Odontologijos paslaugos Vilniuje: ko tikėtis specialisto kėdėje?

odontologijos klinikos Vilniuje Dentastra odontologaisVizitas pas dantų gydytoją, turbūt nemalonus laiko praleidimas tiek vaikams, tiek suaugusiems, nepaisant to, ar tai tik profilaktiškas patikrinimas, ar gydymo dalis. Vienaip ar kitaip, specialistai vis dažniau pastebi, kad pacientai, atvykę pas odontologą, ne visuomet žino, kuo skundžiasi ir ką gydyti jiems reikia. Be to, aptarus gydymo planą, ne kiekvienam aišku, kokios odontologijos paslaugos Vilniuje gydytojo buvo įvardytos ir ką jos reiškia. Todėl naudinga, prieš vykstant pas specialistą, pasidomėti, kokias paslaugas odontologas iš viso gali pasiūlyti, o išgirdus gydymo planą, bus ramiau, nes žinosite, ko tikėtis.

Kokias paslaugas dažniausiai teikia odontologijos klinikos? Apie tai kalbamės su odontologijos klinikos Vilniuje Dentastra odontologais.

  • Estetinis plombavimas – tai nesudėtingų danties gedimų tvarkymas. Dažniausiai estetinio plombavimo metu tik atstatoma pažeista danties vieta. Gydymo metu odontologas pragręžia pažeistą danties vietą ir joje įstato plombą. Tuomet viskas užtvirtinama ir gydymas baigtas. Estetinis plombavimas – puikus būdas užkirsti kelią sudėtingoms dantų šaknies ar kanalų ligoms. Stomatologai visuomet skatina ateiti užsiplombuoti dantis, jei pajutote įtartinus jausmus burnoje, nes net šiek tiek palaukus gali tekti imtis sudėtingesnių procedūrų.
  • Endodontija – tai dantų kanalų ir šaknų gydymas. Tai sudėtingesnės odontologijos klinikoje atliekamos operacijos kai dantis jau kaip reikiant pagedęs. Skirtingais atvejais gydymas vyksta skirtingai ir dažniausiai čia jau nebeužtenka vieno vizito pas stomatologą. Norint išgydyti dantį tinkamai, gali tekti apsilankyti net kelis kartus. Tačiau tai taip pat labai reikalingas gydymas, nes pritaikius jį, nereikia baimintis dėl visiško danties netekimo.
  • Dantų protezavimas – tai itin populiari paslauga odontologijos klinikoje, kai norima atstatyti kelis netektus ar visą eilę dantų. Dažniausiai protezai statomi dalinai išimami, visiškai išimami arba visiškai fiksuoti. Tai būdas, kaip išvengti ne kiek fizinių, kiek estetinių nemalonumų. Protezai suteikia žmogui daugiau drąsos šypsotis, jis jaučiasi geriau, nes jie niekuo nesiskiria nuo tikrų dantų. Be to, dantų protezavimo paslaugos Vilniuje ar kitame mieste siejamos su senyvo amžiaus žmonėms. Būtent šiai auditorijai protezavimas yra kompensuojamas valstybės nepaisant to, ar jis atliekamas valstybinėje įstaigoje, ar privačioje klinikoje.
  • Dantų implantacija – pati populiariausia ir moderniausia odontologijos gydymo sfera. Dantų implantas – tai mažas, dažniausiai iš titano pagamintas sriegelis, kuris prilygsta neturimo danties šakniai. Jo dėka žandikaulis neišsivaikšto, išlaikoma reikalinga žandikaulio forma, nepaveikiami šalia likę dantys bei visiškai atstatoma kramtymo funkcija. Kadangi ši paslauga itin moderni ir šiuolaikiška – ją vertina ne tik specialistai, bet ir klientai. Įstačius implantą ir jam prigijus, ant jo tvirtinami protezai.
  • Burnos higiena. Jei odontologas pasakė, kad Jums reikalinga profesionali burnos higiena, neįsižeiskite pamanę, kad dantis prižiūrite blogai. Burnos higienosodontologijos paslaugos Vilniuje ar kitame mieste privalomos kiekvienam pacientui. Ypač je Jūsų dantys linkę kaupti apnašas. Šios procedūros metu nuo dantų nuvalomos apnašos, kurių patys, prižiūrėdami dantis, nuvalyti negalime.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *