Paskolos pagal jūsų galimybes ir poreikius

paskolos internetuDar niekada neteko imti paskolos, bet greitu metu planuojate įsigyti vertingesnį pirkinį ir žinote, kad jums reikės pagalbos? Ir vis tiek manote, kad paskola – pats blogiausias finansinės pagalbos variantas? Vadinasi, jums paprasčiausiai trūksta informacijos. Šiuo metu Lietuvoje yra daugybė komercinių bankų ir kredito bendrovių, kurios jums siūlo skirtingas paskolas ir sąlygas paskoloms gauti. Net jeigu manote, jog paskolos tikrai ne jums, nes šiuo metu nedirbate – visuomet galite ateiti į banko ar kredito unijos padalinį ir išsamiau pasidomėti, kaip būtent jūs galite gauti paskolą. Neturite tam laiko? Tuomet paskolos internetu gali būti jūsų išeitis.

Paskolos su užstatu – išeitis nedirbantiems

Manote, kad net jeigu nuspręstumėte paimti paskolą, jums niekas jos tiesiog nesuteiktų, nes šiuo metu negaunate oficialių pajamų? Galime jus nudžiuginti, nes paskolos internetu nedirbantiems taip pat teikiamos daugelyje kredito bendrovių. Net kurį laiką neturėdami oficialių pajamų, visuomet galite pasiimti paskolą, jeigu turite nekilnojamojo turto, kurį galėtumėte įkeisti kredito bendrovėje. Tik žinokite, jog ne veltui neminime bankų – kreipdamiesi į juos, nieko nepešite. Kodėl? Bankai reikalauja, jog uždirbtumėte tam tikrą pinigų sumą (pavyzdžiui, 245 eurus per mėnesį) bei reguliariai ją gautumėte mažiausiai 6 mėnesius iš eilės, todėl paskolą paprasčiausiai gauti internetu galite iš kredito bendrovių.
Jei jums aktualios paskolos internetu su uzstatu, turėtumėte žinoti, kokią sumą galite gauti ir kokios paskolos gavimo sąlygos. Dažniausiai kredito bendrovės paskolos internetu iki 5000 litų (arba iki 1448 eurų) neteikia, o maksimaliai galėsite pasiskolinti iki 70 % ar 80 % įkeičiamo turto vertės. Didžiausi paskolos įkeičiant turtą privalumai – itin mažos palūkanos, prasidedančios nuo 1.5 %. Be to, paskolos mokėjimo laikas – net iki 15 metų. Tik nepamirškite, jog nekilnojamo turto užstatymas prireikus paskolos internetu – rimtas ir rizikingas žingsnis, nes būdami neatsakingi, galite prarasti savo brangų turtą.

Komerciniai bankai ar kredito bendrovės?

Jeigu šiuo metu turite darbą, gauti paskolą bus tikrai paprasčiau. O pats paprasčiausias ir greičiausias būdas tai padaryti – paimti paskolą internetu. Mintis, jog nebeišsiversite be paskolos, kilo naktį? Ne bėda, nes paskolos internetu visa para prieinamos, jums tereikia užsiregistruoti tinklalapyje ir užpildyti paraišką paskolai gauti. Komerciniai bankai paprastai teikia tik vartojimo paskolas internetu, o jų nurodomos didžiausios paskolų sumos, neįkeičiant turto, siekia 3000 eurų. Paskoloms dažniausiai nustatomos fiksuotos palūkanos, kurių dydis priklauso nuo jūsų gaunamų pajamų ir kitų svarbių aspektų, kuriuos įvertina bankai. Jeigu jums reikia didesnės paskolos internetu iki 30000 eurų, nes nusprendėte įsigyti seniai planuotą, vertingą prekę, greičiausiai padėti jums galės bankai. O gal prireikė mažesnės paskolos internetu iki 10000 eurų? Tuomet jums reikia kreiptis į kredito bendroves, kur paskolų sumos svyruoja nuo 50 eurų iki 10000 eurų, o palūkanos – nuo 3 %.

Nesvarbu, ar dirbate pagal autorinę sutartį, užsiimate individualia veikla, ar tiesiog esate paprastas darbininkas firmoje, prireikus paskolos internetu, paraiškoje reikės pateikti informaciją apie savo veiklą, gaunamas pajamas ir kitus duomenis. Jeigu imsite paskolą internetu, visas paskolos gavimo procesas bus greitesnis. Net jeigu jums prirekė paskolos internetu anglijoje, nes viešėdami pas draugus ar gimines pritrūkote pinigų, galite nustoti nerimauti – užsiregistravę tinklalapyje ir pateikę paraišką, galėsite gauti reikiamą sumą. O jeigu anksčiau manėte, jog paskolos internetu bedarbiams nėra suteikiamos, įsitikinote, kad net ir negaudami oficialių pajamų galite gauti paskolą, jeigu turite nekilnojamojo turto. Svarbiausia, kad vykdytumėte savo įsipareigojimus ir paimtos paskolos internetu jums netaptų kliūtimi džiaugtis gyvenimu.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *