Ar paskolą gauti iš tikrųjų yra taip paprasta?

paskolos

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad gauti greitąjį kreditą (https://kreditus.eu/lt/paskolu-palyginimas/greitieji-kreditai) šiomis dienomis yra daugiau nei paprasta, tačiau iš tiesų dabartinėje kreditų rinkoje galioja visiškai kitokios ir kur kas griežtesnės taisyklės. Paskolos negali gauti nei vienas vartotojas, kuris neatitinka kreditorių keliamų reikalavimų. Mokumo vertinimo taisyklės yra labai aiškiai ir tiksliai nurodytos vartotojų mokumo vertinimo įstatyme, todėl jei žmogus nori gauti paskolą, akivaizdu, kad jis privalo atitikti ir visus mokumo vertinimui svarbius kriterijus.

Kam kreditoriai skiria patį didžiausią dėmesį

Jei jus domina, kam jūsų pasirinkti kreditoriai skirs didžiausią dėmesį vertindami jūsų mokumą, kuomet užpildysite ir pateiksite jiems savo paskolos paraišką, turėtumėte suprasti, kad kreditoriams yra svarbi finansinių duomenų visuma. Nėra vieno svarbiausia ar kito mažiau svarbaus elemento. Viskas yra lygiaverčiai svarbu, todėl jei jūs kreipsitės į kreditorius, jie neabejotinai įvertins šią informaciją:

  • Gaunamos pajamos. Visiškai natūralu, kad vertinant vartotojo mokumą niekuomet negalima pamiršti apie jo gaunamas pajamas. Šiuo atveju gaunamos pajamos turi būti gaunamos iš oficialios darbovietės ar konkrečios komercinės veiklos. Tai negali būti pašalpa ar panašaus tipo pajamos. Gaunamų pajamų dydis turi labai didelės tiesioginės įtakos vartotojo mokumo vertinimui. Žinoma, kreditoriai atsižvelgia tik į oficialias pajamas, kurios gali būti pagrįstos oficialiais dokumentais (pvz., darbo sutartimi, metinėmis pajamų deklaracijomis ir kt.).
  • Finansiniai įsipareigojimai. Net jei žmogaus mėnesinės pajamos yra pakankamos arba labai aukštos, tai tikrai nieko nereiškia, jei jo finansiniai įsipareigojimai siekia 20 proc. jo gaunamų mėnesinių pajamų. Tuo tarpu, jei žmogus dėl paskolos internetu kreipiasi su bendraskoliu, ši riba išauga iki 40 proc. Tačiau bet kuriuo atveju finansiniai įsipareigojimai vaidina labai svarbų vaidmenį kreditoriams priimant galutinį sprendimą – suteikti paskolą internetu ar vis dėlto vartotojo pateiktą paskolos paraišką atmesti, nes jo finansiniai įsipareigojimai yra pernelyg dideli.
  • Asmeninė kredito istorija. Akivaizdu, kad vertinant žmogaus asmeninę kredito istoriją kreditoriai gali daug lengviau suprasti, ko iš tokio žmogaus būtų galima tikėtis jam suteiktus jo prašomo dydžio paskolą, todėl jei jūs kreipsitės į kreditorius, jie neabejotinai įvertins ir jūsų kredito istoriją, kurioje bus matomi jūsų turėti finansiniai įsipareigojimai, jų vykdymas ir kt.
  • Darbo stažas. Kreditoriai atsižvelgia ir į žmogaus darbo stažą, kadangi tai yra numatyta vartotojų mokumo vertinimo įstatyme. Žmogaus, kuris nori gausi paskolą internetu, darbo stažas negali būti trumpesnis nei keturi mėnesiai. Be abejo, nemaža dalis žmonių apie tai pamiršta ir mano, kad jiems pakanka įsidarbinti oficialiame darbe, kuriame bus gaunamas pakankamai didelis atlyginimas. Deja, bet to nepakaks ir norint kreiptis dėl paskolos naujoje savo darbovietėje jūs turėsite išdirbti bent keturis mėnesius.
  • Šeimyninė padėtis. Kaip jau turbūt supratote, kreditoriai atsižvelgia ir į juos besikreipiančio vartotojo šeimyninę padėtį, pvz., ar jis gyvena santuokoje, ar jis turi vaikų, jei taip – kiek ir kt. Visa tai yra labai svarbu vartotojo mokumo vertinimui. Kaip jau buvo minėta, jei žmogus gyvena santuokoje, jam reikėtų iš anksto nuspręsti ar dėl paskolos jis kreipsis vienas, ar tai darys su bendraskoliu.

Žinoma, duomenų, kuriuos gali įvertinti kreditoriai, gali būti ir daugiau, todėl visa tai tik dar kartą įrodo, kad dabar į paskolų suteikimą yra žvelgiama gerokai rimčiau ir atsakingiau, taikant labai griežtus standartus, kurie galioja absoliučiai kiekvienam finansinių paslaugų rinkos dalyviui.

Plačiau skaitykite https://kreditus.eu/lt/.



Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *