keyboard_arrow_right
paskolos internetu
Verslas

Net ir paskolos dirbantiems užsienyje turi būti išduodamos pagal įstatymus

verslas

verslas

 

Gaila, tačiau ne visi asmenys tinkamai vykdo savo įsipareigojimus. Kartais ir paskolos dirbantiems užsienyje dažnai neišduodamos dėl praeityje turėtų įsiskolinimų ir jų nevykdymo. Jeigu esate emigrantas, kuri dabar tikisi gauti vartojimo paskolą internetu iš Lietuvoje veikiančios kredito įstaigos, tuomet reikėtų plačiau apžvelgti dabartinę rinkos situaciją. Praėjo tie laikai, kai net ir turint prastą kredito istoriją, buvo galima gauti naujus vartojimo kreditus. Dabar menkas nusižengimas yra fiksuojamas, o svarbiausia – tokie asmenys ilgam laikui susigadina savo finansinę reputaciją. Paskolos dirbantiems užsienyje ir paprastiems Lietuvos gyventojams suteikiamos labai griežta tvarka, kurią siūloma įvertinti patiems.

Kadangi daugelis asmenų skolinasi nė negalvodami apie skolų grąžinimą, nenuostabu, kad dažnai prisidaroma nemažai problemų. Jeigu skola nėra grąžinama sutartą dieną, iš pradžių siunčiami raginimai vykdyti įsipareigojimus, skaičiuojami delspinigiai ir t.t. jeigu ir tai nepadeda, tuomet toks asmuo prisidaro dar daugiau bėdų, kurios vėliau priverčia išlaidauti papildomai. Kai kredito įstaiga kreipiasi į skolų išieškojimo bendroves, prasideda pirmųjų papildomų išlaidų registravimas.

Jeigu esate dirbantys užsienyje, bet bandote gauti paskolą Lietuvoje, žinokite, kad jas privelėsite grąžinti ir joks išvykimas iš šalies nepadės. Kone visos skolų išieškojimo bendrovės turi savo partnerius užsienyje. Tai padeda žymiai lengviau išieškoti skolas. Taip pat pabrėžtina, kad išvykus į kitą Europos Sąjungai priklausančią šalį, niekas nepasikeis, nes institucijos jau pastaruosius kelerius metus dirba petys petin ir skolos tarp valstybių narių išieškomos žaibiškai. Kalba eina apie sąskaitų areštavimą ir lėšų nuskaitymą.

Grąžinti skolas laiku yra būtina, nes galiausiai prisidarysite bėdų, kurios jus persekios visą likusį gyvenimą. Padėtų nebent asmens bankroto procedūra, bet aišku – ja pasinaudoti gali ne visi asmenys. Grįžtant prie skolinimosi temos, tiesiog verta pabrėžti, kad nepaisant to kur dirbate, būtina skolas grąžinti laiku ir pagal susitarimą.

Jeigu skolos bus pradėtos išieškoti priverstiniu būdu, tuomet teks mokėti papildomus mokesčius ir visai nesvarbu ar bus vykdomas teisminis ar ikiteisminis skolos išieškojimas. Tai jums tiesiog kainuos labai brangiai ir ko gero brangiau nei pati paskola.

Verslas

Kodėl paskolu refinansavimas be uzstato dažnai paliečia provinciją?

paskolos refinansavimas

paskolos refinansavimasGalima sakyti, kad paskolu refinansavimas be uzstato jau yra rodiklis, kad žmogus turi ne vienadienę finansinę kliūtį, o kažkokias nuolatines problemas. Pastebėtina, kad nemažai paskolu refinansavimo be uzstato projektų atitenka provincijose gyvenantiems žmonėms, kaip ir apskritai bet kokio kito tipo paskolų. Kodėl taip yra? Kodėl gyvenantiems kaimuose, provincijose galiausiai tenka kentėti dėl nepritekliaus?

Sužinokite daugiau apie paskolų refinansavimą čia.

Didelis nedarbo lygis

Vyresnės kartos žmonės nėra tie, kurie iš ryto sėdasi prie kompiuterio ir visą dieną dirba kažką „iš namų“. Tai jaunesnės kartos bruožas, sakančios, kad ji gali būti mobili, gali gyventi, kur tik nori. Ir gal tai ir tiesa, tačiau provincijose tos jaunos kartos mažiau, ten yra vyresni žmonės, kuriems reikia realaus darbo ir ėjimo į darbą, kad turėtų pajamų. Viena kita parduotuvė, kebabinė, dėvėtų rūbų kuitykla, grybų supirkimo punktas, geriausiu atveju – lentpjūvė. Štai ir viskas, ką gali rasti provincijoje. Kurioje vietoje turėtų dirbti visi miestelio ar provincijos žmonės? Nedarbas siaučia ten kaip didžiausia liga, ir dėl to žmonės neturi pajamų. Dėl to ir refinansavimas 2018 tampa nauju standartu, kaip ir apskritai paskolų ėmimas.

Mažėja jaunų gyventojų

Nors sovietų valdžią kaip priešų visuomet kritikuojame kaip labai blogą, bet galime juk pažiūrėti į visa tai ir kritiškai. Ne visi socializmo sprendimai buvo blogi. Pavyzdžiui, sprendimas po studijų visiems užtikrinti gerą darbą ir skirti žmonių paskyrimus į miestelius – geras. Tai leido gabiems, jauniems ir protingiems žmonėms pasklisti po įvairias vietas gyventi. Dabar vyksta milžiniška centralizacija ir visi žmonės telkiasi didmiesčiuose, ir tik juose. O štai provincijose jaunimo nelieka. Tai lemia tam tikrą klimatą ir tam tikrą ekonomiką. Jauni žmonės visuomet tampa vietos aktyvistais. Jie kuria verslus, užkuria ekonomiką, kuria ir kultūrinį gyvenimą. Tai pritraukia daugiau gyventojų, daugiau turistų, daugiau investicijų… Tačiau, kai jaunimas negrįžta į provincijas, čia sklando prislėgta nuotaika, ramybė, kuri yra bauginanti. Dėl to ir paskolos, ir kreditai ir refinansuoti paskola kažkam prireikia. Tokios tos nuotaikos provincijoje.

Didelis alkoholizmo lygis

Žinoma, paskolos refinansavimas nėra teikiamas žmonėms, kurie nedirba, geria, neturi socialinių garantijų. Tačiau ne visada gali nustatyti, kodėl žmogui reikia paskolų, ypač, kai tai yra pirmas kartas, o  žmogus ant popieriaus turi normalią algą. Tuomet ir alkoholizmas gali čia pakišti koją bei pasunkinti žmogaus gyvenimą, priversti jį daryti netinkamus sprendimus.

Statybų projektai

Kai kurie žmonės visgi planuoja ir nuo jaunų dienų ateitį tokiose vietose. Tuomet jiems reikia kažką statyti, remontuoti. Kartais refinansuoti be uzstato tenka dėl to, kad žmonės tiesiog nori pasistatyti savo namelį, o gal susiremontuoti kažkokią kitą senesnę vietą. Pradžia gali būti ir paskola.

Kas galėtų būti šviesios ateities perspektyvos?

Visi mėgstame kalbėti apie šviesią ateitį, o kas gi ji provincijoje tikrai galėtų būti? Tai veikiausiai – keletas dalykų:

  1. Strateginei valstybės planai, siekiant į provincijas pritraukti daugiau žmonių.
  2. Strateginiai savivaldybės planai, puoselėjant ne tik savivaldybių centrus, bet ir pakraščius.
  3. Žmonių sąmoningumas ir pasiryžimas grįžti į švarias, gryno oro kupinas provincijas.
  4. Švietimas, padedantis žmonėms susipažinti su įvairiomis gyvenimo perspektyvomis.
  5. Didesnis nuotolinių darbų augimas.
  6. Pramonės ir prekybos įkūrimas gyvenvietėse.
  7. Rimtesni investuotojai, norintys plėsti turizmą gražiuose miesteliuose.

Visa tai gali metams bėgant pakeisti provincijų veidą.

Namai, Verslas

Paskolos pagal jūsų galimybes ir poreikius

paskolos internetu

paskolos internetuDar niekada neteko imti paskolos, bet greitu metu planuojate įsigyti vertingesnį pirkinį ir žinote, kad jums reikės pagalbos? Ir vis tiek manote, kad paskola – pats blogiausias finansinės pagalbos variantas? Vadinasi, jums paprasčiausiai trūksta informacijos. Šiuo metu Lietuvoje yra daugybė komercinių bankų ir kredito bendrovių, kurios jums siūlo skirtingas paskolas ir sąlygas paskoloms gauti. Net jeigu manote, jog paskolos tikrai ne jums, nes šiuo metu nedirbate – visuomet galite ateiti į banko ar kredito unijos padalinį ir išsamiau pasidomėti, kaip būtent jūs galite gauti paskolą. Neturite tam laiko? Tuomet paskolos internetu gali būti jūsų išeitis.

Paskolos su užstatu – išeitis nedirbantiems

Manote, kad net jeigu nuspręstumėte paimti paskolą, jums niekas jos tiesiog nesuteiktų, nes šiuo metu negaunate oficialių pajamų? Galime jus nudžiuginti, nes paskolos internetu nedirbantiems taip pat teikiamos daugelyje kredito bendrovių. Net kurį laiką neturėdami oficialių pajamų, visuomet galite pasiimti paskolą, jeigu turite nekilnojamojo turto, kurį galėtumėte įkeisti kredito bendrovėje. Tik žinokite, jog ne veltui neminime bankų – kreipdamiesi į juos, nieko nepešite. Kodėl? Bankai reikalauja, jog uždirbtumėte tam tikrą pinigų sumą (pavyzdžiui, 245 eurus per mėnesį) bei reguliariai ją gautumėte mažiausiai 6 mėnesius iš eilės, todėl paskolą paprasčiausiai gauti internetu galite iš kredito bendrovių.
Jei jums aktualios paskolos internetu su uzstatu, turėtumėte žinoti, kokią sumą galite gauti ir kokios paskolos gavimo sąlygos. Dažniausiai kredito bendrovės paskolos internetu iki 5000 litų (arba iki 1448 eurų) neteikia, o maksimaliai galėsite pasiskolinti iki 70 % ar 80 % įkeičiamo turto vertės. Didžiausi paskolos įkeičiant turtą privalumai – itin mažos palūkanos, prasidedančios nuo 1.5 %. Be to, paskolos mokėjimo laikas – net iki 15 metų. Tik nepamirškite, jog nekilnojamo turto užstatymas prireikus paskolos internetu – rimtas ir rizikingas žingsnis, nes būdami neatsakingi, galite prarasti savo brangų turtą.

Komerciniai bankai ar kredito bendrovės?

Jeigu šiuo metu turite darbą, gauti paskolą bus tikrai paprasčiau. O pats paprasčiausias ir greičiausias būdas tai padaryti – paimti paskolą internetu. Mintis, jog nebeišsiversite be paskolos, kilo naktį? Ne bėda, nes paskolos internetu visa para prieinamos, jums tereikia užsiregistruoti tinklalapyje ir užpildyti paraišką paskolai gauti. Komerciniai bankai paprastai teikia tik vartojimo paskolas internetu, o jų nurodomos didžiausios paskolų sumos, neįkeičiant turto, siekia 3000 eurų. Paskoloms dažniausiai nustatomos fiksuotos palūkanos, kurių dydis priklauso nuo jūsų gaunamų pajamų ir kitų svarbių aspektų, kuriuos įvertina bankai. Jeigu jums reikia didesnės paskolos internetu iki 30000 eurų, nes nusprendėte įsigyti seniai planuotą, vertingą prekę, greičiausiai padėti jums galės bankai. O gal prireikė mažesnės paskolos internetu iki 10000 eurų? Tuomet jums reikia kreiptis į kredito bendroves, kur paskolų sumos svyruoja nuo 50 eurų iki 10000 eurų, o palūkanos – nuo 3 %.

Nesvarbu, ar dirbate pagal autorinę sutartį, užsiimate individualia veikla, ar tiesiog esate paprastas darbininkas firmoje, prireikus paskolos internetu, paraiškoje reikės pateikti informaciją apie savo veiklą, gaunamas pajamas ir kitus duomenis. Jeigu imsite paskolą internetu, visas paskolos gavimo procesas bus greitesnis. Net jeigu jums prirekė paskolos internetu anglijoje, nes viešėdami pas draugus ar gimines pritrūkote pinigų, galite nustoti nerimauti – užsiregistravę tinklalapyje ir pateikę paraišką, galėsite gauti reikiamą sumą. O jeigu anksčiau manėte, jog paskolos internetu bedarbiams nėra suteikiamos, įsitikinote, kad net ir negaudami oficialių pajamų galite gauti paskolą, jeigu turite nekilnojamojo turto. Svarbiausia, kad vykdytumėte savo įsipareigojimus ir paimtos paskolos internetu jums netaptų kliūtimi džiaugtis gyvenimu.

Namai, Verslas

Greitieji kreditai – geriausia skolinimosi alternatyva?

greitieji kreditai

greitieji kreditaiKuomet prireikia pinigų, dažniausiai apgalvojame pačius įvairiausius būdus, kurie gali mums padėti užglaistyti savo finansines skyles. Deja, ne visada siūlomos alternatyvos mums tinka ir patinka. Įvertinkime faktą, jog pasiskolinimas iš giminaičių arba draugų yra vedamas gana nemažai psichologinių veiksnių. Ne tik ieškant asmens ir daugeliu atveju stebint, kaip pastarieji galvoja pačias įvairiausias priežastis, kodėl negali paskolinti, tačiau ir tuomet kai pastebite, jog Jums pačiam gali nepavykti pinigų grąžinti laiku. Tokiu atveju grietieji kreditai siūlomi kaip pati geriausia alternatyva. Viskas objektyvu ir oficialu. Kad ir iš kokios įmonės nuspręsite pasiskolinti tikrai – neteks susidurti su neteisybę. Kiekviena firma skatina kuo detaliau įsiskaityti į sąlygas, kuriomis kreditas yra teigiamas.

Greitieji kreditai neabejotini kur kas geresnis pasirinkimas nei bankai iš kurių skolinasi daug mažesnė žmonių dalis. Paprasčiausiai, bankai reikalauja, kad asmuo kuris skolinasi turėtų darbą, taigi gautų pastovias pajamas, tuo pačiu paliktų kokį nors nekilnojamąjį turtą kaip užstatą ir galiausiai net pateiktų laiduotoją, kuriuos dažniausiai tampa darbdavys. Greitieji kreditai neapima tiek daug sąlygų. Dažniausiai užtenka turėti darbą. Jei pastovių pajamų negaunate, tokiu atveju užstatas – geriausias variantas. Ir tai dažniausiai prašoma auto priemonės, taigi praradimo atveju ne tiek ir daug prarasite. Kita vertus iš bankų dažniausiai skolinamasi didesnes pinigų sumas nei įprastai iš greitųjų kreditų kompanijų. Nepaisant to, jau geriau pasistengti įrodyti firmai, kad esate mokus ir prašyti didesnės sumos. Greitieji kreditai patrauklūs todėl, kad su jais dirbantys finansininkai atsižvelgia į kiekvieną žmogų ir stengiasi surasti patogiausias alternatyvas, kurios tik gali padėti išspręsti susiklosčiusią nemalonią finansinę situaciją.

Ne veltui greitieji kreditai dažniausiai tampa geriausia alternatyva padedančia panaikinti galvos skausmą susijusį su netinkamais finansais. Svarbiausia, kad atidžiai įvertintumėte savo finansinius įsipareigojimus ir suvoktumėte, ar tikrai pinigus galėsite grąžinti. Greitieji kreditai negali būti impulsyvus žingsnis.