Automobilių nuoma – paslauga, aktuali tiek norintiems pasirodyti, tiek vediniems praktinių sumetimų

automobilių nuomaVarvinate seilę žiūrėdami į pro šalį pralekiantį prabangų juodą mersedesą? Jau susitaikėte su mintimi, jog pastarasis – ne jūsų nosiai? Neskubėkite daryti priešlaikinių išvadų. Automobilių nuoma – paslauga, galinti Jums leisti bent trumpam tapti svajonių „ratų“ šeimininku ar tiesiog ištiesianti ranką tokiu atveju, kai transporto priemonė yra reikalinga vienokių ar kitokių reikmių patenkinimui.

Skirtingi klientai – skirtingi tikslai

Nors iš principo automobilis tėra metalo krūva, tačiau realybėje pastarasis atlieka net keletą funkcijų:

  • Praktinę

Logiška, jog transporto priemonė reikalinga greitai bei patogiai pasiekti reikiamą tašką. Pastarąją paskirtį kaip pagrindinę neabejotinai išskirtų mamytės, turinčios kas rytą pristatyti vaikus į mokyklą ar darželį, asmenys, kurių darbas yra gerokai nutolęs nuo gyvenamosios vietos, pensininkai, vasarą parsivežantys daržo gėrybių iš sodo bei daugelis kitų žmonių grupių.

  • Estetinę, parodomąją

„Parodyk, koks tavo automobilis, pasakysiu, kas tu.“ Ne, tai nėra kokio nors garsaus filosofo citata, tačiau šis pasakymas puikiai atspindi tam tikros visuomenės dalies požiūrį: vienos mašinos yra „kietos“, kitų vairavimas prilygsta kone nusižeminimui. Kai kurie automobiliai – ženklas „barakudoms“, jog vairuotojas yra puiki partija, tuo tarpu kiti dėmesio visai nepatraukia. Ganėtinai tuščias požiūris, ar ne? Aišku, jei finansinė padėtis leidžia, o statusas reikalauja, niekas nedraudžia investuoti į automobilį, tačiau tai neturėtų tapti pagrindiniu žmogaus vertinimo svertu.

Automobilių nuoma būtent ir sulaukia tokiu skirtingu požiūriu besivadovaujančių klientų.Vieni ieško patogaus, kuo praktiškesnio automobilio šeimos kelionei ar važinėjimui darbo reikalams, tuo tarpu kiti pinigų neskaičiuoja ir domisi pačiais prabangiausiais siūlomais variantais.  Automobilių nuomos bendrovės yra pasirengusios patenkinti pačius įvairiausius besidominčiųjų poreikius.

„Manau, jog automobilių nuoma – tik pinigų švaistymas“

Kategoriški teiginiai bet kokiu atveju nėra priimtini: jei tai nepatinka Jums, tikrai atsiras žmogus, kuris siūloma galimybe pasinaudos. Tai tinka ir automobilių nuomos paslaugai. Prieš kurį laiką tokį verslą galėjome stebėti tik televizijos ekranuose, o šiandien vienas po kito kuriasi nauji auto nuomos taškai: jei nebūtų paklausos, veiklos sritis taip sparčiai nesiplėstų.

Aišku, pažvelgus į atsitiktinai parinkto nuomos punkto internetinę svetainę, kai kam gali ant kaktos akys iššokti: įspūdinga suma gaunasi, jei automobilis nuomojamas visą mėnesį! Nagrinėjant šį klausimą, yra keletas niunsų. Žmonės itin dažnai automobilius nuomojasi trumpam laikui bei išskirtine proga, tarkime, vestuvėms. Taip pat reikia paminėti ilgalaikės nuomos galimybę: jei žmogui transporto priemonė reikaling ilgesniam laikui, jis automatiškai moka mažesnį paros nuomos mokestį.

Lietuvos rinkoje sparčiai įsitvirtina paslaugas, galinčios prisidėti prie žmogaus komforto kūrimo. Automobilių nuoma – viena iš tokių. Džiugu, jog pastarosios yra prieinamos ir skirtingo „storio piniginei“.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *