Žaislai mergaitėms. Išrinkti ir lengva, ir sunku

Žaislai mergaitėmsKartais parduotuvėje visko tiek daug, kad galva gali apsisukti. Tarsi nepažįstamose džiunglėse pasijuntama prireikus nupirkti žaislą. Tėvai turi eiti koja kojon su žaislų madomis, įsiklausyti į mažųjų poreikius. Kaip keista: parduotuvėse knibždėte knibžda prekių, tik imk ir rinkis; bet kaip sunku nuspręsti! Taigi, pasirinkimas ir lengvas, ir sunkus. Šįkart bandome išsiaiškinti, kokie žaislai mergaitėms turėtų sukelti teigiamas emocijas.

Tėvai ir vaikai

Žaislai – svarbu. Tačiau net pat brangiausias, šauniausias daiktas, net pati moderniausia lėlė neatstos tėvų meilės. Išryškėja tiesa, kad svarbu atrasti aukso viduriuką. Žaislai mergaitėms iš prekybos centrų, specializuotų ar internetinių parduotuvių gali sukelti teigiamas emocijas. Bet kas iš prabangaus lėlių namo, jei tėvai paskendę savo rūpesčiuose ir net nepagiria, kaip gražiai tas namas atrodo? Kas iš to, jeigu niekas nekreipia dėmesio, kad dukra ką tik surinko didelę dėlionę? Tėvai ir vaikai – tai ryšys, ne vien daiktai.

Amžius

Žaislų tema aktuali, tačiau neužgožianti bendravimo temos. Šeima laiminga, kai bendravimas nuoširdus, kai jo netrūksta. Na, o pliušiniai meškiukai ir kiti mieli daiktai – tai, kas papildo puikią atmosferą.

Prieš perkant žaislą svarbu pasidomėti, kokio amžiaus mergaitei jis būtų tinkamas. Tiek dėl įvairių smulkių detalių, tiek dėl daikto specifikos. Kaip rasti gerą variantą? Reikia skaityti, kas parašyta ant pakuotės, ar pasiteirauti konsultantų.

Pomėgiai

Įprasta manyti, kad geriausi žaislai mergaitėms yra lėlės. Ko gero, tai tiesa. Tačiau interesų sritis greičiausiai yra platesnė. Dukra mėgsta piešti? Ji žaidžia namus? Kiekvienas pomėgis – nuoroda į tai, ką galima nupirkti.

Savaime suprantama, kad nėra reikalo pirkti to, kas visai nekelia susidomėjimo. Kareivėliai? Radijo bangomis valdomas automobilis? Vargu…

Kur pirkti?

Ieškote, kur yra gerų žaislų? Ką nors išrinkti galite net ir apsilankę pakeliui į namus esančiame prekybos centre. Pasiūla per menka? Tuomet verta užsukti į specializuotą parduotuvę. Ši įsikūrusi nepatogioje vietoje? Tokiu atveju liaupsių sulaukia žaislų mergaitėms pirkimas virtualioje erdvėje.

Ar sprendimą turėsite priimti jūs? O gal pati dukra pasakys, kokio daikto norėtų? Viskas priklauso nuo amžiaus. Jei mergaitė jau paūgėjusi, ji tikriausiai turės savo nuomonę, į kurią reikės atsižvelgti. Žaislai mergaitėms – svarbi tema, tačiau nepamirškite, kad vaikams reikia ir bendravimo, ne tik dovanų.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *