Ketaus krosnelės pasirinkimas ir montavimas

ketaus krosnelėsKetaus krosnelės – ne tik šilumos garantas, bet ir paklausi prekė. Kai kuriems tai interjero pagyvinimas, tačiau toks įrenginys suteikia ir užtektinai šilumos. Pasirinkti, kuris gaminys labiausiai patinka – viena uždavinio dalis. Kita dalis yra montavimas ir techninės vingrybės. Ir čia tikriausiai teks paieškoti gerai susigaudančio asmens.

Norint sumontuoti krosnelę kyla įvairiausių klausimų. Iš tiesų pastarieji aplanko dar tik pradedant dairytis parduotuvėse. Toks ankstyvas klausimas yra susijęs su kilovatų reikšme. Jei šie duomenys, nurodyti prie prietaiso, yra kaip iš fantastikos srities, reikėtų žinoti paprastą tiesą – 1 kW pakaks maždaug dešimčiai kvadratinių metrų apšildyti. Atrodo paprasta, tačiau vis tiek sudėtinga išsiversti be specialisto, kuris tiksliai apskaičiuotų, kokio galingumo ketaus krosnelės konkrečiam pastatui reikėtų. Suprantama, kad per mažas galingumas netenkins, o perteklinis bus tik papildomas galvos skausmas. Tad svarbu atrasti kompromisą, paremtą matematiniais skaičiavimais.

Krosnelės kartais nebūna kaip pastatyti dėl kamino buvimo vietos. Bet kuriuo atveju geriausia prieš perkant šildymo prietaisą pasikviesti specialistą, kuris apsaugos nuo klaidos ir padės priimti tinkamą sprendimą. Paprastam vartotojui tikriausiai mįslingai skamba ir dūmtraukio skerspjūvis. Koks jis turi būti, vėlgi reikėtų teirautis nusimanančio asmens. Ir, beje, kaminas yra svarbesnis, nei atrodo. Čia sąlygas diktuoja saugumas. Svarbi ir priežiūra. Laikui bėgant kaupiasi suodžiai, todėl valymas neišvengiamas.

Vienas iš kriterijų yra kaina. Galima rasti informacijos ir apie auksines krosneles, prie kurių priraityta daugybė nulių. Tačiau tokį prabangų daiktą perka gal keletas išrinktųjų. Visi kiti (dažniausiai blaiviai mąstantys) renkasi žemiškesnius produktus, kurie atlieka tą pačią funkciją. Varžymasis „žemiškų“ kainų kategorijoje – kitas klausimas. Prieš įsigyjant vertėtų atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir į gamintoją. Reikšmės nepraranda ir tokie aspektai kaip garantinis laikotarpis.

Į aktualių klausimų sekciją papuola ir svarstymas dėvėta ar nauja. Jei ketaus krosnelės iš antrų rankų pigesnės nei parduotuvėje, tai dar nereiškia, jog pavyks sutaupyti. Intensyviai naudotas prietaisas pareikalaus papildomų išlaidų. Vienos kitos detalės keitimas atsieis triženklę sumą. Tai skatina pamąstyti apie naują prekę. Jei pavyksta atsidurti reikiamoje vietoje reikiamu laiku (ten, kur akcija), yra galimybė kažkiek sutaupyti ir turėti krosnelę, kuri yra nauja ir kuriai galioja garantija. Tad tie, kurie nori gyventi ramiai, paprastai renkasi naują.

Diskusijų sulaukia ir kilmės šalis. Kaip ir daugumoje sričių, kiniški produktai vertinami per skeptiškumo prizmę. Dažnai dėmesys kreipiamas į norvegiškas krosneles, kurios yra brangios, tačiau tvirtos. Krosneles gamina ir kitose šalyse, tad kai kada pasirinkimą gali nulemti vieną ar kitą kultūrą reprezentuojantis dizainas.

Taigi, ketaus krosnelės pasirinkimas apima įvairius kriterijus. Tačiau būtina žinoti, jog nusipirkimas dar ne viskas. Svarbu išspręsti visus techninius klausimus, kad įsigytas daiktas nedulkėtų kur nors sandėliuke.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *