Kokią dušo kabiną rinktis mažam vonios kambariui?

dušo kabinaŠiandien bene kiekvienas didmiesčio gyventojas, vis dar besinuomojantis butą iš kitų, svajoja ir apie savo būstą. O ir nekilnojamojo turto verslas nesnaudžia – vis daugiau nenaudojamų, apleistų ar kitokių laisvų patalpų yra sėkmingai paverčiama loftais, studijomis ir butais.  Tačiau erdvės dydžiais pasigirti negalima – dauguma investuotojų siekia išgauti maksimalios naudos, tad „kepa“ tik mažus ir kompaktiškus būstus, kur vonios kambarys ar virtuvėlė – tik vos poros žingsnių skersmens.

Tokiais atvejais interjero dizaineriams tenka pasitelkti fantaziją ir kūrybiškumą ir įrengti kuo jaukesnius, funkcionalesnius ir viską sutalpinančius vonios kambarius. Ir savaime suprantama, didelė ištaiginga vonia tokiame būste – sunkiai įmanoma užduotis, tad tenka tenkintis dušo kabina. Čia aptarsime, kokią dušo kabiną geriausia įsirengti mažame vonios kambaryje.

Iš esmės kyla klausimas, kaip padalinti vonios kambario grindų plotą. Jis tampa svarbiausiu klausimu, kadangi šiandien kai kurią santechnikos įrangą  galima įrengti net nenaudojant grindų ploto – omeny turime pakabinamus ar į sieną montuojamus unitazus bei kriaukles. Taigi, pirmiausiai vietos sutaupome įsirengdami būtent tokią santechniką. Tuomet po kriaukle laisvai bus galima įrengti reikalingas spinteles įvairioms priemonėms.

Ir galiausiai prieiname dušo kabiną. Čia pagrindinis momentas – ar rinksimės dušą su padėklu, ar be. Padėklai kartais gali užimti nemažai vietos, bet itin ankštose voniose jau patikrintas variantas – tai kampinės dušo kabinos arba dušo kabinos be padėklo. Kampinis padėklas tinka senos statybos butams, kuriuose įrengti dušo kabiną be padėklo yra sudėtingiau nei moderniuose būstuose dėl kitokio kanalizacijos išvado tipo.

Na, o jeigu turite galimybę įsirengti kabiną dušui be padėklo – siūlome rinktis būtent šį variantą. Neapkrautos vonios grindys tuomet vizualiai suteiks kambariui daugiau erdvės ir optiškai padidins patalpą. Be to – tai itin šiuolaikiškas sprendimas – galėsite išsirinkti plyteles nuolydžiui, kurias suderinsite su viso kambario interjeru, tad galėsite džiaugtis maža, tačiau modernia vonia.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *