Vestuviniai žiedai: klasikiniai ar originalaus dizaino?

Artėjant svarbiausiai gyvenimo dienai, ieškome visus mūsų ir mūsų partnerio lūkesčius atitinkančių vestuvinių žiedų. Tiesa, itin plati dirbinių pasiūla kelia gana rimtų sunkumų – turime įvertinti ne tik žiedų kainą, gamybai naudojamą metalą ir dirbinių ilgaamžiškumą, bet ir dizaino sprendimus. Vestuviniai žiedai nešiojami visą gyvenimą, todėl ieškome patogaus ir universalaus dirbinio. Tiesa, su pavydu žiūrime į poras, nebijančias unikalumo – individualaus dizaino žiedai simbolizuoja tvirtą jaunųjų ryšį ir pasipriešinimą monotonijai.

Vestuvinių žiedų pasiūla stebina savo galimybėmis. Jauniesiems siūlomi ne tik tradiciniai geltonojo aukso dirbiniai, bet ir raudonojo, baltojo, rožinio ar net melsvojo ir juodojo atspalvio dirbiniai. Klientai gali rinktis iš skirtingų formų ir unikalaus dizaino papuošalų. Daugelis žiedų puošiami dailiais brangakmeniais ir raižiniais. Tiesa, paprastai unikalaus dizaino vestuviniai žiedai kuriami remiantis individualiu projektu, todėl jų kainos viršija klasikinių dirbinių įkainius. Jei nusprendėte puoštis originalaus dizaino žiedais, pagalvokite apie lengvai platinamą (arba siaurinamą) modelį. Nepamirškite, kad laikui bėgant jūsų pirštų apimtys gali keistis, todėl praktiškiausias sprendimas – turėti lengvai reguliuojamo, t. y. keičiamo, dydžio žiedus. Jei žiedas yra itin subtilaus ir sunkiai realizuojamo dizaino, gali būti, kad ateityje jo dydis nebus keičiamas.

Nors klasikinio dizaino žiedai daugeliui atrodo nuobodūs, negalima pamiršti ir minėtųjų gaminių privalumų. Pirmiausia, klasikinis dizainas tiks prie įvairaus stiliaus drabužių, be to, šiuos žiedus galėsite nešioti visą gyvenimą ir būti visiškai tikri dėl jų universalumo. Nepamirškite – klasika nesensta! Atskiru privalumu laikomas ir dirbinių patogumas. Tokie žiedai, priešingai nei brangakmeniais ir iškiliomis formomis puošti dirbiniai, neklius už plaukų ir neplėšys drabužių. Su klasikiniais dirbiniais galėsite ruošti maistą ar užsiimti kita kasdiene veikla ir negalvoti apie tai, kad papuošalas bus suteptas (pvz., akutėmis puošti žiedai turi būti reguliariai valomi, kadangi įdubose kaupiasi nešvarumai). Negalima pamiršti ir praktinės pusės – paprastai klasikinio dizaino dirbiniai kainuoja kur kas pigiau nei unikalūs rankų darbo aksesuarai.

Prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą, turite prisiminti – vestuviniai žiedai yra labai subtilus dviejų žmonių pasirinkimas, todėl svarbiausia įsigyti gaminius, atitinkančius visus jūsų poreikius. Siūlome nesivaikyti naujausių mados tendencijų ir rinktis žiedus, kurie iš tiesų atitinką jūsų stiliaus pajautą ir dera prie kitų jūsų papuošalų. Skirkite ypatingą dėmesį žiedo vidinei pusei – geriausia rinktis gaminį, turintį vadinamąją komforto zoną. Tokio žiedo vidus yra dailus ir glotnus, šiek tiek įlenktas. Minėtosios kategorijos žiedai vertinami dėl itin patogaus nešiojimo ir lengvo užmovimo.

Labai gražių žiedų rasite https://premiere.lt/collections/vestuviniai-ziedaiParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *