Senos ar naujos statybos butai: kur gyventi?

Kad ir kelintų metų statybos butai Jums labiausiai tinkami – svarbiausia yra nepamiršti, kad galimybės yra jos tikrai bus patenkintos. Vilnius yra didžiausias miestas ir būtent čia opcijų yra tiek daug, kad kiekvieno poreikiai, kad ir kokie jie yra išrankūs – tikrai bus pranokstami.

Nors šiuo metu parduodami butai Vilniuje pasirenkami tikrai ne tik pagal statybos metus, visgi, tai yra vienas svarbiausių aspektų, kuriam siūlome skirti dėmesį. O ką reikia įvertinti renkantis?

Vieta

Daugeliui žmonių atrodo, kad senos statybos butai yra kiek geresnėse vietose, kadangi jie dažniausiai yra labai dideliuose mikrorajonuose, kur daug kitų daugiabučių ir tuo pačiu daugiau judesio. Visgi, šiais laikais žmonės kaip tik dažniausiai ieško daugiau ramybės bei tylos. Dėl to renkasi butus, kurie yra netoli gamtos. Tokią galimybę suteikia dažniausiai tik nauja statyba.

Kokybė

Net neverta sakyti, kad naujos statybos butai visada yra kur kas geresnės kokybės. Perkant butus daugelis žmonių galvoja apie tai kaip investiciją. Net ir tokiu atveju, jeigu bute planuoja gyventi visą gyvenimą. Vis tiek norisi, kad su laiku vertė vis labiau augtų. Dėl to vienareikšmiškai reikia rinktis naują statybą.

Būsto išdėstymas

Daugeliui žmonių kur kas labiau patinka naujos statybos butų išdėstymai. Kodėl? Kadangi tai yra ne tik kur kas patogesnis pasirinkimas, tačiau taip pat ir kur kas erdvesnis. Dideli langai ir tuo pačiu sujungtos patalpos suteikia galimybę net ir gyvenant gana mažoje kvadratūroje jaustis taip, tarsi gyvenate labai erdviame bute, kuriame yra gera būti.

Kaimynai

Nenorime taip sakyti, kad naujos statybos būstai dažniausiai traukia kur kas socialiau atsakingesnius žmones. Taip pat dažniausiai tokiose daugiabučiuose yra mažiau nuomojamų būstų. Tai, žinoma, yra gerai, kadangi kur kas paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus, kurie yra skirti visam namui, o ne tik vienam butui.

Tikrai nesunkiai rasite tokį namą ir jame tokį butą, kuri Jums labiausiai tinka. Svarbiausia yra ieškoti, o radus, žinoma, nieko nelaukti, tačiau įsigyti savo svajonių būstą.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *