Renginiai Vilniuje: ką mėgsta jaunimas?

Renginiai VilniujeVilnius – ne tik Lietuvos, bet ir kultūros sostinė, todėl nieko nuostabaus, kad būtent Vilniuje yra didžiausia renginių koncentracija. Renginiai Vilniuje sutraukia įvairaus amžiaus, statuso ir išsilavinimo žmones. O ką mėgsta veikti jaunimas laisvu nuo studijų ir darbo metu?

Naktiniai klubai ir lietuviškieji pub‘ai

Ne paslaptis, kad jaunimas mėgsta paūžti naktiniuose klubuose iki paryčių, o ir pasirinkimas jų čia išties didelis, kiekvienam pagal muzikinį skonį: pradedant šokių muzika ir baigiant rusiška estrada. Ypatingai daug dėmesio sulaukia teminiai renginiai, organizuojami naktinių klubų, pavyzdžiui Helovyno naktis ar Naujųjų metų vakarėliai. Tiesa, vertėtų paminėti, kad tokio pobūdžio renginiai Vilniuje šiek tiek papurto jaunimo kišenes, todėl tie, kurie nemėgsta kilnoti kojų šokių aikštelėje ar ieško ekonomiškesnių pramogų, mieliau renkasi Vilniaus barus arba pub‘us, kurių tradicijos atkeliavo iš Airijos, Škotijos ir kitų šalių, garsėjančių barų kultūra.

Koncertai

Kiekvieną mėnesį į sostinę užsuka bent kelios užsienio grupės, vienų koncertai garsiai reklamuojami per televiziją ar radiją, apie kitus jaunimas sužino iš studentų atstovybių,  reklamų mieste ar dalijamų skrajučių. Pastarieji renginiai Vilniuje sulaukia išties nemenko jaunimo susidomėjimo, nes į juos renkasi panašių pomėgių bendraminčiai, o ir bilietai į juos kainuoja šiek tiek pigiau. Kita vertus, garsių vietinių ar užsienio atlikėjų koncertai reklamuojami bent kelis mėnesius prieš renginį, todėl tikri melomanai nevengia įsigyti bilieto.

Kino teatras ir teatras

Kino teatras – tai ramaus penktadienio ar šeštadienio pramoga, kurią mėgsta ir jaunimas, ir vyrsesnio amžiaus žmonės. Bilietų į kino teatrą kainos išties draugiškos, todėl tai puikus būdas turiningai paleisti vakarą kiekvienam. Tuo tarpu, situacija su teatru nėra pati geriausia. Teatro atstovai skundžiasi, kad pas juos užsuka vis mažiau jaunimo. Anot jų, tokią situaciją lemia persigrupavusios jaunimo vertybės ir klaidingas įsitikinimas, kad teatras yra tikra nuobodybė. Be to, bilietai į teatrą nėra labai pigūs, todėl jaunimas juos mieliau išleidžia kažkur kitur.

Sporto renginiai

Vertėtų pasidžiaugti, nes sporto renginiai Vilniuje yra „ant bangos“ įvairūs bėgimo maratonai, sveikatingumo savaitgaliai, jogos pamokos Vilniaus Vingio parke organizuojamos itin dažnai. Tokie renginiai pritraukia mases sportiško jaunimo, kurie rūpinasi savo fizine forma.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *