keyboard_arrow_right
paskolos
Verslas

Kreditai dirbantiems užsienyje dabar išduodami tik išskirtiniais atvejais

kreditai dirbantiems užsienyje

kreditai dirbantiems užsienyjeĮ užsienį išvykę gyventi lietuviai turėtų pamiršti skolinimąsi Lietuvoje – kreditai dirbantiems užsienyje išduodami tik labai išskirtiniais atvejais. Tokiems asmenims išimtys taikomos labai retai – tik atitikus tam tikrus kredito įstaigų keliamus reikalavimus. Tiesa, sutelktinio finansavimo platformose irgi griežtėja skolinimosi tvarka, todėl užsienyje gyvenantys ir dirbantys lietuviai dabar turėtų dairytis į būtent toje šalyje veikiančių paskolų bendrovių pasiūlymus.

Ieškantiems smulkaus kredito lietuviškose bendrovėse pirmiausia reikėtų perskaityti kredito bendrovių vidines taisykles, nes jose aiškiai apibrėžiami keliami reikalavimai. Tos taisyklės numato, kad paskolas gauti gali tie lietuviai, kurių registruota gyvenamoji vieta yra Lietuvos ribose. Tad, jeigu nuolatos gyvenate užsienyje, tai tuomet Lietuvoje siūlomomis finansinėmis paslaugomis nereikėtų domėtis.

Visi kreditai dirbantiems užsienyje gali būti išduodami pagal kitų šalių įstatymus.

Jeigu jums nedelsiant reikia nedidelės pinigų sumos, tai skolintis turėtumėte būtent toje šalyje, kurioje esate registruoti. Pabrėžtina, kad Lietuvoje paskolų rinka yra griežtai reguliuojama todėl turėkite galvoje, kad ir kitose šalyse gali būti įvesti tam tikri ribojimai. Kiekviena šalis turi skirtingą teisinę bazę, todėl jeigu Lietuvoje paskolos negaunate, galbūt kitoje šalyje ją gausite paprasčiau. Būtina žinoti, kad visoje Europos Sąjungoje siekiama įvesti tam tikrus saugiklius, jog finansinės paslaugos nebūtų teikiamos tiems, kurie už jas susimokėti negalės. Dėl to nereikėtų stebėtis, jeigu kitose šalyse veikiančios bendrovės irgi tikrins jūsų kreditingumą.

Kreditai dirbantiems užsienyje gali būti ir neišduodami tose šalyse kur gyvenate, tačiau jie gali būti išduodami mūsų šalyje. Pradžioje minėta, jog užsienyje gyvenantiems lietuviams lietuviškos kredito įstaigos gali paskolinti pinigų tik išimtiniais atvejais. Jums reikėtų pasidomėti kada tos išimtys būtų taikomos.

Dažniausiai kreditai dirbantiems užsienyje išduodami tik matant, jog klientas yra nuolatinis LR gyventojas.

Pravartu žinoti, kad tie, kurie mėnesiui ar kiek ilgesniam laikui išvyksta į kitą šalį padirbėti, nepraranda nuolatinio LR gyventojo statuso. Jeigu jūs šį statusą išsaugote, tuomet kredito įstaigose galite bandyti pateikti paskolos paraišką. Ji bus nagrinėjama. Tiesa, jeigu jūsų pajamos gaunamos iš užsienio, tai tuomet teks skirti laiko įrodymų pateikimui – kreditoriams turėsite pateikti oficialius dokumentus, įrodančius jūsų pajamų gavimą.

Verslas

Kreditas

kreditas

kreditasTikrai ne vienintele specifine savybe pasižymintis kreditas gali būti pateikiamas tiems piliečiams, kurie artimiausiu metu ketina su jo pagalba šiek tiek papildyti savo asmeninę banko sąskaitą ir jau visai netrukus šiuo įrankiu pabandyti pasinaudoti reikalingų gaminių ar paslaugų įsigyjimui. Taigi, vos tik nusprendus, jog yra labai reikalingas kreditas, būna tikrai naudinga pasistengti iš anksto pasidomėti jo konkrečiomis savybėmis, o tai padarius, kiek įmanoma skubiau pasistengti įvertinti jų realų reikalingumą būsimam užsakovui. Juk tikrai ne kiekvienas žmogus, pageidaujantis šiek tiek pasiskolinti, pasižymi visiškai vienodais poreikiais einamuoju periodu, kaip ir jo, tarkime, artimas draugas arba giminaitis. Todėl stengiantis išsiaiškinti, kokio dydžio bei kokiomis sąlygomis suteikiamas kreditas internetu turėtų konkrečiam asmeniui tikti labiausiai, visada verta pabandyti pasidomėti, kokio tipo pasiūlymai yra pasiekiami rinkoje dabartiniu momentu. Juo labiau, kad virtuali erdvė, tikrai ne vieno žmogaus, pageidaujančio užsisakyti tam tikrą, jam asmeniškai reikšmingą paslaugą, šiais laikais yra laikoma išskirtinai greita bei patogia. Svarbiausia, dairantis internete savo svajonių pasiūlymo, reikėtų būtų galutinai įsitikinusiam dėl savo turimų poreikių ypatybių ketinant pasiskolinti tam tikrą sumą pinigų.

Taigi, jeigu paaiškėja, jog tam tikram piliečiui, susidūrusiam su būtinybe dabartiniu metu kiek įmanoma skubiau papildyti savo piniginę papildomomis įplaukomis, pasirodo reikalingas kreditas su mazom palukanom, paprastai būna naudinga atidžiai peržvelgti virtualiai pasiekiamas atitinkamo pobūdžio galimybes. Juk neretai tokios bendrovės, kurios savo skolinimo paslaugas suteikia internetu, gali būti pasiekiamos iš beveik bet kurios konkrečių poreikių turinčio žmogaus buvimo vietos. Paprasčiausiai, šiems būsimiems užsakovams reikia su savimi turėti tokią priemonę, kurios dėka taptų nesunku itin greitai prisijungti prie virtualaus tinklo, o tai padarius, su pastarojo pagalba, jau netrukus pasiekti savo turimus tikslus. Juk, tarkime, jei šių žmonių pageidaujamas kreditas, greitas, gali būti be jokių nesusipratimų surandamas, į pagalbą pasitelkiant internetinę paieškos sistemą, dažniausiai galima net neabejoti, jog jau netrukus jų pageidaujamos papildomos lėšos pasirodytų esančios pervestos į reikalingą sąskaitą. Ir, be jokių abejonių, šiuos asmenis džiugintų savo akivaizdžiai jiems labai reikšminga, finansine pagalba. O kas gi savo gyvenime nėra susidūręs su tokia padėtimi, kuomet vienintele iš tiesų realia išeitimi iš vienokios ar kitokios situacijos atrodo tik galimybė pasinaudoti tam tikro dydžio, papildoma pinigų suma. Visgi, paprastai tikrai būna verta pabandyti pasidomėti, ar būtent einamuoju metu ketinamas užsisakyti kreditas akcija nėra tam tikro dydžio suma atpiginamas. Juo labiau, kad retas kuris asmuo, ketinantis šiek tiek pasiskolinti, nesijaučia labai patenkintas, kai jam reikalingu metu gali būti nesunkiai pasiekiamas išskirtinis, pageidaujamo tipo pasiūlymas. Žinoma, nusprendus jog toks užsakymas yra labai reikalingas, nereikėtų pamiršti įvertinti ir savo turimų asmeninių galimybių sėkmingai ir be jokių nesusipratimų įvykdyti savo garantuojamus įsipareigojimus jo atžvilgiu. Juk tai padarius, vėliau įprastais atvejais pavyksta vien tik mėgautis savo pasiekiamais rezultatais skolinantis reikalingo dydžio lėšų sumą.

Apskritai, kreditas internetu jau iš tiesų nemažo skaičiaus atitinkamą paslaugą išbandžiusių piliečių nuomone, pasirodo itin patogus dėl savo visiškai nesudėtingo pasiekiamumo daugeliui klientų. Taip pat, neretai yra be galo vertinamos ir labai skirtingo dydžio pinigų sumos, kurias sau užsisakyti gali beveik kiekvienas asmuo, artimiausiu metu ketinantis tapti užsakovu. Visgi, net ir pastebėjus tokio pobūdžio, daugeliui patrauklius privalumus, jokiu būdu negalima neatkreipti jokio dėmesio ir į visas paslaugos atžvilgiu taikomas sąlygas. Juk būtent tai paprastai garantuoja užsakovui jam kuo puikiausiai tinkantį pasiūlymą. O pasirenkamas kreditas padėtų nesunkiai įgyvendinti savo visus trokštamus tikslus, dėl kurių ir galbūt buvo nusprendžiama pasinaudoti konkrečiu pagalbininku.

Namai, Verslas

Paskolos pagal jūsų galimybes ir poreikius

paskolos internetu

paskolos internetuDar niekada neteko imti paskolos, bet greitu metu planuojate įsigyti vertingesnį pirkinį ir žinote, kad jums reikės pagalbos? Ir vis tiek manote, kad paskola – pats blogiausias finansinės pagalbos variantas? Vadinasi, jums paprasčiausiai trūksta informacijos. Šiuo metu Lietuvoje yra daugybė komercinių bankų ir kredito bendrovių, kurios jums siūlo skirtingas paskolas ir sąlygas paskoloms gauti. Net jeigu manote, jog paskolos tikrai ne jums, nes šiuo metu nedirbate – visuomet galite ateiti į banko ar kredito unijos padalinį ir išsamiau pasidomėti, kaip būtent jūs galite gauti paskolą. Neturite tam laiko? Tuomet paskolos internetu gali būti jūsų išeitis.

Paskolos su užstatu – išeitis nedirbantiems

Manote, kad net jeigu nuspręstumėte paimti paskolą, jums niekas jos tiesiog nesuteiktų, nes šiuo metu negaunate oficialių pajamų? Galime jus nudžiuginti, nes paskolos internetu nedirbantiems taip pat teikiamos daugelyje kredito bendrovių. Net kurį laiką neturėdami oficialių pajamų, visuomet galite pasiimti paskolą, jeigu turite nekilnojamojo turto, kurį galėtumėte įkeisti kredito bendrovėje. Tik žinokite, jog ne veltui neminime bankų – kreipdamiesi į juos, nieko nepešite. Kodėl? Bankai reikalauja, jog uždirbtumėte tam tikrą pinigų sumą (pavyzdžiui, 245 eurus per mėnesį) bei reguliariai ją gautumėte mažiausiai 6 mėnesius iš eilės, todėl paskolą paprasčiausiai gauti internetu galite iš kredito bendrovių.
Jei jums aktualios paskolos internetu su uzstatu, turėtumėte žinoti, kokią sumą galite gauti ir kokios paskolos gavimo sąlygos. Dažniausiai kredito bendrovės paskolos internetu iki 5000 litų (arba iki 1448 eurų) neteikia, o maksimaliai galėsite pasiskolinti iki 70 % ar 80 % įkeičiamo turto vertės. Didžiausi paskolos įkeičiant turtą privalumai – itin mažos palūkanos, prasidedančios nuo 1.5 %. Be to, paskolos mokėjimo laikas – net iki 15 metų. Tik nepamirškite, jog nekilnojamo turto užstatymas prireikus paskolos internetu – rimtas ir rizikingas žingsnis, nes būdami neatsakingi, galite prarasti savo brangų turtą.

Komerciniai bankai ar kredito bendrovės?

Jeigu šiuo metu turite darbą, gauti paskolą bus tikrai paprasčiau. O pats paprasčiausias ir greičiausias būdas tai padaryti – paimti paskolą internetu. Mintis, jog nebeišsiversite be paskolos, kilo naktį? Ne bėda, nes paskolos internetu visa para prieinamos, jums tereikia užsiregistruoti tinklalapyje ir užpildyti paraišką paskolai gauti. Komerciniai bankai paprastai teikia tik vartojimo paskolas internetu, o jų nurodomos didžiausios paskolų sumos, neįkeičiant turto, siekia 3000 eurų. Paskoloms dažniausiai nustatomos fiksuotos palūkanos, kurių dydis priklauso nuo jūsų gaunamų pajamų ir kitų svarbių aspektų, kuriuos įvertina bankai. Jeigu jums reikia didesnės paskolos internetu iki 30000 eurų, nes nusprendėte įsigyti seniai planuotą, vertingą prekę, greičiausiai padėti jums galės bankai. O gal prireikė mažesnės paskolos internetu iki 10000 eurų? Tuomet jums reikia kreiptis į kredito bendroves, kur paskolų sumos svyruoja nuo 50 eurų iki 10000 eurų, o palūkanos – nuo 3 %.

Nesvarbu, ar dirbate pagal autorinę sutartį, užsiimate individualia veikla, ar tiesiog esate paprastas darbininkas firmoje, prireikus paskolos internetu, paraiškoje reikės pateikti informaciją apie savo veiklą, gaunamas pajamas ir kitus duomenis. Jeigu imsite paskolą internetu, visas paskolos gavimo procesas bus greitesnis. Net jeigu jums prirekė paskolos internetu anglijoje, nes viešėdami pas draugus ar gimines pritrūkote pinigų, galite nustoti nerimauti – užsiregistravę tinklalapyje ir pateikę paraišką, galėsite gauti reikiamą sumą. O jeigu anksčiau manėte, jog paskolos internetu bedarbiams nėra suteikiamos, įsitikinote, kad net ir negaudami oficialių pajamų galite gauti paskolą, jeigu turite nekilnojamojo turto. Svarbiausia, kad vykdytumėte savo įsipareigojimus ir paimtos paskolos internetu jums netaptų kliūtimi džiaugtis gyvenimu.

Namai, Verslas

Greitieji kreditai – geriausia skolinimosi alternatyva?

greitieji kreditai

greitieji kreditaiKuomet prireikia pinigų, dažniausiai apgalvojame pačius įvairiausius būdus, kurie gali mums padėti užglaistyti savo finansines skyles. Deja, ne visada siūlomos alternatyvos mums tinka ir patinka. Įvertinkime faktą, jog pasiskolinimas iš giminaičių arba draugų yra vedamas gana nemažai psichologinių veiksnių. Ne tik ieškant asmens ir daugeliu atveju stebint, kaip pastarieji galvoja pačias įvairiausias priežastis, kodėl negali paskolinti, tačiau ir tuomet kai pastebite, jog Jums pačiam gali nepavykti pinigų grąžinti laiku. Tokiu atveju grietieji kreditai siūlomi kaip pati geriausia alternatyva. Viskas objektyvu ir oficialu. Kad ir iš kokios įmonės nuspręsite pasiskolinti tikrai – neteks susidurti su neteisybę. Kiekviena firma skatina kuo detaliau įsiskaityti į sąlygas, kuriomis kreditas yra teigiamas.

Greitieji kreditai neabejotini kur kas geresnis pasirinkimas nei bankai iš kurių skolinasi daug mažesnė žmonių dalis. Paprasčiausiai, bankai reikalauja, kad asmuo kuris skolinasi turėtų darbą, taigi gautų pastovias pajamas, tuo pačiu paliktų kokį nors nekilnojamąjį turtą kaip užstatą ir galiausiai net pateiktų laiduotoją, kuriuos dažniausiai tampa darbdavys. Greitieji kreditai neapima tiek daug sąlygų. Dažniausiai užtenka turėti darbą. Jei pastovių pajamų negaunate, tokiu atveju užstatas – geriausias variantas. Ir tai dažniausiai prašoma auto priemonės, taigi praradimo atveju ne tiek ir daug prarasite. Kita vertus iš bankų dažniausiai skolinamasi didesnes pinigų sumas nei įprastai iš greitųjų kreditų kompanijų. Nepaisant to, jau geriau pasistengti įrodyti firmai, kad esate mokus ir prašyti didesnės sumos. Greitieji kreditai patrauklūs todėl, kad su jais dirbantys finansininkai atsižvelgia į kiekvieną žmogų ir stengiasi surasti patogiausias alternatyvas, kurios tik gali padėti išspręsti susiklosčiusią nemalonią finansinę situaciją.

Ne veltui greitieji kreditai dažniausiai tampa geriausia alternatyva padedančia panaikinti galvos skausmą susijusį su netinkamais finansais. Svarbiausia, kad atidžiai įvertintumėte savo finansinius įsipareigojimus ir suvoktumėte, ar tikrai pinigus galėsite grąžinti. Greitieji kreditai negali būti impulsyvus žingsnis.