio ekrano. Vyro prioritetas – suderinti virtualių paslaugų platformos teikiamus privalumus su atsakingu „realių“ žmonių požiūriu į darbą: „Greitieji kreditai internetu pasaulyje teikiami kur kas ilgiau nei Lietuvoje. Jokiu būdu nenoriu pasakyti, kad mes atsiliekame. Anaiptol – gal netgi į naudą išėjo tai, kad judėjome savu tempu, ilgesnį laiką paskolų teikimo sferoje vyravo realus bendravimas. Tiesa, ilgainiui pastebėjome, kad greitieji kreditai akcijos, t.y. mažosios paskolos be palūkanų, pradėjo dominti vis daugiau žmonių, o tuo metu sparčiai vystėsi ir interneto verslai. Mūsų įmonė dirba ilgiau nei dauguma kredito teikėjų Lietuvoje, tad praėjome daugybę įvairiausių etapų. Šiuo metu džiaugiuosi puikiai išvystyta interneto paslaugų sistema.“.

Kaip nepasimesti informacijos gausybėje?

Niekam ne paslaptis, kad net tada, kai kreditai teikiami internetu, paraiškas peržiūri ir patvirtina kvalifikuoti įmonių darbuotojai. Kiekvienai paskolų bendrovei reikalingi ir konsultantai, galintys padėti potencialiems ar esamiems klientams, kai kyla neaiškumų dėl skolinimosi tvarkos, kreditų dydžių ar panašiai. Arminas sako, kad šie darbuotojai jo įmonėje nesnaudžia: „Turbūt sunku patikėti, tačiau iki šiol atsiranda abejojančių, ar išties greitieji kreditai nuo 18 metų teikiamos paskolos. Tokiais ir panašiais klausimais būsimus klientus ir konsultuoja būrys žmonių, budinčių prie mūsų sistemos. Be abejo, visi išlošia, kai žmonės, kuriems aktualūs greitieji kreditai nuo 18 metų ir teikia paraiškas – kai netenka jų iš naujo supažindinti su skolinimosi tvarka, ir taip pakankamai aiškiai išdėstyta mūsų interneto svetainėje.“. Arminas sako, kad, kalbant apie informacijos pateikimą kredito bendrovių tinklapiuose, esama įmonių, kurių sistema jį įkvepia tobulėti: „Paskoliuko kreditai ir jų sistema visuomet man reprezentavo tai, ką laikau profesionaliu informacijos pateikimu. Paskoliukas, kaip interneto svetainė, yra labai aiški ir paprasta – čia pakankamai faktų, o jų klasifikacija, grupavimas žymiai palengvina naršymą. Iš principo, taip ir turėtų būti. Potencialus klientas neturėtų klaidžioti informacijos labirintais. Nors greitieji kreditai daugumoje įmonių teikiami panašiomis sąlygomis, ne visiems jos aiškios ir suprantamos. Idealu, kai pirmiausiai, prieš kreipdamasis į „online“ konsultantus, žmogus pats pamėgina rasti jam reikalingus atsakymus į klausimus, susijusius su paskolomis. Tiesa, gavę užklausą mes stengiamės pritaikyti šį metodą – nurodyti faktus ir vietą interneto svetainėje, kur būtent juos galima rasti. Taip žmogui kitą kartą gali būti šiek tiek lengviau nepasimesti. Galiausiai, kai omenyje turimi greitieji kreditai, viskas pakankamai paprasta. Čia ne aukštoji matematika – žmonėms pakanka žinoti tvarką, o visus skaičiavimus lai atlieka mūsų išmanioji paskolų skaičiuoklė.“.

Verslas

Kreditas

kreditas

kreditasTikrai ne vienintele specifine savybe pasižymintis kreditas gali būti pateikiamas tiems piliečiams, kurie artimiausiu metu ketina su jo pagalba šiek tiek papildyti savo asmeninę banko sąskaitą ir jau visai netrukus šiuo įrankiu pabandyti pasinaudoti reikalingų gaminių ar paslaugų įsigyjimui. Taigi, vos tik nusprendus, jog yra labai reikalingas kreditas, būna tikrai naudinga pasistengti iš anksto pasidomėti jo konkrečiomis savybėmis, o tai padarius, kiek įmanoma skubiau pasistengti įvertinti jų realų reikalingumą būsimam užsakovui. Juk tikrai ne kiekvienas žmogus, pageidaujantis šiek tiek pasiskolinti, pasižymi visiškai vienodais poreikiais einamuoju periodu, kaip ir jo, tarkime, artimas draugas arba giminaitis. Todėl stengiantis išsiaiškinti, kokio dydžio bei kokiomis sąlygomis suteikiamas kreditas internetu turėtų konkrečiam asmeniui tikti labiausiai, visada verta pabandyti pasidomėti, kokio tipo pasiūlymai yra pasiekiami rinkoje dabartiniu momentu. Juo labiau, kad virtuali erdvė, tikrai ne vieno žmogaus, pageidaujančio užsisakyti tam tikrą, jam asmeniškai reikšmingą paslaugą, šiais laikais yra laikoma išskirtinai greita bei patogia. Svarbiausia, dairantis internete savo svajonių pasiūlymo, reikėtų būtų galutinai įsitikinusiam dėl savo turimų poreikių ypatybių ketinant pasiskolinti tam tikrą sumą pinigų.

Taigi, jeigu paaiškėja, jog tam tikram piliečiui, susidūrusiam su būtinybe dabartiniu metu kiek įmanoma skubiau papildyti savo piniginę papildomomis įplaukomis, pasirodo reikalingas kreditas su mazom palukanom, paprastai būna naudinga atidžiai peržvelgti virtualiai pasiekiamas atitinkamo pobūdžio galimybes. Juk neretai tokios bendrovės, kurios savo skolinimo paslaugas suteikia internetu, gali būti pasiekiamos iš beveik bet kurios konkrečių poreikių turinčio žmogaus buvimo vietos. Paprasčiausiai, šiems būsimiems užsakovams reikia su savimi turėti tokią priemonę, kurios dėka taptų nesunku itin greitai prisijungti prie virtualaus tinklo, o tai padarius, su pastarojo pagalba, jau netrukus pasiekti savo turimus tikslus. Juk, tarkime, jei šių žmonių pageidaujamas kreditas, greitas, gali būti be jokių nesusipratimų surandamas, į pagalbą pasitelkiant internetinę paieškos sistemą, dažniausiai galima net neabejoti, jog jau netrukus jų pageidaujamos papildomos lėšos pasirodytų esančios pervestos į reikalingą sąskaitą. Ir, be jokių abejonių, šiuos asmenis džiugintų savo akivaizdžiai jiems labai reikšminga, finansine pagalba. O kas gi savo gyvenime nėra susidūręs su tokia padėtimi, kuomet vienintele iš tiesų realia išeitimi iš vienokios ar kitokios situacijos atrodo tik galimybė pasinaudoti tam tikro dydžio, papildoma pinigų suma. Visgi, paprastai tikrai būna verta pabandyti pasidomėti, ar būtent einamuoju metu ketinamas užsisakyti kreditas akcija nėra tam tikro dydžio suma atpiginamas. Juo labiau, kad retas kuris asmuo, ketinantis šiek tiek pasiskolinti, nesijaučia labai patenkintas, kai jam reikalingu metu gali būti nesunkiai pasiekiamas išskirtinis, pageidaujamo tipo pasiūlymas. Žinoma, nusprendus jog toks užsakymas yra labai reikalingas, nereikėtų pamiršti įvertinti ir savo turimų asmeninių galimybių sėkmingai ir be jokių nesusipratimų įvykdyti savo garantuojamus įsipareigojimus jo atžvilgiu. Juk tai padarius, vėliau įprastais atvejais pavyksta vien tik mėgautis savo pasiekiamais rezultatais skolinantis reikalingo dydžio lėšų sumą.

Apskritai, kreditas internetu jau iš tiesų nemažo skaičiaus atitinkamą paslaugą išbandžiusių piliečių nuomone, pasirodo itin patogus dėl savo visiškai nesudėtingo pasiekiamumo daugeliui klientų. Taip pat, neretai yra be galo vertinamos ir labai skirtingo dydžio pinigų sumos, kurias sau užsisakyti gali beveik kiekvienas asmuo, artimiausiu metu ketinantis tapti užsakovu. Visgi, net ir pastebėjus tokio pobūdžio, daugeliui patrauklius privalumus, jokiu būdu negalima neatkreipti jokio dėmesio ir į visas paslaugos atžvilgiu taikomas sąlygas. Juk būtent tai paprastai garantuoja užsakovui jam kuo puikiausiai tinkantį pasiūlymą. O pasirenkamas kreditas padėtų nesunkiai įgyvendinti savo visus trokštamus tikslus, dėl kurių ir galbūt buvo nusprendžiama pasinaudoti konkrečiu pagalbininku.

Namai, Verslas

Greitieji kreditai – geriausia skolinimosi alternatyva?

greitieji kreditai

greitieji kreditaiKuomet prireikia pinigų, dažniausiai apgalvojame pačius įvairiausius būdus, kurie gali mums padėti užglaistyti savo finansines skyles. Deja, ne visada siūlomos alternatyvos mums tinka ir patinka. Įvertinkime faktą, jog pasiskolinimas iš giminaičių arba draugų yra vedamas gana nemažai psichologinių veiksnių. Ne tik ieškant asmens ir daugeliu atveju stebint, kaip pastarieji galvoja pačias įvairiausias priežastis, kodėl negali paskolinti, tačiau ir tuomet kai pastebite, jog Jums pačiam gali nepavykti pinigų grąžinti laiku. Tokiu atveju grietieji kreditai siūlomi kaip pati geriausia alternatyva. Viskas objektyvu ir oficialu. Kad ir iš kokios įmonės nuspręsite pasiskolinti tikrai – neteks susidurti su neteisybę. Kiekviena firma skatina kuo detaliau įsiskaityti į sąlygas, kuriomis kreditas yra teigiamas.

Greitieji kreditai neabejotini kur kas geresnis pasirinkimas nei bankai iš kurių skolinasi daug mažesnė žmonių dalis. Paprasčiausiai, bankai reikalauja, kad asmuo kuris skolinasi turėtų darbą, taigi gautų pastovias pajamas, tuo pačiu paliktų kokį nors nekilnojamąjį turtą kaip užstatą ir galiausiai net pateiktų laiduotoją, kuriuos dažniausiai tampa darbdavys. Greitieji kreditai neapima tiek daug sąlygų. Dažniausiai užtenka turėti darbą. Jei pastovių pajamų negaunate, tokiu atveju užstatas – geriausias variantas. Ir tai dažniausiai prašoma auto priemonės, taigi praradimo atveju ne tiek ir daug prarasite. Kita vertus iš bankų dažniausiai skolinamasi didesnes pinigų sumas nei įprastai iš greitųjų kreditų kompanijų. Nepaisant to, jau geriau pasistengti įrodyti firmai, kad esate mokus ir prašyti didesnės sumos. Greitieji kreditai patrauklūs todėl, kad su jais dirbantys finansininkai atsižvelgia į kiekvieną žmogų ir stengiasi surasti patogiausias alternatyvas, kurios tik gali padėti išspręsti susiklosčiusią nemalonią finansinę situaciją.

Ne veltui greitieji kreditai dažniausiai tampa geriausia alternatyva padedančia panaikinti galvos skausmą susijusį su netinkamais finansais. Svarbiausia, kad atidžiai įvertintumėte savo finansinius įsipareigojimus ir suvoktumėte, ar tikrai pinigus galėsite grąžinti. Greitieji kreditai negali būti impulsyvus žingsnis.