Kokie maudymukai bus populiarūs šią vasarą?

 

maudymukaiNaujas sezonas atneša ir naujus vėjus į maudymosi kostiumėlių pasaulį. Šiais metais itin madingi vientisi maudymosi kostiumėliai, ypač monokinai – iškirptais šonais, vientisi maudymukai. Gėlių, gyvūnų motyvais ar  spalvingomis geometrinėmis formomis dekoruoti maudymukai ne tik žaismingi, bet ir madingi, o svarbiausia, kad puikiai maskuoja problemines kūno zonas. Tiesa, kartais gali pasirodyti, kad vientisi maudymosi kostiumėliai paslepia ne tik trūkumus, bet ir privalumus, pavyzdžiui, per daug prispaudžia krūtis. Nesijaudinkite, jau kuris laikas mados pasaulyje karaliauja „push up“ pagalvėlės, kurios išryškina visus moters privalumus, suteikia krūtinei apimties ir dailiai ją pakelia.

Vis dar madingos uždaresnės maudymosi kostiumėlio kietintos liemenėlės, kurios tarp krutų turi metalinę, medinę ar odinę dekoraciją. Tai gali būti ir įvairios segės, ir nedidukas užtrauktukas ar dailus kaspinėlis. Šios detalės pabrėžia moters seksualumą, individualumą ir net paprasčiausiam maudymosi kostiumėliui suteikia žaismingumo.

Dviejų spalvų maudymukai, kai kelnaitės yra vienokios, o liemenėlė kitokios spalvos, bus madingi ir šią vasarą. Be to, tokie maudymosi kostiumėliai yra puikus pasirinkimas, jei norite paslėpti figūros trūkumus. Jei jūsų krūtinė yra nedidelė, rinkitės maudymuką, kurio viršutinė dalis yra šviesių spalvų, jos suteiks jai apimties ir vizualiai padidins jūsų biustą. Tuo tarpu, norinčioms vizualiai susiaurinti klubus, puikiai tiks tamsi apatinė maudymosi kostiumėlio dalis. Tiesa, turėdama kelis skirtingų spalvų maudymosi kostiumėlius, visada galite kaitalioti jų dalis tarpusavyje ir visada atrodyti kitaip. Gražu ir praktiška!

Dryžiai ir taškeliai šiais metais yra išties geidžiami. Svarbiausia tinkamai pasirinkti raštą. Jei esate smulkaus sudėjimo, jums puikiai tiks dideli ornamentai, o štai apvalesnių formų moterims geriau jų vengti. Pirmenybę teikite smulkiems taškeliams ir vertikaliems dryžiams, jie padės paslėpti vieną kitą figūros trūkumą.

Ieškodama naujo maudymosi kostiumėlio, pirmenybę teikite ryškioms spalvoms, nebijote, šiek tiek ekstravagantiškų detalių: „kutosų“ ant liemenėlės, odinio dirželio ant kelnaičių ar  užtrauktukų. Svarbiausia, kad su naujuoju maudymosi kostiumėliu jaustumėtės patogiai ir pasitikinti savimi. Taigi, kol gražiausi maudymukai nėra išgraibyti, vertėtų suskubti ieškoti naujos paplūdimio aprangos.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *