O kaip keliaujate jūs?

Kokią šalį svajojate aplankyti? O gal ne vieną? Puiku, nes šių laikų kelionių galimybės tiesiog stulbinančios. Štai Lietuvoje žiema, o jūs mėgaujatės Egipto saule. Taip, žiemos kelionės į Egiptą yra viena iš gerų galimybių.

Daugelis pasakytų, jog kelionių metas yra vasara. Tada nemažai žmonių atostogauja – vyksta į gimtinės kurortą ar kraunasi lagaminus ir skrenda į tolimesnius kraštus. Vis dėlto akivaizdu, kad kai kurie atostogauja rudenį, kiti pavasarį. Arba žiemą. Ar kada pagalvojote, kad žiemos kelionės į Egiptą gali būti labai tikslingas sprendimas? Kodėl? Todėl, kad vasarą ten gali būti karščiau, nei norėtumėte. O žiemą – kitas reikalas.

Pradėjus kalbėti apie sprendimus, susijusius su kelionėmis, priartėjama ir prie kitos temos: kaip apskritai kas nors pasirenkama? Pavyzdžiui, siūloma Turkija arba Egiptas. Ir vykstama į Egiptą. Arba į Turkiją. Arba žvalgomasi kitų variantų. Dar daugiau įvairovės, kai šnekos pasisuka atsiliepimų link. Vienas keliautojas Hurgadą apibūdintų kaip nuostabų kurortą, o kitas pritartų, bet ne taip entuziastingai. Vieniems geriausias poilsis yra Lietuvoje, o kiti teigia per atostogas norintys pakeisti aplinką ir pabūti gerokai toliau nuo namų, o ne Palangoje ar Šventojoje.

Ir taip visur – kai kas patinka, kai kas nepatinka, dėl ko nors sutinkama, dėl kai kurių dalykų nesutinkama. Net ir apie patį keliavimą kaip apie pomėgį galima diskutuoti ilgai. Ar keliauti verta? Gal neverta? (Daugelis atsakytų, jog verta.)

O kaipgi keliaujate jūs? Kurios barikadų pusės laikotės? Ar kelionės yra jūsų pomėgis? Jei į pastarąjį klausimą atsakėte teigiamai, tuomet veikiausiai žinote, kad žiemos kelionės į Egiptą – gana populiaru. Nepaisant pačių įvairiausių norų ir sampratų, paprastai pritariama, jog žiema ir Egiptas – neprastas variantas.

Galima mąstyti įvairiai. Jei vienus metus nevykstama į užsienį, tai sutaupoma ir vėliau įmanoma nukeliauti toliau, egzotiškiau. Kita vertus, laikui bėgant padaugėjo šaunių pasiūlymų, tad Egiptas, Turkija ir kitos šalys pasiekiamos lengviau ir pigiau.

Lietuva, pasaulis, pinigai… Šiaip jau kai kurie tiesiog nesvajoja apie keliones į užsienį. Ir tai natūralu. Juk neprivalo patikti automobiliai ar mada. Neprivalo patikti kava ar mėsainiai. Neprivalo patikti miesto šurmulys. Neprivalo patikti ir tolimos kelionės. Tiesa, veltis į kompromisus nebūtina. Pavyzdžiui, bandoma nuspręsti: Pramoginė ar poilsinė kelionė? Gal pramoginė? Bet ne… Gal poilsinė? Lyg ir nieko, bet… Ir taip mąstoma, mąstoma… O ar kas nors išmąstoma? Paaiškėja, kad pramoginės ir poilsinės kelionės – suderinama. Tokia ta šiuolaikinė rinka – joje randama ne pusėtinų, o visapusiškai patrauklių pasiūlymų. Ir ne tik teoriškai, ne tik reklaminiuose lankstinukuose, bet ir praktiškai. Kitaip tariant, jei kelionių organizatorius patikimas, išpildomos žadėtos sąlygos.

Nesvarbu, ar tai žiemos kelionės į Egiptą, ar maršrutas visai į kitą pasaulio pusę. Kad ir kas pasirenkama, įpročiai skiriasi. Skiriasi ir kelionių organizavimo įmonių reklamos. Ir dar daug dalykų yra nevienodi. O tai reiškia, kad kiekvienas straipsnio skaitytojas naudojasi vis kitokiais kelionių pasiūlymais. Bet Egiptas – tai, dėl ko sutinka daugelis (sutinka, kad kažkas ten vilioja).Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *