Automobilių nuoma Klaipėdoje – paprastesnis būdas pažinti uostamiestį

automobilių nuoma KlaipėdojeKlaipėda, lyginant su kitais Lietuvos didmiesčiais, jaukus, mielas ir gana paprastas miestas. Paprastas ta prasme, kad čia labai lengva susigaudyti: Klaipėdoje nėra painių gatvių, visur stovi kelio ir informaciniai ženklai, todėl net ir pirmą kartą, užsukus į Lietuvos uostamiestį, neturėtų kilti didelių problemų, kaip nuvažiuoti iš taško A į tašką B.

Automobilių nuoma Klaipėdoje, kaip ir kituose Lietuvos miestuose, yra populiari paslauga. Visgi, prieš nuomojantis automobilį, reiktų žinoti kelis dalykus.

Visų pirma automobilį būtina rezervuotis, ypač tada, jei Klaipėdą nusprendėte aplankyti vasarą, kai iš mūsų Lietuvos ir Europos kampelių suguža turistai, norintys patogiai keliauti. O tai padaryti nėra sunku: pasirenkate automobilių nuomos saloną ir rezervuojatės išsirinktą automobilį telefonu arba internetu. Visų antra, prieš rezervuojant automobilį, reiktų išsiaiškinti nuomos sąlygas. Paprastai jos būna panašios: turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir mažiausiai dviejų metų vairavimo stažą, saugoti automobilį, jį grąžinti pilnu baku kuro ir pan. Kai kurie nuomos salonai prašo palikti ir užstatą, kuris bus atiduotas, kai grąžinsite tvarkingą automobilį. Visgi, jei automobilis patyrė žalą dėl jūsų kaltės, pavyzdžiui, netinkamai vežamas augintinis sudraskė ar apgadino saloną, užstatą matysite, kaip savo ausis be veidrodžio, todėl ne veltui automobilių nuomos salonai perspėja klientus, kad išsinuomotą automobilį reikia prižiūrėti, kaip savo. O štai, jei patekote į eismo įvykį, patirtus nuostolius padengia draudimo bendrovė, bet geriau, kad tokių nelaimių nebūtų, nes ilgam susigadinsite nuotaiką.

Automobilių nuoma Klaipėdoje išties puiki ir reikalinga paslauga, o štai keletas vertingų patarimų, jei uostamiestyje svečiuositės pirmą kartą:

  • Klaipėdoje yra trys pagrindinės gatvės: Taikos prospektas, Šilutės plentas ir Minijos gatvė, jei keliaujate piko metu, rinkitės pastarąją, ten mažiausias eismas. Be to, galėsite pasigrožėti kartais pro medžius ar pastatus išlendančių Kuršių marių vaizdu;
  • Pagrindinė senamiesčio gatvė savaitgaliais yra uždaryta, ja gali važiuoti tik viešasis transportas ir senamiesčio gyventojai, todėl geriau nerizikuoti ir pasirinkti kitą maršrutą, nes uostamiesčio pareigūnams gali ir nerūpėti, kad jūs nevietinis;
  • Visame senamiestyje stovėjimas yra mokamas, todėl automobilį geriau pasistatyti šiek tiek atokiau.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *