Šiuolaikiškas pasirinkimas namams – granulinės krosnelės

granulinės krosnelėsŠąlant orams daugelis gyventojų prisimena apie šildymo sezoną, kuris dažnai iš kišenių išpurto nemažai pinigų. Tačiau šiuolaikinės technologijos ir sprendimai jau leidžia rinktis naujus namų šildymo būdus, padedančius sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko bei kuro. Vienas tokių – granulinės krosnelės. Tai šiuolaikiškas sprendimas tiems, kuriems namuose norisi patiems reguliuoti šilumą.

Pagrindinis tokių krosnelių išskirtinumas – kuras granulėmis. Granulės yra ne kas kita kaip medžio pjuvenos, kurios yra supresuotos į stačiakampio formos granules. Toks kuras yra labai ekologiškas, itin degus ir išskiria labai daug šilumos. Todėl dažnai granulėmis kūrenamos krosnelės taip vertinamos žmonių, kurie rūpinasi ne tik savo namų šiluma, bet ir gamtos priežiūra.

Skeptikai dažnai teigia, jog granulinės krosnelės yra ne kas kita, kaip medinių krosnelių kopija, tad šiandien tai visiškai nieko naujo neatnešanti atradimas. Tačiau iš tiesų jos turi pagrindinius išskirtinumus, kurie priartina krosneles prie aukštesnio šildymo lygio. Tai yra termostatas ir nuotolinis valdymas. Dėl pastarosios priežasties krosnelės taip mėgstamos ne tik būtų, bet ir individualių namų gyventojų. Ar ir Jums yra tekę grįžti į šaltus namus po dienos darbų ir skubėti kūrenti krosnį, kad kambariuose būtų bent kiek jaukiau? Tuo tarpu šios krosnelės siūlo viskuo pasirūpinti iš anksto. Galite pradėti šildyti namus dar būdami darbe arba važiuodami namo. Tai reiškia, kad gręžę jau rasite namuose šilumą ir jaukumą. Kas gali būti geriau šaltą žiemos vakarą.

Dar vienas svarbus granulinės krosnelės privalumas – paprastas naudojimas ir priežiūra. Tai daiktas namuose, kuris reikalaus itin mažai dėmesio. Granulinė krosnelė uždegama vieno mygtuko paspaudimu. Jums tereikia sudėti granules į degimo vietą, paspausti mygtuką ir nustatyti norimą šilumą. Granulės įkaitinamos ir užsidega, o krosnelė degina tik tiek kuro, kiek reikia Jūsų norimai temperatūrai pasiekti. Tai dar vienas būdas užtikrinti, kad mažamečiai vaikai namuose jaustųsi ne tik saugiai, bet ir galėtų būti šiltuose namuose.

Be to, šiuolaikiškos granulinės krosnelės – tai sprendimas ne tik tiems, kurie mėgsta natūralią šilumą, bet ir tiems, kuriems patinka netradiciniai sprendimai. Rinkoje jau pasirodė krosnelės su kaitlentėmis, kurių pagrindinis privalumas – karštas maistas, taupant ne tik dujų, bet ir elektros sąnaudas. Paruoškite šeimai vakarienę šiuolaikišku būdu.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *