Keltuvų rūšys pritaikytos privatiems garažams

keltuvai autoservisamsKeltuvas tikrai nėra populiari prekė pavienių asmenų namuose. Profesionalius keltuvus dažniausiai naudoja autoservisai, gaisrininkai, statybų bendrovės, perkraustymo ar siuntų tarnybos ir kiti. Tačiau visose srityse naudojami prietaisai kardinaliai skiriasi, dėl savo veikimo pobūdžio, kuris pritaikytas atitinkamai veiklai. Pavyzdžiui keltuvai autoservisams labai skiriasi savo veikimu, nuo gaisrininkų darbe naudojamųjų.

Namuose dažniausiai prireikia keltuvo automobilio remonto darbams atlikti. Prireikus keltuvo kitos rūšies darbams atlikti, įrenginiai yra tiesiog išsinuomojami, nes tai daug pigiau, nei įsigyti nuosavą. Žinoma, keltuvo automobiliui prireikia reguliariai, todėl ieškodami išeičių, žmonės ima įrenginėti duobes garažuose. Tačiau vis dažniau įsigyja ir profesionalią įrangą, nors keltuvai autoservisams labiau pritaikyti nei mažai, namų garažo aplinkai.

Norint įsigyti keltuvą namų garažui, verta žinoti jų rūšis.

  • Žirkliniai keltuvai

Tai populiariausi keltuvai autoservisams, nuomojami dažniau nei betkurie kiti ir pritaikomi įvairiose srityse, ne tik automobilių remonte. Juos naudoti galima tiek lauke, tiek patalpose. Žirkliniai keltuvai yra daugiafunkciniai – stabilūs, lengvai valdomi ir didelės krovos.

  • Dviejų ar keturių kolonų keltuvai

Koloniniai keltuvai dažniausiai būna visiškai automatizuoti, su elektrohidrauliniais operacijų pakelėjais, automatine greičio kontrole ir hidrauliniu atleidimu, kuris užtikrina maksimalų saugumą, kai keltuvas pakeltas. Šio tipo įrenginiai brangesni už žirklinius, tačiau jie visiškai automatizuoti ir namų garaže užima daug mažiau vietos, nei įprastinė duobė ar kiti keltuvai. Asmeniniams naudojimui turint lengvąjį automobilį, pakanka dviejų kolonų keltuvo. Keturių kolonų keltuvai autoservisams naudojami dažniau, nes yra pritaikyti sunkvežimiams ar vilkikams pakelti ir leidžia kolonas valdyti atskirai arba kartu.

  • Pagalbiniai ir pagrindiniai keltuvai

Taip pat keltuvai yra skirstomi į pagalbinius bei pagrindinius. Pastarieji yra pritvirtinami vienoje vietoje ir negali būti perkelti. Jie pritaikyti dideliai apkrovai, todėl dažniausiai įranga būna elektrinė. Tuo tarpu pagalbiniai keltuvai – sudaryti iš nedidelių detalių, todėl užima nedaug vietos, yra lankstūs ir gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą. Tokio tipo keltuvai būna vežimėlių pavidalu ar panašūs į domkratus.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *