keyboard_arrow_right
greita paskola
Namai, Verslas

Paskolos pagal jūsų galimybes ir poreikius

paskolos internetu

paskolos internetuDar niekada neteko imti paskolos, bet greitu metu planuojate įsigyti vertingesnį pirkinį ir žinote, kad jums reikės pagalbos? Ir vis tiek manote, kad paskola – pats blogiausias finansinės pagalbos variantas? Vadinasi, jums paprasčiausiai trūksta informacijos. Šiuo metu Lietuvoje yra daugybė komercinių bankų ir kredito bendrovių, kurios jums siūlo skirtingas paskolas ir sąlygas paskoloms gauti. Net jeigu manote, jog paskolos tikrai ne jums, nes šiuo metu nedirbate – visuomet galite ateiti į banko ar kredito unijos padalinį ir išsamiau pasidomėti, kaip būtent jūs galite gauti paskolą. Neturite tam laiko? Tuomet paskolos internetu gali būti jūsų išeitis.

Paskolos su užstatu – išeitis nedirbantiems

Manote, kad net jeigu nuspręstumėte paimti paskolą, jums niekas jos tiesiog nesuteiktų, nes šiuo metu negaunate oficialių pajamų? Galime jus nudžiuginti, nes paskolos internetu nedirbantiems taip pat teikiamos daugelyje kredito bendrovių. Net kurį laiką neturėdami oficialių pajamų, visuomet galite pasiimti paskolą, jeigu turite nekilnojamojo turto, kurį galėtumėte įkeisti kredito bendrovėje. Tik žinokite, jog ne veltui neminime bankų – kreipdamiesi į juos, nieko nepešite. Kodėl? Bankai reikalauja, jog uždirbtumėte tam tikrą pinigų sumą (pavyzdžiui, 245 eurus per mėnesį) bei reguliariai ją gautumėte mažiausiai 6 mėnesius iš eilės, todėl paskolą paprasčiausiai gauti internetu galite iš kredito bendrovių.
Jei jums aktualios paskolos internetu su uzstatu, turėtumėte žinoti, kokią sumą galite gauti ir kokios paskolos gavimo sąlygos. Dažniausiai kredito bendrovės paskolos internetu iki 5000 litų (arba iki 1448 eurų) neteikia, o maksimaliai galėsite pasiskolinti iki 70 % ar 80 % įkeičiamo turto vertės. Didžiausi paskolos įkeičiant turtą privalumai – itin mažos palūkanos, prasidedančios nuo 1.5 %. Be to, paskolos mokėjimo laikas – net iki 15 metų. Tik nepamirškite, jog nekilnojamo turto užstatymas prireikus paskolos internetu – rimtas ir rizikingas žingsnis, nes būdami neatsakingi, galite prarasti savo brangų turtą.

Komerciniai bankai ar kredito bendrovės?

Jeigu šiuo metu turite darbą, gauti paskolą bus tikrai paprasčiau. O pats paprasčiausias ir greičiausias būdas tai padaryti – paimti paskolą internetu. Mintis, jog nebeišsiversite be paskolos, kilo naktį? Ne bėda, nes paskolos internetu visa para prieinamos, jums tereikia užsiregistruoti tinklalapyje ir užpildyti paraišką paskolai gauti. Komerciniai bankai paprastai teikia tik vartojimo paskolas internetu, o jų nurodomos didžiausios paskolų sumos, neįkeičiant turto, siekia 3000 eurų. Paskoloms dažniausiai nustatomos fiksuotos palūkanos, kurių dydis priklauso nuo jūsų gaunamų pajamų ir kitų svarbių aspektų, kuriuos įvertina bankai. Jeigu jums reikia didesnės paskolos internetu iki 30000 eurų, nes nusprendėte įsigyti seniai planuotą, vertingą prekę, greičiausiai padėti jums galės bankai. O gal prireikė mažesnės paskolos internetu iki 10000 eurų? Tuomet jums reikia kreiptis į kredito bendroves, kur paskolų sumos svyruoja nuo 50 eurų iki 10000 eurų, o palūkanos – nuo 3 %.

Nesvarbu, ar dirbate pagal autorinę sutartį, užsiimate individualia veikla, ar tiesiog esate paprastas darbininkas firmoje, prireikus paskolos internetu, paraiškoje reikės pateikti informaciją apie savo veiklą, gaunamas pajamas ir kitus duomenis. Jeigu imsite paskolą internetu, visas paskolos gavimo procesas bus greitesnis. Net jeigu jums prirekė paskolos internetu anglijoje, nes viešėdami pas draugus ar gimines pritrūkote pinigų, galite nustoti nerimauti – užsiregistravę tinklalapyje ir pateikę paraišką, galėsite gauti reikiamą sumą. O jeigu anksčiau manėte, jog paskolos internetu bedarbiams nėra suteikiamos, įsitikinote, kad net ir negaudami oficialių pajamų galite gauti paskolą, jeigu turite nekilnojamojo turto. Svarbiausia, kad vykdytumėte savo įsipareigojimus ir paimtos paskolos internetu jums netaptų kliūtimi džiaugtis gyvenimu.

Namai, Verslas

Greitieji kreditai – geriausia skolinimosi alternatyva?

greitieji kreditai

greitieji kreditaiKuomet prireikia pinigų, dažniausiai apgalvojame pačius įvairiausius būdus, kurie gali mums padėti užglaistyti savo finansines skyles. Deja, ne visada siūlomos alternatyvos mums tinka ir patinka. Įvertinkime faktą, jog pasiskolinimas iš giminaičių arba draugų yra vedamas gana nemažai psichologinių veiksnių. Ne tik ieškant asmens ir daugeliu atveju stebint, kaip pastarieji galvoja pačias įvairiausias priežastis, kodėl negali paskolinti, tačiau ir tuomet kai pastebite, jog Jums pačiam gali nepavykti pinigų grąžinti laiku. Tokiu atveju grietieji kreditai siūlomi kaip pati geriausia alternatyva. Viskas objektyvu ir oficialu. Kad ir iš kokios įmonės nuspręsite pasiskolinti tikrai – neteks susidurti su neteisybę. Kiekviena firma skatina kuo detaliau įsiskaityti į sąlygas, kuriomis kreditas yra teigiamas.

Greitieji kreditai neabejotini kur kas geresnis pasirinkimas nei bankai iš kurių skolinasi daug mažesnė žmonių dalis. Paprasčiausiai, bankai reikalauja, kad asmuo kuris skolinasi turėtų darbą, taigi gautų pastovias pajamas, tuo pačiu paliktų kokį nors nekilnojamąjį turtą kaip užstatą ir galiausiai net pateiktų laiduotoją, kuriuos dažniausiai tampa darbdavys. Greitieji kreditai neapima tiek daug sąlygų. Dažniausiai užtenka turėti darbą. Jei pastovių pajamų negaunate, tokiu atveju užstatas – geriausias variantas. Ir tai dažniausiai prašoma auto priemonės, taigi praradimo atveju ne tiek ir daug prarasite. Kita vertus iš bankų dažniausiai skolinamasi didesnes pinigų sumas nei įprastai iš greitųjų kreditų kompanijų. Nepaisant to, jau geriau pasistengti įrodyti firmai, kad esate mokus ir prašyti didesnės sumos. Greitieji kreditai patrauklūs todėl, kad su jais dirbantys finansininkai atsižvelgia į kiekvieną žmogų ir stengiasi surasti patogiausias alternatyvas, kurios tik gali padėti išspręsti susiklosčiusią nemalonią finansinę situaciją.

Ne veltui greitieji kreditai dažniausiai tampa geriausia alternatyva padedančia panaikinti galvos skausmą susijusį su netinkamais finansais. Svarbiausia, kad atidžiai įvertintumėte savo finansinius įsipareigojimus ir suvoktumėte, ar tikrai pinigus galėsite grąžinti. Greitieji kreditai negali būti impulsyvus žingsnis.