Kokias vidaus duris rinktis?

durys AlytujeNaujakuriai neretai susiduria su dilema kokias grindis, sienas, tapetus rinktis. Statant būstą ar jį remontuojant visuomet iškyla problema dėl pasirinkimo, nes rinkoje įvairiausių medžiagų bei gamintojų, tad rinktis tikrai yra iš ko. Tačiau iš kur žinoti, kad gaminys ilgaamžis ir tikrai bus kokybiškas, juk statybos tai ne tas pats, kas įsigyti naują rūbą. Tai daug atsakingesnis darbas. Jeigu manote, kad naujakuriai dažnai svarsto, kokius langus, ar apšildymo sistemą rinktis, tai tokia pat situacija yra ir su menkiausiomis durimis. Kadangi rinkoje vyrauja trys pagrindinės vidinių durų rūšys: laminuotos, faneruotos arba masyvo, tai žmonėms sunku rinktis duris dėl jų skirtingų savybių. Tad ir norime pakalbėti būtent apie duris ir kokias geriausia rinktis. Žinoma, neužtektų tiek laiko norint apibūdinti visas rūšis, todėl pasirinkome kalbėti būtent apie faneruotas duris, kurios yra aukso viduriukas, norint turėti geras, kokybiškas ir gražias duris.

Faneruotos durys Alytuje gali būti įvairiausių rūšių, tekstūrų. Klientai patys gali rinktis spalvas, medžiagas ir jas derinti prie namų interjero, tad čia vaizduotė yra laisva. Medžiagos pluoštas, danga bei jo kokybė priklauso nuo gamintojo bei medžiagos kilmės, o paprastai faneruotos durys būna dviejų rūšių: natūralios arba dirbtinės.

Natūralaus tipo durys paprastai būna iš tauriojo medžio medienos, o nuo gamybos principo gali būti ir obliuotos, rotacinės iš pušies, alksnio, ąžuolo ar beržo, taip pat spygliuočių. Paprastai tariant vidaus durys Alytuje nesvarbu kokiu metodu apdirbtos, tačiau turi savo privalumų. Natūralios durys nors ir yra brangesnės už dirbtines, tačiau puikiai atlaiko temperatūros pokyčius, o medis yra puikus garso izoliatorius, kuris sulaiko triukšmą. Taip pat durys būna suteptos laku, kuris atsparus drėgmei, jeigu durys yra skirtos būtent vonios kambariui.

Galiausiai yra dirbtinės faneros durys, kurios tiesiog imituoja medį, jo tekstūrą. Čia galimos įvairių spalvų bei atspalvių durys Alytuje, Klaipėdoje, Vilniuje bei kitam mieste, kur pardavinėjamos tokio tipo durys. Tokias duris pažeidus, galima prižiūrėti ir net su cheminėmis medžiagomis. Taip pat dirbtinė fanera nekinta, net kai ją nuolat veikia tiesioginiai saulės spinduliai.

 

 

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *